Ranking Kont Osobistych – Wrzesień 2022

Warunki prowadzenia kont osobistych zmieniają się dynamicznie, a na rynku cały czas pojawiają się nowe propozycje. Trwanie latami przy jednym rachunku rzadko wychodzi komukolwiek na dobre. Banki doceniają bowiem głównie nowych klientów, którym proponują solidne premie za założenie konta czy lokaty. Domyślam się jednak, że bycie na bieżąco ze wszystkimi propozycjami może być trudne. Dlatego właśnie powstabł niniejszy ranking kont osobistych. Jeśli chcecie zmienić konto, lecz nie wiecie, na co postawić – zajrzyjcie do poniższego zestawienia. Gwarantuję, że dopóki ranking funkcjonuje na blogu, jest on regularnie aktualizowany każdego miesiąca.

🏅 I miejsce – Millennium 360º (Bank Millennium)

Rachunek o nazwie Millennium 360° właśnie zastąpił dotychczasowe Konto 360°. Bank już wcześniej zapowiadał wiele zmian i dążenie do jak najlepszej dostępności do bankowości online.

Nowe konto zakłada między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie, brak opłat za kartę i płatności zbliżeniowe BLIK oraz wpłaty/wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą czy darmowe przewalutowania podczas płatności kartą do limitu 1000 zł miesięcznie.

Aktualni użytkownicy starego Konta 360° mogą oczywiście przekształcić je w nowy rachunek. Póki co nie ma jednak możliwości zrobienia tego online, a jedyną drogą jest wycieczka do najbliższego oddziału banku.  

Oprócz tego cały czas dostępne będzie znane i lubiane przez użytkowników Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7% w skali roku.

Dokładniejszą analizę rachunku znajdziecie w dedykowanym artykule.

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 5 zł lub 11 zł0 zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocja – rekordowe 500 zł premii za założenie darmowego konta, 100 zł bonusu za konto dziecka oraz konto oszczędnościowe na 7% w skali roku

Bezwarunkowo darmowe prowadzenie


🏅II miejsce – eKonto osobiste (mBank)

eKonto osobiste to bezwarunkowo darmowy rachunek dla klientów indywidualnych ze stosunkowo prostym warunkiem zwolnienia z opłaty za kartę debetową. Wystarczy, że w ciągu miesiąca wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 350 zł, by stała się ona całkowicie bezpłatna.

eKonto osobiste gwarantuje darmowe przelewy krajowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów za pomocą BLIK. Wypłaty przy użyciu karty będą darmowe ze wszystkich bankomatów w kraju pod warunkiem, że wypłacana kwota jest równa lub większa niż 100 zł. Za wypłaty poniżej 100 zł przyjdzie Wam zapłacić 2,50 zł prowizji.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 7 zł0 zł / 2,50 zł0 zł

Aktualna promocja – nawet 650 zł premii w promocji darmowego eKonta Osobistego + lokata na 6,9% w skali roku

Darmowa karta debetowa pod warunkiem wykonania transakcji o wartości 350 zł miesięcznie


🏅 III miejsce – CitiKonto (Citi Handlowy)

Tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Oprócz tego bank oferuje też ciekawe konto oszczędnościowe. W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować do 20.000 zł na 5,5% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na nieco mniej, bo 2,5% w skali roku.

Szczegółów szukajcie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł0 zł /8 zł0 zł


Aktualna promocja – rekordowe 450 zł premii na start w promocji darmowego Citikonta + ponad 100 zł bonusu w punktach Bezcenne Chwile oraz do 100 zł moneyback

Dla większości osób, wykorzystujących konto w standardowy sposób, rachunek będzie całkowicie bezpłatny


🏅IV miejsce – Konto Otwarte na Ciebie (BNP Paribas)

Konto Otwarte na Ciebie zapewnia darmowe prowadzenie bez żadnych dodatkowych warunków. Karta Otwarta na Dzisiaj będzie z kolei darmowa dla osób do 26. roku życia – bezwarunkowo, zaś dla starszych użytkowników po wykonaniu 3 płatności bezgotówkowych w miesiącu.

Użytkownicy mogą liczyć na darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wypłaty z innych bankomatów będą obarczone prowizją w wysokości 5 zł.

BNP Paribas aktywnie promuje swój rachunek. Nic więc dziwnego, że promocja z sowitą premią jest regularnie odnawiana.

Dużym udogodnieniem jest możliwość zamknięcia konta bez wychodzenia z domu i bez wysyłania papierowych pism. Wystarczy jedno połączenie z infolinią banku.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 5 zł0 zł / 5 zł0 zł

⚡ Aktualna promocja – 400 zł łatwej premii w promocji darmowego konta osobistego + 6% w skali roku na lokacie GOmobile

Prowadzenie konta bezwarunkowo darmowe dla wszystkich!


🏅 V miejsce – Konto Jakie Chcę (Santander Bank Polska)

Santander Bank Polska logo

Konto Jakie Chcę z czystym sumieniem polecę każdemu, kto szuka solidnego rachunku osobistego. Konto staje się darmowe po zapewnieniu miesięcznego wpływu o wartości minimum 500 zł (na przykład z własnego konta w innym banku) i wykonaniu jednej płatności za pomocą karty debetowej lub BLIK. W przeciwnym wypadku konto kosztuje 6 zł miesięcznie, a użytkowanie karty 8 zł. Dla użytkowników, którzy nie skończyli 26. roku życia warunki są dużo łatwiejsze. Nie muszą oni bowiem zapewniać wpływu na konto. Mogą liczyć również na darmowe bankomaty innych sieci, niż firmowe maszyny Santandera. Pozostali użytkownicy muszą zapłacić za wypłatę każdorazowo 5 zł. Szczególną cechą konta są nielimitowane przelewy natychmiastowe – całkowicie za darmo! To doskonała wiadomość dla wszystkich zapominalskich, którzy wszelkie zobowiązanie regulują zazwyczaj tuż po terminie i zależy im na czasie (szczególnie, gdy przelew zlecamy w piątek wieczorem).

Szczegóły znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 / 6 zł0 zł / 8 zł0zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocja – 680 zł premii w promocji darmowego Konta Jakie Chcę oraz lokata mobilna na 6,25% w skali roku (do 100.000 zł)!

Proste warunki bezpłatności (ponadto konto jest bezwarunkowo darmowe dla osób przed 26. r.ż.)

⚡ Darmowe i nielimitowane przelewy natychmiastowe


🏅VI miejsce – Konto Jakże Osobiste (Alior Bank)

W przypadku Konta Jakże Osobistego warunek zwolnienia z opłaty to jednorazowy wpływ na konto – 1500 zł miesięcznie. Wystarczy więc skierować na rachunek wypłatę (nawet minimalną) by nie obawiać się żadnych kosztów. Mam też dobrą wiadomość dla osób do 26. roku życia – dla Was konto będzie bezwarunkowo darmowe!

Z opłaty za kartę (5 zł) użytkownika zwolni z kolei suma płatności bezgotówkowych, opiewająca na minimum 300 zł miesięcznie.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji Alior Banku.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł / 10 zł0 zł / 5 zł0 zł / 2,50 zł0 zł

Aktualna promocja – 400 zł łatwej premii na start, 50 zł bonusu dla dziecka, 5% na koncie oszczędnościowym oraz od 6% do 7% na lokatach!

Darmowa karta debetowa pod warunkiem wykonania transakcji o wartości 300 zł miesięcznie

Konto darmowe bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia.


🏅 VII miejsce w rankingu kont osobistych – Konto dla Ciebie (Credit Agricole)

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą (również mobilnie Google Pay lub Apple Pay) albo BLIKIEM w danym miesiącu, by pozbyć się kosztów prowadzenia konta oraz wykonywania podstawowych operacji.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł.

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje z kolei darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 150.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 40 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

Szczegóły znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł/7 zł0 zł /9 zł0 zł /5 zł0 zł

Aktualna promocja – 555 zł premii za założenie darmowego konta osobistego, a do tego aż 8% na lokacie mobilnej!

Prosty warunek bezpłatności – wystarczy wpływ na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM

8% w skali roku na lokacie!


🏅 VIII miejsce w rankingu kont osobistych – Konto Przekorzystne (Bank Pekao)

Konto Przekorzystne to propozycja naprawdę solidnego rachunku bankowego dla klientów indywidualnych. Wygodna aplikacja PeoPay i szybkie zakładanie konta przez selfie oszczędzają czas użytkowników.

Prowadzenie konta nic nie kosztuje, pod warunkiem zapewnienia wpływu o wartości 500 zł każdego miesiąca.

Wydawana do konta karta debetowa będzie darmowa pod warunkiem wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej. Jeśli warunek nie zostanie spełniony, opłata za kartę wyniesie 3 zł.

Szczegóły znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł/6 zł0 zł /3 zł0 zł /5 zł0 zł

Aktualna promocja – Bank Pekao: 200 zł premii na start, 100 zł z punktami Bezcenne Chwile, 200 zł bonusu za konto dziecka oraz 7% w skali roku dla oszczędności (do 100.000 zł)

Prosty warunek bezpłatności – wystarczy jedna transakcja kartą w miesiącu oraz zapewnienie wpływu o wartości minimum 500 zł

⚡ Konto bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 roku życia


🏅IX miejsce – Konto z Lwem Direct (ING Bank Śląski)

Największe zalety tego rachunku to darmowe prowadzenie oraz częste, cykliczne promocje dla nowych klientów. Bank dużą uwagę poświęca również oszczędzaniu na przyszłość, dlatego także aktualni użytkownicy mogą cieszyć się akcjami promującymi IKE/IKZE oraz inne produkty oszczędnościowe i inwestycyjne.

ING Bank Śląski aktywnie promuje również swoje konto dla młodych dorosłych, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia. Jego prowadzenie, korzystanie z karty debetowej oraz inne funkcje są bezwarunkowo darmowe (w większości), co stanowi świetną propozycję pierwszego konta bankowego.

Szczegóły znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 7 zł0 zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocja – łatwe 250 zł premii za założenie darmowego konta, 40 zł bonusu z VISA Mobile oraz konto oszczędnościowe na 7% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł

Darmowa karta debetowa pod warunkiem wykonania transakcji o wartości 300 zł miesięcznie

⚡ Bank ma też w swojej ofercie bezwarunkowo darmowy rachunek dla osób w wieku do 26 r.ż. – Konto Mobi


🏅X miejsce – Nest Konto (Nest Bank)

Nest Konto to wyjątkowo ciekawy rachunek. Jego prowadzenie oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie bezwarunkowo za free. Darmowe są też wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie zapłacicie nic również za wypłaty gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów Euronet.

Kartę bez trudu podepniecie do aplikacji płatniczych – Google/Apple/Garmin Pay, pozbywając się uciążliwego plastiku z portfela. Nest Konto pozwala też na prowadzenie darmowych kont walutowych w USD, EUR oraz GBP. Oprócz tego możecie skorzystać z bogatej oferty oszczędnościowej banku – jest w czym wybierać!

Opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł0 zł / 6 zł0 zł

Aktualna promocja – 50 zł premii na start + 40 zł bonusu z VISA Mobile + do 2000 zł bonusu w programie poleceń i 8% w skali roku na Lokacie Witaj!

Bezwarunkowo darmowe prowadzenie i użytkowanie karty


🏅XI miejsce – Konto za Zero (PKO Bank Polski)

Ostatnie miejsce w rankingu, choć zdecydowanie nie najgorsze, przypada rachunkowi PKO BP – Konto za Zero. To ciekawy rachunek, z jeszcze ciekawszą promocją na start, który będzie dla Was całkowicie darmowy bez spełniania jakichkolwiek warunków.

Karta debetowa, wydawana do konta, będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKIEM) w miesiącu. Darmowe będą również wypłaty z bankomatów PKO BP w Polsce i oraz wypłaty z bankomatów poza nią. Wypłaty z innych bankomatów będą kosztować po 10 zł.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 10 zł0 zł / 10 zł0 zł

Aktualna promocja Polecam PKO Bank Polski, czyli 50 zł, 100 zł lub 150 zł premii na start, do 1500 zł za polecanie kont

Prowadzenie konta bezwarunkowo darmowe dla wszystkich!Jakie konto bankowe jest najlepsze?

Nie można zaprzeczyć, że w obecnych czasach bez konta w banku jest bardzo trudno funkcjonować na co dzień. Obecnie niezwykle duża część wszelkich transakcji przeprowadzana jest w sposób bezgotówkowy, szczególnie jeśli chodzi o zakupy w internecie oraz inne tego rodzaju czynności. Posiadanie konta osobistego jest obecnie dużo bardziej powszechnym zjawiskiem, niż kiedykolwiek wcześniej – korzystają z tego banki, które co rusz prześcigają się w oferowanych promocjach, bonusach oraz innego rodzaju korzyściach wynikających z założenia i prowadzenia konta akurat w tym banku. W obliczu tak wielu propozycji stosunkowo trudno przyciągnąć do siebie klienta, a na pewno trudniej, niż jeszcze całkiem niedawno. Dlatego oferty są coraz bardziej korzystne, coraz ciekawsze i coraz bardziej godne zainteresowania. Z tego powodu prowadzę i na bieżąco aktualizuję powyższy ranking kont osobistych.

Jeśli chcecie znaleźć najlepsze konto bankowe na dany miesiąc, powinniście śledzić to zestawienie. Trudno jednak określić, jaki bank wiedzie prym – pozycje na podium nieustannie się bowiem zmieniają ze względu na ciągłą aktualizację ofert, bonusów oraz promocji związanych z otwarciem konta osobistego oraz jego prowadzeniem. Konkurencja w tej branży jest coraz większa i z pewnością niezwykle ciekawie jest się jej przyglądać, ale znacznie trudniej jest zdecydować się na konkretne konto bankowe. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą tej sytuacji jest fakt, że obecnie każdy będzie w stanie znaleźć propozycję dla siebie, niezależnie od swoich wymagań oraz – niekiedy nawet najmniej szablonowych – oczekiwań względem tego, co ma oferować idealne konto osobiste. Wydaje się jednak, że wybór staje się z miesiąca na miesiąc coraz trudniejszy. Na szczęście tutaj pojawia się mój ranking kont bankowych, który z pewnością będzie w stanie pomóc Wam w wyborze odpowiedniego banku, w którym będziecie prowadzić konto osobiste.

Wypłaty z bankomatów, używanie karty debetowej… na co jeszcze zwrócić uwagę?

Ranking kont osobistych bloga JakDorobic.plNie ulega najmniejszej wątpliwości, że jest mnóstwo czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru konta bankowego w danym banku. Takowych kwestii, o których trzeba pamiętać i zdawać sobie sprawę, jest coraz więcej – na szczęście wszystkie z nich opisuje mój ranking kont osobistych, który znajdziecie wyżej. Najlepsze konto bankowe jest przede wszystkim kontem w pełni dopasowanym do potrzeb swojego użytkownika. Zanim otworzycie rachunek bankowy, zdecydowanie warto zapoznać się z tym rankingiem dokładnie, a w szczególności z poszczególnymi, najbardziej interesującymi Was, specyfikacjami danego konta.

Warto mieć na uwadze, że część banków oferuje możliwość wypłacania pieniędzy za darmo z bankomatów w całej Polsce, natomiast inne pobierają za tę usługę pewną kwotę. Warto zwrócić uwagę na to, aby kwota ta była możliwie jak najniższa, jeśli zależy Wam na komforcie wynikającym z możliwości wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów.

Warto także zwrócić uwagę na opłaty związane z samym prowadzeniem konta i używaniem karty. Bardzo często jest tak, że dany bank oferuje zero złotych lub opłatę bardzo symboliczną za korzystanie z konta, pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne wymagania – najczęściej mówimy tutaj o wykonaniu kilku transakcji w skali miesiąca przy pomocy karty kredytowej czy też wpływie określonej sumy pieniędzy na konto. Zwykle warunki te są bardzo przejrzyste i stosunkowo łatwe do zrealizowania, ale warto się z nimi dokładnie zapoznać, żeby nie musieć płacić więcej.

Konto osobiste – promocje za założenie konta

Opłaty za prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów to rzecz jasna nie jedyna kwestia, na jaką warto zwrócić uwagę. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że z uwagi na coraz bardziej rosnącą konkurencję w sektorze bankowym coraz więcej tego rodzaju przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzenie pewnych bonusów czy też promocji, które wchodzą w życie tuż po założeniu konta lub spełnieniu pewnych warunków. Wydaje się, że obecnie bardzo mało osób ma świadomość, że promocje bankowe są dla niektórych wręcz sposobem na zarobek – wszystko dzięki temu, że bankom zależy na przyciąganiu możliwie jak największej liczby nowych klientów, więc wiele z nich decyduje się na wprowadzenie naprawdę korzystnych bonusów. Mogą one sięgać niekiedy kilkuset złotych za samo założenie konta, a następnie jego prowadzenie w określony sposób.

Warunki, które musi spełnić nowy klient po tym, jak założy konto osobiste w danym banku, aby otrzymać bonus początkowy, diametralnie się różnią pomiędzy poszczególnymi placówkami. Zwykle jednak mówimy tutaj o dokonaniu określonej liczby transakcji w ciągu miesiąca przy pomocy karty lub o zyskaniu określonego przychodu w skali pewnego czasu. Zwykle są to warunki, które nie wymagają przesadnie dużego wysiłku, ale trzeba pamiętać o ich skrupulatnym spełnieniu, ponieważ tylko dzięki temu będziecie mogli otrzymać ów bonus. Zwykle wynosi on kilkadziesiąt, czasami nawet kilkaset złotych.

Dla wielu osób jest to zatem sposób na zarobek – wykorzystują oni sytuację na rynku, w której banki naprawdę dużo inwestują w pozyskiwanie nowych klientów, niemal za darmo i bez zbędnego wysiłku osiągając miesięcznie bardzo przyzwoite pieniądze. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy z Was chce się czegoś takiego podejmować, jednak nawet jeśli chodzi o założenie konta osobistego, którego będziecie używać na co dzień, kwestia bonusu lub promocji bankowej jest rzeczą jak najbardziej godną uwagi. W końcu kto by pogardził darmowymi, dajmy na to, dwiema stówkami? I to praktycznie za nic?

Zapraszamy również do zapoznania się z rankingiem kart kredytowych.

Ranking kont osobistych – jakie konta bankowe są godne uwagi?

Ranking kont osobistych bloga JakDorobic.plOczywiście bardzo trudno wskazać definitywnie najlepsze konto chociażby z tego względu, że każdy z nas ma inne potrzeby oraz wymagania względem konta osobistego w banku. Niektórzy wolą zdecydować się na konto walutowe, inni – konto oszczędnościowe, a jak wiadomo, poszczególne ich rodzaje w znaczny sposób różnią się od siebie. Niemniej jednak postanowiłem zebrać wszelkie dostępne informacje na temat poszczególnych ofert najbardziej renomowanych i tych nieco mniej popularnych w Polsce banków, aby zaprezentować Wam możliwie jak najbardziej obiektywne zestawienie kont osobistych, zwracając uwagę przede wszystkim na to, co mogą zaoferować każdemu z nas, a także wyszczególniając wszelkie koszty oraz wymierne korzyści. Warto zwrócić uwagę także na nieco bardziej dokładną charakterystykę każdej z tych ofert, ponieważ niektóre są przeznaczone dla danej grupy wiekowej – na przykład bez problemu znaleźć można konto bankowe dla osób, które nie skończyły 26. roku życia i to właśnie oni są grupą docelową tej propozycji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jakim banku założyć konto, a konkretniej w jakim będzie to najbardziej opłacalne, z pewnością powinniście regularnie odwiedzać moją stronę. Porównanie kont osobistych mojego autorstwa jest nieustannie aktualizowane, a wszelkie dostępne tutaj informacje zostały przeze mnie dokładnie sprawdzone i zweryfikowane. W związku z tym zachęcam do śledzenia mojej działalności w tym zakresie. Aktualny ranking kont osobistych to coś, co przydało się już wielu dziesiątkom osób, które stały przed decyzją odnośnie wyboru konkretnego banku, w którym założą najlepsze konto osobiste.

Podczas analizowania poszczególnych ofert banków warto mieć otwartą głowę, ale zwrócić przy tym uwagę na swoje potrzeby i wymagania. Nikt z Was nie zna Waszych potrzeb lepiej niż Wy sami – nawet ja; w związku z tym zdecydujcie, czego oczekujecie w związku z możliwością tanich wypłat z bankomatów, jakie bonusy początkowe Was interesują, ile jesteście w stanie płacić za prowadzenie konta… czynników jest naprawdę dużo.

Umowa dotycząca otwarcia danego rachunku bankowego następuje najczęściej za pośrednictwem kuriera, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu. W obecnych czasach wszelkie tego rodzaju sprawy, łącznie z otwarciem konta osobistego, można załatwić online, szczególnie w ostatnim czasie, w dobie pandemii. Warto mieć na uwadze fakt, że jest to takie proste i bezproblemowe, ponieważ wydaje mi się, że mnóstwo osób zastanawiających się nad otworzeniem konta posiada pewną blokadę wynikającą z obaw o zbyt wiele formalności czy męczenia się z różnorakimi dokumentami, chodzeniem po bankach i robieniem innych dziwnych rzeczy. Nie! Pora o tym zapomnieć.

W dzisiejszych czasach bez problemu załatwiamy wszystko przez internet, czasami nawet przy użyciu samej aplikacji mobilnej. W związku z tym możecie zdecydować się nawet nie na jedną ofertę, tylko bez problemu i bardzo szybko założyć kilka kont, by następnie zdecydować, z którego z nich korzysta się Wam najwygodniej i które gwarantuje najwięcej korzyści nie tylko na start, ale i później, podczas codziennego użytkowania. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji na temat dokładnych szczegółów każdego z tych kont, zapraszam do przejrzenia mojego bloga oraz regularnych odwiedzin – wszystko dlatego, że na bieżąco aktualizuję poszczególne oferty, starając się przedstawić zalety, wady oraz charakterystykę każdej z nich. Dokładnie analizuję usługi oferowane przez najpopularniejsze banki, a zatem nie musicie przeszukiwać ich stron internetowych ani dyskutować z konsultantami; wystarczy wpaść do mnie!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów