fbpx

Revolut: 50 zł łatwej premii na start i 3 miesiące Revolut Premium za darmo!

Trwa do:
31 marca 2022

Premia Revolut to 50 zł na start dla nowych użytkowników oraz zwolnienie z opłaty za Plan Premium przez 3 miesiące. Standardowa opłata za taryfę to 29,99 zł miesięcznie. Łączna wartość premii wynosi więc niemal 140 zł (50 zł za rejestrację i 90 zł w ramach płatnego planu). Revolut to jeden z najpopularniejszych, najczęściej wykorzystywanych i na wskroś przetestowanych portfeli internetowych, działających obecnie jako pełnoprawny bank. Zapewnia wymianę walut po kursach międzybankowych, wielowalutowe karty wirtualne i fizyczne oraz możliwość utworzenia subkont w każdej z dostępnych walut. Bardziej zaawansowani użytkownicy chętnie skorzystają z możliwości inwestowania w akcje ułamkowe czy kryptowaluty. Plan Premium przyniesie dodatkowe korzyści w formie zwiększonego limitu darmowych wypłat z bankomatów za granicą (1600 zł), ubezpieczenia zakupów (do równowartości 2500 zł) i rozszerzonego do 90 dni okresu zwrotu towarów (Revolut zabezpiecza Was na wypadek, gdyby sprzedawca nie chciał przyjąć zwrotu po tym czasie), ubezpieczenia, lotu czy podróży, a także wielu innych korzyści.

Ta promocja została już zakończona, aczkolwiek cały czas możesz założyć konto Revolut bez premii na start. Ma ono mnóstwo zalet, o których piszemy w tym artykule.

Bonus Revolut – uczestnicy promocji

Z promocji skorzystają wyłącznie nowi użytkownicy Revoluta. Nowi, czyli tacy, którzy założą konto za pomocą dedykowanego odnośnika (w dalszej części artykułu). Muszą ponadto posiadać polski adres zamieszkania.

Bonus Revolut – jak odebrać?

Żeby odebrać 50 zł bonusu od Revoluta, powinniście rozpocząć rejestrację na dedykowanej stronie promocji. Jeśli pobierzecie aplikację bezpośrednio z Google Play czy App Store, a następnie założycie konto – nagroda przejdzie Wam koło nosa. 

W terminie do 31 marca 2022 otwórzcie i zweryfikujcie konto (wystarczy zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie). Żeby odebrać premię w postaci 50 zł, powinniście w tym samym terminie (do końca marca) wykonać co najmniej jedną płatność kartą fizyczną lub wirtualną na dowolną kwotę. Najszybciej będzie to zrobić właśnie podczas zakupów online. Wirtualna karta będzie dla Was dostępna od razu po weryfikacji. Wystarczy zasilić konto w dowolny sposób (na przykład zwyczajnym darmowym przelewem z konta w polskim banku lub za pomocą karty płatniczej). Kartę wirtualną możecie też podpiąć do aplikacji płatniczej (Google, Apple, Garmin) i zapłacić nią w sklepie stacjonarnym.

Premia zostanie przekazana w ciągu 3 dni od chwili zaksięgowania płatności.

bonus revolut
Bonus Revolut – ekran powitalny

Revolut Premium jako dodatkowy bonus – jak zdobyć?

Jeśli chcecie skorzystać z darmowego przez 3 miesiące Planu Premium, powinniście aktywować taryfę w aplikacji w ciągu 72 godzin od chwili rejestracji. Zrobicie to, przechodząc do szczegółów konta (ikona z Waszymi inicjałami lub zdjęciem). Z Planu Premium będziecie mogli zrezygnować przed końcem darmowego okresu, jednak nie unikniecie w ten sposób wszystkich kosztów. Taryfy Revolut rozliczane są w cyklu rocznym (lecz możliwa jest opłata co miesiąc). Jeśli zrezygnujecie z Planu Premium przed upływem roku, Revolut naliczy opłatę równą dwukrotności miesięcznej subskrypcji (w tym przypadku łącznie 59,98 zł) oraz zostanie naliczona opłata za miesiąc, w którym złożycie dyspozycję przejścia na niższy (na przykład darmowy) plan.

Ponadto po rezygnacji z Planu Premium przyjdzie Wam zapłacić za dostawę karty fizycznej, którą zamówiliście w ramach płatnego planu za darmo (do opłaty będzie 24,99 – jak w darmowym Planie Standard).

W skrócie: 3 miesiące gratis to fajna okazja dla kogoś, kto i tak chciał skorzystać z rozszerzonych możliwości Revoluta. Jeśli jednak nie mieliście takiego zamiaru, nie opłaca się zaczynać. No, chyba że liczycie się z kosztami. 🙂

Oferta będzie dostępna przez 72 godziny, nawet gdy konto otworzycie ostatniego dnia promocji.

Więcej informacji możliwościach Planu Premium.

Więcej o opłatach związanych z planem premium przeczytacie tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Główne zalety Revoluta w skrócie

Ci, którzy kojarzą Revolut wyłącznie jako jeden z fintechów, mogą się solidni zdziwić. Od dłuższego czasu firma jest pełnoprawnym bankiem, działającym na litewskiej, europejskiej licencji, dzięki czemu środki zdeponowane na jego kontach są chronione do równowartości 100.000 EUR przez tamtejszy fundusz gwarancyjny. Bazowym planem w ofercie Revoluta jest taryfa Standard zapewniająca:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty,
  • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do sumy kwot o równowartości 5000 zł oraz z dodatkową marżą w dni wolne),
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie lub 5 wypłat miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń,
  • możliwość zakupu kryptowalut oraz akcji giełdowych.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów