Bank Pekao: konto dla dzieci i nastolatków (0-17 lat) w promocji z 200 zł premii + 200 zł bonusu dla rodzica!

Trwa do:
29 lutego 2024

Przed Wami 33. edycja promocji Konta Przekorzystnego dla dzieci i nastolatków skierowana do uczestników w wieku 0-17 lat. Tym razem do zdobycia jest aż 200 zł łatwej premii na start! Warunki promocji są niezmiennie proste, a nagroda naprawdę wysoka! Dodatkowym atutem jest też promocja dla dorosłych, w ramach której zdobędziecie aż 200 zł łatwej premii. Możecie to zrobić jeszcze przed założeniem konta dla swoich pociech i tym samym zwiększyć zysk do nawet 400 zł! Szczegółowa analiza premii dla dorosłych uczestników znajduje się w tym miejscu.

Bank Pekao – konto dla dzieci i nastolatków – uczestnicy promocji

Akcja jest przeznaczona dla osób, które nie skończyły jeszcze 18 lat i których rodzice posiadają konto w Banku Pekao. Dziecko (lub dzieci) nie mogło posiadać swojego konta w banku w okresie od dnia 1 stycznia 2021 roku do 31 stycznia 2024 roku. Wykluczone są osoby korzystające wcześniej z poprzednich edycji promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciomPierwsze kieszonkowe z PeoPay KIDS lub Ekstra 50 zł dla nastolatka.

Za dziecko lub nastolatka konto formalnie zakłada oczywiście prawny opiekun, posiadający konto osobiste w Banku Pekao. Na rodziców, którzy takiego rachunku jeszcze nie posiadają, czeka specjalna premia: 200 zł na start oraz 7% w skali roku do kwoty 100.000 zł dla Waszych oszczędności! Szczegółów szukajcie w dedykowanym wpisie.

Zasady promocji

Osoby otwierające Konto Przekorzystne dla Młodych z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb (oprocentowanym na 7% w skali roku), otrzymają aż 200 zł premii na start. To dobra okazja, by nauczyć dzieci zaradności finansowej i umiejętności rozważnego wydawania pieniędzy.

Promocja potrwa w terminie do 29 lutego 2024 roku. W tym czasie jako prawni opiekunowie załóżcie swojemu dziecku Konto Przekorzystne dla Młodych, przechodząc na dedykowaną stronę promocji i klikając Załóż pakiet. Rachunek otworzycie, logując się do swojego konta w bankowości internetowej.

Następnie, w zależności od wieku dziecka, wykonajcie nieco inne czynności.

  • W przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 6. roku życia – wystarczy samo założenie konta i złożenie przez rodzica potrzebnych oświadczeń (w dniu założenia konta),
  • W przypadku dzieci, które ukończyły 6. rok życia, ale nie ukończyły jeszcze 13. roku życia – musicie otworzyć także inne produkty PeoPay KIDS, czyli konto osobiste, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz dedykowaną aplikację mobilną dla młodych użytkowników i kartę Mastercard PeoPay KIDS oraz złożyć potrzebne oświadczenia w dniu zawarcia umowy o konto,
  • W przypadku nastolatków przed 18. rokiem życia (ale już po „trzynastce”) – oprócz konta osobistego należy zawnioskować także o kartę debetową Mastercard i aplikację mobilną PeoPay.

Po spełnieniu tych warunków, przejdźcie do drugiej części promocji:

  • W przypadku uczestników poniżej 6 lat należy zapewnić na Koncie Przekorzystnym dla młodych saldo na poziomie co najmniej 200,01 zł w dniu 30 kwietnia 2024 roku,
  • W przypadku uczestników w wieku co najmniej 6 lat lub starszych, należy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – stacjonarnie lub online (wykluczone są wpłaty i wypłaty gotówkowe) w terminie do 30 kwietnia 2024 roku.

Wydanie nagród

Nagroda zostanie przekazana w terminie do 31 maja 2024 roku przelewem na konto dziecka. Do tego czasu jego konto osobiste oraz oszczędnościowe musi pozostać aktywne. Bonus jest oczywiście zwolniony z opodatkowania.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Możliwości rodzica w PeoPay KIDS

7% w skali roku na koncie oszczędnościowym Mój Skarb!

Oprócz świetnej aplikacji i darmowego rachunku Wasze dzieci zyskają także dostęp do rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. Jego założenie jest warunkiem udziału w promocji. Konto oferuje oprocentowanie na poziomie aż 7% w skali roku z gwarancją oprocentowania przez 5 miesięcy. Maksymalna kwota, która zapracuje w promocyjnym oprocentowaniu to 5000 zł. Nadwyżki będą oprocentowane standardowo – według aktualnej tabeli. Pieniądze mogą być rozproszone w różnych skarbonkach, dzięki którym dzieci nauczą się tworzyć długoterminowe cele i fundusze na konkretne wydatki. Promocja trwa w terminie do 30 kwietnia 2024 roku.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla młodych?

Konto Przekorzystne dla Młodych jest darmowym rachunkiem dla dzieci i nastolatków do 18. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie nie generuje żadnych opłat. Młodzi ludzie nie muszą także martwić się kosztami wypłat z bankomatów, ponieważ wszystkie tego typu transakcje w Polsce i za granicą są dla nich darmowe (nie płacicie również za przewalutowanie przy wypłacie i płatnościach kartą za granicą).

SMS autoryzacyjny wykorzystywany podczas przelewów internetowych kosztuje 20 groszy, jednak istnieje sposób na obejście tej opłaty – każdą akcję można autoryzować za pomocą aplikacji mobilnej, co jest całkowicie darmowe.

Prowadzenie promocyjnego konta oszczędnościowego Mój Skarb również nie będzie niosło za sobą żadnych kosztów.

Wydanie karty PeoPay KIDS oraz jej prowadzenie jest całkowicie darmowe.

Konto Przekorzystne dla młodych – szczegóły

Szczegółów szukajcie w Tabeli Opłat i Prowizji Banku Pekao.

Więcej na temat aplikacji PeoPay KIDS i bankowości dla dzieci przeczytacie w tym miejscu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów