Revolut Bank: 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości niemal 90 zł + nawet 120 zł bonusu za rozwiązanie quizów

Trwa do:
31 grudnia 2024

Revolut przedłużył swoją promocję na start do 31 grudnia 2024 roku. Dla przypomnienia, zakładając konto za pośrednictwem linków umieszczonych na blogu możecie odebrać bonus w postaci 3 miesięcy darmowego Planu Premium o łącznej wartości niemal 90 zł. Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczy założyć Revoluta za pośrednictwem bloga JakDorobic.pl i aktywować usługę poprzez podwyższenie planu. Standardowa opłata za taryfę to 29,99 zł miesięcznie, zatem łączna wartość gratyfikacji wynosi 89,97 zł. Natomiast po założeniu konta, będziecie mogli zdobyć dodatkowe bonusy, których wartość to nawet 120 zł. A dla tych, co jeszcze nie znają Revoluta, przypominam, iż jest to jeden z najpopularniejszych, najczęściej wykorzystywanych i na wskroś przetestowanych portfeli internetowych, działających obecnie jako pełnoprawny bank. Zapewnia wymianę walut po kursach międzybankowych, wielowalutowe karty wirtualne i fizyczne oraz możliwość utworzenia subkont w każdej z dostępnych walut. Bardziej zaawansowani użytkownicy chętnie skorzystają z możliwości inwestowania w akcje, surowce, czy kryptowaluty. Więcej na temat zalet Revoluta znajdziecie w pierwotnym artykule. Warto jeszcze wspomnieć, iż od maja 2022 roku Revolut wprowadził polskie numery IBAN, dzięki czemu możecie z niego korzystać tak samo jak z każdego innego konta w polskim banku (Revolut Bank zarejestrowany jest na Litwie). Kolejna ogromna wakacyjna zaleta Revoluta to usługa Stays/Noclegi. Dzięki niej możecie rezerwować hotele i apartamenty z 10% cashback oraz możliwością darmowego anulowania. Dzięki temu ceny mogą być niższe niż w przypadku Booking.com albo Airbnb.

Bonus Revolut – uczestnicy promocji

Z promocji z darmowym Planem Premium na okres 3 miesięcy mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy Revoluta. Nowi, czyli tacy, którzy nie posiadali wcześniej konta w aplikacji Revolut. Ponadto musicie posiadać polski adres zamieszkania.

Jeśli zaś byliście już klientami Revoluta, możecie spróbować mimo wszystko złożyć wniosek. Z informacji od czytelników wiem, iż zdarzało się, że otrzymywali bonusy, pomimo faktu bycia „powracającym klientem”. Niestety w tym przypadku nie jestem w stanie w 100% zagwarantować Wam otrzymania bonusu.

Bonus Revolut – jak odebrać?

Żeby skorzystać z promocji Revoluta, powinniście rozpocząć rejestrację na dedykowanej stronie promocji. Jeżeli korzystacie z przeglądarki na komputerze, po wpisaniu numeru telefonu otrzymacie SMS-a z linkiem do rejestracji. Natomiast wpisując numer telefonu na stronie mobilnej (smartfon, tablet), powinniście od razu zostać przeniesieni do sklepu z aplikacjami. Jeśli zaś sami pobierzecie aplikację bezpośrednio z Google Play czy App Store (bez wpisywania numeru telefonu po kliknięciu w dedykowany link), a następnie założycie konto – nagroda przejdzie Wam koło nosa. 

W terminie do 31 grudnia 2024 roku otwórzcie i zweryfikujcie konto (wystarczy zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie). Nie musicie zamawiać plastikowej karty, wystarczy karta wirtualna, którą można płacić w Internecie, podpiąć do Google Pay lub Apple Pay, a nawet wypłacać środki z bankomatów (większość bankomatów ma już funkcję wypłaty zbliżeniowej).

Darmowy Plan Premium – Revolut

Jeśli chcecie skorzystać z darmowego przez 3 miesiące Planu Premium, powinniście aktywować taryfę w aplikacji w ciągu 72 godzin od otwarcia konta. Zrobicie to, przechodząc do szczegółów konta (ikona z Waszymi inicjałami lub zdjęciem) i klikając „Zmień plan”. W tym miejscu powinna się Wam również pokazać informacja o 3-miesięcznym okresie promocji. O tym jakie zalety niesie za sobą posiadanie Planu Premium przeczytacie w naszej szczegółowej analizie Planu Premium.

Jak zrezygnować z Planu Premium?

Z Planu Premium będziecie mogli zrezygnować przed końcem darmowego okresu, wówczas opłata nie zostanie naliczona.

Jednak rezygnując z Planu Premium po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego – nie unikniecie kosztów. Taryfy Revolut rozliczane są w cyklu rocznym (z opłatą roczną lub opłatą co miesiąc). Jeśli zrezygnujecie z Planu Premium już po upływie okresu próbnego i wybraliście płatność miesięczną, Revolut naliczy „opłatę karną” równą dwukrotności miesięcznej subskrypcji (w tym przypadku łącznie 59,98 zł) oraz zostanie naliczona opłata za miesiąc, w którym złożycie dyspozycję przejścia na niższy (na przykład darmowy) plan. W tym ostatnim miesiącu będziecie jednak mogli korzystać z subskrypcji, aż do momentu jego zakończenia. Jeśli zaś wybierzecie roczne rozliczenie, wówczas Revolut nie zwróci Wam środków zapłaconych z góry, ale nie będzie już pobierał „opłaty karnej” w postaci dwukrotności miesięcznej opłaty.

Jeśli zamówiliście kartę plastikową, po rezygnacji z Planu Premium i przejściu na darmowy Plan Standard – przyjdzie Wam zapłacić za dostawę karty fizycznej, którą zamówiliście w ramach Planu Premium za darmo (do opłaty będzie 24,99 zł – jak w darmowym Planie Standard).

W skrócie: 3 miesiące gratis to bardzo fajna okazja dla kogoś, kto i tak chciał skorzystać z rozszerzonych możliwości Revoluta. Jeśli jednak nie macie takiego zamiaru w dłuższym horyzoncie, koniecznie musicie anulować Plan Premium podczas trwania darmowego okresu próbnego. Nie ma też sensu zamawiania karty plastikowej. Karta wirtualna podpięta pod Google Pay lub Apple Pay w zupełności spełni swoją rolę.

Główne zalety Revoluta w skrócie

Ci, którzy kojarzą Revolut wyłącznie jako jeden z fintechów, mogą się solidnie zdziwić. Od dłuższego czasu firma jest pełnoprawnym bankiem, działającym na litewskiej, europejskiej licencji, dzięki czemu środki zdeponowane na jego kontach są chronione do równowartości 100.000 EUR przez tamtejszy fundusz gwarancyjny. Bazowym planem w ofercie Revoluta jest taryfa Standard zapewniająca:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty,
  • polski numer IBAN,
  • przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do sumy kwot o równowartości 5000 zł oraz z dodatkową marżą w dni wolne),
  • darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie lub 5 wypłat miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
  • inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń,
  • możliwość zakupu kryptowalut, z oraz akcji giełdowych – analiza tutaj.

A jeśli wspomniane limity są dla Was zbyt ograniczające – pomyślcie o płatnych planach. Ich analizy znajdziecie tutaj: Plan Premium oraz Plan Metal.

Revolut – pozostałe wpisy

To nie pierwszy raz, gdy omawiam na blogu nowości od Revoluta. Jeśli więc interesują Was inne kwestie związane z tą platformą, informacje znajdziecie w tych artykułach:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów