ByBit: bonus 10 USDT (około 40 zł) za założenie konta i przetestowanie darmowej karty wirtualnej + 20 USDT w programie poleceń

ByBit – trzecia co do wielkości i popularności giełda kryptowalutowa Świata ma dla Was ciekawą propozycję! Wystarczy, że założycie konto i wyrobicie darmową kartę wirtualną, a następnie dokonacie zakupu za minimum 5 EUR (choćby i na Allegro), a Wasz rachunek zasili 10 USDT premii, czyli około 40 zł (w formie kryptowaluty USDT, której kurs odpowiada kursowi dolara amerykańskiego). Mało tego – zapraszając znajomych do aplikacji ByBit, zgarniecie jeszcze większy bonus – po 20 USDT (około 80 zł!) za każdego przyprowadzonego użytkownika. Dziś powiem Wam, jak działa ByBit i w jaki sposób zdobyć tę prostą premię. Gwarantuję Wam, że nie zajmie to więcej niż 15 minut.

ByBit – co to za platforma?

W świecie kryptowalut ByBit to solidny, obecny na rynku od 2018 roku, gracz, plasujący się na 3. miejscu prestiżowego rankingu CoinMarketCap. Platforma nie ustępuje kroku takim konkurentom, jak Coinbase, Kraken, KuKoin czy nawet Binance. Firma gromadzi ponad 20 milionów klientów na całym świecie, którzy każdego dnia generują obrót aktywami o wartości ponad 10 miliardów dolarów. ByBit jest platformą dostępną w ponad 160 krajach, a jako klienci możecie liczyć na 24-godzinną obsługę przez cały tydzień.

Aplikacja jest częściowo przetłumaczona na język polski. Sądzę, że nikomu nie powinno sprawić kłopotu sprawne poruszanie się po niej.

ByBit to licencjonowany podmiot finansowy z siedzibą w Dubaju. Firma skupia się głównie na zapewnieniu najlepszych warunków do inwestowania w kryptowaluty. Oferuje w zasadzie wszystkie najpopularniejsze coiny, a także te dopiero wschodzące. Oprócz tradycyjnych transakcji kupna/sprzedaży w ByBit znajdziecie także wiele innych instrumentów przeznaczonych dla doświadczonych inwestorów, a także sporo technologicznych ciekawostek, takich jak narzędzia do analizy kryptowalut wykorzystujące sztuczną inteligencję.

Platforma oferuje niskie koszty handlu kryptowalutami. Ponoszone opłaty są uzależnione od wartości aktywów i poziomu konta, jednak nie powinny przekraczać wysokości zaledwie 0,1% kupowanej lub sprzedawanej kwoty.

Więcej na temat prowizji i opłat przeczytacie w dedykowanym dokumencie.

ByBit – karta Mastercard, czyli gwóźdź programu

Opisywana w dalszej części artykułu promocja skupia się wokół jednego produktu ByBit, czyli oferowanej we współpracy z Mastercard karty płatniczej. Największą zaletą karty jest możliwość płatności za pomocą posiadanych w portfelu kryptowalut. Opłata pobierana w momencie zamiany krypto na walutę tradycyjną to tylko 0,9%. Jeśli z kolei na koncie posiadacie już waluty tradycyjne, ale płatność wykonacie w innej walucie (na przykład w złotówkach na Allegro, gdy na koncie posiadacie euro), przewalutowanie będzie Was kosztować jedynie 0,5%.

ByBit bonus – 10 USDT z kartą Mastercard!

ByBit do wymiany walut stosuje kursy organizacji Mastercard, a więc najniższe z możliwych. Takie kursy do niedawna były dostępne wyłącznie dla organizacji finansowych. Anulowanie karty fizycznej jest płatne – 5 EUR/GBP/USDT.

Karta ByBit jest darmowa – zarówno jej wydanie, jak i użytkowanie, a nawet bezczynność nie są obarczone opłatami. Na potrzeby promocji wystarczy Wam po prosu karta wirtualna. Zdobędziecie ją od ręki, a dzięki możliwości dodania w portfelu typu Google/Apple Pay, będziecie mogli płacić nią na co dzień.

Z kartą ByBit możecie liczyć nawet na darmowe wypłaty z bankomatów w EUR lub GBP – aż 100 wypłat co miesiąc bez dodatkowej prowizji. Oczywiście należy pamiętać o tym, że właściciel bankomatu może naliczać własne opłaty – miejcie to na uwadze.

Jak działa karta ByBit?

Jak założyć i zweryfikować konto w ByBit? Bonus na start!

Rejestrację w ByBit zacznijcie od przejścia na dedykowaną stronę promocji. Korzystając z naszego odnośnika, będziecie mogli odebrać specjalną nagrodę w postaci 10 USDT, co opiszemy w dalszej części artykułu. Kod uzupełniający powinien wczytać się automatycznie, jeśli jednak tak się nie stanie, wpiszcie ręcznie kod: D4MVZP.

Kod polecający – bonus ByBit

Rejestracja ogranicza się do podania kilku podstawowych danych. Później należy przejść do weryfikacji tożsamości. Komunikat w tej sprawie pojawi się na ekranie po zalogowaniu do konta. Konto możecie założyć na komputerze, ale weryfikację najwygodniej będzie przeprowadzić na smartfonie z uwagi na dobrej jakości aparat.

Do zweryfikowania tożsamości użyłem dowodu osobistego. Chwilę później aplikacja poprosiła mnie o wykonanie selfie. Cały proces (wraz z rejestracją) zajął mi kilka minut i przebiegł bez najmniejszych kłopotów.

ByBit – bonus – prosty proces weryfikacji

Dwa kroki do bonusu – 10 USDT!

Do zgarnięcia bonusu wystarczą tylko dwie czynności: wpłacenie niewielkiego depozytu na konto oraz wyrobienie karty płatniczej Mastercard i wykonanie płatności w kwocie co najmniej 5 EUR.

Minimalny depozyt to 10 EUR, jednak ja proponuję wpłacić środki z niewielką górką – na przykład 15-30 EUR.

Jeśli chodzi o depozyt za pomocą tradycyjnych metod, ByBit daje kilka możliwości wpłaty, które widzicie poniżej – nie muszę tu chyba niczego dodawać 😉 Możliwe jest także wpłacenie bezpośrednio kryptowalut na swoje konto. W aplikacji bez trudu znajdziecie adres portfela, na który trzeba skierować depozyt.

Metody depozytu w ByBit

Aby wyrobić kartę płatniczą Mastercard, przejdźcie do zakładki Card i złóżcie wniosek o jej wydanie. Karta będzie dostępna od ręki, a Wy będziecie mogli użyć jej danych do wykonania zakupu.

Karta debetowa ByBIt
Wydanie karty wirtualnej odbywa się od ręki

Aby zdobyć 10 USDT premii, należy wykonać kartą dowolną płatność na kwotę co najmniej 5 EUR w okresie 14 dni od chwili zawnioskowania o kartę. W moim przypadku był to po prostu zakup karty podarunkowej Allegro o wartości 50 zł. Teoretycznie dałoby się to załatwić także doładowaniem Revoluta, ale nie chciałem ryzykować niespełnienia warunków, ani też nadużywać „gościnności” ByBit 😉 Transakcja powiodła się bez problemu, a kartę dodałem do portfela mobilnego. Choć w zasadzie mógłbym zapłacić kryptowalutami, to nieco taniej wychodzi płatność za pośrednictwem waluty fiat (wymiana tradycyjnych walut przy płatności kartą to 0,5% prowizji, wymiana krypto to 0,9% prowizji). Zamieniłem więc część przesłanych na portfel BTC na walutę EUR i to za ich pomocą dokonałem płatności. Karta podarunkowa o wartości 50 zł kosztowała mnie łącznie jakieś 52,5 zł. Koszty są więc znikome.

Wydanie nagród od ByBit

Bonusy są wypłacane na konto w ByBit w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili spełnienia warunków w formie kryptowaluty USDT. Z nagrodą możecie zrobić, co tylko Wam się podoba. Bonus wypłacicie na swój portfel kryptowalutowy lub przelewem SEPA w EUR, jeśli wcześniej wymienicie kryptowaluty na walutę tradycyjną. Możecie też wysłać swoje środki (depozyt + bonus) na konto w aplikacji ZEN – natychmiast i bez dodatkowych prowizji.

Metody wypłat w ByBit

Szczegółów szukajcie w dokumencie dotyczącym programu poleceń karty Bybit.

Polecaj innym i zgarniaj 20 USDT za każdego użytkownika

Zdobycie bonusu na start to jednak nie koniec. Posiadając już konto, możecie polecać kartę debetową ByBit swoim znajomym. W ten sposób otrzymacie 20 USD bonusu za każdą zarejestrowaną z Waszego odnośnika osobę, która wykona wymagane czynności, a więc założy konto, wyrobi kartę i zrobi przynajmniej jeden zakup za minimum 5 EUR.

Swój link polecający znajdziecie w aplikacji mobilnej, w zakładce Zaproś znajomych.

Możecie przyprowadzić do ByBit wielu przyjaciół – promocja nie narzuca limitu. Za każdego z nich otrzymacie 20 USDT premii.

Inne bonusy od ByBit – do 1710 USDT korzyści

Musicie też wiedzieć, że w ByBit dostępne są również inne promocje. Nowi użytkownicy mogą zyskać korzyści o wartości nawet 1710 USDT. Nie opisujemy ich jednak szczegółowo, ponieważ bonusów tych w większości nie da się bezpośrednio wypłacić. Mogą one stanowić na przykład depozyt zabezpieczający podczas inwestowania w instrumenty pochodne czy do pokrycia prowizji i opłat handlowych.

W przypadku złożenia depozytu w kwocie co najmniej 10.000 USD możecie też liczyć na tak zwany Mystery Box, czyli bonus-niespodziankę.

Szczegóły znajdziecie na stronie ByBit oraz w aplikacji po założeniu konta.

Mystery Box – specjalna nagroda w ByBit

Informacje o ryzyku

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub źle zrozumieć.

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

Kurs Bitcoina, jak i innych kryptowalut jest dość zmienny, szczególnie w obecnych czasach. W chwili wymiany waluty, wartość danej kryptowaluty może być wyższa lub niższa niż w chwili wypłaty bonusu. Różnica między ceną zakupu i sprzedaży waluty to tak zwany spread. Jest to standardowy koszt wymiany walut, który może nieco uszczknąć ostateczną wartość premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów