BNP Paribas: nawet 520 zł premii na start w promocji bezwarunkowo darmowego konta

Trwa do:
15 kwietnia 2024
Dostępność wniosków
3000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła nowa wiosenna akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Kwitnąca promocja”. Tym razem możecie zdobyć aż 520 zł premii na bardzo prostych warunkach. Nagroda ma charakter przelewów gotówkowych (470 zł bonusu) oraz e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka (50 zł bonusu). W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Pamiętajcie, że dla chętnych dostępna jest także promocja karty kredytowej, która nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości nawet 400 zł!

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 22 marca 2024 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 22 marca 2023 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500) lub w dowolnej placówce banku.

Przed złożeniem wniosku należy wyłączyć lub wstrzymać adBlocka, bądź inne tego typu oprogramowanie. Z naszych informacji wynika, iż tego typu blokery niekiedy uniemożliwiają prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Zasady promocji „Kwitnąca promocja”

Promocja potrwa w terminie do 15 kwietnia 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że może zakończyć się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 30 kwietnia 2024 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć aż 520 zł premii?

Premia została podzielona na trzy nagrody gotówkowe o wartości: 2 x 160 zł i 130 zł oraz e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce. Nagrody wypłacane będą na konto otwarte w ramach promocji.

Pierwsza nagroda – e-kod do Biedronki o wartości 50 zł oraz przelew w wysokości 20 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i aktywowanie karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli w terminie do 30 kwietnia 2024 roku).

Druga nagroda – przelew o wartości 160 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1200 zł w maju 2024 roku.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 160 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1200 zł w czerwcu 2024 roku.

Czwarta nagroda – przelew o wartości 130 zł

Czwartą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1000 zł w lipcu 2024 roku.…a teraz technikalia

Płatności bezgotówkowe kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Unikajcie też płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie mailowo w konkretnym terminie:

 • pierwsza nagroda – do 21 maja 2024 roku,
 • druga nagroda – do 25 czerwca 2024 roku,
 • trzecia nagroda – do 26 lipca 2024 roku,
 • czwarta nagroda – do 26 sierpnia 2024 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić w terminie do 26 maja 2024 roku. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 470 zł.

Nagrody zostaną wydane do końca tego miesiąca, w którym otrzymacie informację o ich przyznaniu, czyli odpowiednio w terminie do 31 maja 2024 roku, 30 czerwca 2024 roku, 31 lipca 2024 roku i 31 sierpnia 2024 roku.Premie zostaną przekazane w formie przelewów na konto otwarte w ramach promocji.

E-kod do Biedronki zostanie natomiast przekazany w wiadomości SMS w terminie do 31 maja 2024 roku. Szczegółów dotyczących wykorzystania tej nagrody szukajcie w dedykowanym regulaminie Biedronki.

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów