fbpx

Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na mojego bloga i chcesz się dowiedzieć kilku słów na mój temat. Mam na imię Jacek, i podobnie jak Ty, lubię dbać o swoje finanse osobiste. Jakiś czas temu postanowiłem, że chcę dzielić się swoją wiedzą; no bo dlaczego miałbym ją pozostawiać tylko dla siebie?

Tak właśnie w czerwcu 2014 roku powstał mój blog o tematyce finansów osobistych JakDorobic.pl, na łamach którego mam teraz okazję Cię gościć. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez zwiększanie przychodów oraz rozsądne wydawanie pieniędzy.

Pod taką samą nazwą jak blog, w serwisie Instagram znajdziesz profil, którego celem jest motywacja do wyciskania z życia jak najwięcej. Wiadomo, nie zawsze jest nam łatwo realizować priorytety życiowe. Śledząc mojego Instagrama zyskasz więcej energii do działania, dzięki czemu będziesz jeszcze bardziej skuteczny.

Jestem też twórcą grupy na Facebooku Skuteczne sposoby na więcej pieniędzy, w której znajdziesz aktualny zbiór praktycznych wskazówek na temat oszczędzania oraz osiągania dodatkowych dochodów. Zamieszczam w niej informacje o promocjach, które są „zbyt małe”, by trafić na stronę główną bloga, lecz na tyle istotne, iż szkoda byłoby je przegapić.

Trochę więcej o sobie? No dobrze…

Jeśli chodzi o moje cele, zawsze starałem się być „Da Vincim biznesu”.

W toku swojej edukacji ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Długo nie wiedziałem na co się zdecydować – finanse i rachunkowość, czy studia menedżerskie. Ostatecznie… ukończyłem oba kierunki. Jeszcze w czasach magisterki chciałem zyskać nieco więcej specjalistycznej wiedzy z zakresu bankowości. W tym celu  zapisałem się jeszcze na  studia podyplomowe dla analityków bankowych, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nie wiem jak, ale… udało się wszystko połączyć.

Jakby tego było mało zapragnąłem… zostać prawnikiem. Kurcze, kolejne minimum 5 lat w szkolnych ławach? Trochę za dużo, dlatego jeszcze raz przywitałem się z SGH, tym razem jako słuchacz studiów podyplomowych akademia spółek. W sumie prawo handlowe to wycinek prawa, który lubiłem najbardziej, zatem poczułem pełną satysfakcję.

Dwuletnia przerwa w nauce minęła szybko. Wieczny student? Na to wygląda. Obecnie szkolę się w kuźni dla przedsiębiorców ASBIRO. Jest to prywatna uczelnia, w której zarówno studentami, jak i wykładowcami są przedsiębiorcy. Tak praktycznej wiedzy z zakresu biznesu chyba nie znajdziemy nigdzie indziej. Co będzie dalej? Aż sam boję się o tym myśleć 😊

No, a tak całkiem prywatnie? 😉

Prywatnie jestem miłośnikiem tańca latino, aktywnego trybu życia (siłownia, rower, basen, stretching), zdrowego odżywiania oraz czytania książek o tematyce biznesu i rozwoju osobistego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów