BNP Paribas: darmowa karta kredytowa w promocji z 400 zł premii na start! Do tego nawet 520 zł premii w promocji konta osobistego!

Trwa do:
31 maja 2024

Darmowa karta kredytowa banku BNP Paribas doczekała się nowej promocji! Tym razem w ramach premii otrzymacie 10-procentowy zwrot za płatności o łącznej wartości aż 400 zł (maksymalnie 100 zł miesięcznie w ciągu 4 pierwszych miesięcy po wyrobieniu karty)! Biorąc udział w opisywanej dziś promocji, będziecie też zwolnieni z opłaty za kartę w pierwszych 12 miesiącach – również w wersji Mastercard Gold! Co tu kryć, złota karta prezentuje się bardzo okazale i ma „to coś”. Ponadto promocję karty kredytowej bez problemu połączycie z promocją rachunku osobistego, w której możecie zdobyć 430 zł premii gotówkowej na start lub nawet 520 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – darmowa karta kredytowa

Z udziału w promocji z 10-procentowym zwrotem za płatności wykluczone są osoby, które posiadały kartę kredytową BNP Paribas w okresie od 1 września 2022 roku do 29 lutego 2024 roku. Inne produkty banku (również te kredytowe) w żadnym stopniu nie wpływają negatywnie na możliwość wzięcia udziału w niniejszej promocji. Możecie więc zacząć od promocji konta osobistego i odebrać w pierwszej kolejności 430 zł premii gotówkowej na start. Nie polecamy odwrotnej kolejności (najpierw karta kredytowa, a dopiero potem konto osobiste). W takim przypadku może się pojawić problem ze zdalnym założeniem konta.

Darmowa karta kredytowa – jak założyć?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja trwa w terminie do 31 maja 2024 roku. W tym czasie należy przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz, wnioskując o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold (w formularzu zaznaczcie wszystkie zgody). Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków.

Podczas rozmowy doradca bankowy pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Pamiętajcie, aby podczas procesu wnioskowania o kartę kredytową wyrazić zgody marketingowe oraz utrzymać je do momentu wydania nagród.

Darmowa karta kredytowa Mastercard Standard

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, konsultant zaprosi Was do placówki w celu finalizacji umowy lub proces ten odbędzie się w pełni zdalnie.

Podczas rozmowy z konsultantem należy podać również, jaka kwota limitu kredytowego Was interesuje. Wiadomo, jeśli podacie zbyt wygórowany limit, bank co najwyżej zaproponuje Wam niższą kwotę. Nie radzę wnioskować o minimalny limit. Wówczas bank może pomyśleć, iż zależy Wam na samej premii, przez co wniosek może zostać odrzucony. Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, iż BNP Paribas udostępnia następujące limity dla kart kredytowych:

 • od 2000 zł do 30.000 zł – dla karty Mastercard Standard,
 • od 5000 zł do 50.000 zł – dla karty Mastercard Gold.

Wystarczy zatem zawnioskować o kwotę 5000 zł, by móc ubiegać się o kultową złotą kartę.

Umowę należy podpisać w okresie trwania promocji, a więc w terminie do 31 maja 2024 roku.

Jak zdobyć 400 zł premii od BNP Paribas?

Po podpisaniu umowy, należy zalogować się do bankowości elektronicznej i aktywować kartę, nadając jej numer PIN. Te czynności wykonajcie w terminie do końca kolejnego pełnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy o kartę.

Następnie, w każdym z czterech kolejnych miesięcznych okresów rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę kredytową wykonujcie ową kartą dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Od każdej kwalifikującej się transakcji w okresie pierwszych czterech miesięcznych okresów rozliczeniowych, otrzymacie po prostu 10% moneyback – maksymalnie 100 zł za każdy okres (a więc łącznie 400 zł premii).

Okresy rozliczeniowe, dla osoby podpisującej umowę o kartę kredytową, przykładowo, 11 marca 2024 roku, wyglądają następująco:

 1. okres rozliczeniowy – 11 marca – 10 kwietnia 2024 roku,
 2. okres rozliczeniowy – 11 kwietnia – 10 maja 2024 roku,
 3. okres rozliczeniowy – 11 maja – 10 czerwca 2024 roku,
 4. okres rozliczeniowy – 11 czerwca – 10 lipca 2024 roku.

Przykładowo: zawierając umowę 11 marca 2024 roku, zalogujcie się do aplikacji i aktywujcie kartę, ustalając kod PIN w terminie do końca kwietnia 2024 roku. Warunek płatności spełnijcie w indywidualnych okresach rozliczeniowych (przykładowe, dla umowy podpisanej 11 marca 2024 roku, wymieniliśmy powyżej).

10% moneyback od BNP Paribas

Wydanie nagród – karta kredytowa BNP Paribas

10-procentowy moneyback będzie naliczany i dodawany do rachunku karty po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Z akcji wykluczone są transakcje oznaczone następującymi kodami MCC:

 • MCC 5300 – handel hurtowy,
 • MCC 4111 – usługi transportowe.

Wykluczono także wszelkie doładowania portfeli elektronicznych, tak więc odpadają zasilenia Revoluta, kont u bukmacherów i inne tego typu transakcje 😉

Zwrotu nie otrzymacie też za transakcje gotówkowe (czyli na przykład wypłaty kartą kredytową z bankomatu).

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 12 zł, zaś za kartę Gold 20 zł. Można ich uniknąć po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę – 1000 zł w przypadku karty Standard oraz 2000 zł – w przypadku wersji Gold.

Na szczęście Wy nie musicie się tym przejmować przez pierwsze 12 miesięcy. Mianowicie, regulamin promocji gwarantuje Wam w wymienionym okresie bezwarunkowe zwolnienie z opłat. Dopiero po upływie roku opłaty mogą zostać naliczane, o ile oczywiście utrzymacie do tego czasu swoją kartę. Zwolnieniu z opłat podlega również karta dodatkowa, którą możecie wręczyć komuś z bliskich (obie karty mają wspólny rachunek kredytowy).

Okres bezodsetkowy wynosi maksymalnie 56 dni (i nie mniej niż 26 dni). RRSO poza okresem bezodsetkowym to 26,85% dla karty Mastercard Gold i 26,85% dla karty Mastercard Standard. Jednak spłacając terminowo kartę kredytową w trakcie trwania okresu bezodsetkowego – nie zapłacicie ani grosza z tytułu odsetek (wasze RRSO wyniesie wówczas 0%). To czym jest RRSO przeczytacie w tym artykule. Natomiast funkcjonowanie karty kredytowej omawiam w moim autorskim poradniku.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji.

Darmowa karta kredytowa BNP Paribas – korzyści

Pakiet ubezpieczeń dla karty Gold

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej (dla posiadaczy kart Mastercard Gold, jak i Visa Platinum). Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

 • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
 • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
 • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
 • dziennego świadczenia szpitalnego,
 • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
 • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
 • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży),
 • usługi Concierge.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje pierwsze 60 dni trwania każdej podróży zagranicznej. Jeśli podróż jest krótsza, oferta będzie obowiązywać od momentu opuszczenia naszego kraju, aż do powrotu. Żeby ochrona mogła być aktywna, podczas podróży wymagane jest opłacenie kartą przynajmniej jednego z kosztów podróży: biletu na podróż międzynarodową, zakwaterowania, wycieczki zorganizowanej lub zrobienie zakupów kartą w ciągu 24 godzin od przekroczenia lub przed przekroczeniem granicy Polski na kwotę o równowartości co najmniej 50 EUR według średniego kursu NBP.

Ochrona obejmuje zdarzenia we wszystkich krajach, z wyłączeniem zdarzeń, które miały miejsce w krajach dotkniętych wojną lub panującą epidemią – o ile uszczerbek na zdrowiu jest konsekwencją tych właśnie czynników. Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., BNP Paribas występuje zaś jako podmiot ubezpieczający.

Darmowa złota karta kredytowa!Posiadacze karty Gold mogą też korzystać z oferty saloników lotniskowych w ramach usługi Flight Delay Pass. Wystarczy, że lot opóźni się co najmniej o 120 minut. Zyskacie wówczas wstęp wraz z trzema osobami towarzyszącymi, czekającymi na ten sam lot, do ekskluzywnych poczekalni lotniskowych na koszt BNP Paribas.

Więcej informacji na temat usługi znajdziecie tutaj.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów