Ostatnie chwile promocji – tylko do 31 maja 2024 roku! Kod rabatowy Mubi – zwrot 150 zł za wykupienie polisy OC specjalnie dla czytelników bloga JakDorobic.pl

Trwa do:
31 maja 2024

Tylko do 31 maja 2024 roku potrwa świetna promocja dla kierowców przygotowana wraz z porównywarką ubezpieczeń Mubi! Mianowicie, wykupując najlepsze OC na rynku, otrzymacie dodatkowo aż 150 zł bonusu w formie zwrotu na konto! Po zakończeniu promocji, może być ona kontynuowana na gorszych warunkach. W związku z tym lepiej już teraz zaklepać sobie korzystne warunki, wykupując polisę nawet z 6-miesięczym wyprzedzeniem! Co ważne, w innych tego typu promocjach, organizatorzy wymagają zazwyczaj wykupienia pakietu OC+AC. W Mubi wystarczy samo bazowe OC. Dodając do tego fakt, że dzięki wbudowanej porównywarce możliwe jest osiągnięcie nawet 50-70% oszczędności na ubezpieczeniu dla Waszego samochodu, kwoty robią się już całkiem okazałe. W tym artykule opowiem Wam krótko o porównywarce ubezpieczeń Mubi oraz o tym, jak zdobyć aż 150 zł zwrotu – specjalnie dla czytelników bloga JakDorobic.pl. Jako ciekawostkę dodam, że ambasadorami marki mubi są Łukasz Piszczek oraz Kuba Błaszczykowski, czyli ikony Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Sprawdź również: Jak korzystać z porównywarki oraz czym jest OC/AC/NNW/Assistance.

Przeczytaj też FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące promocji Mubi oraz ubezpieczeń komunikacyjnych.

Mubi – ubezpieczeniowy gigant

Już na wstępie warto podkreślić, że Mubi nie jest towarzystwem ubezpieczeniowym. To działająca na bardzo dużą skalę porównywarka ofert kilkunastu różnych niezależnych od siebie ubezpieczycieli (między innymi mtu24.pl, You Can Drive, Proama, Generali, a wkrótce ma być ich jeszcze więcej). W ramach wyszukiwarki możecie znaleźć interesujące Was polisy w konkurencyjnych cenach, porównując czarno na białym realne koszty ubezpieczenia. Dostępne są OC, AC, ASS, NNW i inne warianty polis, które możecie połączyć w opłacalne pakiety. Porównywanie wszystkich ofert może potrwać zaledwie 3 minuty.

Mubi umożliwia także (w większości przypadków) rozłożenie płatności składki ubezpieczeniowej na raty – kwota jest wtedy zazwyczaj wyższa o 10-30%, jednak w sytuacji, gdy nie macie możliwości zapłacić jednorazowo, jest to całkiem dobra opcja (wszystko zależy od oferty ubezpieczyciela). Co ważne, Mubi nie dolicza swojej prowizji do opłacanych polis (można więc domyślać się, że platforma rozlicza się bezpośrednio z wybranym ubezpieczycielem). Zależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego, polisę można wykupić z wyprzedzeniem nawet 180 dni przed wygaśnięciem poprzedniej polisy.

Opinie dotyczące platformy

Jak działa Mubi?

Zasada działania Mubi jest prosta. Wszystko zaczyna się od utworzenia profilu z danymi kierowcy oraz informacjami o pojeździe. Zapisanie ich na później sprawia, że za rok, wykupując kolejną polisę, system będzie pamiętał Wasze dane. Zaoszczędzi Wam to sporo czasu i będziecie mogli od razu przejść do rzeczy. Po kilku minutach otrzymacie porównanie ofert polis ubezpieczeniowych kilkunastu różnych ubezpieczycieli. Możecie przefiltrować je na przykład od najtańszej i w ten sposób znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Jak porównać oferty w Mubi? Zwrot za ubezpieczenie o wartości 150 zł!

Testowo postanowiłem sprawdzić, jakie ubezpieczenie zaproponuje mi Mubi dla przykładowego Renault Clio z 2017 roku. Na poniższej grafice widzicie tylko kilka pierwszych propozycji z listy. Pozycji było na niej co najmniej kilkadziesiąt – zawierają się w tym nie tylko pojedyncze propozycje, ale także zestawy polis. Rozbieżność cenowa pomiędzy samymi ofertami OC okazuje się czasami gigantyczna. Korzystanie z porównywarek jest więc naprawdę opłacalne.

Początek listy ofert w Mubi

Kto może wziąć udział w promocji?

Premia za wykupienie polisy ubezpieczenia samochodu jest dostępna dla każdej osoby, która przejdzie na stronę porównywarki za pomocą linka partnerskiego (takiego jak ten :)), dokona kalkulacji i opłaci składkę polisy OC lub jej ratę. Zwrot można otrzymać za ubezpieczenie samochodu, który nie brał wcześniej udziału w podobnej promocji Mubi (chyba, że zmienił się właściciel pojazdu). Ten sam ubezpieczający może skorzystać ze zwrotu 2 razy w ciągu 24 miesięcy. Nagroda nie przysługuje też w przypadku ubezpieczania jednośladu – zaliczają się wyłącznie samochody.

Zasady promocji Mubi – zwrot za ubezpieczenie w wysokości aż 150 zł!

Promocja potrwa do 31 maja 2024 roku, a jej zasady są bardzo proste. O ile spełniacie warunki uczestnictwa, które opisałem wyżej, powinniście po prostu przejść na dedykowaną stronę promocji (jeśli bonus wczyta się prawidłowo, na stronie zobaczycie okienko jak to niżej), a następnie dokonać kalkulacji kosztów ubezpieczenia. Zakup ubezpieczenia powinien odbyć się w ciągu 12 miesięcy od chwili sporządzenia kalkulacji. Możecie to zrobić online lub podczas rozmowy z konsultantem. Jeśli wybierzecie rozmowę z konsultantem, pamiętajcie, aby przekazać mu kod rabatowy: jakdorobic.

Żeby otrzymać oferowany przez Mubi zwrot – przejdź na stronę promocji

W ciągu maksymalnie 90 dni od dnia zakupu ubezpieczenia (licząc od opłacenia całej składki lub jej pierwszej raty) powinniście przejść na tę stronę, uzupełnić numer rejestracyjny pojazdu i numer telefonu, a następnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce? Lepiej zatem nie zwlekać, tylko wykonać tę czynność zaraz po wykonaniu płatności.

Odbierz zwrot od Mubi!

Należy także podać numer konta, na które zostanie przekazany zwrot. Możecie także załączyć potwierdzenie płatności (przelewy). Regulamin twierdzi, że to opcjonalne, jednak sugeruję dorzucić załącznik – być może ułatwi to rozliczenie nagrody 😉 Przelew otrzymacie w ciągu 90 dni od chwili otrzymania przez organizatora Waszego zgłoszenia konkursowego. A jeśli przy okazji rozważacie zmianę konta bankowego, zachęcamy Was do zapoznania się z rankingiem kont osobistych.

Nagrodę otrzymacie pod warunkiem nierozwiązania umowy ubezpieczenia i niesprzedania samochodu w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy ubezpieczenia.

Uwaga na zapis regulaminu: Jeśli odstąpisz od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, a wygraną już otrzymałeś wyślij do nas przelew zwrotny na nasze konto (to samo, z którego otrzymałeś nagrodę).

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz ogólnym regulaminie konkursów i promocji prowadzonych w serwisie www.mubi.pl

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów