fbpx

Konto/Karta Samodzielniaka od BNP Paribas: 100 zł łatwej premii dla dzieci w wieku 7-18 lat + nawet 630 zł premii dla opiekuna!

Trwa do:
29 lutego 2024
Dostępność wniosków
1000

Karta Samodzielniaka wraz z kontem dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat z przytupem wraca na bloga! W ramach bardzo prostej promocji Wasze dzieciaki mogą zyskać 100 zł premii na start. Warunki akcji nie są trudne. Wymagają jednak od dziecka konsekwentnego korzystania z karty, czyli wykonywania co miesiąc kilku płatności na dowolną kwotę. Tym prostym sposobem młody człowiek dorobi sobie do kieszonkowego, a także, pod okiem rodziców, wykształci kilka zdrowych finansowych nawyków, w czym pomoże wspomniany rachunek z kartą. BNP Paribas ma też coś dla rodziców i opiekunów, którzy mogą przy okazji zdobyć nawet 630 zł premii za założenie darmowego konta dla dorosłych użytkowników.

Uczestnicy promocji ”Ferie z Samodzielniakiem”

W akcji promującej Konto i Kartę Samodzielniaka mogą wziąć udział prawni opiekunowie dzieci w wieku 7-13 lat i nastolatkowie w wieku 13-18 lat (osoby, które nie skończyły jeszcze 18 lat). Główni zainteresowani, czyli dzieci i młodzież, nie mogą posiadać w banku BNP Paribas konta dla swojej grupy wiekowej.

Wykluczeni będą też uczestnicy, którzy w przeszłości założyli konto z premią w poprzednich promocjach banku skierowanych do najmłodszych użytkowników. Rodzic/opiekun musi być posiadaczem konta osobistego w BNP Paribas. W lepszej sytuacji są jednak osoby, które z bankiem nie mają jeszcze nic wspólnego, bowiem w trwającej promocji flagowego konta osobistego banku mogą zgarnąć nawet 630 zł premii.

Karta Samodzielniaka – zasady promocji

Promocja będzie trwała w terminie do 29 lutego 2024 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. W akcji dostępne są tak naprawdę dwa produkty, a potrzebne do podjęcia kroki uzależniono od wieku dziecka.

  1. Pierwsza opcja to Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości – dla nastolatków w wieku 13-18 lat (nieukończone 18 lat) – konto w oddziale otwiera sam nastolatek po uzyskaniu zgody rodzica na udział w promocji. To dziecko jest wówczas właścicielem rachunku.
  2. Druga opcja to Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka – dla dzieci w wieku 7-13 lat (jak wyżej – nieukończone 13 lat) – konto w oddziale otwiera rodzic i to on jest rzeczywistym właścicielem rachunku.

Żeby wziąć udział w akcji, należy w okresie trwania promocji udać się do jednej z placówek banku i dopełnić formalności, zakładając z dzieckiem konto/kartę i pozostałe produkty, które wymieniłem powyżej.

Pamiętajcie, że do udziału w promocji pociecha musi mieć dostęp do bankowości elektronicznej – zawnioskujcie więc również o jej uruchomienie!

Dopasuj produkt do wieku dziecka – Karta Samodzielniaka

Zasil konto i dopilnuj wykonywania płatności

Po założeniu konta i karty powinniście zasilić konto swojego dziecka dowolną kwotą – ma ona wystarczyć do wykonywania cyklicznych płatności kartą. Wasza pociecha powinna bowiem płacić swoją kartą co najmniej 5 razy w ciągu każdego miesiąca, przez 4 kolejne miesiące, licząc od tego, który nastąpił po założeniu konta.

Konto należy założyć w lutym 2024 roku, tak więc płatności należy wykonywać w marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2024 roku.

Wydanie nagród ”Ferie z Samodzielniakiem”

Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną te warunki, dziecko otrzyma od banku przelew na Konto Samodzielniaka lub Konto Karty Samodzielniaka na kwotę 25 zł (do 10. dnia kolejnego miesiąca).

Jeśli w którymś miesiącu nie uda się spełnić warunków promocji, pozostałe nagrody nadal będą możliwe do zdobycia. Karta Samodzielniaka pozwala na wykonywanie płatności wyłącznie w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Szczegóły i koszty – Karta Samodzielniaka

No dobrze, ile więc kosztować będzie Was święty spokój i nauka Waszych dzieci finansów osobistych? Prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka jest darmowe. Darmowa jest też Karta Samodzielniaka oraz Karta do Dorosłości, jednak Mikrokarta Samodzielniaka z opaską na rękę jest już płatna – 1 zł miesięcznie.

Karty dla dzieci i nastolatków pozwalają na darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie kraju, jednak wypłaty BLIKiem z innych bankomatów niż te należące do BNP Paribas są już obarczone 5-procentową prowizją.

Zalety Konta Samodzielniaka – BNP Paribas

Więcej informacji znajdziecie w Dokumencie dotyczącym opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów