fbpx

Ranking darmowych pożyczek – Grudzień 2021

Ranking darmowych pożyczek to zestawienie najciekawszych propozycji na polskim rynku. Każda z przedstawianych tu propozycji jest pożyczką o RRSO 0%, co oznacza, że zwracając pożyczoną kwotę w terminie, oddacie dokładnie tyle, ile pożyczyliście – ani złotówki więcej. Większość z nich zaciągniecie online, bez konieczności odwiedzania jakichkolwiek placówek stacjonarnych. Ranking darmowych pożyczek będzie aktualizowany każdego miesiąca. Jeśli więc możecie to przeczytać, macie gwarancję, że propozycje są aktualne.

Uwaga!

Chciałbym, żeby było jasne – nie zachęcam nikogo to brania pożyczek, a już zdecydowanie odradzam zaciąganie ich na cele konsumpcyjne. Kupowanie zbędnych rzeczy za pożyczone pieniądze to najzwyklejsza, mówiąc brutalnie, głupota. Przedstawione w rankingu pożyczki są całkowicie darmowe dla nowych klientów pod warunkiem terminowej spłaty oraz spełnienia wszystkich zapisów umowy. Jeśli przekroczycie termin choćby o jeden dzień, ich koszt drastycznie wzrośnie – miejcie to na uwadze. Konieczne jest także dokładnie przeczytanie umowy przed jej zatwierdzeniem.
🏅 I miejsce – Kuki.pl

Kuki to pozabankowa firma świadcząca usługi pożyczkowe. Nazwa spółki pożyczkodawcy to Ducatos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot został wpisany do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Warunki darmowej pożyczki w Kuki.pl robią wrażenie. Otrzymać możecie aż 5000 zł (nie mniej niż 3000 zł) na okres 30 dni – beż żadnych kosztów.

Firma chwali się krótkim czasem oczekiwania na pożyczkę. Decyzję powinniście otrzymać nawet w 15 minut.

Pytania możecie kierować pod numer 22 349 94 10 lub adres e-mail: [email protected].

Przykładowa umowa pożyczki


RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%3000 zł5000 zł30 dni

🏅 II miejsce – Finbo

Finbo to pozabankowa instytucja finansowa wpisana do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (od 2018 roku). Pożyczkodawcą jest tutaj PrimaStar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pożyczka z Finbo znajdzie się na Waszym koncie nawet w 15 minut po wypełnieniu prostego wniosku online. Czas transferu uzależniony jest od banku, w którym prowadzicie swoje konto osobiste. Finbo nie wymaga dostarczania poręczeń ani zaświadczeń o wysokości dochodów od pracodawcy.

Pytania możecie zadawać na infolinii pod numerem 22 266 81 70 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected].

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%3000 zł5000 zł30 dni

🏅 III miejsce – Vivus.pl

Vivus to doskonale znana marka, obecna na naszym rynku oraz rynkach 16 innych krajów od bardzo dawna. Szalone kreacje reklamowe, pojawiające się w telewizyjnych i radiowych spotach prawdopodobnie większości z nas zapadły w pamięć. Pożyczki w Vivus udzielane są w całości online – bez potrzeby wychodzenia z domu. Zdolność kredytowa oceniana jest na podstawie informacji zebranych w „kartotece” pożyczkobiorcy w BIK i BIG.

Vivus w swojej ofercie dla nowych klientów ma całkowicie darmową pożyczkę o ciekawych parametrach – 3000 zł i aż 61 dni na spłatę wybija się na tle konkurencji.

Pytania możecie kierować na infolinię: 660 600 700 lub pod adres e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł3000 zł61 dni

🏅IV miejsce – Feniko

Feniko Finanse Sp. z o. o. oferuje szybkie pożyczki online na okres nawet 6 miesięcy dla osób wykazujących dochód (niekoniecznie z tytułu umowy o pracę). Jak zapewnia pożyczkodawca, cały proces odbywa się w wyłącznie w Internecie, a pieniądze trafiają na konto już w 15 minut.

W ramach promocji dla nowych klientów Feniko zaoferuje Wam pożyczkę w kwocie od 300 do 3000 zł na okres 61 dni.

Pytania zadawajcie na infolinii: 604 95 00 95 lub pod adresem e-mail: [email protected]

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%300 zł3000 zł61 dni

🏅 V miejsce – Prestito

Prestito to marka sprawdzonego i znanego pożyczkodawcy – Aiqlabs Sp. z o. o. W promocji 40 dni za darmo możecie zaciągnąć całkowicie darmową pożyczkę na kwotę od 1000 zł do 3500 zł. Okres kredytowania to aż 40 dni. Spłata odbywa się w jednej racie przed końcem wskazanego okresu. Umowę podpiszecie w pełni online, bez konieczności sporządzania papierowych dokumentów.

Do uzyskania pożyczki konieczny jest jedynie dowód osobisty, konto bankowe i numer telefonu.

Pytania możecie kierować pod numer 22 230 63 92 lub adres e-mail: [email protected].

Przykładowa umowa pożyczki

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%1000 zł3500 zł40 dni

🏅 VI miejsce – Wandoo

Wandoo to kolejna marka pożyczkowa, oferująca błyskawiczną gotówkę online – bez wychodzenia z domu. Cały proces wraz z weryfikacja odbywa się na ekranie komputera. Wandoo Finance sp. z o.o. współpracuje z dwoma pożyczkodawcami: Finva sp. z o.o. oraz Oreon sp. z o.o.

Darmowa pożyczka w Wandoo może mieć wartość od 100 zł do 3000 zł. Klient będzie miał na spłatę 30 dni.

Pytania możecie zadawać na infolinii pod numerem 22 380 01 02 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł3000 zł30 dni

🏅 VII miejsce – Miloan

Miloan to firma zrzeszona w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych. Na rynku istnieje od 2016 roku. Jest jedną z czołowych firm tego typu w Polsce (według zestawień Biznes Wprost). W Miloan zaciągniecie pierwszą darmową pożyczkę o wartości od 500 do 3000 zł na 30 dni. Cały proces odbywa się wyłącznie online i trwa kilkanaście minut. Decyzje o przyznaniu pożyczki otrzymacie nawet w kwadrans.

W celach kontaktowych Miloan udostępnia infolinię pod numerem 533 100 533 (8:00-19:00). Możecie również skorzystać z formularza kontaktowego w celu napisania wiadomości.

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%500 zł3000 zł30 dni

🏅 VIII miejsce – SmartPozyczka.pl

SmartPozyczka.pl to bohater kilku artykułów na blogu. W zamian za wzięcie darmowej pożyczki, platforma nagradzała nowych klientów voucherami do ulubionych sklepów – czyste szaleństwo. Na stronie firmy nadal znaleźć można informacje o innych konkursach i promocjach. Jeśli więc od czasu do czasu zaciągacie małe pożyczki, koniecznie sprawdźcie tę ofertę.

W ramach aktualnej promocji możecie w SmartPożyczka.pl pożyczyć do 3000 zł na maksymalnie 30 dni.

Pytania kierujcie na numer infolinii: 85 871 00 49 lub pod adres: [email protected].

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł3000 zł10-30 dni

🏅IX miejsce – PozyczkaPlus.pl

PozyczkaPlus.pl również jest bohaterem kilku wcześniejszych artykułów. Serwis zasłynął jako organizator równie ciekawych promocji, co SmartPozyczka.pl. Marka należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Aventus Group. Spółka jest wpisana do Rejestru Pośredników kredytowych. Jest również członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

W ramach promocji dla nowych klientów możecie zaciągnąć pożyczkę o wartości od 200 zł do 3000 zł na okres do 30 dni.

Pytania zadawajcie na infolinii: 85 871 00 52 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.


RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł3000 zł10-30 dni

🏅X miejsce – Niewielka Pożyczka

Pod marką Niewielka Pożyczka kryje się znana na rynku pożyczkowym spółka Aventus Group Sp. z o. o. Firma ma 5 lat doświadczenia w branży – także poza granicami naszego kraju. Żeby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 19 lat (lecz nie więcej niż 73 lata), być obywatelem Polski, wykazywać zatrudnienie i nie być zadłużonym. Konieczne jest również posiadanie konta bankowego.

Nowi klienci Niewielkiej Pożyczki mogą zaciągnąć od 200 do 3000 zł na okres 30 dni – całkowicie za darmo.

Pytania zadawajcie na infolinii: 85 871 00 52 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł3000 zł30 dni

🏅XI miejsce – Lew Pożyczka

Lew Pożyczka to kolejna propozycja od Aventus Group. Spółka należy do Związku Firm Pożyczkowych. Znajdziecie ją także w Rejestrze Firm Pożyczkowych. Została nagrodzona certyfikatem Rzetelna Firma. W Lew Pożyczka możecie liczyć na pomoc konsultantów przez cały tydzień, a pożyczki przyznawane są w pełni online.

W ramach promocji dla nowych klientów możecie wziąć pożyczkę w kwocie od 200 do 3000 zł na 30 dni bez dodatkowych kosztów. RRSO to okrągłe 0%.

Pytania zadawajcie na infolinii: 85 871 00 49 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł3000 zł30 dni

🏅 XII miejsce – NetCredit.pl

NetCredit jest firmą obecną na naszym rynku od 10 lat. Marka jest zrzeszona W Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych. Wniosek o pożyczkę składa się podobnie jak u poprzedników – online. Podobną drogą otrzymujemy informację o przyznaniu pieniędzy. Pożyczkę w NetCredit może otrzymać każdy obywatel Polski, w wieku od 20 do 70 lat, który na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań.

W ramach pierwszej darmowej pożyczki możecie otrzymać 1500 zł na okres od 7 do 30 dni bez żadnych kosztów.

Dodatkową pomoc uzyskacie pod numerem: 22 598 77 99 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł1500 zł30 dni

🏅 XIII miejsce – ranking darmowych pożyczek – Wonga.pl

Wonga to jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku firm pożyczkowych. Marka jest wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wonga współpracuje z BIK i biurami informacji gospodarczej w celu minimalizacji ryzyka i dokładniejszego zbadania potencjalnego pożyczkobiorcy.

W Wonga możecie pożyczyć do 1000 zł na 30 dni bez kosztów, opłat i prowizji w ramach pożyczki dla nowych klientów. Kolejne pożyczki krótkoterminowe są pozbawione oprocentowania, a jedyny koszt to prowizja.

Pytania dotyczące ich usług i warunków możecie zadawać między innymi na infolinii: +48 22 388 88 88 lub za pomocą wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.


RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1000 zł30 dni

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów