TurboKARTA Santander Consumer Bank: 400 zł rekordowego bonusu do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz nawet 360 zł moneyback!

Trwa do:
31 sierpnia 2024
Dostępność wniosków
2400

Po krótkiej przerwie Visa TurboKARTA dostępna jest w kolejnej turbo-promocji! Ponownie do zdobycia jest aż 400 zł premii na start – tym razem w formie e-kodów do wykorzystania w sklepach Biedronka. Co ważne, w stosunku do ostatniej edycji promocji, bank skrócił okres karencji o pełny rok! Zakupy spożywcze robi każdy z nas, a sklep z sympatycznym owadem w logo znajdziecie w każdej części kraju, dlatego tego rodzaju premie są moim zdaniem tak samo atrakcyjne, jak premie gotówkowe. Warunki promocji są niezmiennie proste! Zainteresowanym sugeruję jednak pośpiech. Udział w promocji jest limitowany do 2400 użytkowników lub do 31 sierpnia 2024 roku. Oprócz tego bank wciąż oferuje moneyback o wartości do 360 zł za płatności kartą w wybranych kategoriach. W dodatku karta może być dla Was w pełni darmowa – wystarczy spełnić dość rutynowe warunki.

Uczestnicy promocji – TurboKARTA

Z udziału w promocji wyłączone są osoby, które aktualnie są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku oraz osoby, które w 2023 oraz 2024 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku i wypowiedziały umowę o tę kartę.

Mówiąc prościej, w promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba pod warunkiem, że w okresie od dnia 1 stycznia 2023 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadała karty kredytowej Santander Consumer Banku. Natomiast posiadanie innego produktu tego banku – przykładowo konta oszczędnościowego lub lokaty – nie wykluczy Was z udziału w promocji.

Oznacza to, iż w stosunku do poprzedniej edycji promocji, okres karencji dla byłych posiadaczy karty kredytowej SCB został skrócony o pełny rok. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło załapać się na promocję i zdobyć solidną premię na start!

Visa TurboKARTA – jak wyrobić kartę?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Aby postarać się o premię i moneyback, na początek przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Wypełnijcie tam krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Prześlij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Na wykonanie tego kroku macie czas do 31 sierpnia 2024 roku lub do momentu osiągnięcia limitu 2400 uczestników. Z racji limitu lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku.

Uwaga! Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na linii zanim ktoś się zgłosi. SCB jest zasypywany wnioskami i łączenie następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Umowę o kartę kredytową zawrzecie za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach).

karta kredytowa santander consumer bank promocja premia bonus podpisywanie umowy
Jak podpisać umowę o Visa TurboKARTĘ?

Zasady promocji – jak zdobyć 400 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka?

Premia została podzielona na 4 części po 100 zł w formie e-kodów do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Żeby je zdobyć, musicie spełnić następujące warunki:

  • w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy co najmniej 1 raz zalogować się do bankowości elektronicznej, a także
  • wykonywać kartą comiesięczne płatności na łączną kwotę minimum 600 zł miesięcznie.

Każdy jeden miesiąc, w którym spełnicie warunek płatności, nagrodzi Was bonem do Biedronki o wartości 100 zł. Na wykonywanie premiowanych płatności będziecie mieli 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę.

Przykładowo, podpisując umowę o kartę kredytową w marcu 2024 roku, płatności możecie wykonywać w marcu, kwietniu, maju, czerwcu i lipcu 2024 roku. Będziecie mieli wówczas jeden miesiąc „zapasu” na wypadek, gdyby w którymś okresie nie udało się spełnić warunku. Rzecz jasna, maksymalna premia w łącznej wysokości 400 zł wypłacona zostanie za 4 miesiące spełniania warunków.

Wykluczenia w kwestii płatności, jakie znajdziemy w regulaminie, dotyczą nietypowych transakcji typu: zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie, przekazy pieniężne czy też zasilanie e-portmonetek online typu Revolut, SkyCash lub PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Skrót zasad promocji Visa TurboKARTY

Wydanie nagród – Santander Consumer Bank

Każdy e-kod do Biedronki o wartości 100 zł zostanie przekazany poprzez wiadomość SMS w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek (czyli wykonacie płatności na łączną kwotę co najmniej 600 zł). Przykładowo, za płatności wykonane w kwietniu 2024 roku, pierwszy e-kod o wartości 100 zł otrzymacie w maju 2024 roku i tak dalej.

Bony do biedronki mają charakter e-kodu – wystarczy podać go kasjerowi podczas opłacania zakupów lub wpisać w kasie samoobsługowej. E-kody można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania ich salda. W przypadku kwoty zakupu przewyższającej wartość kodu, różnicę możecie opłacić dostępnymi w sklepie metodami płatności (na przykład kartą lub gotówką). Szczegółowe warunki wykorzystania nagrody znajdziecie w dedykowanym regulaminie Biedronki.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania danej nagrody, musicie się wykazać brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone). Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku nie otrzymacie bonu). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nawet 360 zł moneyback – jak zyskać zwrot za płatności TurboKARTĄ?

W ramach promocji Zakupy z premią możecie liczyć na następujący zwrot:

  • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych. Samodzielnych, czyli takich, które nie działają w ramach stacji paliw. 
  • 3% od płatności w restauracjach.
  • 1% od płatności na stacjach paliw

Dla uniknięcia wątpliwości, dopuszczone do promocji kody MCC poszczególnych podmiotów znajdziecie w poniższej tabeli.

Punkt handlowo-usługowyMCC
Samodzielne myjnie samochodowe7542
Restauracje5811, 5812, 5813, 5814
Stacje Paliw5541, 5542, 5983
karta kredytowa santander consumer bank zwrot turbokarta stacje paliw bonus
Nawet 5% moneyback!

Oprócz oczywistego przypasowania kodów MCC do danego miejsca, możemy znaleźć kilka perełek, które ułatwią zdobycie moneyback. Przykładowo, wśród listy kodów należących do restauracji znajdziemy między innymi aplikacje do zamawiania jedzenia (Pyszne.pl, Glovo, Uber Eats), cateringi dietetyczne, kluby muzyczne, aquaparki, a nawet niektóre delikatesy. W przypadku stacji paliw, liczą się zarówno tradycyjne sieciówki, jak i stacje przynależące do hipermarketów. Ponadto kod MCC nie jest w stanie zweryfikować co kupujecie na stacji. Paliwo, hot-dog, papierosy, alkohol – wszystko idzie na jeden rachunek.

Zwrot będzie naliczany pod warunkiem uiszczenia minimalnej kwoty spłaty limitu kredytowego. Bank będzie obliczał wartość moneybacku od transakcji dokonanych w okresie rozliczeniowym. Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu wygenerowania zestawienia transakcji. Każdego miesiąca możecie w ten sposób zgarnąć 30 zł. W skali roku będzie to więc 360 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zakupy z premią”.

TurboKARTA – koszty i korzyści

Karta kredytowa Visa standardowo kosztuje miesięcznie 6,90 zł. Opłaty można jednak uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma zakupów w okresie rozliczeniowym wyniesie minimum 1000 zł. Okres rozliczeniowy to inaczej czas od dnia następującego po dniu naliczenia opłaty miesięcznej do dnia naliczenia kolejnej opłaty miesięcznej. Jeśli więc opłata miesięczna jest w Waszym przypadku naliczana (na przykład) 3. dnia miesiąca, zakupy na łącznie minimum 1000 zł powinniście zrobić od 4 września do 3 października tego samego roku i tak dalej.

Wliczają się w to wszystkie transakcje kartą – nie tylko te, kwalifikujące się do zwrotu. Co tu kryć, TurboKARTĘ wyrabiacie, by płacić nią jak najwięcej, zatem bez problemu unikniecie wszelkich opłat.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 21,64%.

Więcej informacji znajdziecie w dokumencie dotyczącym opłat za kartę.

Visa TurboKARTA w skrócie


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów