BNP Paribas: nawet 430 zł premii na start w promocji bezwarunkowo darmowego konta

Trwa do:
17 maja 2024
Dostępność wniosków
9000

Ruszyła nowa akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Promocja dla Ciebie”. Tym razem możecie zdobyć aż 430 zł premii gotówkowej na bardzo prostych warunkach. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Pamiętajcie, że dla chętnych dostępna jest także promocja karty kredytowej, która nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości nawet 400 zł oraz alternatywna promocja konta osobistego z 520 zł premii.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 10 lutego 2024 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 10 lutego 2023 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Przed złożeniem wniosku należy wyłączyć lub wstrzymać adBlocka, bądź inne tego typu oprogramowanie. Z naszych informacji wynika, iż tego typu blokery niekiedy uniemożliwiają prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Zasady promocji „Promocja dla Ciebie”

Promocja potrwa w terminie do 17 maja 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 9000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że może zakończyć się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 31 maja 2024 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć aż 430 zł premii?

Premia została podzielona na trzy nagrody gotówkowe o wartości: 50 zł i 2 x 190 zł. Nagrody wypłacane będą na konto otwarte w promocji.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 50 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli w terminie do 31 maja 2024 roku).

Druga nagroda – przelew o wartości 190 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w kolejnym miesiącu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 900 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 płatności/transakcji BLIK na dowolną kwotę,
 • wykonanie minimum 2 przelewów zewnętrznych z bankowości elektronicznej na kwotę co najmniej 50 zł każdy.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 190 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie zrobienie tego samego w kolejnym miesiącu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 900 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 płatności/transakcji BLIK na dowolną kwotę,
 • wykonanie minimum 2 przelewów zewnętrznych z bankowości elektronicznej na kwotę co najmniej 50 zł każdy.…a teraz technikalia

Transakcja BLIK to według regulaminu transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile, w tym przelewów na telefon BLIK. Najlepiej będzie więc wykonać płatność w sklepie online lub w sklepie stacjonarnym, wykorzystując kod wygenerowany w aplikacji bądź zrobić po prostu bliskiej osobie po 4 przelewy na telefon BLIK – to załatwi warunek.

Wymagane przelewy zewnętrzne wykonacie w bankowości elektronicznej i/lub mobilnej. Przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów płatności internetowych nie zostaną zaliczone. Przelewy możecie wykonać po prostu na swoje konto w innym dowolnym banku – to pozwoli Wam ze spokojem spełnić warunki promocji.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu zapewnić z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy własne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Nagrody zostaną przekazane na Wasze konta do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunek ich otrzymania. Wcześniej, bo w terminie do 22. dnia miesiąca, w którym ma zostać wypłacona pierwsza premia zostaniecie poinformowani o przyznaniu nagrody.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić w terminie do 26. dnia tego samego miesiąca, w którym go otrzymacie. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 430 zł.

Przykładowy przebieg promocji, w przypadku kont zakładanych w lutym 2024 roku, widzicie w tabeli pochodzącej z regulaminu promocji. Dla kont założonych w kolejnych miesiącach, nastąpi naturalne przesunięcie pod względem dat spełniania warunków i wypłaty nagrody.

Przykładowy przebieg promocji BNP Paribas

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych.

Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa.

Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów