Konto oszczędnościowe Millennium Profit: nawet 8% w skali roku do kwoty 300.000 zł + aż 500 zł premii na start w promocji konta osobistego!

Trwa do:
4 marca 2023

Ruszyła nowa edycja (już czterdziesta siódma!) preferencyjnego oprocentowania rachunku Profit od Banku Millennium – bardzo popularnego konta oszczędnościowego wśród osób zorientowanych w aktualnej ofercie depozytowej. Do najważniejszych jego atutów możemy z pewnością zaliczyć wysokie oprocentowanie i duży limit kwotowy, który w obecnej edycji promocji wynosi aż 300.000 zł! Wasze oszczędności będą pracować na preferencyjnych warunkach przez 90 dni. Nie bez znaczenia jest także elastyczność – rachunek Millennium umożliwia swobodne wpłacanie i wypłacanie środków bez utraty wypracowanych odsetek, a pierwszy przelew z konta w każdym miesiącu jest bezwarunkowo darmowy. Konto Profit przeznaczone jest dla klientów Banku Millennium. Jeśli nie należycie do tego grona, mam dla Was dobrą wiadomość – za założenie rachunku otrzymacie premię o wartości nawet 500 zł! Szczegółów szukajcie w analizie promocji.

Konto oszczędnościowe Millennium Profit – dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla klientów Banku Millennium, którzy posiadają osobisty rachunek rozliczeniowy oraz Konto Profit (lub dopiero je założą) i wpłacą na nie oszczędności w okresie trwania promocji. Jeśli nie macie konta w Banku Millennium – tym lepiej. O tym, dlaczego tak jest, napisałem w dalszej części artykułu.

Pamiętajcie jednak, że promocyjne oprocentowanie przeznaczone jest wyłącznie dla nowych środków, czyli pieniędzy przekazanych na konta i produkty w banku po 13 stycznia 2023 roku roku. Pod uwagę brana jest tego dnia suma sald rachunków technicznych, rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych, rachunków oszczędnościowych lokat terminowych i lokat strukturyzowanych w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych), z uwzględnieniem ujemnych sald na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, wynikających z wykorzystania limitu na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit zapis pochodzi z regulaminu aktualnej 47. edycji promocji.

Definicja nowych środków – Millennium Profit

500 zł premii dla nowych klientów banku!

Osoby, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Millennium, mogą dodatkowo zgarnąć nawet 500 zł premii na start! Warto zauważyć, że okres karencji skrócił się o rok względem poprzednich edycji promocji. Aktualna odsłona akcji promującej bezwarunkowo darmowe Konto Millennium 360° trwa do 31 marca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 30.000 nagród. Więcej na temat promocji przeczytacie w dedykowanym artykule.

Analiza Konta oszczędnościowego Profit

Konto oszczędnościowe Millennium Profit to prosty rachunek z jednym wariantem czasowym i oprocentowaniem na poziomie 6% lub nawet 8% w skali roku. Jaki jest warunek otrzymania wyższego oprocentowania? Ta opcja jest zarezerwowana dla osób, które oprócz wpłaty nowych środków na konto, wykonają także 5 płatności kartą lub BLIKiem (z konta osobistego) w każdym miesiącu obowiązywania promocyjnego oprocentowania.

Wasze oszczędności mogą pracować z taką mocą przez okres 90 dni. Początek obowiązywania promocyjnego oprocentowania wyznacza dzień wpłacenia środków na rachunek. Po tym czasie środki nie będę przekierowane na konto osobiste, zmieni się jednak oprocentowanie konta oszczędnościowego na standardowe. Gdy promocyjny okres minie, będziecie mogli wziąć udział w kolejnej edycji (o ile uda się Wam spełnić warunek nowych środków).

Konto prowadzone jest wyłącznie w walucie krajowej PLN, jednak w ofercie Banku Millennium znajdziecie też Walutowe Konto Oszczędnościowe (EUR/USD). Więcej na jego temat przeczytacie na przykład tutaj. Rachunek Profit, jak przystało na oszczędnościówkę, oferuje miesięczną kapitalizację odsetek.

Na jedno konto osobiste należące do jednego właściciela lub współwłaściciela możecie założyć jedno konto Profit.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Jak wynika z powyższej tabeli, promocyjne oprocentowanie (6% lub 8% w skali roku) obejmie nowe środki do kwoty 300.000 zł. Saldo wykraczające poza ten limit (lub niespełniające kryteriów dla nowych środków) będzie oprocentowane standardowo, czyli:

Standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Jeśli chodzi o opłaty – sprawa jest prosta. Założenie konta, jego prowadzenie oraz udział w promocjach związanych z oprocentowaniem są darmowe. Bezpłatne jest również pierwsze zlecenie przelewu w miesiącu na dowolny rachunek. Każde kolejne będzie już kosztować 7,50 zł (dla kont oszczędnościowych założonych do 24 kwietnia 2022 roku włącznie) lub 9,90 zł (dla kont oszczędnościowych założonych od 25 kwietnia 2022 roku). Pewnym wyjątkiem są oszczędności kierowane na Konto 360° Junior, które zwolniono z opłat.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe Millennium?

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Jak założyć konto oszczędnościowe Millennium Profit?

Najwygodniej konto oszczędnościowe założycie online, korzystając po prostu z bankowości elektronicznej. Otwarcie rachunku Profit trwa kilka minut. Jeśli nie macie jeszcze konta osobistego Millennium, a chcecie skorzystać na podwyższonym oprocentowaniu, pamiętajcie, by rachunek osobisty założyć w promocji – zyskacie wówczas nie tylko większy zysk z oszczędności, ale także nawet 500 zł premii na start!

Promocja preferencyjnego oprocentowania trwa do 4 marca 2023 roku. W tym okresie powinniście założyć konto i zasilić je nowymi środkami, które scharakteryzowałem wcześniej 😉

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów