Ostatnie chwile promocji – tylko do 30 listopada 2023 roku! DARMOWA karta kredytowa Citi Simplicity z 990 zł premii na start – krótki okres karencji!

Trwa do:
30 listopada 2023
Dostępność wniosków
990

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Nie inaczej jest ze świetną promocją darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, w której to możecie składać wniosku wyłącznie do 30 listopada 2023 roku! W kończącej się promocji do zdobycia są nagrody gotówkowe oraz punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile o łącznej wartości nawet 990 zł! Co ważne, jest to tylko odrobinę niższa premia niż oferowana w poprzedniej edycji promocji, kiedy bank przyznawał nawet 1200 zł bonusu, jednak warunki jej otrzymania uległy niesamowitemu uproszczeniu – zaraz sami się o tym przekonacie. W promocji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Citi Handlowego – wystarczyło nie posiadać karty kredytowej w tym banku po 1 marca 2023 roku. Okres karencji jest śmiesznie krótki, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło zainkasować solidny bonus. Oczywiście, jeśli jesteście absolutnie nowymi klientami banku, w ogóle nie musicie przejmować się okresem karencji (czyli okresem wyczekiwania na możliwość ponownego skorzystania z promocji danego produktu). Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Równolegle wciąż trwa świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia są nagrody o wartości 400 zł.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 marca 2023 roku. Co tu kryć, okres karencji jest bardzo krótki, więc aż żal nie skorzystać 😉 Zatem jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 marca 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Natomiast jeśli posiadacie lub posiadaliście inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć również udział i w niniejszej promocji. Ba, posiadanie już jakiegoś produktu w Citi Handlowym sprawi, że proces wyrabiania karty będzie jeszcze łatwiejszy (bank będzie znał już wasze dane). W tym celu możecie też zerknąć na promocję konta osobistego z nagrodą na start o wartości 400 zł.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 49 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas tylko do 30 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli 990 promocyjnych wniosków. Podczas składania wniosku o kartę pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych niezbędnych do udziału w promocji:

  • zgody na przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
  • zgody na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na szyfrowanej specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – jak zdobyć 990 zł premii? Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity!

Na początek, w okresie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy aktywujcie swoją kartę kredytową – przez aplikację mobilną albo bankowość elektroniczną oraz zarejestrujcie kartę w programie Bezcenne Chwile na stronie programu lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Przykładowo obie czynności wykonajcie do końca grudnua, jeśli umowę podpiszecie w listopadzie 2023 roku.

Już samo podpisanie umowy o kartę przyniesie Wam zwolnienie z opłaty miesięcznej bez żadnych dodatkowych warunków!

Nagroda w promocji składa się z:

  • 3 premii punktowych po 7920 punktów, czyli razem 23.760 punktów do programu Bezcenne Chwile (o wartości 297 zł),
  • 7 premii pieniężnych po 99 zł każda (łącznie o wartości 693 zł).


Żeby zdobywać doładowania punktów na koncie Bezcenne Chwile, należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 99 zł w trzech kolejnych miesiącach następujących po zawarciu umowy (w każdym miesiącu z osobna). Jeśli zaś w którymś z trzech wymienionych miesięcy nie uda się Wam spełnić tego warunku, nadal będziecie mogli otrzymać premie za pozostałe miesiące.

Przelewy gotówkowe o wartości 99 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki (transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 99 zł) spełnicie w 7 kolejnych miesiącach, czyli odpowiednio w miesiącach 4-10 licząc od następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Jeśli zaś w którymś z wymienionych miesięcy nie uda się Wam spełnić tego warunku, nadal będziecie mogli otrzymać premie za pozostałe miesiące.

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o kartę w listopadzie 2023 roku, a w grudniu dołączycie do programu Bezcenne Chwile, wówczas w grudniu 2023 roku oraz styczniu i lutym 2024 roku wykonujcie premiowane płatności. Otrzymacie za to punkty Mastercard o łącznej wartości 297 zł, które możecie następnie wymienić na nagrody.

Natomiast w kolejnych 7 miesiącach, czyli w tym przypadku od marca 2024 roku do września 2024 roku wykonujcie identyczne transakcje na kwotę minimum 99 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc bank nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości 99 zł, czyli nawet 693 zł w formie przelewów.

Tym sposobem możecie łącznie zdobyć nawet 990 zł premii na o wiele łatwiejszych warunkach, niż miało to miejsce w poprzednich edycjach promocji, gdy miesięczne płatności musiały opiewać na kwotę aż 2000 zł! W tej edycji promocji do zdobycia 990 zł premii musicie wydać łącznie tylko 990 zł 😉


Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody – 990 zł premii

Po spełnieniu warunków promocji, otrzymacie wiadomości potwierdzające przyznanie poszczególnych nagród. Znajdziecie je w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Wydanie nagrody w postaci punktów Mastercard Bezcenne Chwile nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wspomnianej wiadomości. Po zasileniu konta punktowego, punkty będą ważne przez okres 9 miesięcy od daty przyznania. Jeśli nie wiecie, jak działa program Bezcenne Chwile i jakie są dostępne możliwości, odwiedźcie mój artykuł na jego temat – to dokładna analiza usługi 😉

Punkty od Mastercarda wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów, między innymi Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.Nagrody pieniężne zasilą natomiast saldo waszej karty (na przykład spłacając część aktualnego zadłużenia lub tworząc nadwyżkę, którą wydacie podczas zakupów). Wypłata premii również nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania stosownej wiadomości w bankowości elektronicznej. Premie po 99 zł będą spływać na wasze saldo co miesiąc po spełnieniu warunków promocji.

Do czasu przyznania każdej z nagród pozostawcie aktywne zgody marketingowe oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Jak zdobyć 990 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej?

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę i dodać ją do programu Bezcenne Chwile według instrukcji, którą przytoczyłem powyżej. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 24,09%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest 400 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów