FAQ zwane również Q&A, czyli najczęściej zadawane pytania na temat promocji VeloBanku z 650 zł łatwej premii i 7% na lokacie oraz koncie oszczędnościowym + skrót warunków

Trwa do:
31 lipca 2024

Genialna promocja konta osobistego Velo Banku szczęśliwie doczekała się kolejnej edycji. Wykorzystując tę okazję, postanowiliśmy jeszcze raz przypomnieć Wam bardzo proste zasady tej promocji. Mianowicie – możecie zyskać 650 zł premii – bez naciągania i wyolbrzymiania. Premia to po prostu 5% zwrotu od transakcji wykonywanych BLIKiem i kartą płatniczą – maksymalnie 60 zł miesięcznie (+60 zł bonusu na start). Zwroty będą naliczane przez okres 9 miesięcy. Dodatkowy bonus w postaci 50 zł otrzymacie za założenie konta z kodem polecającym: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca do 31 maja 2024 roku). Dokładną analizę akcji znajdziecie w dedykowanym artykule. Tutaj zamieszczamy z kolei skrót warunków, a na samym dole artykułu znajdziecie sekcję FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące promocji 😉

Przy okazji przypominam o obecnej promocji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 7% w skali roku do kwoty 50.000 zł (i 6,5% w skali roku dla nadwyżki aż do kwoty 300.000 zł)! oraz Lokaty Mobilnej na 7% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. No cóż, VeloBank pokazuje, że jeśli naprawdę chce się przyciągnąć nowych klientów, to można zrobić świetną promocję bez skomplikowanego regulaminu.


Promocja VeloBank – nawet 650 zł premii!

W promocji na start mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego VeloBanku w okresie od 31 grudnia 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie innych produktów banku (na przykład karty kredytowej czy lokaty) nie wyklucza Was z udziału w promocji.

W terminie do 31 lipca 2024 roku należy przejść na dedykowaną stronę promocji i założyć konto osobiste wraz z VeloSkarbonką, czyli rachunkiem oszczędnościowym, na który spływać będą Wasze zwroty za zakupy. Prowadzenie i otwarcie VeloSkarbonki jest całkowicie darmowe, a sam produkt opisałem w głównym artykule na temat akcji.

Otwieranie promocyjnego VeloKonta

Aby dodatkowo zdobyć 50 zł premii w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku. Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem VeloBanku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój sprawdzony kod: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca 2024 roku).

Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, zgód na informację handlową oraz przetwarzanie danych osobowych – bez tego moneyback za płatności nie będzie się naliczał.

Umowę podpiszecie na 3 sposoby:

 • za pośrednictwem kuriera, który dostarczy Wam stosowne dokumenty do rąk własnych – do domu, pracy, szkoły, czy w dowolne inne miejsce (to już ustalicie podczas rozmowy z konsultantem),
 • za pomocą aplikacji mObywatel – polecamy szczególnie tę formę zawarcia umowy ze względu na jej wygodę, niezawodność, ekologiczność i pewność działania,
 • za pośrednictwem selfie.

540 zł moneyback oraz 60 zł premii na start – jak zdobyć?

Aby otrzymać 60 zł bonusu w gotówce, należy po prostu założyć VeloKonto wraz z VeloSkarbonką, wyrazić zgody marketingowe oraz w terminie 14 dni od chwili aktywacji konta zalogować się do bankowości elektronicznej. Bonus trafi na Waszą VeloSkarbonkę w czasie do 2 dni roboczych.

A co z moneyback? To proste:

Po pierwsze: przez 8 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia (aktywacji) rachunku zapewniajcie jednorazowy wpływ na VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł. Wpływ może pochodzić z Waszego konta w innym banku lub konta firmowego prowadzonego w VeloBanku.

Po drugie: przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych należy regularnie płacić wydaną do konta kartą debetową i/lub BLIKiem. Bank będzie zwracał Wam 5% moneyback od każdej transakcji bezgotówkowej. Transakcje możecie wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. W bieżącej edycji promocji, bank zastosował dwa wykluczenia pod względem rodzaju transakcji, które nie zagwarantują moneybacku. Chodzi o kody MCC: 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne oraz 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi). Mówiąc prościej, zwrotu nie zagwarantują doładowania wszelkie maści portmonetek typu Revolut, Zen czy SkyCash. Natomiast wszelkie normalne transakcje płatnicze „łapią” się pod 5-procentowy zwrot. Naturalnie wykluczone są też przelewy BLIK na telefon (nie są to transakcje płatnicze).

Maksymalny zwrot w każdym miesiącu kalendarzowym wynosi 60 zł (a więc łącznie do 540 zł w skali 9 miesięcy). Zwroty za dany miesiąc zostaną wypłacone tylko w sytuacji, gdy w miesiącu poprzednim spełnicie warunek wpływu na konto. Przykładowo: aby otrzymać zwroty za transakcje we wrześniu 2024 roku, należy zapewnić wpływ w sierpniu 2024 roku. Oczywiście nie dotyczy to pierwszego miesiąca kalendarzowego po aktywacji konta (zakładając konto w maju 2024 roku, nie musicie zapewniać w tym samym miesiącu wpływu na konto, a i tak otrzymacie zwroty za transakcje wykonane w czerwcu 2024 roku).

Przykładowo: jeśli założycie swoje konto w maju 2024 roku, płatności kartą i/lub BLIKiem wykonujcie w okresie od czerwca 2024 roku do lutego 2025 roku. Zasilenia konta kwotą co najmniej 2000 zł należy z kolei zapewniać w miesiącach od czerwca 2024 roku do stycznia 2025 roku.

Każdy ze zwrotów trafi do Waszej VeloSkarbonki w terminie do 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania danej płatności. Zwroty są więc wypłacane niemal natychmiast – możecie je śledzić na bieżąco.

Skrót warunków – promocja VeloKonto

Szczegóły: regulamin programu „Startuj z VeloKontem”.

Dodatkowe 50 zł bonusu od VeloBanku

Aby zdobyć 50 zł bonusu ekstra, należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po założeniu konta, zadbać o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 2000 zł. Może to być przykładowo przelew zewnętrzny z waszego konta w innym banku (odpadają przelewy wewnętrzne w ramach VeloBanku). Wpływ musi stanowić pojedynczy przelew w wysokości minimum 2000 zł – suma mniejszych przelewów (na przykład 2 x 1000 zł) nie spełni warunków promocji. Po odnotowaniu przelewu środki możecie przelać z powrotem na inne konto lub pozostawić w VeloBanku – wedle waszego uznania.

Odbiór nagrody będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto w maju 2024 roku, warunki spełnijcie w czerwcu, lipcu i sierpniu 2024 roku, zaś nagroda zostanie wypłacona we wrześniu 2024 roku. Nasz kod polecający to: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca 2024 roku) – zaś aktualna edycja programu poleceń potrwa w terminie do 31 maja 2024 roku.

O przyznaniu nagrody zostaniecie poinformowani SMS-owo oraz poprzez wiadomość w bankowości online. Pamiętajcie też o tym, aby nie przekształcać konta w rachunek wspólny, nie wycofywać wyrażonych zgód handlowo-marketingowych, ani nie zamykać rachunku do momentu otrzymania nagrody.

Szczegóły: regulamin programu „Doceniam VELO – Polecam VELO” (edycja 1/2024 – ważny w okresie od 1 marca 2024 roku do 31 maja 2024 roku).

Pytania i odpowiedzi – spis treści

 1. Kto może wziąć udział w promocji VeloBanku?
 2. Jak dużą premię można realnie zdobyć w promocji VeloBanku?
 3. Miałem/miałam konto w Getin Banku. Czy mogę wziąć udział w promocji?
 4. Jakie warunki do odbioru nagrody stawia VeloBank?
 5. Podczas wnioskowania o konto i VeloSkarbonkę VeloBank chce otworzyć dla mnie także Elastyczne Konto Oszczędnościowe.
 6. W jaki sposób można podpisać umowę z bankiem?
 7. Co to jest moneyback? Na jakiej zasadzie działa?
 8. Czy regulamin wyklucza jakieś transakcje?
 9. Czy otrzymam zwrot za doładowania Revoluta, XTB lub innych portfeli online?
 10. Jakie płatności BLIK są dopuszczalne? Czy w grę wchodzi przelew BLIK na telefon lub realizacja czeku?
 11. Kiedy bank wypłaci nagrodę?
 12. Na jakie konto bank będzie wypłacał poszczególne elementy premii?
 13. Czy VeloSkarbonkę można zasilać w inny sposób niż wpływy z tytułu premii?
 14. Czy do zwrotu zakwalifikują się także płatności wykonane w tym samym miesiącu, w którym zostało założone konto?
 15. Posiadam już lokatę VeloBanku – czy mogę skorzystać z promocji?
 16. Czy do udziału w promocji konieczne jest wyrabianie karty debetowej do otwieranego konta?
 17. Czy prowadzenie VeloKonta jest darmowe? Ile kosztuje karta debetowa?
 18. Z jakich lokat mogę skorzystać po otwarciu konta?
 19. Skąd wziąć kod polecający i gdzie go wprowadzić?
 20. Jakie są dodatkowe warunki uzyskania 50 zł bonusu w programie poleceń?
 21. Czy wpływem może być przelew wynagrodzenia?
 22. Czy wpływ należy utrzymywać na koncie w celu otrzymania premii w ramach programu poleceń?
 23. Kiedy otrzymam 50 zł premii z programu poleceń?
 24. Czy mogę otrzymać premię za polecenie konta mojemu znajomemu? Jaki bonus otrzymam?
 25. Jak działa Lokata Mobilna od VeloBanku?
 26. Czy karta debetowa wydawana do VeloKonta oferuje ubezpieczenie?
 27. Czy posiadacz VeloKonta może liczyć na dodatkowe ubezpieczenie w życiu prywatnym?
 28. Co to jest i jak działa VeloMarket?
 29. Czym jest usługa Moje Rachunki od VeloBanku
 30. Czy VeloBank ma jakąś promocję dla przedsiębiorców?

Wykorzystaj nasz kod: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca 2024 roku)

Kto może wziąć udział w promocji VeloBanku?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego VeloBanku w okresie od 31 grudnia 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji. Okres karencji jest więc dosyć krótki i wystarczy, że zamknęliście swoje konto nawet 30 grudnia 2022 roku.

Jak dużą premię można realnie zdobyć w promocji VeloBanku?

W przeciwieństwie do innych promocji, kuszących wielkimi kwotami i pozostawiającymi nas z „drobniakami”, w promocji VeloKonta możecie realnie i bez większego wysiłku zdobyć 60 zł premii za każdy miesiąc trwania promocji. Wystarczy, że przez 9 następujących po siebie miesięcy kalendarzowych będziecie wykonywać transakcje za co najmniej 1200 zł w danym okresie, by odebrać aż 540 zł premii (+60 zł premii na dobry początek – tuż po otwarciu konta osobistego). Dodatkowe 50 zł bonusu w programie poleceń również jest w zasięgu każdego/każdej z Was.

Miałem/miałam konto w Getin Banku. Czy mogę wziąć udział w promocji?

Getin Bank obecnie nie istnieje. Został przekształcony w VeloBank, który kontynuuje wszystkie umowy klientów. Jeśli więc konto w dawnym Getin Banku lub obecnym VeloBanku zostało zamknięte przed 31 grudniu 2022 roku, można wziąć udział w promocji. Jeśli jednak mieliście konto w Getin Banku i „nic nie robiliście”, po tym jak Getin zamieniał się w VeloBank (nadal macie tam konto), wówczas nie możecie wziąć udziału w promocji, bo już jesteście klientami VeloBanku.

Jakie warunki do odbioru nagrody stawia VeloBank?

W terminie do 31 lipca 2024 roku należy przejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o otwarcie darmowego VeloKonta wraz z VeloSkarbonką, czyli rachunkiem oszczędnościowym. Prowadzenie i otwarcie VeloSkarbonki jest całkowicie darmowe. Przez kolejnych 9 miesięcy (następujących po miesiącu otwarcia i aktywacji konta) należy regularnie płacić wydaną do konta kartą debetową i/lub BLIKiem. Bank będzie zwracał Wam 5% moneyback od transakcji bezgotówkowych. 60 zł premii bank podaruje Wam tuż po otwarciu konta. Dodatkowe 50 zł bonusu otrzymacie za skorzystanie z kodu polecenia, ale o tym będzie jeszcze mowa poniżej.

Podczas wnioskowania o konto i VeloSkarbonkę VeloBank chce otworzyć dla mnie także Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Wniosek wczytuje się automatycznie. Elastyczne Konto Oszczędnościowe nie jest wymagane przez regulamin, jednak z całą pewnością warto je założyć. Tutaj napisaliśmy dlaczego (choć już w tym miejscu możemy podpowiedzieć, że to jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku).

Promocja VeloBank – zawnioskuj o wszystkie produkty

W jaki sposób można podpisać umowę z bankiem?

Po wypełnieniu formularza i wyrażeniu zgód marketingowych umowa zostanie do Was wysłana kurierem. Podpiszecie ją w jego obecności. Cały proces trwa bardzo szybko. Ewentualnie możecie wybrać zdalne metody weryfikacji tożsamości: selfie lub aplikację mObywatel. Szczególnie mocno polecamy tę ostatnią formę zawarcia umowy ze względu na jej wygodę, niezawodność, ekologiczność i pewność działania.

Co to jest moneyback? Na jakiej zasadzie działa?

Moneyback działa na podobnej zasadzie, co cashback. To po prostu zwrot części kosztów, które ponieśliście podczas zakupów. W przypadku tej promocji mamy do czynienia z 5-procentowym zwrotem. Oznacza to, że za każde 100 zł wydane zgodnie z regulaminem otrzymacie 5 zł zwrotu. Warto zaznaczyć, że standardowe stawki moneyback rzadko wykraczają ponad 1-3% i są ponadto obwarowane wieloma wykluczeniami.

Czy regulamin wyklucza jakieś transakcje?

W tej edycji promocji, bank zastosował dwa wykluczenia pod względem rodzaju transakcji, które nie zagwarantują moneybacku. Chodzi o kody MCC: 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne oraz 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi). Mówiąc prościej, zwrotu nie zagwarantują doładowania wszelkie maści portmonetek typu Revolut, Zen czy SkyCash. Natomiast wszelkie normalne transakcje płatnicze zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych „łapią” się pod 5-procentowy zwrot. Naturalnie wykluczone są też przelewy BLIK na telefon (nie są to transakcje płatnicze).

Czy otrzymam zwrot za doładowania Revoluta, XTB lub innych portfeli online?

Niestety nie, w tej edycji za takie płatności bank nie przyznaje zwrotów 😉

Jakie płatności BLIK są dopuszczalne? Czy w grę wchodzi przelew BLIK na telefon lub wysłanie czeku?

Regulamin dopuszcza dwa rodzaje płatności BLIK:

 • płatności bezgotówkowe w terminalach, które umożliwiają taką płatność,
 • płatności przez Internet.

Za powyższe transakcje zwrot będzie naliczany.

Przelew na telefon oraz czek BLIK nie będą natomiast brane pod uwagę.

Kiedy bank wypłaci nagrodę?

Każdy ze zwrotów trafi do Waszej VeloSkarbonki w terminie do 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania danej płatności. To kolejny niesamowicie atrakcyjny aspekt tej promocji. Nie musicie czekać całego miesiąca na naliczanie zwrotów (lub dłużej – na przykład całego okresu promocji). Ponadto wypłacanie zwrotów na bieżąco sprawia, że dłużej pracują one na wysokim oprocentowaniu VeloSkarbonki.

Na jakie konto bank będzie wypłacał poszczególne elementy premii?

Premie będą trafiać na założoną w promocji VeloSkarbonkę. Konto oferuje oprocentowanie aż 6,5% w skali roku dla kwoty do 3000 zł. VeloSkarbonka pozwala na darmowe przelewy wewnętrzne (do i ze swojego salda – na przykład na konto osobiste) oraz jeden darmowy przelew zewnętrzny. Każdy kolejny przelew w miesiącu będzie kosztował 9 zł.

Wykorzystaj nasz kod: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca 2024 roku)

Czy VeloSkarbonkę można zasilać w inny sposób niż wpływy z tytułu premii?

Tak! VeloSkarbonkę można zasilać ręcznie lub ustawić opcję automatycznego oszczędzania. W ten sposób wasze oszczędności będą pracowały na 6,5% w skali roku. Wydawane za pomocą konta w VeloBanku pieniądze będą zaokrąglane do pełnych kwot, a różnica odkładana w VeloSkarbonce. Wartość zaokrąglenia dobierzecie do własnych preferencji. Do wyboru jest wyrównanie do pełnych: 1 zł, 5 zł i 10 zł.

Czy do zwrotu zakwalifikują się także płatności wykonane w tym samym miesiącu, w którym zostało założone konto?

Tak, pod warunkiem, że w tym samym miesiącu, w którym zostało założone konto, zostały także spełnione inne warunki promocji (czyli aktywacja konta, udzielenie zgód marketingowych i założenie VeloSkarbonki).

Posiadam już lokatę VeloBanku – czy mogę skorzystać z promocji?

Jeśli posiadacie samą lokatę bez konta osobistego, możecie z powodzeniem wziąć udział w akcji. Dokładną instrukcję znajdziecie w artykule z analizą promocji.

Czy do udziału w promocji konieczne jest wyrabianie karty debetowej do otwieranego konta?

Regulamin nie wspomina o takiej konieczności. Teoretycznie warunki promocji można spełnić bez niej – wystarczy płacić BLIKiem w sklepach i Internecie. VeloBank oferuje także kartę wirtualną, którą można podpiąć do aplikacji Google/Apple Pay.

Wykorzystaj nasz kod: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca 2024 roku)

Czy prowadzenie VeloKonta jest darmowe? Ile kosztuje karta debetowa?

Prowadzenie konta jest darmowe bezwarunkowo dla wszystkich niezależnie od aktywności czy wieku. Jeśli chodzi o obsługę karty debetowej jest ona darmowa bez dodatkowych warunków dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych w miesiącu (w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 7 zł).

Podsumowanie VeloKonta

Z jakich lokat mogę skorzystać po otwarciu konta?

VeloBank może pochwalić się rozbudowaną ofertą depozytową. Do Waszej dyspozycji jest między innymi Lokata na Nowe Środki (5,5% w skali roku do kwoty 150.000 zł i to bez konta osobistego!).

Druga ciekawa opcja to Lokata Mobilna (na 7% w skali roku, z limitem kwotowym – do 50.000 zł). Lokata Mobilna to dobra propozycja dla mniejszych kwot. Można założyć ją już od 1000 zł.

Skąd wziąć kod polecający i gdzie go wprowadzić?

Aby dodatkowo zdobyć 50 zł premii w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku. Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem VeloBanku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać nasz kod sprawdzony: 7A3YJA (kod ważny od 1 marca 2024 roku do 31 maja 2024 roku).

Jakie są dodatkowe warunki uzyskania 50 zł bonusu w programie poleceń?

Aby zdobyć 50 zł bonusu w programie poleceń VeloBanku należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po założeniu konta, zapewnić wpływ na konto o wartości co najmniej 2000 zł (może to być na przykład przelew zewnętrzny z waszego konta w innym banku (odpadają przelewy wewnętrzne w ramach VeloBanku).

Czy wpływem może być przelew wynagrodzenia?

Jak najbardziej, regulamin nie wyklucza takiego rozwiązania. Może więc to być wpływ wynagrodzenia lub po prostu przelew z konta innej osoby: współmałżonka, rodzica, brata, znajomego czy kogokolwiek innego.

Czy wpływ należy utrzymywać na koncie w celu otrzymania premii w ramach programu poleceń?

Nie ma takiej konieczności. W zasadzie od razu po zasileniu rachunku pieniądze można zwrócić do nadawcy, jednak warto na koncie coś jednak mieć – tylko robiąc zakupy można otrzymać 5% cashbacku 😉

Kiedy otrzymam 50 zł premii z programu poleceń?

Nagrodę otrzymacie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto w maju 2024 roku, warunki spełnijcie w czerwcu, lipcu i sierpniu 2024 roku, a nagroda zostanie wypłacona we wrześniu 2024 roku.

Czy mogę otrzymać premię za polecenie konta mojemu znajomemu? Jaki bonus otrzymam?

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji i wygenerowania nowego kodu – to wiadomość dla weteranów z poprzednich edycji.

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładki Usługi, a następnie odszukując Programy korzyści, a wśród nich Program poleceń. Ewentualnie program poleceń znajdziecie w menu aplikacji mobilnej.

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać bonus, ale o wartości 100 zł.

Jak działa Lokata Mobilna od VeloBanku?

Lokata Mobilna Na Start od VeloBanku oferuje aż 7% w skali roku. Żeby ją założyć, wystarczą nawet niewielkie oszczędności – zaledwie 1000 zł. Maksymalna do zdeponowania kwota to 50.000 zł, a promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 2 miesiące. Podstawowym warunkiem jest udzielenie bankowi zgód marketingowych.

Czy karta debetowa wydawana do VeloKonta oferuje ubezpieczenie?

Osoby posiadające kartę debetową wydaną do VeloKonta lub VeloKonta Premium mogą liczyć na specjalne ubezpieczenie. Za dodatkową opłatą 3 zł miesięcznie możecie zyskać ochronę między innymi przed nieuprawnionym użyciem karty, utratą pobranej za pomocą karty gotówki, a nawet ochronę przed uszkodzeniem zakupów opłaconych kartą (przyda się więc między innymi przy uszkodzeniu zakupionego kartą smartfona). Ochroną objęta jest również utrata rzeczy osobistych. Dodatkowo w ramach tej samej opłaty otrzymacie także OC w życiu prywatnym z sumą ubezpieczeń do 10.000 zł! Więcej szczegółów znajdziecie po zalogowaniu się do konta oraz w naszej dedykowanej analizie ubezpieczeń od VeloBanku.

Pakiet Ochrona Karty w VeloBanku

Czy posiadacz VeloKonta może liczyć na dodatkowe ubezpieczenie w życiu prywatnym?

Tak, użytkownicy VeloKonta mogą włączyć specjalny Pakiet Niezawodny (6 zł miesięcznie – pierwsze pół roku gratis!) oferujący tak zwany assistance domowy oraz medyczny. Zyskujecie tym samym ubezpieczenie kosztów wizyt u lekarza oraz wizyt domowych, kosztów hospitalizacji i leczenia, ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków, uszkodzenia mienia, awarii sprzętu domowego lub skutków kradzieży z włamaniem. Ubezpieczenia udziela Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.

Więcej szczegółów znajdziecie po zalogowaniu się do konta oraz w naszej dedykowanej analizie ubezpieczeń od VeloBanku.

Pakiet Niezawodny w VeloBanku

Co to jest i jak działa VeloMarket?

VeloMarket to platforma sprzedażowa oferująca sprzęt związany z odnawialnymi źródłami energii, czyli między innymi panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy też stacje ładowania dla samochodów elektrycznych. W VeloMarkecie możecie znaleźć również ekologiczną, certyfikowaną żywność, elektryczne pojazdy osobiste (na przykład hulajnogi czy deskorolki elektryczne oraz skutery dla osób z niepełnosprawnościami), a także sprzęt AGD spełniający wysokie normy energetyczne oraz zupełnie codzienne przedmioty – zabawki, gry planszowe czy sprzęt sportowy.

Więcej na temat VeloMarketu piszemy tutaj.

Czym jest usługa Moje Rachunki od VeloBanku?

Z VeloBankiem współpracuje ponad 1500 dostawców usług. Dzięki opcji Moje Rachunki możecie opłacać swoje zobowiązania z poziomu aplikacji mobilnej. Co w tym ciekawego? A no to, że w jednym miejscu zbierają się Wasze comiesięczne rachunki i opłaty. Zyskujecie podgląd na terminy płatności (i opcjonalne powiadomienia) i możliwość opłacenia jednego rachunku lub kilku różnych dodanych do koszyka za pomocą pojedynczej płatności. Usługa jest całkowicie darmowa.

Czy VeloBank ma jakąś promocję dla przedsiębiorców?

Tak! W promocji konta dla przedsiębiorców możecie zdobyć nawet 1000 zł premii, a w tym między innymi 120 zł bonusu za samo założenie konta, 210 zł bonusu za wykonywanie transakcji bezgotówkowych czy 120 zł za skorzystanie z oferty terminala płatniczego. Konto jest co prawda płatne, ale zaledwie 1 przelew do ZUS miesięcznie (lub wpływ na kwotę co najmniej 5000 zł) pozwoli Wam uniknąć opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów