Citi Handlowy: 320 zł premii na start + 7,1% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł dla nowych użytkowników bezwarunkowo darmowego konta osobistego!

Trwa do:
9 maja 2024
Dostępność wniosków
5000

Nowa promocja na horyzoncie! Zakładając bezwarunkowo darmowe CitiKonto z kartą debetową oraz Konto Oszczędnościowe otrzymacie nagrodę w postaci 320 zł premii gotówkowej na start oraz podwyższone do 7,1% w skali roku oprocentowanie na oszczędnościówce dla kwoty do 50.000 zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 4 miesiące kalendarzowe. Na chwilę obecną jest to najlepszy wynik na rynku kont oszczędnościowych. Co do samego rachunku, Citikonto to w pełni darmowe konto osobiste. Zapewnia ono między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie, bezwarunkowo darmową obsługę karty debetowej, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co tu kryć, tak dobre warunki użytkowania konta to rzadkość na rynku bankowym w Polsce. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu i bez przyjmowania kuriera. Po założeniu konta możecie zdobyć kolejny bonus w promocji karty kredytowej z 900 zł premii!

Uczestnicy promocji – Citibank

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie po 31 grudnia 2021 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

Jak założyć promocyjne Citikonto

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Wniosek o promocyjne Citikonto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas w terminie do 9 maja 2024 roku lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie (pamiętajcie o zaakceptowaniu regulaminu oraz zgód marketingowych). Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie) oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link, za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub zdalnie przez infolinię).

Weryfikacja tożsamości promocja citibank citi handlowy
Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć promocyjne oprocentowanie?

Po założeniu CitiKonta należy oczywiście założyć także Konto Oszczędnościowe oraz wpłacić na nie środki. Ostateczny termin, w którym należy to zrobić, mija 9 maja 2024 roku. Oszczędnościówkę założycie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej.

Specjalne oprocentowanie (7,1% w skali roku) na Koncie Oszczędnościowym będzie naliczane pod warunkiem, że w każdym z 4 kolejnych miesięcy po założeniu CitiKonta:

 • zapewnicie wpływy na rachunek osobisty na łączną kwotę co najmniej 2000 zł,
 • wykonacie co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą lub wydanym do niej nośnikiem zbliżeniowym na łączną kwotę minimum 300 zł (w każdym miesiącu).

Jeśli w jednym z 4 wymienionych miesięcy nie uda się Wam spełnić warunków promocji, nadal możecie spełniać je w pozostałych miesiącach i otrzymywać w nich podwyższoną stawkę oprocentowania.

Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą kredytową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta). Wystarczy więc wykonywać „standardowe” płatności za zakupy, by spełnić ten warunek.

Jeśli chodzi o wpływy, bank stawia jeden warunek: wpłaty nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citi Handlowy dla klientów indywidualnych. Możecie jednak wykonać przelew ze swojego konta prowadzonego w innym banku. Po wykonaniu operacji środki możecie dowolnie wykorzystać – na przykład przelać z powrotem lub przerzucić na promocyjne konto oszczędnościowe. Możecie też zdecydować się na otrzymywanie wynagrodzenia za pracę na swoje nowe CitiKonto, co pozwoli Wam zgarnąć duży bonus gotówkowy, ale o tym za chwilę…

W każdym miesiącu, w którym spełnicie powyższe warunki, oprocentowanie Waszych środków będzie wynosiło 7,1% w skali roku. Promocyjne odsetki, które zostaną naliczone jako nadwyżka od oprocentowania standardowego, otrzymacie w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe do 20. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnicie warunki. Odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania zostaną naliczone na koniec danego miesiąca kalendarzowego.300 zł premii gotówkowej od banku Citi Handlowy

Bonus w kwocie 320 zł podzielony jest na dwie części. Warunki zdobycia większej z nich (o wartości 300 zł) w pewnym sensie pokrywają się z warunkami zdobycia podwyższonego oprocentowania. Wystarczy, że w ciągu 3 kolejnych miesięcy, licząc od drugiego miesiąca po założeniu konta, będziecie otrzymywać na swój nowy rachunek wpływ wynagrodzenia. Jako wpływ wynagrodzenia regulamin rozumie:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę,
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie,
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie,
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie,
 • w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych.

Przelew wynagrodzenia na konto pozwoli Wam również spełnić w danym miesiącu warunek otrzymania podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym 😉

20 zł bonusu za wyrażenie zgód marketingowych

20 zł premii gotówkowej otrzymacie z kolei za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowo-handlowych do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

Chodzi o wspomniane już wcześniej zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Wydanie nagród w promocji „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem!”

Bonus w wysokości 20 zł (za wyrażenie zgód marketingowych) spłynie na Wasze konto w terminie do końca drugiego miesiąca po założeniu rachunku. Premia o wartości 300 zł trafi do Was do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków otrzymywania wynagrodzenia. Ewentualne wątpliwości wyjaśni poniższy przykład 😉

Przykładowo przebieg promocji może więc wyglądać tak:

 • Marzec 2024 roku: wnioskujecie o darmowe CitiKonto i podpisujecie umowę.
 • Kwiecień 2024 roku: wykonujecie 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, otrzymujecie wpływ na konto w kwocie 2000 zł (z tytułu wynagrodzenia lub z własnego konta w innym banku). Zyskujecie tym samym promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym. Do końca tego miesiąca utrzymajcie też wyrażone zgody marketingowe.
 • Maj 2024 roku: na Wasze konto wpływa wynagrodzenie w kwocie co najmniej 2000 zł. Wykonujecie ponadto 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przekraczającą 300 zł. W tym miesiącu na konto wpada także 20 zł bonusu za zgody marketingowe.
 • Czerwiec 2024 roku: na Wasze konto wpływa wynagrodzenie w kwocie co najmniej 2000 zł. Wykonujecie ponadto 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przekraczającą 300 zł.
 • Lipiec 2024 roku: na Wasze konto wpływa wynagrodzenie w kwocie co najmniej 2000 zł. Wykonujecie ponadto 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przekraczającą 300 zł.
 • Sierpień 2024 roku: na Wasze konto wpływa premia gotówkowa w kwocie 300 zł.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

promocja darmowe citikonto premia
Citikonto – jak założyć promocyjne konto oszczędnościowe?

Twoja Lokata na 6% w skali roku

Twoja Lokata to dodatkowy, 3-miesięczny depozyt, dostępny wyłącznie dla osób, które założą promocyjne Citikonto. Lokatę możecie założyć w bankowości elektronicznej, za pośrednictwem bankowości telefonicznej CitiPhone, ewentualnie w placówkach stacjonarnych banku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś maksymalna 20.000 zł. Z preferencyjnej lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Lokata ma charakter nieodnawialny – po okresie zapadalności, środki wraz z odsetkami trafią na wasze Citikonto.

Lokata citi handlowy citibank
Twoja Lokata – Bank Citi Handlowy

Konto SuperOszczędnościowe na 5% w skali roku

W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować kwotę do 20.000 zł na 5% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na zdecydowanie mniej, bo 2% w skali roku. Konto SuperOszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej już po założeniu konta osobistego.

Bank nalicza odsetki na koncie SuperOszczędnościowym na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, za wyjątkiem miesięcy, w których klient dokonał transakcji obciążającej Konto SuperOszczędnościowe. Niezależnie od dnia i wysokości kwoty wypłaconej z konta SuperOszczędnościowego w danym miesiącu, za pozostałe na tym koncie środki nie naliczą się odsetki na koniec tego miesiąca.

Co ciekawe, prowadzenie Konta SuperOszczędnościowego nie jest bezwarunkowo darmowe. Warunkiem zwalniającym z opłaty miesięcznej jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia na Konto osobiste w kwocie minimum 2000 zł. W przeciwnym wypadku konto oszczędnościowe będzie kosztować 15 zł miesięcznie.

Pierwsza wypłata gotówki w każdym miesiącu jest bezpłatna – za kolejne bank pobiera opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W chwili obecnej jest to 10 zł.

Szczegóły – Tabela oprocentowania. O Koncie SuperOszczędnościowym możecie też poczytać na specjalnej stronie banku.

CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

darmowe konto osobiste citikonto


Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób nie zapłacicie ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Citikonto zalety

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów