fbpx

Ranking darmowych pożyczek – lipiec 2021

Forma rankingu bezapelacyjnie przypadła Wam – czytelnikom bloga – do gustu. Oprócz rankingu kont osobistych i firmowych, rankingu kart kredytowych oraz rankingu platform do zakupu kryptowalut postanowiłem więc stworzyć kolejne zestawienie, obejmujące pięć, moim zdaniem najciekawszych, pożyczek, które możecie zaciągnąć za darmo – bez żadnych kosztów. Każda z przedstawianych tu propozycji jest pożyczką o RRSO 0%, co oznacza, że zwracając pożyczoną kwotę w terminie, oddacie dokładnie tyle, ile pożyczyliście. Ranking darmowych pożyczek będzie aktualizowany każdego miesiąca. Jeśli więc możecie to przeczytać, macie gwarancję, że propozycje są aktualne.

Uwaga!

Chciałbym, żeby było jasne – nie zachęcam nikogo to brania pożyczek, a już zdecydowanie odradzam zaciąganie ich na cele konsumpcyjne. Kupowanie zbędnych rzeczy za pożyczone pieniądze to najzwyklejsza, mówiąc brutalnie, głupota. Przedstawione w rankingu pożyczki są całkowicie darmowe dla nowych klientów pod warunkiem terminowej spłaty oraz spełnienia wszystkich zapisów umowy. Jeśli przekroczycie termin choćby o jeden dzień, ich koszt drastycznie wzrośnie – miejcie to na uwadze. Konieczne jest także dokładnie przeczytanie umowy przed jej zatwierdzeniem.🏅 I miejsce – ranking darmowych pożyczek – Wonga.pl

Wonga to jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku firm pożyczkowych. Marka jest wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wonga współpracuje z BIK i biurami informacji gospodarczej w celu minimalizacji ryzyka i dokładniejszego zbadania potencjalnego pożyczkobiorcy.

W Wonga możecie pożyczyć do 1000 zł na 30 dni bez kosztów, opłat i prowizji. Wonga to jedyna firma na rynku, która oferuje darmową pożyczkę, zarówno w przypadku pierwszej, jak i każdej kolejnej pożyczki. Więcej na ten temat pisałem w tym artykule.

Pytania dotyczące ich usług i warunków możecie zadawać między innymi na infolinii: +48 22 388 88 88 lub za pomocą wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1000 zł30 dni

🏅 II miejsce – Kuki.pl

Kuki to pozabankowa firma świadcząca usługi pożyczkowe. Nazwa spółki pożyczkodawcy to Ducatos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot został wpisany do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Warunki darmowej pożyczki w Kuki.pl robią wrażenie. Otrzymać możecie aż 5000 zł (nie mniej niż 3000 zł) na okres 30 dni – beż żadnych kosztów.

Firma chwali się krótkim czasem oczekiwania na pożyczkę. Decyzję powinniście otrzymać nawet w 15 minut.

Pytania możecie kierować pod numer 22 349 94 10 lub adres e-mail: [email protected].

Przykładowa umowa pożyczki

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%3000 zł5000 zł30 dni

🏅 III miejsce – Prestito

Prestito to marka sprawdzonego i znanego pożyczkodawcy – Aiqlabs Sp. z o. o. W promocji 40 dni za darmo możecie zaciągnąć całkowicie darmową pożyczkę na kwotę od 1000 zł do 3000 zł. Okres kredytowania to aż 40 dni. Spłata odbywa się w jednej racie przed końcem wskazanego okresu. Umowę podpiszecie w pełni online, bez konieczności sporządzania papierowych dokumentów.

Do uzyskania pożyczki konieczny jest jedynie dowód osobisty, konto bankowe i numer telefonu.

Pytania możecie kierować pod numer 22 230 63 92 lub adres e-mail: [email protected].

Przykładowa umowa pożyczki

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%1000 zł3000 zł40 dni

🏅 IV miejsce – Vivus.pl

Vivus to doskonale znana marka, obecna na naszym rynku oraz rynkach 16 innych krajów od bardzo dawna. Szalone kreacje reklamowe, pojawiające się w telewizyjnych i radiowych spotach prawdopodobnie większości z nas zapadły w pamięć. Pożyczki w Vivus udzielane są w całości online – bez potrzeby wychodzenia z domu. Zdolność kredytowa oceniana jest na podstawie informacji zebranych w „kartotece” pożyczkobiorcy w BIK i BIG.

Vivus w swojej ofercie dla nowych klientów ma całkowicie darmową pożyczkę o ciekawych parametrach – 3000 zł i aż 61 dni na spłatę wybija się na tle konkurencji.

Pytania możecie kierować na infolinię: 660 600 700 lub pod adres e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł3000 zł61 dni

🏅 V miejsce – Finbo

Finbo to pozabankowa instytucja finansowa wpisana do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (od 2018 roku). Pożyczkodawcą jest tutaj PrimaStar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pożyczka z Finbo znajdzie się na Waszym koncie nawet w 15 minut po wypełnieniu prostego wniosku online. Czas transferu uzależniony jest od banku, w którym prowadzicie swoje konto osobiste. Finbo nie wymaga dostarczania poręczeń ani zaświadczeń o wysokości dochodów od pracodawcy.

Pytania możecie zadawać na infolinii pod numerem 22 266 81 70 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected].

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%3000 zł5000 zł30 dni

🏅 VI miejsce – NetCredit.pl

NetCredit jest firmą obecną na naszym rynku od 10 lat. Marka jest zrzeszona W Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych. Wniosek o pożyczkę składa się podobnie jak u poprzedników – online. Podobną drogą otrzymujemy informację o przyznaniu pieniędzy. Pożyczkę w NetCredit może otrzymać każdy obywatel Polski, w wieku od 20 do 70 lat, który na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań.

W ramach pierwszej darmowej pożyczki możecie otrzymać 1500 zł na okres od 7 do 30 dni bez żadnych kosztów.

Dodatkową pomoc uzyskacie pod numerem: 22 598 77 99 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%100 zł1500 zł30 dni

🏅 VII miejsce – SmartPozyczka.pl

SmartPozyczka.pl to bohater ostatnich artykułów na blogu. W zamian za wzięcie darmowej pożyczki, platforma nagrdzała nowych klientów voucherami do ulubionych sklepów – czyste szaleństwo. Na stronie firmy nadal znaleźć można informacje o innych konkursach i promocjach. Jeśli więc od czasu do czasu zaciągacie małe pożyczki, koniecznie sprawdźcie tę ofertę.

W ramach aktualnej promocji możecie w SmartPożyczka.pl pożyczyć do 1200 zł na maksymalnie 30 dni.

Pytania kierujcie na numer infolinii: 85 871 00 49 lub pod adres: [email protected].

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1200 zł30 dni
Darmowa pożyczka od SmartPozyczka.pl

🏅VIII miejsce – PozyczkaPlus.pl

PozyczkaPlus.pl również jest bohaterem kilku wcześniejszych artykułów. Serwis zasłynął jako organizator równie ciekawych promocji, co SmartPozyczka.pl. Marka należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Aventus Group. Spółka jest wpisana do Rejestru Pośredników kredytowych. Jest również członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

W ramach promocji dla nowych klientów możecie zaciągnąć pożyczkę o wartości od 200 zł do 1200 zł na okres do 30 dni.

Pytania zadawajcie na infolinii: 85 871 00 52 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Ramowa umowa pożyczki.

RRSOMinimalna kwotaMaksymalna kwotaOkres spłaty
0%200 zł1200 zł30 dni

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów