mBank: 150 zł bonusu za wykupienie polisy ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC + 470 zł premii na start w promocji konta osobistego + 8% w skali roku na rachunku oszczędnościowym

Trwa do:
14 września 2023

mBank po raz kolejny nagradza kierowców! Premia w nowej promocji ubezpieczenia OC/AC to ponownie 150 zł w gotówce! Biorąc pod uwagę, że jest to czynność, która i tak czeka każdego z nas, otrzymanie za nią nagrody brzmi zachęcająco 😉 Jeśli więc w ciągu najbliższych 6 miesięcy kończy się Wasza polisa OC/AC – to dobra okazja, żeby odebrać przy tym realną korzyść. Przy okazji przypominam o trwającej promocji konta osobistego mBanku, w której cały czas możecie odebrać aż 470 zł premii na start! Oprócz tego czeka jeszcze na Was 155 zł premii ekstra za przetestowanie usługi regularnego inwestowania.

150 zł premii od mBank za skorzystanie z oferty ubezpieczenia komunikacyjnego

Bank nie stawia w tej promocji szczególnych wymagań. Żeby zyskać zwrot o wartości 150 zł za zakup polisy, trzeba być po prostu pełnoletnim klientem mBanku z dostępem do bankowości elektronicznej i kontem osobistym, które prowadzić można także jako współposiadacz. Zwrot otrzymacie dla każdej zawartej zgodnie z regulaminem polisy (a więc możecie otrzymać więcej niż jedną nagrodę). Premia nie przysługuje jednak dla polis odnawianych w mBanku – musi to być całkowicie nowa umowa.

Jeśli nie posiadacie takiego rachunku w mBanku, możecie otrzymać 470 zł premii na start za jego założenie! Oprócz tego zyskacie też oprocentowanie 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym z limitem do kwoty 50.000 zł!

mBank – premia za wykupienie polisy OC/AC

Zasady promocji mBank – ubezpieczenie z 150 zł premii

Promocja trwa do 14 września 2023 roku. W tym czasie należy zalogować się do bankowości internetowej (lub założyć konto z premią – jeśli go jeszcze nie posiadacie) i wykupić polisę ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub OC z AC wraz z dodatkową opcją ubezpieczenia bagażu za 1 zł rocznie (w promocji). Zawarcie umowy online nagradzane jest dodatkowym rabatem na polisę w wysokości 15%.

Co ważne, Wasze ubezpieczenie nie musi kończyć się na dniach – polisę z premią możecie wykupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Premię otrzymacie zarówno za samo ubezpieczenie OC, jak i pakiet OC+AC – wartość premii jest stała – 150 zł. Istnieje nawet możliwość odroczenia płatności składki – ubezpieczenie trzeba wówczas opłacić w ciągu 30 dni od chwili podpisania umowy o polisę (w standardowym wariancie robi się to od razu przy zawieraniu umowy).

Jak złożyć wniosek o polisę w mBanku? Promocja!

Drugim i ostatnim warunkiem jest nieodstąpienie od umowy ubezpieczenia przez okres 30 dni od chwili jej podpisania.

Zwrot w postaci 150 zł zostanie przekazany przelewem na konto, z którego została opłacona składka:

  • do 29 września 2023 roku – w przypadku polis opłaconych do 31 lipca 2023 roku lub
  • do 15 listopada 2023 roku – dla polis opłaconych po 31 lipca 2023 roku.

Korzystając z opcji 30-dniowego odroczenia spłaty premia trafi na Wasze konto w okresie od 16 października do 30 listopada 2023 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Dwa słowa o produkcie mBank – ubezpieczenie OC/AC z ochroną bagażu

Oferowane przez mBank ubezpieczenie jest obsługiwane przez UNIQA TU S.A. – znane towarzystwo z wieloletnią historią. Dostęp do najważniejszych funkcji ubezpieczenia użytkownik posiada w swojej aplikacji i bankowości internetowej. Wraz z podstawowym OC otrzymacie też pakiet assistance MIDI – bez dodatkowych opłat. Zakres pozostałych pakietów znajduje się na poniższej grafice.

mBank – premia za skorzystanie z oferty ubezpieczeniowej

Szczegółów szukajcie w Karcie produktu i Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów