BNP Paribas: aż 490 zł premii na start w promocji darmowego konta osobistego!

Trwa do:
30 września 2024
Dostępność wniosków
5000

Ruszyła nowa akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Wymieniaj bez granic”. Tym razem możecie zdobyć aż 490 zł premii na prostych warunkach. Nagroda ma najbardziej pożądany charakter przelewów gotówkowych. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Pamiętajcie, że dla chętnych dostępna jest także promocja karty kredytowej, która nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości nawet 400 zł!

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 28 kwietnia 2024 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 28 kwietnia 2023 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500) lub w dowolnej placówce banku.

Przed złożeniem wniosku należy wyłączyć lub wstrzymać adBlocka, bądź inne tego typu oprogramowanie. Z naszych informacji wynika, iż tego typu blokery niekiedy uniemożliwiają prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Zasady promocji „Wymieniaj bez granic”

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja potrwa w terminie do 30 września 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 5000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że może zakończyć się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

bnp paribas promocja
Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 14 października 2024 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć nawet 490 zł premii?

Premia została podzielona na trzy nagrody gotówkowe o wartości: 90 zł oraz 2 x 200 zł. Nagrody wypłacane będą na konto otwarte w ramach promocji.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 90 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli w terminie do 14 października 2024 roku).

Druga nagroda – przelew o wartości 200 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 250 zł,
 • aktywowanie platformy FX Pl@net,
 • wykonanie transakcji wymiany walut na łączną kwotę co najmniej 300 jednostek danej waluty (na przykład zakup 300 CHF, 300 EUR, 300 USD lub więcej – w jednej lub wielu transakcjach).

Trzecia nagroda – przelew o wartości 200 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 250 zł,
 • aktywowanie platformy FX Pl@net,
 • wykonanie transakcji wymiany walut na łączną kwotę co najmniej 300 jednostek danej waluty (na przykład zakup 300 CHF, 300 EUR, 300 USD lub więcej – w jednej lub wielu transakcjach).…a teraz technikalia

Płatności bezgotówkowe kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Unikajcie też płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne. Możecie jednak z powodzeniem używać aplikacji płatniczych z podpiętą kartą (Google/Apple Pay).

Jeśli chodzi o transakcje walutowe, regulamin charakteryzuje je bardzo krótko, jako transakcje, których przedmiotem jest kupno walut. Chodzi tutaj oczywiście o wszelkie wymiany walutowe na platformie online FX Pl@net, do której dostęp mają użytkownicy bankowości elektronicznej BNP Paribas. Do realizacji wspomnianych transakcji, musicie rzecz jasna założyć w bankowości internetowej odpowiednie konto walutowe.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy własne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Premię gotówkową otrzymacie zawsze do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnicie warunki, co doskonale obrazuje poniższy przykład pochodzący z regulaminu. Wcześniej jednak, bo 22. dnia danego miesiąca, zostaniecie poinformowani o tym, że bank przyzna Wam daną nagrodę.

promocja bnp paribas premia bonus gotówkowy
Przykładowy przebieg promocji konta BNP Paribas

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 dnia tego samego miesiąca. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 490 zł.

Premie pieniężne zostaną przekazane w formie przelewów na otwarte w promocji konto.

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

FX Pl@net – co to jest?

FX Pl@net to po prostu kantor online należący do BNP Paribas, który daje Wam 24-godzinny dostęp do najpopularniejszych walut. Aktywujecie go wyłącznie w systemie bankowości elektronicznej banku. Co ważne – dostęp do usługi jest darmowy, a wszystkie transakcje natychmiastowe. Pamiętajcie jednak, że w weekendy oraz poza godzinami pracy giełdy, kursy mogą być zdecydowanie mniej korzystne.

FX Pl@net – korzyści

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów