Bank Millennium: 100 zł premii w programie poleceń z krótkim okresem karencji + bonusy za konto dla dziecka i kartę kredytową + 6,25% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
22 marca 2024

W Banku Millennium co rusz startują kolejne promocje rachunku Millennium 360º. Problemem wymienionych akcji promocyjnych są jednak bardzo długie okresy karencji, które skutecznie wykluczają osoby, biorące udział w poprzednich promocjach Banku Millennium. Receptą na tę sytuację jest program poleceń „Lubię to polecam”, który jakiś czas temu ruszył ze swoją 12. edycją. W tym przypadku mamy do czynienia z krótkim okresem karencji wynoszącym jedynie 12 miesięcy. Co prawda wartość nagród jest tutaj nieco niższa (w promocji bazowej do zdobycia jest 500 zł premii), ale i tak jest się po co schylić. Mianowicie w najnowszej edycji programu możecie odebrać eKartę podarunkową Goodie o wartości 100 zł. Jest to niemal idealny substytut gotówki, ponieważ eKartę możecie zrealizować w każdym sklepie stacjonarnym lub internetowym w Polsce – działa ona jak każda inna karta płatnicza. eKartę dodaje się do aplikacji Goodie, a później można ją dodać do portfela Google Pay lub Apple Pay. Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję, dzięki czemu zarobicie po 100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie 10 bonusów)! Oprócz eKarty Goodie do wyboru będą jeszcze vouchery do Zalando o wartości 80 zł, oraz 4 bilety do kina i dostęp do trzymiesięcznej lokaty oprocentowanej na 7% w skali roku. Dla oszczędzających bank ma też konto oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem aż 6,25% w skali roku do kwoty 100.000 zł. Co do samego produktu, konto Milennium 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo oraz bezpłatny pakiet assistance (przez pierwsze 3 miesiące).

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Przykładowo, podpisując umowę o rachunek Millennium 360º w dniu 26 lipca 2023 roku, wszelkie umowy z Bankiem Millennium należało pozamykać przed 26 lipca 2022 roku. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły konto w ramach programu „Lubię to polecam”. Natomiast uczestnictwo w innych promocjach Banku Millennium nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej akcji.

Jeśli okres karencji to dla Was nie problem – w bazowej promocji Banku Millennium do zdobycia jest 500 zł premii za założenie konta. Obu promocji nie można ze sobą połączyć.

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby uczestniczącej w programie poleceń Banku Millennium. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody).

Na podpisanie umowy w promocji macie czas do 22 marca 2024 roku. Możecie to zrobić:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji (na selfie) – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, w ciągu 30 dni od zawarcia umowy należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Promocja programu poleceń krok po kroku

Użyj kodu polecenia: 22069728

Warunki promocji

 • Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród, wystarczy że wykonacie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe. Wykluczone są jednak niektóre transakcje. Bank nie uwzględni:

  wypłat gotówki, przelewów, w tym przelewów BLIK na telefon, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz zwrotów, tj. kwoty transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do nagrody.


 • Istnieje też drugi warunek: w ciągu 30 dni od chwili zawarcia umowy o rachunek musicie zapewnić wpływy na otwarte konto osobiste o łącznej wartości co najmniej 1000 zł. W tym przypadku nie zostaną zaliczone polecenia przelewów wewnętrznych, czyli przelewów pomiędzy Waszymi własnymi rachunkami w Banku Millennium. Natomiast wszelkie wpływy zewnętrzne będą zaakceptowane i wliczone.

Po wykonaniu zadań, obie strony programu poleceń będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

 • eKarta podarunkowa Goodie o wartości 100 zł,
 • 4 bilety do kina Helios (2D/3D) lub Multikino (2D),
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
 • 3-miesięczna lokata na 7% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 25.000 zł.

Dostępne w programie poleceń Banku Millennium nagrody

Co tu kryć, najlepszą opcją jest wybór eKarty podarunkowej Goodie, która jest „niemal premią pieniężną” i której cechy przedstawiam poniżej. Charakterystyki pozostałych nagród znajdziecie w regulaminie.

Kody wymienne na eKartę podarunkową otrzymacie w formie SMS w ciągu 7 dni po wybraniu nagrody (nagrody znajdziecie też w swojej bankowości internetowej i mobilnej po przejściu do Historii poleceń). Maksymalny czas na aktywację kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach internetowych (dane karty dostępne są w aplikacji Goodie – chodzi o numer karty, datę ważności i kod CVV) oraz stacjonarnych – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay. eKarta działa wyłącznie w sklepach na terenie Polski.

Odbiór nagrody

Wybór nagrody w bankowości online lub w aplikacji mobilnej będzie dostępny przez 60 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS i w bankowości elektronicznej. Ogólnie mówiąc, na każdym etapie będziecie otrzymywali SMS i wiadomość w poczcie wewnętrznej. Pod tym względem, program poleceń Banku Millennium jest najlepszym tego typu programem w Polsce.

Wybierając jako nagrodę eKartę Goodie, zostanie ona udostępniona w czasie maksymalnie 7 dni. Z doświadczenia wiem, iż dane karty potrafią być wygenerowane w przeciągu nie więcej niż 1 godziny.

Jak polecać konta?

Po założeniu konta możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie oferty swoim bliskim. Dla przypomnienia, za każde skuteczne polecenie możecie wybrać dowolną nagrodę ze wspomnianej wcześniej listy. Bank nagrodzi tylko 10 pierwszych skutecznych poleceń, jednak polecać można bez limitów, a każdy zaproszony przez Was klient otrzyma swoją nagrodę.

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium, który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia w Millenecie lub aplikacji mobilnej, akceptując jednocześnie regulamin promocji. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu 12. edycji programu.

Użyj kodu polecenia: 22069728

Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc użytkowania konta jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów