fbpx

Blog JakDorobic.pl umożliwia pozostawianie komentarzy pod każdym wpisem. Blog nie odpowiada za treści komentarzy umieszczanych przez użytkowników, szczególnie za wulgaryzmy oraz inne treści niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wszystkie komentarze mogą być moderowane oraz dowolnie usuwane przez autora bloga według jego uznania (m.in. komentarze mające na celu reklamy własnych produktów).

Wpisy prezentowane na blogu są subiektywnymi opiniami autora, strona ma jedynie charakter informacyjny. To na użytkowniku spoczywa obowiązek zapoznania się z regulaminami/zasadami korzystania z poszczególnych produktów. Autor bloga zastrzega, iż we wpisach mogą pojawiać się błędy/pomyłki, wobec czego skorzystanie z danej oferty musi być świadomą decyzją użytkownika. Niestety w związku z dynamicznymi zmianami na rynku usług finansowych, część wpisów może być nieaktualna. Opisywane na blogu oferty należą do firm zewnętrznych, z którymi autor bloga nie jest w żaden sposób związany oraz nie odpowiada za działalność tych firm (między innymi umowy pomiędzy tymi firmami a użytkownikami).

Chcąc korzystać z bloga, musisz przyswoić oraz zaakceptować treść regulaminu.

Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią „rekomendacji” inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów