Ranking Kredytów Gotówkowych – Wrzesień 2022

Ranking kredytów gotówkowych to zestawienie najlepszych ofert bankowych na rynku. Wpływ na pozycję w rankingu mają takie czynniki, jak: prowizja, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, okres kredytowania i możliwa do uzyskania kwota. Kredyt, w przeciwieństwie do pożyczki gotówkowej, którą zaciągniecie w wielu instytucjach pozabankowych, może przyznać Wam wyłącznie bank. To główna różnica pomiędzy tymi dwoma produktami. Skorzystanie z jednego z tanich kredytów gotówkowych może znacząco poprawić Wasze notowania jako przyszłych kredytobiorców – szczególnie gdy zamierzacie starać się o kredyt hipoteczny, który nie jest dostępny dla każdego. W ten oto sposób, bez ponoszenia wysokich kosztów zbudujecie pozytywną historię kredytową w BIK-u.

🏅I miejsce – Revolut Bank – Kredyt gotówkowy

O kredyt może ubiegać się każdy pełnoletni użytkownik będący obywatelem Polski i klientem Revolut Banku. Podczas wnioskowania zostanie sprawdzony Wasz dochód oraz historia kredytowa – poprzez Biuro Informacji Kredytowej. Kredyt gotówkowy Revolut nie ma sztywno wyznaczonych parametrów oferty. Platforma dobiera zaproponowane warunki do konkretnego kandydata – jego dochodów, historii spłat i innych czynników. Minimalne oprocentowanie w skali roku to 7,99% – może być jednak większe. Z tego względu trudno jest propozycję Revoluta porównać z którymkolwiek polskim bankiem. Firma nie wymaga zabezpieczenia kredytu. Nie występuje też dodatkowa opłata wynikająca z ubezpieczenia. Jeśli zechcecie spłacić kredyt przed terminem – Revolut nie pobierze za to dodatkowych opłat, a koszty zostaną zmniejszone proporcjonalnie do wykorzystanego okresu.

Zakładając darmowe konto w Revolut, otrzymacie 50 zł premii na start! Kolejne 70 zł odbierzecie po rozwiązaniu prostego quizu.

Szczegółów szukajcie w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%9,04%od 3 miesięcy do 10 lat500-150.000 zł

🏅II miejsce – Alior Bank – Pożyczka internetowa

Pożyczka internetowa Alior Banku będzie całkowicie zwolniona z prowizji. Oprocentowanie zmienne wynosi w tym przypadku 8,69%. Wniosek złożycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota to nawet 200.000 zł. Z Pożyczki internetowej mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Alior Banku (o ile nie posiadali w banku pożyczek lub kredytów od 17.12.2021 roku). Przy kwotach powyżej 70.000 zł bank wymaga zabezpieczenia od utraty pracy w postaci specjalnej polisy ubezpieczeniowej.

Szczegółów szukajcie w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%9,04%od 3 miesięcy do 10 lat500-200.000 zł

🏅III miejsce – Credit Agricole – Kredyt gotówkowy 

W obliczu ostatnich podwyżek stóp procentowych za największą zaletę kredyt gotówkowego Credit Agricole uważam fakt, że mamy tu do czynienia ze stałym oprocentowaniem (9% w skali roku). Bank daje gwarancję, że przez cały okres kredytowania zostanie zachowana ustalona wysokość raty. Zaoszczędzi Wam to wiele kłopotów i stresu oraz, co tu dużo mówić, pieniędzy. Nie zapowiada się bowiem, by w najbliższym czasie sytuacja miała się poprawić. 

Niskie RRSO przy stosunkowo wysokiej kwocie pozwoli zrealizować średnie i większe cele. Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, bank przedstawia warunki podczas indywidualnej oceny kredytobiorcy – dla jednych będzie ono konieczne, dla innych nie.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%11,58%od 1 miesiąca do 5 lat (60 miesięcy)do 20.000 zł

🏅IV miejsce – PKO Bank Polski – Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa PKO BP to bezprowizyjny kredyt z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 9,39%. Żeby zawnioskować o produkt (do 6200 zł) nie jest potrzebne konto w banku kredytodawcy ani kontakt z konsultantem – wszystkie formalności załatwicie online. Na spłatę kwoty do 6200 zł będziecie mieli maksymalnie 24 miesiące. To oferta przeznaczona dla nowych klientów PKO Banku Polskiego, którzy do tej pory nie mieli z nim żadnych relacji. Bank sam potwierdzi Wasze dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł. Pieniądze mogą znaleźć się na Waszym koncie nawet tego samego dnia.

Więcej szczegółów w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%9,82%od 62 dni do 2 lat1500-6200 zł

🏅V miejsce – Bank Pekao – Pożyczka Gotówkowa

Pożyczka Przekorzystna to kredyt o oprocentowaniu zmiennym na poziomie 12,99% w stosunku rocznym. Kredyt pozbawiony jest prowizji, a okres kredytowania uzależniony jest od kwoty.

Pożyczka dostępna jest dla nowych klientów Banku Pekao. Wykluczając więc nie tylko zaciągnięte w banku pożyczki i kredyty, ale także konta osobiste, firmowe, lokaty czy karty kredytowe.

Pieniądze przeznaczyć można na dowolny cel (oprócz spłaty innych zobowiązań).

bank pekao logo
ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%13,78%do 10 lat (indywidualna decyzja banku)250.000 zł

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów