fbpx

mBank: eKonto osobiste z 520 zł rekordowej premii oraz 6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł) + 300 zł bonusu w promocji regularnego inwestowania

Trwa do:
2 kwietnia 2024

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

mBank ogłasza kolejną promocję darmowego eKonta osobistego. Mianowicie, na start otrzymacie 400 zł łatwej premii pieniężnej oraz dodatkowo 100 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku, a także specjalny bonus w wysokości 20 zł, który zgarniecie w zasadzie „przy okazji”. Razem daje to aż 520 zł łącznej premii, czyli o 60 zł więcej niż w poprzedniej edycji. O ile w pozostałych bankach nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać ze świetnej oferty depozytowej. Oprocentowanie rzędu 6,5% w skali roku znajdziecie na rachunku oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł. Nieco mniejszy zysk osiągnięcie, korzystając z eKonta Oszczędnościowego, które oferuje obecnie 4,6% w skali roku dla posiadaczy eKonta osobistego, jednak największe wrażenie robi limit dla kwoty do 500.000 zł. Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 300 zł premii ekstra.

PS. Dla użytkowników w wieku 18-24 mBank ma specjalną promocję swojego eKonta Możliwości z jeszcze większą premią w kwocie aż 600 zł! Szczegółów szukajcie w dedykowanej analizie akcji.

Uczestnicy promocji z 520 zł premii

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne eKonto osobiste?

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się w formularzu i złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową i wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji „Nagroda dodatkowa III” – w ten sposób przy okazji zgarniecie dodatkowe 20 zł premii. Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej „na selfie” – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

Wyraźcie zgodę na udział w promocji „Nagroda dodatkowa”Do promocji możecie przystąpić w terminie do 2 kwietnia 2024 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 5,3% lub 6,5% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Wybór jednej z wyżej wymienionych form zawarcia umowy jest również warunkiem otrzymania części premii, o czym opowiem za chwilę.

Możecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

200 zł + 20 zł premii za finalizację umowy za pośrednictwem selfie lub e-dowodu

Dwie premie o wartości 200 zł oraz 20 zł (druga z wymienionych przyznawana jest w ramach promocji „Nagroda dodatkowa III”) zostaną wypłacone pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu (oraz spełnicie warunki przedstawione w kolejnych akapitach). W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Jak otworzyć konto na selfie w mBanku – instrukcja wideo w serwisie YouTube.

Natomiast założenie konta poprzez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych nagród, jednak nie otrzymacie części premii o wartości 220 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie jednorazowy wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto.

Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus za założenie konta na selfie/e-dowód (z tą różnicą, że do zgarnięcia bonusu w wysokości 20 zł w ramach Nagrody dodatkowej III wystarczy tylko 5 transakcji).

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 10 lutego 2024 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas w terminie do 17 lutego 2024 roku zapewnijcie wpływ na kwotę 1000 zł oraz w terminie do 31 marca 2024 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony w okresie do końca kwietnia 2024 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem kwiecień i maj 2024 roku.

Jeśli nie uda się Wam spełnić warunków otrzymania bonusu w jednym miesiącu, spokojnie możecie załapać się na nagrodę w drugim (jeden bonus jednak przepadnie).

Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus 200 zł za założenie konta na selfie/e-dowód

100 zł bonusu za eKonto Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dziecka założycie poprzez bankowość internetową. W tej promocji możecie zdobyć tylko jeden bonus za jedno eKonto Junior.

Wypłaty premii – eKonto Osobiste

Premia za założenie konta przez selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacone do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Bonus w postaci 20 zł za założenie konta „na selfie” i wykonanie 5 transakcji kartą i/lub Blikiem otrzymacie do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2024 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w lutym i/lub marcu, to premię w wysokości 100 zł otrzymasz w terminie do końca kwietnia 2024 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2024 roku, wykonałeś wpływy i transakcje w kwietniu/maju, to odpowiednio premie I/II otrzymasz w terminie do końca maja/czerwca 2024 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w lutym 2024 roku), premia w wysokości 200 zł za założenie konta na selfie/e-dowód otrzymasz w terminie do końca czerwca 2024 roku (jednak 20 zł bonusu w ramach „Nagrody dodatkowej III” zostanie przyznane już w terminie do końca kwietnia 2024 roku).

Nagroda za założenie eKonta Junior zostanie przyznana w terminie do końca kwietnia 2024 roku (gdy konto założysz w lutym 2024 roku).

6,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie zatem rachunek na 5,3% lub 6,5% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 5,3% w skali roku. Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące oraz w pierwszym miesiącu cząstkowym. Jeśli więc konto otworzycie 10 lutego 2024 roku, środki będą pracować na 5,3%/6,5% w skali roku w okresie do końca lutego, a następnie przez cały marzec, kwiecień i maj 2024 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do „Zyskaj premie z eKontem osobistym III” oraz regulaminu promocji „Nagroda dodatkowa III”.

eKonto Oszczędnościowe – 4,6% w skali roku – mBank

Po założeniu konta, wszystkie wpłacone środki będą miały charakter „nowych”, zatem w pełni skorzystacie z dobrodziejstw, jakie za sobą niesie eKonto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 4,6% w skali roku dedykowana do eKonta Osobistego. Czas trwania depozytu to 3 miesiące (90 dni) a na promocyjnym koncie możecie ulokować kwotę do 500.000 zł. W promocji możecie założyć tylko jedno eKonto Oszczędnościowe z oprocentowaniem promocyjnym.

Środki wypłacicie z rachunku oszczędnościowego na inne swoje konto bankowe w ramach 1 darmowego transferu w miesiącu (kolejne są już płatne – 9 zł za każdy przelew).

eKonto oszczędnościowe – mBank

eKonto oszczędnościowe założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Po upływie 3 miesięcy, kapitał wraz z naliczonymi odsetkami promocyjnymi odnowi się na kolejne 3 miesiące. Nowe konto będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą w dniu odnowienia Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Czy będzie ono korzystna? Ciężko stwierdzić. W przypadku odnowienia się konta na niekorzystnych warunkach będziecie mogli po prostu zlecić wypłatę środków na własne konto i przenieść je w bardziej opłacalne miejsce. Pomoże Wam w tym nasz ranking kont oszczędnościowych.

Promocyjne oprocentowanie konta możecie złapać w terminie do 12 lutego 2024 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

eKonta osobiste – szczegóły

Podstawowe opłaty związane z prowadzeniem eKonta osobistego przedstawiają się tak, jak na wykazie poniżej.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą (cashback),
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay.


Taki stan utrzyma się jednak tylko w okresie do 3 kwietnia 2024 roku. Później mBank planuje dosyć drastycznie podnieść opłaty operacji gotówkowych. Przede wszystkim zakończona zostanie znana w obecnej formie współpraca z firmą Euronet oraz z Santander Bank Polska. Wypłaty z ich bankomatów będą od 3 kwietnia 2024 roku płatne: 5 zł w bankomatach Euronet i 3,5% (minimum 5 zł) w bankomatach Santander Bank Polska.

Minimalna bezpłatna wypłata z bankomatu wzrośnie do kwoty 300 zł. Dotychczas mBank nie pobierał opłat za wypłaty od kwoty 100 zł.

Podwyżki opłat w mBanku omówimy jednak dokładniej, gdy zmiany wejdą w życie. Więcej szczegółów znajdziecie w wykazie zmian opublikowanym przez mBank.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 300 zł premii ekstra.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów