fbpx

Konsultacja indywidualnaIndywidualne konsultacje online poprzez Skype, WhatsApp lub telefonicznie.

Zapraszam na konsultację indywidualną.Lawinowy wzrost liczby pytań pojawiających się w mailach, a także coraz większe nakłady czasowe na rozwój serwisu JakDorobic.pl sprawiają, iż coraz trudniej odpowiadać mi na każdą wiadomość. Nie da się ukryć, iż wiele spraw ma dość rozbudowany charakter i wymaga głębszej analizy. W związku z tym postanowiłem wprowadzić całkowicie nowy produkt – konsultacje indywidualne.

Jeśli chcesz, możemy porozmawiać głosowo. Chętnie pomogę Ci rozwiązać problem w kwestiach związanych z tematyką, w której posiadam doświadczenie.


Tematy, jakimi możemy się zająć podczas naszej rozmowy to:

  • prowadzenie biznesu jako influencer,
  • pomysły na biznes bez kapitału,
  • jak budować markę osobistą w Internecie i poza nim?,
  • w jakiej formie rozpocząć swój pierwszy biznes (również jako student)?,
  • jak zarabiać w social mediach?,
  • jak skutecznie delegować zadania?,
  • jak zarabiać na afiliacji?,
  • jak zadbać o swoje finanse osobiste? – oszczędzanie, inwestowanie, ochrona majątku,
  • inne – które możemy uzgodnić mailowo.Serwis JakDorobic.pl istnieje w sieci od czerwca 2014 roku, zatem z biznesem w zakresie influencer marketingu jestem związany już od niemal 8 lat. W tym czasie solidnie go rozwinąłem, tworząc niejako zespół mediów, w których można znaleźć wartościowy kontent.

Moja wizyta u Adriana Gorzyckiego – Przygody PrzedsiębiorcówW ostatnich latach udzieliłem również kilku wywiadów w formie video dla wybranych kanałów YouTube, a także w formie tradycyjnych artykułów. Rozmowy ze mną możecie znaleźć przykładowo na kanałach Przygody Przedsiębiorców, ASBiRO, Marka w Necie, czy też NozbePoland.

Jeśli chodzi o konsultacje indywidualne, mam już pewne doświadczenie w tym zakresie. Od 2020 działam jako mentor w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Doradzam tam młodym adeptom biznesu w stawianiu pierwszych kroków w zakresie budowania ich start-upów. Dotychczas udało mi się skutecznie rozwiązać wiele problemów, które spędzały sen z powiek młodym przedsiębiorcom, dzięki czemu nasza współpraca trwa nieprzerwanie.

Koszt indywidualnej 1-godzinnej konsultacji to 250 zł brutto (w tym 23% VAT). Po dokonaniu wpłaty otrzymasz ode mnie fakturę VAT. W celu umówienia konsultacji napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy. Pamiętaj, aby podać w nim poprawny adres e-mail, zaś w tytule maila wpisać „konsultacja indywidualna”.

W kilku zdaniach opisz jak mogę Ci pomóc, w czym tkwi problem oraz jakie masz oczekiwania.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy, Jacek Gacoń

Jacek Gacoń – konsultacja online

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów