fbpx

Revolut Bank: 50 zł łatwej premii na start dla czytelników bloga! Karta walutowa idealna na zagraniczne wakacje?

50 zł premii na start – taki aktualnie bonus czeka na osoby, które zdecydują się założyć darmowe Konto Standard w aplikacji Revolut. Zasady są proste i przejrzyste. Zakładacie Revoluta za pośrednictwem linku na blogu JakDorobic.pl, wykonujecie jedną płatność kartą (wirtualną lub plastikową) na kwotę co najmniej 50 zł, a na wasze konto spływa 50 zł bonusu. Łatwiej się już nie da 😉 A dla tych, którzy nie wiedzą, przypominam, iż Revolut to jeden z najpopularniejszych, najczęściej wykorzystywanych i na wskroś przetestowanych portfeli internetowych, działających obecnie jako pełnoprawny bank. Zapewnia wymianę walut po doskonałych kursach, wielowalutowe karty wirtualne i fizyczne oraz możliwość utworzenia subkont w każdej z dostępnych walut. Warto jeszcze wspomnieć, iż w maju 2022 roku Revolut wprowadził polskie numery IBAN, W tym artykule skupimy się jednak głównie na tym jak w prosty sposób zdobyć bonus na start.

Bonus Revolut – uczestnicy promocji

Z promocji z 50 zł premii mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy Revoluta. Nowi, czyli tacy, którzy nie posiadali wcześniej konta w aplikacji Revolut. Ponadto musicie posiadać polski adres zamieszkania.

Bonus Revolut – jak odebrać?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Zacznijcie od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. Jeśli pobierzecie aplikację bezpośrednio z Google Play czy App Store, a następnie założycie konto – nagroda przejdzie Wam koło nosa. 

Aby odebrać premię w postaci 50 zł, należy wykonać co najmniej jedną płatność kartą fizyczną lub kartą wirtualną na dowolną kwotę 50 złotych. Najszybsza i najłatwiejsza opcja na spełnienie tego warunku to zakupy online. Wirtualna karta będzie dla Was dostępna od razu po weryfikacji i to w pełni za darmo. Wystarczy zasilić konto w dowolny sposób (na przykład zwyczajnym darmowym przelewem z konta w polskim banku lub za pomocą karty płatniczej). Kartę wirtualną możecie również podpiąć do aplikacji płatniczej (Google, Apple, Garmin) i zapłacić nią w stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym.

bonus revolut
50 zł premii w promocji Revolut

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Główne zalety Revoluta w skrócie

Ci, którzy kojarzą Revolut wyłącznie jako jeden z fintechów, mogą się solidni zdziwić. Od dłuższego czasu firma jest pełnoprawnym bankiem, działającym na podstawie litewskiej, europejskiej licencji, dzięki czemu środki zdeponowane na jego kontach są chronione do równowartości 100.000 EUR przez tamtejszy fundusz gwarancyjny. Bazowym planem w ofercie Revoluta jest taryfa Standard zapewniająca:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty,
  • polski numer IBAN,
  • przewalutowania po doskonałych kursach podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów od poniedziałku do piątku w ramach limitów planów (
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie lub 5 wypłat miesięcznie,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, 
  • możliwość otrzymywania cashbacku od codziennych zakupów,
  • możliwość wyszukiwania i rezerwacji atrakcji turystycznych oraz hoteli.

Oprócz darmowego planu Revolut Standard bank ma dla Was także plany płatne (Plus, Premium, Metal i Ultra), które stawiają przed użytkownikami dodatkowe możliwości.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów