fbpx

Bank Millennium: Konto 360° Junior w promocji z 200 zł bonusu + 500 zł premii dla rodzica

Trwa do:
25 kwietnia 2024
Dostępność wniosków
20.000

Przed Wami kolejna odsłona promocji Konta 360° Junior, w której udział mogą wziąć osoby w wieku 0-17 lat. Do zdobycia jest 200 zł łatwej premii na start w postaci karty podarunkowej Goodie! Organizator przygotował aż 20.000 bonusów, więc dla każdego zainteresowanego powinno wystarczyć 🙂 Promocja stanowi dobre uzupełnienie akcji promującej konto Millennium 360°, w ramach której odbierzecie aż 500 zł premii gotówkowej (nie trzeba być do tego rodzicem/opiekunem dziecka – to promocja dla wszystkich pełnoletnich osób 😉 ).

Bank Millennium – Konto Junior

Konto 360° Junior dostępne jest dla dzieci i niepełnoletnich nastolatków (bez dolnej granicy). Oficjalnym przedstawicielem w promocji jest oczywiście prawny opiekun dziecka, który powinien posiadać w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową. Opiekun powinien ponadto podać w bankowości internetowej polski numer telefonu, na który trafiają hasła SMS. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Z promocji wykluczone są osoby, które już wcześniej posiadały w Banku Millennium Konto 360° Junior (chodzi tu oczywiście o dzieci).

Nie macie jeszcze konta Millennium 360°? Załóżcie je, odbierając przy okazji 500 zł premii w promocji na start i pozwólcie zarobić 200 zł premii również swojemu dziecku 😉

Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, które kwalifikuje się do promocji, możecie otworzyć każdemu po jednym koncie i odebrać wielokrotność premii.

Zasady promocji

Konto 360° Junior wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Umowę musicie podpisać w terminie do 25 kwietnia 2024 roku, a następnie w okresie do 31 maja 2024 roku zasilić je kwotą 50 zł.

Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, należy oprócz zasilenia konta, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 5 płatności kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKiem (także w termie do 31 maja 2024 roku). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.

Za powyższe czynności otrzymacie premię o wartości 100 zł w formie e-karty podarunkowej Goodie.

Kolejne 100 zł bonusu za złożenie wniosku o świadczenie 800+

Chcecie podwoić premię i otrzymać razem 200 zł bonusu dla swojej pociechy? Jeśli tak, oprócz spełnienia wcześniej opisanych warunków, w terminie do 31 maja, złóżcie w bankowości internetowej lub mobilnej wniosek o świadczenie wychowawcze, czyli tak zwane 800+ na okres od 1 lutego do 31 maja 2024 roku.

Uwaga: jeśli wniosek o 800+ złożycie w bankowości Banku Millennium jeszcze przed otwarciem konta dziecka, ale już w trakcie trwania promocji dla najmłodszych – również otrzymacie pełną premię w kwocie 200 zł (o ile oczywiście spełnicie opisane wcześniej warunki). Przykładowo, jeśli złożycie wniosek o świadczenie 10 lutego 2024 roku, a konto dla dziecka otworzycie 15 lutego, również możecie otrzymać 200 zł premii.

Informacja dla osób zakładających swoje konto (czyli konto dla dorosłych) online: wniosek o świadczenie złożycie w bankowości online pod warunkiem, że wcześniej odwiedzicie placówkę banku i zweryfikujecie swoją tożsamość, czyli przedstawicie dokument tożsamości oraz złożycie wzór podpisu.

Wydanie nagrody – jak wykorzystać voucher Goodie?

Nagroda zostanie przekazana w terminie do 30 czerwca 2024roku pod warunkiem zachowania aktywnego konta i aktywnych zgód marketingowych do tego czasu. Bank przekaże Wam drogą SMS-ową kod, który następnie należy aktywować w aplikacji Goodie.

W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie.

Czas na aktywację kodu to 60 dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł lub 200 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV). Więcej informacji o zasadach użytkowania kart Goodie znajdziecie w dedykowanym regulaminie. Przykładowo ja swoją kartą Goodie kupiłem kartę podarunkową Allegro.200 zł premii w formie karty Goodie!

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe.

Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA i płatności telefonem.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z dokumentem dotyczącym opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów