Ranking Kont Osobistych – Grudzień 2023

Warunki prowadzenia kont osobistych zmieniają się dynamicznie, a na rynku cały czas pojawiają się nowe propozycje. Trwanie latami przy jednym rachunku rzadko wychodzi komukolwiek na dobre. Banki doceniają bowiem głównie nowych klientów, którym proponują solidne premie za założenie konta czy lokaty. Domyślam się jednak, że bycie na bieżąco ze wszystkimi propozycjami może być trudne. Dlatego właśnie powstabł niniejszy ranking kont osobistych. Jeśli chcecie zmienić konto, lecz nie wiecie, na co postawić – zajrzyjcie do poniższego zestawienia. Gwarantuję, że dopóki ranking funkcjonuje na blogu, jest on regularnie aktualizowany każdego miesiąca.

I miejsce – VeloKonto (VeloBank)


VeloKonto to flagowy rachunek VeloBanku. Nie dość, że jest on darmowy, to na dodatek zapewnia rekordowo wysoki bonus, który z marszu stał się prawdziwym hitem. Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności, by uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Sprawa ma się nieco inaczej w przypadku karty debetowej wydawanej do VeloKonta. Jest ona darmowa bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia. Dla pozostałych użytkowników będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych (w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 7 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 7 zł0 zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocja – Darmowe VeloKonto z 650 zł premii pieniężnej! Do tego konto oszczędnościowe na 7% (do 300.000 zł) i Lokata Mobilna na 7% (do 50.000 zł)!

Bezwarunkowo darmowe prowadzenie!

•  Brak opłat za kartę dla osób w wieku do 26 r.ż. Pozostali unikną kosztów, wykonując proste płatności.


II miejsce – Konto Santander (Santander Bank Polska)

Santander Bank Polska logo

Konto Santander z czystym sumieniem polecę każdemu, kto szuka solidnego rachunku osobistego. Konto staje się darmowe po zapewnieniu płatności za pomocą karty debetowej i/lub BLIK na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku konto kosztuje 6 zł miesięcznie, a użytkowanie karty 9 zł. Dla użytkowników, którzy nie skończyli 26. roku życia warunki są dużo łatwiejsze – wystarczy 1 płatność na dowolną kwotę. Mogą liczyć również na darmowe bankomaty innych sieci, niż firmowe maszyny Santandera. Pozostali użytkownicy muszą zapłacić za wypłatę każdorazowo 5 zł. Szczególną cechą konta są nielimitowane przelewy natychmiastowe – całkowicie za darmo! To doskonała wiadomość dla wszystkich zapominalskich, którzy wszelkie zobowiązanie regulują zazwyczaj tuż po terminie i zależy im na czasie (szczególnie, gdy przelew zlecamy w piątek wieczorem).

Szczegóły znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 / 6 zł0 zł / 8 zł0zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocja – 600 zł premii na start, 100 zł premii za konto dziecka, do 200 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia auta oraz 300 zł bonusu w promocji karty kredytowej

Proste warunki bezpłatności (ponadto konto jest bezwarunkowo darmowe dla osób przed 26. r.ż.)

•  Darmowe i nielimitowane przelewy natychmiastowe


III miejsce – Nest Konto (Nest Bank)

Nest Konto to wyjątkowo ciekawy rachunek. Jego prowadzenie oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie bezwarunkowo za free. Darmowe są też wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie zapłacicie nic również za wypłaty gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów Euronet.

Kartę bez trudu podepniecie do aplikacji płatniczych – Google/Apple/Garmin Pay, pozbywając się uciążliwego plastiku z portfela. Nest Konto pozwala też na prowadzenie darmowych kont walutowych w USD, EUR oraz GBP. Oprócz tego możecie skorzystać z bogatej oferty oszczędnościowej banku – jest w czym wybierać!

Opłaty i prowizje znajdziecie w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł0 zł / 6 zł0 zł

Aktualna promocja – program poleceń z 100 zł premii dla obu stron, Lokata Witaj na 7,1% (do 25.000 zł) oraz konto oszczędnościowe na 7,1% (do 100.000 zł) + bonus 100 zł od VISA

Bezwarunkowo darmowe prowadzenie i użytkowanie karty


IV miejsce – eKonto osobiste (mBank)

eKonto osobiste to bezwarunkowo darmowy rachunek dla klientów indywidualnych ze stosunkowo prostym warunkiem zwolnienia z opłaty za kartę debetową. Wystarczy, że w ciągu miesiąca wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 350 zł, by stała się ona całkowicie bezpłatna.

eKonto osobiste gwarantuje darmowe przelewy krajowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów za pomocą BLIK. Wypłaty przy użyciu karty będą darmowe ze wszystkich bankomatów w kraju pod warunkiem, że wypłacana kwota jest równa lub większa niż 100 zł. Za wypłaty poniżej 100 zł przyjdzie Wam zapłacić 2,50 zł prowizji.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 7 zł0 zł / 2,50 zł0 zł

• Aktualna promocja – mBank: eKonto osobiste z 650 zł premii, Allegro Smart! za darmo przez miesiąc oraz 150 zł bonusu za regularne inwestowanie + 7% na koncie oszczędnościowym

Darmowa karta debetowa pod warunkiem wykonania transakcji o wartości 350 zł miesięcznie


V miejsce – Konto za Zero (PKO Bank Polski)

Konto za Zero to ciekawy rachunek, z jeszcze ciekawszą promocją na start, który będzie dla Was całkowicie darmowy bez spełniania jakichkolwiek warunków.

Karta debetowa, wydawana do konta, będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKIEM) w miesiącu. Darmowe będą również wypłaty z bankomatów PKO BP w Polsce i oraz wypłaty z bankomatów poza nią. Wypłaty z innych bankomatów będą kosztować po 10 zł.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 10 zł0 zł / 10 zł0 zł

Aktualna promocja – Polecam PKO Bank Polski, czyli 50 zł, 100 zł lub 150 zł premii na start, 50 zł za konto dziecka, do 1500 zł za polecanie kont oraz konto oszczędnościowe na 5,75% w skali roku (dla kwoty do 250.000 zł)!

Prowadzenie konta bezwarunkowo darmowe dla wszystkich!


VI miejsce w rankingu kont osobistych – Konto Przekorzystne (Bank Pekao)

Konto Przekorzystne to propozycja naprawdę solidnego rachunku bankowego dla klientów indywidualnych. Wygodna aplikacja PeoPay i szybkie zakładanie konta przez selfie oszczędzają czas użytkowników.

Prowadzenie konta nic nie kosztuje i to bez dodatkowych warunków!

Wydawana do konta karta debetowa będzie darmowa pod warunkiem wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej i zapewnienia jednorazowego wpływu na konto w wysokości co najmniej 500 zł.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł /4 zł0 zł /5 zł0 zł

Aktualna promocja – Bank Pekao – 200 zł premii na start, voucher o wartości 150 zł, oraz 6,5% w skali roku dla oszczędności (do 100.000 zł)

Bezwarunkowo bezpłatne


VII miejsce – Millennium 360º (Bank Millennium)

Rachunek o nazwie Millennium 360° zastąpił wcześniejsze flagowe Konto 360°. Zakłada między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie, brak opłat za kartę i płatności zbliżeniowe BLIK (po spełnieniu prostego warunku – wykonaniu co najmniej 5 transakcji miesięcznie) oraz wpłaty/wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą czy darmowe przewalutowania podczas płatności kartą do limitu 1000 zł miesięcznie.

Dostępne jest także darmowe konto w wersji dla osób w wieku 18-26 lat ze specjalnymi bonusami. Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 5 zł lub 11 zł0 zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocjaKonto Millennium 360°: 500 zł premii za założenie darmowego konta + nawet 6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Alternatywna promocja z krótszym okresem karencji100 zł premii w programie poleceń z krótkim okresem karencji + bonusy za konto dla dziecka i kartę kredytową + 6,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Bezwarunkowo darmowe prowadzenie


VIII miejsce – Konto z Lwem Direct (ING Bank Śląski)

Największe zalety tego rachunku to darmowe prowadzenie oraz częste, cykliczne promocje dla nowych klientów. Bank dużą uwagę poświęca również oszczędzaniu na przyszłość, dlatego także aktualni użytkownicy mogą cieszyć się akcjami promującymi IKE/IKZE oraz inne produkty oszczędnościowe i inwestycyjne.

ING Bank Śląski aktywnie promuje również swoje konto dla młodych dorosłych, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia. Jego prowadzenie, korzystanie z karty debetowej oraz inne funkcje są bezwarunkowo darmowe (w większości), co stanowi świetną propozycję pierwszego konta bankowego.

Szczegóły znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 7 zł0 zł / 5 zł0 zł

Aktualna promocja – 250 zł premii za założenie Konta Direct, 100 zł bonusu za konto nastolatka, 100 zł ekstra od VISA + 5,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 400.000 zł)

Alternatywna promocjaKonto Mobi (dla osób w wieku od 18 do 26 lat) z 300 zł premii na start + 100 zł ekstra od VISA + 5,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 400.000 zł)

Darmowa karta debetowa pod warunkiem wykonania transakcji o wartości 300 zł miesięcznie

•  Bank ma też w swojej ofercie bezwarunkowo darmowy rachunek dla osób w wieku do 26 r.ż. – Konto Mobi!


IX miejsce – Konto Otwarte na Ciebie (BNP Paribas)

Konto Otwarte na Ciebie zapewnia darmowe prowadzenie bez żadnych dodatkowych warunków. Karta Otwarta na Dzisiaj będzie z kolei darmowa dla osób do 26. roku życia – bezwarunkowo, zaś dla starszych użytkowników po wykonaniu 3 płatności bezgotówkowych w miesiącu.

Użytkownicy mogą liczyć na darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wypłaty z innych bankomatów będą obarczone prowizją w wysokości 7 zł.

BNP Paribas aktywnie promuje swój rachunek. Nic więc dziwnego, że promocja z sowitą premią jest regularnie odnawiana.

Dużym udogodnieniem jest możliwość zamknięcia konta bez wychodzenia z domu i bez wysyłania papierowych pism. Wystarczy jedno połączenie z infolinią banku.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł / 7 zł0 zł / 7 zł0 zł

• Aktualna promocja – BNP Paribas: łatwa promocja darmowego konta osobistego – nawet 500 zł premii na start (w tym 200 zł bonusu w punktach Mastercard Bezcenne Chwile)

Prowadzenie konta bezwarunkowo darmowe dla wszystkich!


X miejsce – CitiKonto (Citi Handlowy)

Tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Oprócz tego bank oferuje też ciekawe konto oszczędnościowe. W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować do 20.000 zł na 6% w skali roku.

Szczegółów szukajcie w Tabeli opłat i prowizji.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł0 zł0 zł /8 zł0 zł


Aktualna promocja – bardzo łatwe 350 zł premii na start w promocji konta osobistego i lokata na 6% w skali roku!

Dla większości osób, wykorzystujących konto w standardowy sposób, rachunek będzie całkowicie bezpłatny


XI miejsce – Konto Jakże Osobiste (Alior Bank)

W przypadku Konta Jakże Osobistego warunek zwolnienia z opłaty to jednorazowy wpływ na konto – 1500 zł miesięcznie. Wystarczy więc skierować na rachunek wypłatę (nawet minimalną) by nie obawiać się żadnych kosztów. Mam też dobrą wiadomość dla osób do 26. roku życia – dla Was konto będzie bezwarunkowo darmowe!

Z opłaty za kartę (5 zł) użytkownika zwolni z kolei suma płatności bezgotówkowych, opiewająca na minimum 300 zł miesięcznie.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji Alior Banku.

KontoKartaBankomatyPrzelewy
0 zł / 10 zł0 zł / 5 zł0 zł / 2,50 zł0 zł

Aktualna promocja – 500 zł premii na start, do 240 zł zwrotu za płatności telefonem oraz 6% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (do 200.000 zł)

Darmowa karta debetowa pod warunkiem wykonania transakcji o wartości 300 zł miesięcznie

Konto darmowe bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia.
Jakie konto bankowe jest najlepsze?

Nie można zaprzeczyć, że w obecnych czasach bez konta w banku jest bardzo trudno funkcjonować na co dzień. Obecnie niezwykle duża część wszelkich transakcji przeprowadzana jest w sposób bezgotówkowy, szczególnie jeśli chodzi o zakupy w internecie oraz inne tego rodzaju czynności. Posiadanie konta osobistego jest obecnie dużo bardziej powszechnym zjawiskiem, niż kiedykolwiek wcześniej – korzystają z tego banki, które co rusz prześcigają się w oferowanych promocjach, bonusach oraz innego rodzaju korzyściach wynikających z założenia i prowadzenia konta akurat w tym banku. W obliczu tak wielu propozycji stosunkowo trudno przyciągnąć do siebie klienta, a na pewno trudniej, niż jeszcze całkiem niedawno. Dlatego oferty są coraz bardziej korzystne, coraz ciekawsze i coraz bardziej godne zainteresowania. Z tego powodu prowadzę i na bieżąco aktualizuję powyższy ranking kont osobistych.

Jeśli chcecie znaleźć najlepsze konto bankowe na dany miesiąc, powinniście śledzić to zestawienie. Trudno jednak określić, jaki bank wiedzie prym – pozycje na podium nieustannie się bowiem zmieniają ze względu na ciągłą aktualizację ofert, bonusów oraz promocji związanych z otwarciem konta osobistego oraz jego prowadzeniem. Konkurencja w tej branży jest coraz większa i z pewnością niezwykle ciekawie jest się jej przyglądać, ale znacznie trudniej jest zdecydować się na konkretne konto bankowe. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą tej sytuacji jest fakt, że obecnie każdy będzie w stanie znaleźć propozycję dla siebie, niezależnie od swoich wymagań oraz – niekiedy nawet najmniej szablonowych – oczekiwań względem tego, co ma oferować idealne konto osobiste. Wydaje się jednak, że wybór staje się z miesiąca na miesiąc coraz trudniejszy. Na szczęście tutaj pojawia się mój ranking kont bankowych, który z pewnością będzie w stanie pomóc Wam w wyborze odpowiedniego banku, w którym będziecie prowadzić konto osobiste.

Wypłaty z bankomatów, używanie karty debetowej… na co jeszcze zwrócić uwagę?

Ranking kont osobistych bloga JakDorobic.plNie ulega najmniejszej wątpliwości, że jest mnóstwo czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru konta bankowego w danym banku. Takowych kwestii, o których trzeba pamiętać i zdawać sobie sprawę, jest coraz więcej – na szczęście wszystkie z nich opisuje mój ranking kont osobistych, który znajdziecie wyżej. Najlepsze konto bankowe jest przede wszystkim kontem w pełni dopasowanym do potrzeb swojego użytkownika. Zanim otworzycie rachunek bankowy, zdecydowanie warto zapoznać się z tym rankingiem dokładnie, a w szczególności z poszczególnymi, najbardziej interesującymi Was, specyfikacjami danego konta.

Warto mieć na uwadze, że część banków oferuje możliwość wypłacania pieniędzy za darmo z bankomatów w całej Polsce, natomiast inne pobierają za tę usługę pewną kwotę. Warto zwrócić uwagę na to, aby kwota ta była możliwie jak najniższa, jeśli zależy Wam na komforcie wynikającym z możliwości wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów.

Warto także zwrócić uwagę na opłaty związane z samym prowadzeniem konta i używaniem karty. Bardzo często jest tak, że dany bank oferuje zero złotych lub opłatę bardzo symboliczną za korzystanie z konta, pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne wymagania – najczęściej mówimy tutaj o wykonaniu kilku transakcji w skali miesiąca przy pomocy karty kredytowej czy też wpływie określonej sumy pieniędzy na konto. Zwykle warunki te są bardzo przejrzyste i stosunkowo łatwe do zrealizowania, ale warto się z nimi dokładnie zapoznać, żeby nie musieć płacić więcej.

Konto osobiste – promocje za założenie konta

Opłaty za prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów to rzecz jasna nie jedyna kwestia, na jaką warto zwrócić uwagę. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że z uwagi na coraz bardziej rosnącą konkurencję w sektorze bankowym coraz więcej tego rodzaju przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzenie pewnych bonusów czy też promocji, które wchodzą w życie tuż po założeniu konta lub spełnieniu pewnych warunków. Wydaje się, że obecnie bardzo mało osób ma świadomość, że promocje bankowe są dla niektórych wręcz sposobem na zarobek – wszystko dzięki temu, że bankom zależy na przyciąganiu możliwie jak największej liczby nowych klientów, więc wiele z nich decyduje się na wprowadzenie naprawdę korzystnych bonusów. Mogą one sięgać niekiedy kilkuset złotych za samo założenie konta, a następnie jego prowadzenie w określony sposób.

Warunki, które musi spełnić nowy klient po tym, jak założy konto osobiste w danym banku, aby otrzymać bonus początkowy, diametralnie się różnią pomiędzy poszczególnymi placówkami. Zwykle jednak mówimy tutaj o dokonaniu określonej liczby transakcji w ciągu miesiąca przy pomocy karty lub o zyskaniu określonego przychodu w skali pewnego czasu. Zwykle są to warunki, które nie wymagają przesadnie dużego wysiłku, ale trzeba pamiętać o ich skrupulatnym spełnieniu, ponieważ tylko dzięki temu będziecie mogli otrzymać ów bonus. Zwykle wynosi on kilkadziesiąt, czasami nawet kilkaset złotych.

Dla wielu osób jest to zatem sposób na zarobek – wykorzystują oni sytuację na rynku, w której banki naprawdę dużo inwestują w pozyskiwanie nowych klientów, niemal za darmo i bez zbędnego wysiłku osiągając miesięcznie bardzo przyzwoite pieniądze. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy z Was chce się czegoś takiego podejmować, jednak nawet jeśli chodzi o założenie konta osobistego, którego będziecie używać na co dzień, kwestia bonusu lub promocji bankowej jest rzeczą jak najbardziej godną uwagi. W końcu kto by pogardził darmowymi, dajmy na to, dwiema stówkami? I to praktycznie za nic?

Zapraszamy również do zapoznania się z rankingiem kart kredytowych.

Ranking kont osobistych – jakie konta bankowe są godne uwagi?

Ranking kont osobistych bloga JakDorobic.plOczywiście bardzo trudno wskazać definitywnie najlepsze konto chociażby z tego względu, że każdy z nas ma inne potrzeby oraz wymagania względem konta osobistego w banku. Niektórzy wolą zdecydować się na konto walutowe, inni – konto oszczędnościowe, a jak wiadomo, poszczególne ich rodzaje w znaczny sposób różnią się od siebie. Niemniej jednak postanowiłem zebrać wszelkie dostępne informacje na temat poszczególnych ofert najbardziej renomowanych i tych nieco mniej popularnych w Polsce banków, aby zaprezentować Wam możliwie jak najbardziej obiektywne zestawienie kont osobistych, zwracając uwagę przede wszystkim na to, co mogą zaoferować każdemu z nas, a także wyszczególniając wszelkie koszty oraz wymierne korzyści. Warto zwrócić uwagę także na nieco bardziej dokładną charakterystykę każdej z tych ofert, ponieważ niektóre są przeznaczone dla danej grupy wiekowej – na przykład bez problemu znaleźć można konto bankowe dla osób, które nie skończyły 26. roku życia i to właśnie oni są grupą docelową tej propozycji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jakim banku założyć konto, a konkretniej w jakim będzie to najbardziej opłacalne, z pewnością powinniście regularnie odwiedzać moją stronę. Porównanie kont osobistych mojego autorstwa jest nieustannie aktualizowane, a wszelkie dostępne tutaj informacje zostały przeze mnie dokładnie sprawdzone i zweryfikowane. W związku z tym zachęcam do śledzenia mojej działalności w tym zakresie. Aktualny ranking kont osobistych to coś, co przydało się już wielu dziesiątkom osób, które stały przed decyzją odnośnie wyboru konkretnego banku, w którym założą najlepsze konto osobiste.

Podczas analizowania poszczególnych ofert banków warto mieć otwartą głowę, ale zwrócić przy tym uwagę na swoje potrzeby i wymagania. Nikt z Was nie zna Waszych potrzeb lepiej niż Wy sami – nawet ja; w związku z tym zdecydujcie, czego oczekujecie w związku z możliwością tanich wypłat z bankomatów, jakie bonusy początkowe Was interesują, ile jesteście w stanie płacić za prowadzenie konta… czynników jest naprawdę dużo.

Umowa dotycząca otwarcia danego rachunku bankowego następuje najczęściej za pośrednictwem kuriera, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu. W obecnych czasach wszelkie tego rodzaju sprawy, łącznie z otwarciem konta osobistego, można załatwić online, szczególnie w ostatnim czasie, w dobie pandemii. Warto mieć na uwadze fakt, że jest to takie proste i bezproblemowe, ponieważ wydaje mi się, że mnóstwo osób zastanawiających się nad otworzeniem konta posiada pewną blokadę wynikającą z obaw o zbyt wiele formalności czy męczenia się z różnorakimi dokumentami, chodzeniem po bankach i robieniem innych dziwnych rzeczy. Nie! Pora o tym zapomnieć.

W dzisiejszych czasach bez problemu załatwiamy wszystko przez internet, czasami nawet przy użyciu samej aplikacji mobilnej. W związku z tym możecie zdecydować się nawet nie na jedną ofertę, tylko bez problemu i bardzo szybko założyć kilka kont, by następnie zdecydować, z którego z nich korzysta się Wam najwygodniej i które gwarantuje najwięcej korzyści nie tylko na start, ale i później, podczas codziennego użytkowania. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji na temat dokładnych szczegółów każdego z tych kont, zapraszam do przejrzenia mojego bloga oraz regularnych odwiedzin – wszystko dlatego, że na bieżąco aktualizuję poszczególne oferty, starając się przedstawić zalety, wady oraz charakterystykę każdej z nich. Dokładnie analizuję usługi oferowane przez najpopularniejsze banki, a zatem nie musicie przeszukiwać ich stron internetowych ani dyskutować z konsultantami; wystarczy wpaść do mnie!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów