mBank: eKonto do usług z 530 zł rekordowej premii oraz 6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł) + 300 zł bonusu w promocji regularnego inwestowania

Trwa do:
5 czerwca 2024

eKonto do usług to całkowicie nowy produkt w ofercie mBanku! Na dobry początek znajomości bank proponuje aż 530 zł premii gotówkowej, pobijając tym samym ostatni rekord wysokości bonusu o 10 zł 😉 Zostaniecie nagrodzeni między innymi za założenie konta poprzez selfie lub e-dowód, wykonywanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływu na konto, a także założenie eKonta Junior dla dzieciaków w wieku do 13. roku życia. Do zdobycia większości premii wystarczy w zasadzie standardowa aktywność na rachunku i nic więcej 😉 W dzisiejszym artykule zajmiemy się więc przeanalizowaniem warunków promocji oraz omówieniem samego konta, które już na pierwszy rzut oka wydaje się tanie i proste w obsłudze – bez haczyków.

Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 300 zł premii ekstra.

PS. Dla użytkowników w wieku 18-24 mBank ma specjalną promocję swojego eKonta Możliwości z jeszcze większą premią w kwocie aż 600 zł! Szczegółów szukajcie w dedykowanej analizie akcji.

Uczestnicy promocji z 530 zł premii

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne eKonto do usług?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się w formularzu i złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową i wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji „Nagroda dodatkowa IV” – w ten sposób przy okazji zgarniecie dodatkowe 10 zł premii. Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej „na selfie” – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

mbank ekonto do usług bonus
Wyraźcie zgodę na udział w promocji „Nagroda dodatkowa IV”Do promocji możecie przystąpić w terminie do 5 czerwca 2024 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 5,3% lub 6,5% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Wybór jednej z wyżej wymienionych form zawarcia umowy jest również warunkiem otrzymania części premii, o czym opowiem za chwilę.

Jak założyć konto na selfie w mbanku?
Jak założyć konto na selfie w mBanku?

Możecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

200 zł + 10 zł premii za finalizację umowy za pośrednictwem selfie lub e-dowodu

Premie o wartości 200 zł oraz 10 zł (druga z wymienionych przyznawana jest w ramach promocji „Nagroda dodatkowa IV”) zostaną wypłacone pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu (oraz spełnicie warunki przedstawione w kolejnych akapitach). W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Natomiast założenie konta poprzez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych nagród, jednak nie otrzymacie części premii o wartości 210 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie jednorazowy wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto.

Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus za założenie konta na selfie/e-dowód (z tą różnicą, że do zgarnięcia bonusu w wysokości 10 zł w ramach Nagrody dodatkowej IV wystarczy tylko 5 transakcji).

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 10 kwietnia 2024 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas w terminie do 17 kwietnia 2024 roku zapewnijcie wpływ na kwotę 1000 zł oraz w terminie do 31 maja 2024 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony w okresie do końca czerwca 2024 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem czerwiec i lipiec 2024 roku.

Jeśli nie uda się Wam spełnić warunków otrzymania bonusu w jednym miesiącu, spokojnie możecie załapać się na nagrodę w drugim (jeden bonus jednak przepadnie).

Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus 200 zł za założenie konta na selfie/e-dowód

120 zł bonusu za eKonto Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior). Aby zdobyć 120 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta do usług założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dziecka założycie poprzez bankowość internetową. W tej promocji możecie zdobyć tylko jeden bonus za jedno eKonto Junior.

Wypłaty premii – eKonto do usług

Premia za założenie konta przez selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacone do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Bonus w postaci 10 zł za założenie konta „na selfie” i wykonanie 5 transakcji kartą i/lub Blikiem otrzymacie do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu 2024 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w kwietniu i/lub maju, to premię w wysokości 100 zł otrzymasz w terminie do końca czerwca 2024 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu 2024 roku, wykonałeś wpływy i transakcje w czerwcu i lipcu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz w terminie do końca lipca i sierpnia 2024 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w kwietniu 2024 roku), premię w wysokości 200 zł za założenie konta na selfie/e-dowód otrzymasz w terminie do końca sierpnia 2024 roku (jednak 10 zł bonusu w ramach „Nagrody dodatkowej IV” zostanie przyznane już w terminie do końca czerwca 2024 roku).

Nagroda za założenie eKonta Junior zostanie przyznana w terminie do końca czerwca 2024 roku (gdy konto założysz w kwietniu 2024 roku).

6,5% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie zatem rachunek na 5,3% lub 6,5% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 5,3% w skali roku. Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące oraz w pierwszym miesiącu cząstkowym. Jeśli więc konto otworzycie 10 kwietnia 2024 roku, środki będą pracować na 5,3%/6,5% w skali roku w okresie do końca kwietnia, a następnie przez cały maj, czerwiec i lipiec 2024 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do „Zyskaj premie z eKontem do usług” oraz regulaminu promocji „Nagroda dodatkowa IV”.

eKonto do usług – szczegóły

eKonto do usług to całkowita nowość w ofercie mBanku. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Stosunkowo łatwo jest się także pozbyć opłaty za kartę – wystarczy wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 350 zł w danym miesiącu (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł miesięcznie). Sądzę, że dla większości z Was nie osiągnięcie takiej kwoty nie będzie przeszkodą – nawet jeśli przedstawiany rachunek nie będzie jedynym, z którego korzystacie.

mBank proponuje także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od kwoty 300 zł (poniżej tej sumy obowiązuje 2,5 zł prowizji) oraz darmowe wypłaty z bankomatów za granicą bez kwoty minimalnej (obowiązuje jednak prowizja za przewalutowanie – 3,5% w przypadku karty walutowej oraz 5,9% w przypadku pozostałych kart). Do 3 czerwca 2024 roku możecie jeszcze wypłacać środki z bankomatów BLIKiem bez minimalnej kwoty. We wskazanym dniu zaczną jednak obowiązywać identyczne warunki, co w przypadku wypłat kartą.

Za pośrednictwem eKonta do usług wyślecie także darmowe przelewy SEPA (czyli w walucie EUR). Standardowe przelewy krajowe zlecane w bankowości elektronicznej są oczywiście za darmo, zaś przelewy natychmiastowe kosztują 5 zł.

Wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline są darmowe. W przypadku wpłatomatów Euronet przyjdzie nam zapłacić 0,5% prowizji. W przeciwieństwie do innych kont, eKonto do usług wciąż pozwala na pobieranie gotówki podczas zakupów w sklepie (tak zwany cashback) bez dodatkowych opłat (w przypadku innych rachunków obowiązuje prowizja – 2 zł).

darmowe ekonto do usług z premią
eKonto do usług – wszechstronny rachunek za darmo

Szczegóły w Taryfie Opłat i Prowizji.

Po założeniu konta możecie również skorzystać ze świetnej promocji regularnego inwestowania z 300 zł premii ekstra.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów