Revolut Bank: 50 zł łatwej premii na start dla czytelników bloga + nawet 70 zł bonusu za rozwiązanie quizu

50 zł premii na start – taki aktualnie bonus czeka na osoby, które zdecydują się założyć darmowe Konto Standard w aplikacji Revolut. Zasady są proste i przejrzyste. Zakładacie Revoluta za pośrednictwem linku na blogu JakDorobic.pl, wykonujecie jedną płatność kartą (wirtualną lub plastikową), a na wasze konto spływa 50 zł bonusu. Łatwiej się już nie da 🙂 Natomiast po założeniu konta, będziecie mogli zdobyć dodatkowy bonus wynoszący nawet 70 zł za rozwiązanie prostego quizu na temat kryptowalut – o dodatkowej promocji pisałem w tym artykule. Łącznie daje to premię na poziomie nawet 120 zł. A dla tych, co nie wiedzą, przypominam, iż Revolut to jeden z najpopularniejszych, najczęściej wykorzystywanych i na wskroś przetestowanych portfeli internetowych, działających obecnie jako pełnoprawny bank. Zapewnia wymianę walut po kursach międzybankowych, wielowalutowe karty wirtualne i fizyczne oraz możliwość utworzenia subkont w każdej z dostępnych walut. Bardziej zaawansowani użytkownicy chętnie skorzystają z możliwości inwestowania w akcje ułamkowe czy kryptowaluty. Więcej na temat zalet Revoluta znajdziecie w pierwotnym artykule. Warto jeszcze wspomnieć, iż od maja 2022 roku Revolut wprowadził polskie numery IBAN, dzięki czemu możecie z niego korzystać tak samo jak z każdego innego konta w polskim banku. W tym artykule skupimy się jednak głównie na tym jak w prosty sposób zdobyć bonus na start.

Bonus Revolut – uczestnicy promocji

Z promocji z 50 zł premii mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy Revoluta. Nowi, czyli tacy, którzy nie posiadali wcześniej konta w aplikacji Revolut. Ponadto musicie posiadać polski adres zamieszkania.

Jeśli zaś byliście już klientami Revoluta, możecie spróbować mimo wszystko złożyć wniosek. Z informacji od czytelników wiem, iż zdarzało się, że otrzymywali bonusy, pomimo faktu bycia „powracającym klientem”. Niestety w tym przypadku nie jestem w stanie w 100% zagwarantować Wam otrzymania bonusu.

Bonus Revolut – jak odebrać?

Żeby odebrać 50 zł bonusu od Revoluta, powinniście rozpocząć rejestrację na dedykowanej stronie promocji. Jeśli pobierzecie aplikację bezpośrednio z Google Play czy App Store, a następnie założycie konto – nagroda przejdzie Wam koło nosa. 

W terminie do 31 grudnia 2022 roku otwórzcie i zweryfikujcie konto (wystarczy zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie). Żeby odebrać premię w postaci 50 zł, powinniście wykonać co najmniej jedną płatność kartą fizyczną lub kartą wirtualną na dowolną kwotę. Wymaganą płatność możecie wykonać do 31 grudnia 2022 roku. Najszybsza i najłatwiejsza opcja na spełnienie tego warunku to zakupy online. Wirtualna karta będzie dla Was dostępna od razu po weryfikacji i to w pełni za darmo. Wystarczy zasilić konto w dowolny sposób (na przykład zwyczajnym darmowym przelewem z konta w polskim banku lub za pomocą karty płatniczej). Kartę wirtualną możecie również podpiąć do aplikacji płatniczej (Google, Apple, Garmin) i zapłacić nią w stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym.

Premia zostanie przekazana w ciągu maksymalnie 3 dni od chwili zaksięgowania płatności.

50 zł premii w promocji Revolut

Główne zalety Revoluta w skrócie

Ci, którzy kojarzą Revolut wyłącznie jako jeden z fintechów, mogą się solidni zdziwić. Od dłuższego czasu firma jest pełnoprawnym bankiem, działającym na litewskiej, europejskiej licencji, dzięki czemu środki zdeponowane na jego kontach są chronione do równowartości 100.000 EUR przez tamtejszy fundusz gwarancyjny. Bazowym planem w ofercie Revoluta jest taryfa Standard zapewniająca:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty,
  • polski numer IBAN,
  • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do sumy kwot o równowartości 5000 zł oraz z dodatkową marżą w dni wolne),
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie lub 5 wypłat miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń,
  • możliwość zakupu kryptowalut, z oraz akcji giełdowych – analiza tutaj.

A jeśli wspomniane limity są dla Was zbyt ograniczające – pomyślcie o płatnych planach. Ich analizy znajdziecie tutaj: Plan Premium oraz Plan Metal.

Revolut – poprzednie wpisy

To nie pierwszy raz, gdy omawiam na blogu nowości od Revoluta. Jeśli więc interesują Was inne kwestie związane z tą platformą, informacje znajdziecie w tych artykułach:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów