fbpx

Konto Millennium 360° z 500 zł łatwej premii na start + 6,25% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100.000 zł)

Trwa do:
4 kwietnia 2024
Dostępność wniosków
10.000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Przed Wami kolejna edycja świetnej promocji Konta Millennium 360°, w ramach której zdobędziecie premię pieniężną o wartości aż 500 zł, w zamian za założenie rachunku osobistego. Warunki zdobycia bonusu pozostają bardzo proste, tak naprawdę wystarczą rutynowe działania związane z użytkowaniem rachunku. Co ważne, całość premii ma charakter gotówkowy. Wiadomo, że najlepszy rodzaj bonusu to żywa gotówka przelana na rachunek 😉 Konto w Banku Millennium otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Ponadto w aktualnej edycji rachunku oszczędnościowego Profit obowiązuje oprocentowanie na poziomie 6,25% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane przez okres 90 dni. Po założeniu konta możecie również wziąć udział w promocji karty kredytowej z 300 zł premii i 50 zł moneyback miesięcznie! Osobom, które pod opieką mają dzieci i niepełnoletnich nastolatków, polecam specjalną promocję Konta 360° Junior, w której zdobędziecie dodatkowo 200 zł bonusu!

Uczestnicy promocji z premią na start

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium.

Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie, nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste. Pula promocyjnych wniosków w wynosi 10.000 sztuk, jednak wątpię, aby wyczerpała się przed czasem.

Jeśli zaś wyklucza Was tak długi okres karencji, skorzystajcie z promocji programu poleceń Banku Millennium – otrzymacie tam łatwe 100 zł bonusu, zaś okres karencji to wyłącznie 12 miesięcy.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. W promocji nie biorą udziału wnioski złożone w placówce banku oraz na głównej stronie internetowej Banku Millennium. Jest to dedykowana promocja, dostępna wyłącznie w serwisach współpracujących z bankiem – jednym z nich jest właśnie JakDorobic.pl.

Wniosek o konto należy złożyć w terminie do 4 kwietnia 2024 roku, zaś umowę możecie sfinalizować na jeden z wymienionych sposobów:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2) – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli posiadacie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu,
 • jeśli podpisanie umowy za pomocą logowania do innego banku lub poprzez selfie z jakiegoś powodu się nie powiedzie (i tylko wtedy), bank przedstawi Wam inne możliwości zawarcia umowy, w tym podpisanie jej w dowolnej placówce banku – zwróćcie uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium i firm współpracujących przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o.

Konto Millennium 360°: premia o wartości 500 zł – jak zdobyć?

Łączna premia na poziomie 500 zł podzielona jest na dwie części wypłacane w gotówce: 200 zł oraz 300 zł.

Pierwszą premię o wartości 200 zł otrzymacie jeśli:

 • w terminie do 4 kwietnia 2024 roku złożycie wniosek na dedykowanej stronie promocji i podpiszecie umowę o konto wraz z kartą debetową, a także wyrazicie niezbędne zgody na informacje handlowe i marketingowe (w tym na świadczenie usług przez platformę zakupową Goodie),
 • zapewnicie jednorazowy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł w ciągu 14 dni od chwili otwarcia rachunku (może to być przelew z waszego konta w dowolnym banku),
 • w okresie do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta aktywujecie aplikację mobilną banku i minimum jeden raz zalogujecie się za jej pomocą do swojego konta – wystarczy samo logowanie, bez wykonywania jakichkolwiek płatności,
 • w okresie do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową i/lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł.Żeby zdobyć drugą premię pieniężną o wartości 300 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty lub emerytury w wysokości co najmniej 1000 zł (lub przelewem z Waszego konta w innym banku – jednak w takim przypadku ta część premii wyniesie 100 zł, a nie 300 zł). Lepiej więc otrzymywać na to konto swoją wypłatę lub inne z wymienionych świadczeń,
 • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł,
 • zalogować się co najmniej raz w miesiącu do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej,
 • utrzymać wcześniej wyrażone zgody.

Ponadto, po zdalnym założeniu konta należy odwiedzić dowolną placówkę banku w celu potwierdzenia tożsamości i złożenia wzoru podpisu. Do oddziału banku musicie udać się w okresie:

 • do końca czerwca 2024 roku, jeśli konto otworzycie w lutym 2024 roku,
 • do końca lipca 2024 roku, jeśli konto otworzycie w marcu 2024 roku,
 • do końca sierpnia 2024 roku, jeśli konto otworzycie w kwietniu 2024 roku.

Konto Millennium 360° – jak zdobyć premie?

Przykładowo: zakładając konto w lutym 2024 roku – warunki pierwszej premii musicie spełnić w okresie do końca marca 2024 roku, z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w kwietniu, maju i czerwcu 2024 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Przykładowo: zakładając konto w marcu 2024 roku – warunki pierwszej premii musicie spełnić w okresie do końca kwietniu 2024 roku, z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w maju, czerwcu i lipcu 2024 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKiem możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone, przelewy BLIK na telefon, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z Waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. Pamiętajcie jednak, że wówczas otrzymacie tylko 100 zł premii za spełnienie tych warunków (+ 200 zł w ramach pierwszej części premii). Jeśli chcecie załapać się na wyższą premię (czyli 200 zł + 300 zł) należy zapewnić wpływ wynagrodzenia od pracodawcy (ewentualnie wpływ z tytułu emerytury, renty lub stypendium).

Wydanie nagród w promocji Banku Millennium

Pierwsza nagroda o wartości 200 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki (czyli przykładowo w terminie do końca kwietnia 2024 roku, jeśli konto założycie w lutym 2024 roku, a warunki spełnicie w marcu 2024 roku).

Natomiast drugi bonus o wartości 300 zł (lub 100 zł) trafi na Wasze konta do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe warunki (dla powyższego przykładu: warunki drugiego bonusu będziecie spełniać w kwietniu, maju i czerwcu 2024 roku, a bonus spłynie na konto w terminie do końca lipca 2024 roku).

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wypłata premii w promocji Banku Millennium

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 6,25% w skali roku

W aktualnej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie  6,25% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 90 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 6,25% w skali roku dostępne jest w okresie do 19 kwietnia 2024 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 90 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu obowiązywania podwyższonego oprocentowania. Jeśli wpłacicie tylko nowe środki bez wykonywania płatności, otrzymacie 3% w skali roku dla swoich oszczędności.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł. Szczegółowo na temat Konta oszczędnościowego Profit piszemy w dedykowanym artykule.


Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla konta osobistego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów