fbpx

Ranking kredytów gotówkowych – wrzesień 2021

Ranking kredytów gotówkowych to zestawienie najlepszych ofert bankowych na rynku. Wpływ na pozycję w rankingu mają takie czynniki, jak: prowizja, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, okres kredytowania i możliwa do uzyskania kwota. Kredyt, w przeciwieństwie do pożyczki gotówkowej, którą zaciągniecie w wielu instytucjach pozabankowych, może przyznać Wam wyłącznie bank. To główna różnica pomiędzy tymi dwoma produktami. Skorzystanie z jednego z tanich kredytów gotówkowych może znacząco poprawić Wasze notowania jako przyszłych kredytobiorców – szczególnie gdy zamierzacie starać się o kredyt hipoteczny, który nie jest dostępny dla każdego. W ten oto sposób, bez ponoszenia wysokich kosztów zbudujecie pozytywną historię kredytową w BIK-u.

🏅 I miejsce – Alior Bank – Pierwsza pożyczka

Kredyt gotówkowy Alior Banku, w ramach promocji Pierwsza Pożyczka, będzie całkowicie zwolniony z prowizji. Oprocentowanie stałe wynosi w tym przypadku 5%. Wniosek złożycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Możecie w ten sposób ubiegać się o 10.000 zł w maksymalnie trzyletnim okresie kredytowania. Z promocji Pierwsza Pożyczka mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Alior Banku. Jeśli więc nie mieliście wcześniej styczności z tym kredytodawcą, warto założyć promocyjny rachunek i zdobyć dodatkową premię (aktualnych ofert szukajcie w zakładce Promocje bankowe i nie tylko). Nie jest to jednak warunek konieczny, a przy wnioskowaniu o kredyt nie jest wymagane ubezpieczenie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu to 0 zł.

Dokładną analizę tego produktu znajdziecie w dedykowanym artykule.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%5,20%od 3 miesięcy do 3 lat500-10.000 zł


🏅 II miejsce – Bank Pekao – Pożyczka na Szóstkę

Pożyczka na Szóstkę to kredyt o oprocentowaniu zmiennym na poziomie 6% w stosunku rocznym. Kredyt pozbawiony jest prowizji, a okres kredytowania uzależniony jest od kwoty:

  • 1000-2999 zł – 1-3 lata spłaty,
  • 3000-10.000 zł – do 8 lat.

Dostępna jest również możliwość skorzystania z trzymiesięcznej karencji w spłacie. Oznacza to, że płatność pierwszej raty nastąpi dopiero po 3 miesiącach od chwili zaciągnięcia pożyczki.

bank pekao logo
ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%6,15%od 1 roku do 8 lat1000-10.000 zł


🏅III miejsce – Kasa Stefczyka – Pożyczka gotówkowa Fit

To, co jako pierwsze rzuca się w oczy, w przypadku Pożyczki gotówkowej Fit, serwowanej przez kasę Stefczyka, to bardzo wysoka kwota maksymalna kredytu. Minimalna wartość pożyczki to 1000 zł, jednak w razie potrzeby możecie postarać się nawet o 160.000 zł. Wysokie kwoty ciągną za sobą oczywiście długi okres kredytowania, który w tym przypadku wynosi do 10 lat. Podobnie jak poprzednicy, propozycja Kasy Stefczyka jest zwolniona z prowizji. Zmienna roczna stopa oprocentowania ma wartość 6%.

Wniosek wypełnicie w pełni online.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%6,17%od 1 roku do 10 lat1000-160.000 zł


🏅IV miejsce – Getin Bank – Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy Getin Banku to solidny produkt, który pozwoli zrealizować nawet te największe plany. Maksymalna kwota, jakiej może udzielić w tym przypadku kredytodawca, to aż 200.000 zł. Okres spłaty waha się od 3 miesięcy do 10 lat, a zmienne oprocentowanie ma tutaj wartość 7,2% w ujęciu rocznym. To kolejny kredyt, którego prowizja wynosi okrągłe 0%.

Wnioskowanie o kredyt Getin Banku odbywa się telefonicznie. Po pozostawieniu kontaktu oddzwoni do Was konsultant, który pomoże Wam złożyć wniosek. Weryfikacja tożsamości może za to odbyć się w pełni online – za pomocą selfie (istnieje oczywiście możliwość załatwienia formalności w oddziale Getin Banku).

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%7,4%od 3 miesięcy do 10 lat500-200.000 zł


🏅V miejsce – BNP Paribas – Kredyt na zielone zmiany 

Kredyt na zielone zmiany to produkt BNP Paribas, który różni się od innych, przedstawionych w tym zestawieniu. O ten produkt mogą wnioskować osoby, chcące wprowadzić zmiany w sposobie ogrzewania swojego domu (wymiana źródeł ciepła na gazowy kocioł kondensacyjny, kocioł na biomasy, ciepło sieciowe, ogrzewanie elektryczne, powietrzną lub gruntową pompę ciepła), modernizację i ocieplenie (na przykład wymiana okien i drzwi, ocieplenie ścian/stropów czy modernizacja istniejącego systemu ogrzewania). To także kredyt dla osób, które chcą zainwestować w nowoczesne „zielone” technologie: panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne czy rekuperację.

Kredyt jest zwolniony z prowizji, a kwota rozłożona na stałe raty. Oprocentowanie stałe wynosi 7,2%, a okres kredytowania to od 6 miesięcy do 10 lat. Możliwa do uzyskania jest kwota od 1000 do 200.000 zł.

Wnioskowanie odbywa się przez telefon. Wystarczy, że zostawicie swoje dane w formularzu kontaktowym, a konsultant zadzwoni do Was tak szybko, jak to możliwe.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%7,43%od 6 miesięcy do 10 lat1000-200.000 zł


🏅VI miejsce – PKO Bank Polski – Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa PKO BP to bezprowizyjny kredyt z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 7,2%. Żeby zawnioskować o produkt (do 4500 zł) nie jest potrzebne konto w banku kredytodawcy ani kontakt z konsultantem – wszystkie formalności załatwicie online. Na spłatę kwoty do 4500 zł będziecie mieli maksymalnie 24 miesiące. To oferta przeznaczona dla nowych klientów PKO Banku Polskiego, którzy do tej pory nie mieli z nim żadnych relacji. Bank sam potwierdzi Wasze dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł. Pieniądze mogą znaleźć się na Waszym koncie nawet tego samego dnia.

W przypadku większych kwot (do 200.000 zł) dostępny jest okres kredytowania do 96 miesięcy, a cały proces odbywa się telefonicznie, po wcześniejszym wypełnieniu formularza.

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%7,45%od 62 dni do 2 lat1500-200.000 zł


🏅VII miejsce – Credit Agricole – Kredyt dla Ciebie

Credit Agrciole przygotowało produkt Kredyt dla Ciebie z oprocentowaniem stałym na poziomie 7% (rata na pewno nie wzrośnie). Maksymalna kwota kredytu to 20.000 zł, a jej spłatę można rozłożyć na 60 rat (5 lat). Kredyt przeznaczony jest dla osób, które nie są związane z Credit Agricole inną umową kredytową. Organizator wskazuje, że przyznanie pieniędzy może nastąpić nawet w 10 minut. Do złożenia wniosku konieczne będą dokumenty potwierdzające dochód – w przypadku osób zatrudnionych wystarcza zazwyczaj zaświadczenie o zarobkach. Osoby prowadzące własne firmy korzystają w tym przypadku z księgi przychodów i rozchodów (za obecny i/lub ubiegły rok).

Kredyt jest przeznaczony dla osób, które nie posiadają aktualnie innego produktu kredytowego Credit Agricole (w dniu składania wniosku).

Credit Agricole to jeden z najbardziej cenionych banków i dostawców usług finansowych. Marka zdobyła mnóstwo nagród (w tym Przyjazny Bank według Newsweeka, Najchętniej polecany Bank 2018 i Najlepszy Bank 2019).

ProwizjaRRSOOkres kredytuKwota kredytu
0%7,23%do 5 latdo 20.000 zł

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów