fbpx

Konto oszczędnościowe Millennium Profit: nawet 6% w skali roku do kwoty 100.000 zł + aż 600 zł premii na start w promocji konta osobistego!

Trwa do:
30 sierpnia 2024

Konto oszczędnościowe Millennium Profit w 61. edycji promocji utrzymuje dotychczasowe oprocentowanie (6% w skali roku). Limit kwotowy cały czas wynosi 100.000 zł. Wasze oszczędności będą pracować na preferencyjnych warunkach przez okres 91 dni. Nie bez znaczenia jest także elastyczność – rachunek Millennium umożliwia swobodne wpłacanie i wypłacanie środków bez utraty wypracowanych odsetek, a pierwszy przelew z konta w każdym miesiącu jest bezwarunkowo darmowy. Konto Profit przeznaczone jest dla klientów Banku Millennium. Jeśli nie należycie do tego grona, mam dla Was dobrą wiadomość – za założenie rachunku osobistego otrzymacie premię o wartości nawet 600 zł! Szczegółów szukajcie w analizie promocji.

Konto oszczędnościowe Millennium Profit – dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla klientów Banku Millennium, którzy posiadają osobisty rachunek rozliczeniowy oraz Konto Profit (lub dopiero je założą) i wpłacą na nie oszczędności w okresie trwania promocji. Jeśli nie macie konta osobistego w Banku Millennium – tym lepiej. O tym, dlaczego tak jest, napisałem w dalszej części artykułu.

Pamiętajcie jednak, że promocyjne oprocentowanie przeznaczone jest wyłącznie dla nowych środków, czyli pieniędzy przekazanych na konta i produkty w banku po dniu 12 lipca 2024 roku roku. Pod uwagę brana jest tego dnia:

suma sald rachunków technicznych, rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych, rachunków oszczędnościowych lokat terminowych i lokat strukturyzowanych w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych), z uwzględnieniem ujemnych sald na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, wynikających z wykorzystania limitu na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit.

zapis pochodzi z regulaminu aktualnej 61. edycji promocji.

Jeśli dopiero zostaniecie nowymi klientami banku – wszystkie wpłacone środki zostaną potraktowane jako „nowe”.

Definicja nowych środków – Millennium Profit

600 zł premii dla nowych klientów banku!

Osoby, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Millennium, mogą dodatkowo zgarnąć nawet 600 zł premii na start! Aktualna odsłona akcji promującej bezwarunkowo darmowe Konto Millennium 360° trwa potrwa w terminie do 28 sierpnia 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 20.000 nagród. Więcej na temat promocji przeczytacie w dedykowanym artykule.

Analiza Konta oszczędnościowego Profit

Konto oszczędnościowe Millennium Profit to prosty rachunek z jednym wariantem czasowym i oprocentowaniem na poziomie 2,5% lub nawet 6% w skali roku. Jaki jest warunek otrzymania wyższego oprocentowania? Ta opcja jest zarezerwowana dla osób, które oprócz wpłaty nowych środków na konto, wykonają także 5 płatności kartą lub BLIKiem (z konta osobistego) w każdym miesiącu obowiązywania promocyjnego oprocentowania.

Wasze oszczędności mogą pracować z taką mocą przez okres 91 dni. Początek obowiązywania promocyjnego oprocentowania wyznacza dzień wpłacenia środków na rachunek. Po tym czasie środki nie będę przekierowane na konto osobiste, zmieni się jednak oprocentowanie konta oszczędnościowego na standardowe. Gdy promocyjny okres minie, będziecie mogli wziąć udział w kolejnej edycji (o ile uda się Wam spełnić warunek nowych środków).

Konto prowadzone jest wyłącznie w walucie krajowej PLN, jednak w ofercie Banku Millennium znajdziecie też Walutowe Konto Oszczędnościowe (EUR/USD). Więcej na jego temat przeczytacie na przykład tutaj. Rachunek Profit, jak przystało na oszczędnościówkę, oferuje miesięczną kapitalizację odsetek.

Na jedno konto osobiste należące do jednego właściciela lub współwłaściciela możecie założyć jedno konto Profit.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Jak wynika z powyższej tabeli, promocyjne oprocentowanie (2,5% lub 6% w skali roku) obejmie nowe środki do kwoty 100.000 zł. Saldo wykraczające poza ten limit (lub niespełniające kryteriów dla nowych środków) będzie oprocentowane standardowo, czyli:

Standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Jeśli chodzi o opłaty – sprawa jest prosta. Założenie konta, jego prowadzenie oraz udział w promocjach związanych z oprocentowaniem są darmowe. Bezpłatne jest również pierwsze zlecenie przelewu w miesiącu na dowolny rachunek. Każde kolejne będzie już kosztować 7,50 zł (dla kont oszczędnościowych założonych do 24 kwietnia 2022 roku włącznie) lub 9,90 zł (dla kont oszczędnościowych założonych od 25 kwietnia 2022 roku). Pewnym wyjątkiem są oszczędności kierowane na Konto 360° Junior, które zwolniono z opłat.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe Millennium?

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Jak założyć konto oszczędnościowe Millennium Profit?

Najwygodniej konto oszczędnościowe założycie online, korzystając po prostu z bankowości elektronicznej. Otwarcie rachunku Profit trwa kilka minut. Jeśli nie macie jeszcze konta osobistego Millennium, a chcecie skorzystać na podwyższonym oprocentowaniu, pamiętajcie, by rachunek osobisty założyć w promocji – zyskacie wówczas nie tylko większy zysk z oszczędności, ale także nawet 600 zł premii na start!

Promocja preferencyjnego oprocentowania trwa w okresie do 30 sierpnia 2024 roku. W tym okresie powinniście założyć konto i zasilić je nowymi środkami, które scharakteryzowałem wcześniej 😉

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów