fbpx

Citi Handlowy: głośnik JBL Charge 5 o wartości 699 zł w promocji darmowej karty kredytowej + 400 zł premii ekstra z kontem osobistym

Trwa do:
15 stycznia 2024
Dostępność wniosków
250

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank Citi Handlowy coraz chętniej rozdaje elektroniczne gadżety! W nowej promocji banku możecie zdobyć głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 o wartości 699 zł. Sprzęt trafi do Was po zawnioskowaniu o flagową kartę kredytową banku Citi Handlowy, czyli kartę Citi Simplicity. Co ciekawe, nie jest to jedyna promocja wspomnianej karty kredytowej. Alternatywnie możecie wybrać akcję z 990 zł premii w formie gotówki i voucherów w programie Mastercard Bezcenne Chwile lub promocję, w której zdobędziecie 600 zł premii w formie voucherów do wykorzystania w sklepach Lidl. Decyzja należy do Was, a pod względem różnorodności bank Citi Handlowy po prostu nas rozpieszcza 😉 Warunki zdobycia głośnika są bardzo proste, a dodatkowo w artykule podpowiem Wam, co trzeba zrobić, by nie zapłacić za kartę kredytową Citi Simplicity ani grosza. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Promocję bez trudu połączycie z drugą ofertą banku, w ramach której, za założenie konta osobistego otrzymacie aż 400 zł premii na start!

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników głównej karty kredytowej Citibanku. To, co szczególnie ważne, to bardzo krótki okres karencji, czyli okres wykluczenia byłych klientów banku. Mianowicie, możecie wziąć udział w akcji, jeśli nie posiadaliście karty kredytowej Citi w okresie od 1 stycznia 2023 roku. Posiadanie innych produktów Citibanku (na przykład lokaty czy konta oszczędnościowego) absolutnie nie wyklucza Waszego udziału. Możecie również najpierw założyć konto osobiste w promocji z 400 zł premii na start, a potem zawnioskować o kartę kredytową. Wówczas bank będzie „Was już znał”, zatem proces kredytowy może być nieco bardziej uproszczony.

Warunki otrzymania karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 49 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas w okresie do 15 stycznia 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli (tylko 250 zawartych umów!). W poprzednich promocjach tego typu pula nagród często kończyła się przed ostatecznym terminem. Nie warto więc zwlekać. W przypadku wyczerpania puli – strona promocji po prostu nie będzie już przyjmować nowych wniosków. Każdy kto zdąży złożyć wniosek i podpisać umowę, a potem spełni warunki – otrzyma swój głośnik 🙂 Pamiętajcie też o wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie zajmującej się wysyłką nagród (chodzi o adres do wysyłki).

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej szyfrowanej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT.

Po wypełnieniu wniosku, umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Jak zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity?

Zasady promocji – jak zdobyć głośnik JBL?

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, przed Wami dwa proste zadania do spełnienia.

  • Po pierwsze – aktywujcie swoją kartę kredytową.
  • Po drugie – w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po podpisaniu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna) wykonajcie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie (zaliczona zostanie zarówno pojedyncza transakcja na kwotę minimum 1000 zł, jak i kilka mniejszych, które zsumują się do tego poziomu).

To wszystko – tylko tyle wystarczy, by odebrać nowy głośnik JBL Charge 5 o wartości około 699 zł.

Przykład: Podpisując umowę w listopadzie 2023 roku musicie zacząć od aktywacji karty, a następnie w grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł (w każdym z miesięcy).

Darmowy głośnik w promocji karty Citi Simplicity!

Jeśli chodzi o wymagane płatności kartą: zostaną uznane zarówno te wykonane fizycznie „plastikiem” Citi Simplicity, jak i kartą dodatkową i za pomocą nośnika zbliżeniowego. Wykluczone są oczywiście płatności zwrócone oraz „szczególne”, czyli między innymi doładowujące portfele online (np. Revoluta), wypłaty z bankomatów czy transakcje u podmiotów hazardowych. Możecie być jednak pewni, że wykonując „zwykłe” zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, na pewno spełnicie warunek płatności 😉

Przekazanie nagrody w promocji Citibanku

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online do końca kolejnego miesiąca następującego po wykonaniu wymaganych czynności. Natomiast sama dostawa głośnika w kolorze Grey (nie ma możliwości wyboru koloru) odbędzie się w ciągu maksymalnie 45 dni od momentu otrzymania wyżej wymienionej wiadomości. Organizator wyśle nagrodę na adres korespondencyjny podany w banku. Bank zabezpiecza się tak długim okresem na wypadek nieprzewidzianych problemów. Te jednak zdarzają się rzadko, a z doświadczenia wiem, iż nagrody w większości przypadków przekazywane są znacznie szybciej.

W momencie przekazania nagrody Wasza karta kredytowa musi być wciąż aktywna. Głośnik jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 to sporej wielkości (jednak wciąż przenośny) bezprzewodowy i wodoodporny (na poziomie IP67) głośnik jednego z najbardziej uznanych producentów sprzętu audio. Z głośnikiem możecie połączyć jednocześnie dwa urządzenia mobilne, a wbudowany powerbank może znacznie wydłużyć imprezę 😉 Akumulator urządzenia umożliwia nawet 20 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Funkcja PartyBoost pozwala połączyć ze sobą kilka głośników tego typu.

Więcej na temat tego głośnika przeczytacie na stronie producenta.

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.


Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 24,09%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Citi Simplicity – szczegóły karty w promocji z głośnikiem JBL

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu nagrody będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów