fbpx

Ranking Kredytów Gotówkowych – Maj 2022

Ranking kredytów gotówkowych to zestawienie najlepszych ofert bankowych na rynku. Wpływ na pozycję w rankingu mają takie czynniki, jak: prowizja, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, okres kredytowania i możliwa do uzyskania kwota. Kredyt, w przeciwieństwie do pożyczki gotówkowej, którą zaciągniecie w wielu instytucjach pozabankowych, może przyznać Wam wyłącznie bank. To główna różnica pomiędzy tymi dwoma produktami. Skorzystanie z jednego z tanich kredytów gotówkowych może znacząco poprawić Wasze notowania jako przyszłych kredytobiorców – szczególnie gdy zamierzacie starać się o kredyt hipoteczny, który nie jest dostępny dla każdego. W ten oto sposób, bez ponoszenia wysokich kosztów zbudujecie pozytywną historię kredytową w BIK-u.

🏅I miejsce – PKO Bank Polski – Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa PKO BP to bezprowizyjny kredyt z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 7,89%. Żeby zawnioskować o produkt (do 5600 zł) nie jest potrzebne konto w banku kredytodawcy ani kontakt z konsultantem – wszystkie formalności załatwicie online. Na spłatę kwoty do 5600 zł będziecie mieli maksymalnie 24 miesiące. To oferta przeznaczona dla nowych klientów PKO Banku Polskiego, którzy do tej pory nie mieli z nim żadnych relacji. Bank sam potwierdzi Wasze dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł. Pieniądze mogą znaleźć się na Waszym koncie nawet tego samego dnia.

W przypadku większych kwot (do 200.000 zł) dostępny jest okres kredytowania do 96 miesięcy, a cały proces odbywa się telefonicznie, po wcześniejszym wypełnieniu formularza.

Więcej szczegółów w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%8,19%od 62 dni do 2 lat1500-200.000 zł

🏅II miejsce – Getin Bank – Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy Getin Banku to solidny produkt, który pozwoli zrealizować nawet te największe plany. Maksymalna kwota, jakiej może udzielić w tym przypadku kredytodawca, to aż 200.000 zł. Okres spłaty waha się od 3 miesięcy do 10 lat, a zmienne oprocentowanie ma tutaj wartość 9,99% w ujęciu rocznym. To kolejny kredyt, którego prowizja wynosi okrągłe 0%.

Wnioskowanie o kredyt Getin Banku odbywa się telefonicznie. Po pozostawieniu kontaktu oddzwoni do Was konsultant, który pomoże Wam złożyć wniosek. Weryfikacja tożsamości może za to odbyć się w pełni online – za pomocą selfie (istnieje oczywiście możliwość załatwienia formalności w oddziale Getin Banku).

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0% 10,4%od 3 miesięcy do 10 lat2000-200.000 zł

🏅III miejsce – Alior Bank – Pożyczka internetowa

Pożyczka internetowa Alior Banku będzie całkowicie zwolniona z prowizji. Oprocentowanie zmienne wynosi w tym przypadku 8,69%. Wniosek złożycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota to nawet 200.000 zł. Z Pożyczki internetowej mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Alior Banku (o ile nie posiadali w banku pożyczek lub kredytów od 17.12.2021 roku). Przy kwotach powyżej 70.000 zł bank wymaga zabezpieczenia od utraty pracy w postaci specjalnej polisy ubezpieczeniowej.

Szczegółów szukajcie w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%9,04%od 3 miesięcy do 10 lat500-200.000 zł

🏅IV miejsce – Bank Pekao – Pożyczka Gotówkowa

Pożyczka Przekorzystna to kredyt o oprocentowaniu zmiennym na poziomie 9,49% w stosunku rocznym. Kredyt pozbawiony jest prowizji, a okres kredytowania uzależniony jest od kwoty.

Pożyczka dostępna jest dla nowych klientów Banku Pekao. Wykluczając więc nie tylko zaciągnięte w banku pożyczki i kredyty, ale także konta osobiste, firmowe, lokaty czy karty kredytowe.

Pieniądze przeznaczyć można na dowolny cel (oprócz spłaty innych zobowiązań).

bank pekao logo
ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%9,92%do 10 lat (indywidualna decyzja banku)200.000 zł

🏅V miejsce – BNP Paribas – Kredyt na zielone zmiany 

Kredyt na zielone zmiany to produkt BNP Paribas, który różni się od innych, przedstawionych w tym zestawieniu. O ten produkt mogą wnioskować osoby, chcące wprowadzić zmiany w sposobie ogrzewania swojego domu (wymiana źródeł ciepła na gazowy kocioł kondensacyjny, kocioł na biomasy, ciepło sieciowe, ogrzewanie elektryczne, powietrzną lub gruntową pompę ciepła), modernizację i ocieplenie (na przykład wymiana okien i drzwi, ocieplenie ścian/stropów czy modernizacja istniejącego systemu ogrzewania). To także kredyt dla osób, które chcą zainwestować w nowoczesne „zielone” technologie: panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne czy rekuperację.

Kredyt jest zwolniony z prowizji, a kwota rozłożona na stałe raty. Oprocentowanie stałe wynosi 11,99%, a okres kredytowania to od 6 miesięcy do 10 lat. Możliwa do uzyskania jest kwota od 1000 do 200.000 zł.

Wnioskowanie odbywa się przez telefon. Wystarczy, że zostawicie swoje dane w formularzu kontaktowym, a konsultant zadzwoni do Was tak szybko, jak to możliwe.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%15,49%od 6 miesięcy do 10 lat1000-200.000 zł

🏅VI miejsce – Credit Agricole – Kredyt gotówkowy 

W obliczu ostatnich podwyżek stóp procentowych za największą zaletę kredyt gotówkowego Credit Agricole uważam fakt, że mamy tu do czynienia ze stałym oprocentowaniem (9% w skali roku). Bank daje gwarancję, że przez cały okres kredytowania zostanie zachowana ustalona wysokość raty. Zaoszczędzi Wam to wiele kłopotów i stresu oraz, co tu dużo mówić, pieniędzy. Nie zapowiada się bowiem, by w najbliższym czasie sytuacja miała się poprawić. 

Niskie RRSO przy stosunkowo wysokiej kwocie pozwoli zrealizować średnie i większe cele. Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, bank przedstawia warunki podczas indywidualnej oceny kredytobiorcy – dla jednych będzie ono konieczne, dla innych nie.

Dokładną analizę znajdziecie w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%9,39%od 1 miesiąca do 5 lat (60 miesięcy)do 20.000 zł

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów