fbpx

eKonto Możliwości od mBanku: nawet 600 zł łącznej premii na start dla osób w wieku 18-24 lat, 6,5% na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł) + 300 zł bonusu w promocji regularnego inwestowania

Trwa do:
5 czerwca 2024
Dostępność wniosków
5000

Nowa promocja eKonta Możliwości od mBanku (a w zasadzie dwie promocje) serwuje nam premię na poziomie aż 600 zł (a więc ponownie o 50 zł więcej niż w poprzedniej edycji)! Nagroda podzielona jest na 400 zł premii gotówkowej oraz bonus o wartości 200 zł w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w serwisie Allegro lub sklepie Media Expert. Premię może zdobyć każdy nowy klient w wieku 18-24 lat, który zdecyduje się na założenie darmowego eKonta Możliwości oraz wykaże określoną aktywność na rachunku. Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać też ze świetnej oferty depozytowej mBanku. Oprocentowanie rzędu 6,5% w skali roku znajdziecie na rachunku oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł.

Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 300 zł premii ekstra.

Masz więcej niż 24 lata? Załóż darmowe eKonto do usług z 530 zł premii na start!

Nowa promocja mBank – uczestnicy

Na łączną premię o wartości 600 zł składają się nagrody z dwóch różnych promocji. Pierwsza z nich to premia gotówkowa w ramach akcji „Bo mogę więcej III”, która wynosi aż 400 zł. Nagroda dodatkowa w postaci wspomnianej karty podarunkowej do Allegro/Media Expert to z kolei efekt trwającej już pewien czas promocji pod tytułem: „Łap bony od mBanku II”.

Warunki uczestnictwa są identyczne dla obu akcji, co znacznie ułatwia nam sprawę. Mianowicie w promocji mogą wziąć udział osoby w wieku 18-24 lata, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały (również jako współposiadacz) w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczone jest także zakładanie w promocji kont wspólnych.

Posiadanie innych produktów od mBanku (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne eKonto możliwości?

Aby wziąć udział w akcji, musicie w terminie do 5 czerwca 2024 roku zarejestrować się w formularzu na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o eKonto Możliwości wraz z kartą debetową Visa (pamiętajcie też o wyrażeniu zgody na mOkazje). W formularzu należy również wybrać swoją nagrodę w promocji „Łap bony od mBanku II” – 200 zł w formie karty podarunkowej do Allegro albo do sklepu Media Expert.

Promocja z bonami zgodnie z regulaminem potrwa krócej, bo tylko do 19 marca 2024 roku. Chcąc połączyć obie akcje, należy zmieścić się z założeniem konta najpóźniej w terminie do tego dnia.

Jeśli chcecie zyskać pełną premię o wartości 600 zł, wniosek o konto złóżcie za pośrednictwem aplikacji mobilnej, czyli metodą „na selfie” lub za pomocą e-dowodu. W tym celu wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie (rzecz jasna najpierw możecie zarejestrować swój udział w promocji na komputerze, a następnie korzystać już z aplikacji banku do otwarcia eKonta Możliwości).

Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzecie, umowa z bankiem musi zostać zawarta w terminie do 5 czerwca 2024 roku. Pamiętajcie o limitowanej puli 5000 kart podarunkowych – po 2500 sztuk do Allegro i Media Expert.

promocja mBank – zapiszcie się i zawnioskujcie na smartfonie!

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 5,3% lub 6,5% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego.Podczas wnioskowania o konto możecie również przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

E-karta do Allegro/Media Expert o wartości 200 zł

Jeśli spełniliście podstawowy warunek, otwierając eKonto Możliwości przez aplikację mobilną banku, to teraz będzie już z górki. Wystarczy, że w miesiącu założenia konta i/lub w miesiącu po nim następującym wykonacie łącznie co najmniej 5 płatności telefonem.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne, wyjaśnia je krótko regulamin:

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta VISA wydana do Konta promocyjnego.

Przykład: załóżmy, że rachunek otworzycie 20 lutego 2024 roku. 5 płatności możecie wykonać jeszcze w lutym lub odłożyć ten warunek do marca 2024 roku. Możecie też przykładowo wykonać 2 płatności w lutym i 3 w marcu – pełna dowolność 😉

200 zł premii za aktywność – mBank

Żeby zdobyć kolejne 200 zł premii, musicie spełnić kilka prostych warunków. Za każdą z tych czynności otrzymacie premię cząstkową w wysokości 20 zł. Wszystkie warunki należy spełnić do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli dla kont założonych w lutym 2024 roku, warunki należy spełnić do końca marca 2024 roku). Oto co należy zrobić:

 • Premia I – minimum pięć płatności telefonem.
 • Premia II – minimum pięć przelewów BLIKIEM na numer telefonu.
 • Premia III – aktywny cel oszczędnościowy z saldem co najmniej 50 zł.

Za spełnienie każdego z trzech warunków otrzymacie 20 zł premii, a więc łącznie do 60 zł premii, ale to nie koniec! Dodatkowa premia za spełnienie wszystkich 3 powyższych warunków wynosi aż 140 zł! Do jej zdobycia nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Razem możecie więc odebrać aż 200 zł premii za aktywność! Spełnienie powyższych warunków pozwoli Wam również odebrać 200 zł premii za otwarcie konta na selfie – szczegóły w kolejnym akapicie 😉

Ponownie przyjrzyjmy się sprawom technicznym.

 • Płatności telefonem to zgodnie z regulaminem: …bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego lub przez BLIK zbliżeniowy.
 • Przelewy na numer telefonu zdefiniowano jako: …przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.
 • Jeśli chodzi zaś o cel oszczędnościowy, jest to rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z otwartym w promocji kontem. Cel oszczędnościowy utworzycie podczas wnioskowania o konto lub po zalogowania się do bankowości elektronicznej. W tym celu przejdźcie do zakładek: Market – Oszczędności – Moje Cele.

Przykład: załóżmy, że rachunek otworzycie 20 lutego 2024 roku. Czas na wykonanie 5 płatności telefonem i 5 przelewów na numer telefonu będziecie mieli do końca marca 2024 roku. W ostatnim dniu marca 2024 będziecie musieli posiadać także aktywny cel oszczędnościowy z saldem co najmniej 50 zł.

200 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Dodatkowym warunkiem otrzymania tej premii będzie spełnienie warunków opisanych w powyższym akapicie (patrz: Premia I, II i III).

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych nagród, jednak nie otrzymacie części premii o wartości 200 zł.

Wypłaty premii – eKonto Możliwości

Wszystkie nagrody, w tym: premia za aktywność (maksymalnie 200 zł), premia za założenie konta za pośrednictwem aplikacji (200 zł) i wybrana karta podarunkowa do Allegro/Media Expert zostaną wydane do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Oznacza to, że jeśli założycie konto w lutym 2024 roku, to wszystkie warunki musicie spełnić do końca marca 2024 roku, a każda z premii zostanie wypłacona/wydana w terminie do końca kwietnia 2024 roku.

Jeśli chodzi o premie gotówkowe, to nie ma tu czego omawiać – środki trafią na Wasze konto otwarte w promocji.

W kwestii e-kart podarunkowych sprawa ma się inaczej. Bon zostanie Wam udostępniony w sekcji mOkazje. Tam też znajdziecie instrukcję dotyczącą wykorzystania nagrody. Nagrodę będziecie musieli wykorzystać w ciągu 60 dni, inaczej przepadnie.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji „Bo mogę więcej III” oraz regulaminu promocji „Łap bony od mBanku II”.

mBank „Bo mogę więcej III” – podsumowanie warunków

6,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji mBank!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie zatem rachunek na 5,3% lub 6,5% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 5,3% w skali roku. Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące oraz w pierwszym miesiącu cząstkowym. Jeśli więc konto otworzycie 10 lutego 2024 roku, środki będą pracować na 5,3%/6,5% w skali roku w okresie do końca lutego, a następnie przez cały marzec, kwiecień i maj 2024 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

eKonto Możliwości – szczegóły

eKonto Możliwości to specjalny wariant flagowego rachunku mBanku. Przeznaczony jest dla osób w wieku 13-24 lata (choć akurat niniejsza promocja przeznaczona jest dla osób w wieku 18-24 lata). eKonto Możliwości zapewnia bardzo atrakcyjne warunki, mianowicie:

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 300 zł premii ekstra.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów