fbpx

BNP Paribas: śmiesznie łatwa promocja darmowego konta osobistego – nawet 550 zł premii na start + 200 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile (warto się jednak pospieszyć)

Trwa do:
26 listopada 2023
Dostępność wniosków
2000

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła nowa akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Złote szaleństwo”. Tym razem możecie zdobyć aż 550 zł premii na start i to w najbardziej pożądanej formie przelewów gotówki na konto (mówiąc dokładniej, nagroda gotówkowa ma wartość 510 zł, pozostałe 40 zł premii to e-kod do wykorzystania w serwisie Allegro, który dostaniecie za sam fakt założenia konta bez dodatkowych wymagań). Warunki akcji nigdy nie były prostsze. Bonus otrzymacie za zapewnianie wpływu na konto oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Jako, że pula promocyjnych wniosków to wyłącznie 2000 sztuk, a warunki akcji są wręcz historyczne – warto się pospieszyć. Prawdopodobnie wnioski rozejdą się w ciągu paru dni.

Gdy założycie już konto, koniecznie zarejestrujcie swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wykonując rutynowe płatności, zgarniecie 200 zł premii do wykorzystania w ulubionych sklepach! Szczegóły znajdziecie w dedykowanym artykule na ten temat. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej, gdzie czeka na Was kolejne 500 zł premii.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 14 listopada 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 14 listopada 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji „Złote szaleństwo”

Promocja potrwa w terminie do 26 listopada 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 2000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że z pewnością zakończy się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 10 grudnia 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć aż 550 zł premii?

Premia została podzielona na kilka nagród, czyli trzy przelewy w kwotach 150 zł, jeden przelew w wysokości 60 zł oraz e-kod do wykorzystania w serwisie Allegro o wartości 40 zł.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 60 zł i e-kod do Allegro o wartości 40 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta i podpisanie umowy oraz aktywację karty debetowej w regulaminowym czasie (czyli w terminie do 10 grudnia 2023 roku).

Druga nagroda – przelew o wartości 150 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w grudniu 2023 roku:

 • zapewnienie wpływu/ów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 150 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie zrobienie tego samego w styczniu 2024 roku, czyli:

 • zapewnienie wpływu/ów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę.

Czwarta nagroda – przelew o wartości 150 zł

Czwartą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie zrobienie tego samego w lutym 2024 roku, czyli:

 • zapewnienie wpływu/ów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę.…a teraz technikalia

Płatności bezgotówkowe kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Unikajcie też płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy własne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie mailowo w konkretnym terminie:

 • pierwsza nagroda – do 22 grudnia 2023 roku,
 • druga nagroda – do 26 stycznia 2024 roku,
 • trzecia nagroda – do 26 lutego 2024 roku,
 • czwarta nagroda – do 25 marca 2024 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 grudnia 2023 roku. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości 510 zł.

Nagrody zostaną wydane do końca tego miesiąca, w którym otrzymacie informację o ich przyznaniu, czyli odpowiednio do 31 grudnia 2023 roku, 31 stycznia 2024 roku, 29 lutego 2024 roku oraz 31 marca 2024 roku.

Premie pieniężne zostaną przekazane w formie przelewów na otwarte w promocji konto, natomiast e-kod do wykorzystania w Allegro zostanie przekazany SMS-em na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym do promocji (w terminie do 31 grudnia 2023 roku).

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Dodatkowe 200 zł w promocji programu Bezcenne Chwile!

550 zł premii to jednak nie koniec atrakcji! Zakładając konto w BNP Paribas, możecie zdobyć punkty powitalne o wartości 200 zł w promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile. Warunkiem udziału w akcji jest nieuczestniczenie w programie z kartą BNP Paribas przed 9 października 2023 roku. Problemem nie jest natomiast posiadanie zarejestrowanych kart innych banków.

Na udział w promocji możecie zdecydować się w okresie do 31 grudnia 2023 roku (kartę zarejestrujecie w bankowości elektronicznej).

Bank w promocji nagradza transakcje XPay, czyli płatności bezgotówkowe wykonane za pomocą kart podpiętych do popularnych portfeli płatniczych. BNP Paribas w regulaminie promocji rozumie płatności XPay jako transakcje bezgotówkowe w walucie PLN wykonane na terenie Polski za pomocą takich aplikacji jak Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay.

Aby zgarnąć nagrodę w postaci 16.000 punktów, należy wykonać co najmniej 5 takich płatności na łączną kwotę minimum 500 zł. Na spełnienie tego warunku będziecie mieli 30 dni. Tę promocję omówiliśmy jednak szczegółowo w dedykowanym artykule, do którego serdecznie Was zapraszamy.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów