fbpx

Ranking darmowych pożyczek – czerwiec 2021

Forma rankingu bezapelacyjnie przypadła Wam – czytelnikom bloga – do gustu. Oprócz rankingu kont osobistych i firmowych, rankingu kart kredytowych oraz rankingu platform do zakupu kryptowalut postanowiłem więc stworzyć kolejne zestawienie, obejmujące pięć, moim zdaniem najciekawszych, pożyczek, które możecie zaciągnąć za darmo – bez żadnych kosztów. Każda z przedstawianych tu propozycji jest pożyczką o RRSO 0%, co oznacza, że zwracając pożyczoną kwotę w terminie, oddacie dokładnie tyle, ile pożyczyliście. Ranking darmowych pożyczek będzie aktualizowany każdego miesiąca. Jeśli więc możecie to przeczytać, macie gwarancję, że propozycje są aktualne.

Uwaga!

Chciałbym, żeby było jasne – nie zachęcam nikogo to brania pożyczek, a już zdecydowanie odradzam zaciąganie ich na cele konsumpcyjne. Kupowanie zbędnych rzeczy za pożyczone pieniądze to najzwyklejsza, mówiąc brutalnie, głupota. Przedstawione w rankingu pożyczki są całkowicie darmowe dla nowych klientów pod warunkiem terminowej spłaty oraz spełnienia wszystkich zapisów umowy. Jeśli przekroczycie termin choćby o jeden dzień, ich koszt drastycznie wzrośnie – miejcie to na uwadze. Konieczne jest także dokładnie przeczytanie umowy przed jej zatwierdzeniem.🏅 I miejsce – ranking darmowych pożyczek – Wonga.pl

Wonga to jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku firm pożyczkowych. Marka jest wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wonga współpracuje z BIK i biurami informacji gospodarczej w celu minimalizacji ryzyka i dokładniejszego zbadania potencjalnego pożyczkobiorcy.

W Wonga możecie pożyczyć do 1000 zł na 30 dni bez kosztów, opłat i prowizji. Wonga to jedyna firma na rynku, która oferuje darmową pożyczkę, zarówno w przypadku pierwszej, jak i każdej kolejnej pożyczki. Więcej na ten temat pisałem w tym artykule.

Pytania dotyczące ich usług i warunków możecie zadawać między innymi na infolinii: +48 22 388 88 88 lub za pomocą wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1000 zł30 dni

🏅 II miejsce – Kuki.pl

Kuki to pozabankowa firma świadcząca usługi pożyczkowe. Nazwa spółki pożyczkodawcy to Ducatos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot został wpisany do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Warunki darmowej pożyczki w Kuki.pl robią wrażenie. Otrzymać możecie aż 5000 zł (nie mniej niż 3000 zł) na okres 30 dni – beż żadnych kosztów.

Firma chwali się krótkim czasem oczekiwania na pożyczkę. Decyzję powinniście otrzymać nawet w 15 minut.

Pytania możecie kierować pod numer 22 349 94 10 lub adres e-mail: [email protected].

Przykładowa umowa pożyczki

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%3000 zł5000 zł30 dni

🏅 III miejsce – Vivus.pl

Vivus to doskonale znana marka, obecna na naszym rynku oraz rynkach 16 innych krajów od bardzo dawna. Szalone kreacje reklamowe, pojawiające się w telewizyjnych i radiowych spotach prawdopodobnie większości z nas zapadły w pamięć. Pożyczki w Vivus udzielane są w całości online – bez potrzeby wychodzenia z domu. Zdolność kredytowa oceniana jest na podstawie informacji zebranych w „kartotece” pożyczkobiorcy w BIK i BIG.

Vivus w swojej ofercie dla nowych klientów ma całkowicie darmową pożyczkę o ciekawych parametrach – 3000 zł i aż 61 dni na spłatę wybija się na tle konkurencji.

Pytania możecie kierować na infolinię: 660 600 700 lub pod adres e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł3000 zł61 dni

🏅 IV miejsce – Wandoo

Wandoo to kolejna marka pożyczkowa, oferująca błyskawiczną gotówkę online – bez wychodzenia z domu. Cały proces wraz z weryfikacja odbywa się na ekranie komputera. Wandoo Finance sp. z o.o. współpracuje z dwoma pożyczkodawcami: Finva sp. z o.o. oraz Oreon sp. z o.o.

Darmowa pożyczka w Wandoo może mieć wartość od 100 zł do 3000 zł. Klient będzie miał na spłatę 30 dni.

Pytania możecie zadawać na infolinii pod numerem 22 380 01 02 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł3000 zł30 dni

🏅 V miejsce – NetCredit.pl

NetCredit jest firmą obecną na naszym rynku od 10 lat. Marka jest zrzeszona W Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych. Wniosek o pożyczkę składa się podobnie jak u poprzedników – online. Podobną drogą otrzymujemy informację o przyznaniu pieniędzy. Pożyczkę w NetCredit może otrzymać każdy obywatel Polski, w wieku od 20 do 70 lat, który na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań.

W ramach pierwszej darmowej pożyczki możecie otrzymać 1500 zł na okres od 7 do 30 dni bez żadnych kosztów.

Dodatkową pomoc uzyskacie pod numerem: 22 598 77 99 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł1000 zł30 dni

🏅 VI miejsce – SmartPozyczka.pl

SmartPozyczka.pl to bohater ostatnich artykułów na blogu. W zamian za wzięcie darmowej pożyczki, platforma nagrdzała nowych klientów voucherami do ulubionych sklepów – czyste szaleństwo. Na stronie firmy nadal znaleźć można informacje o innych konkursach i promocjach. Jeśli więc od czasu do czasu zaciągacie małe pożyczki, koniecznie sprawdźcie tę ofertę.

W ramach aktualnej promocji możecie w SmartPożyczka.pl pożyczyć do 1200 zł na maksymalnie 30 dni.

Pytania kierujcie na numer infolinii: 85 871 00 49 lub pod adres: [email protected].

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1200 zł30 dni
Darmowa pożyczka od SmartPozyczka.pl

🏅VII miejsce – PozyczkaPlus.pl

PozyczkaPlus.pl również jest bohaterem kilku wcześniejszych artykułów. Serwis zasłynął jako organizator równie ciekawych promocji, co SmartPozyczka.pl. Marka należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Aventus Group. Spółka jest wpisana do Rejestru Pośredników kredytowych. Jest również członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

W ramach promocji dla nowych klientów możecie zaciągnąć pożyczkę o wartości od 200 zł do 1200 zł na okres do 30 dni.

Pytania zadawajcie na infolinii: 85 871 00 52 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1200 zł30 dni

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów