fbpx

Revolut Shops: 3% cashbacku za zakupy u partnerów aplikacji – do 150 euro w skali miesiąca. Ubrania, sprzęt, jedzenie, akcesoria domowe taniej z Revolutem + 3 miesiące darmowego Planu Premium

Revolut Shops to nowy sposób na oszczędzanie z aplikacją Revolut. Do 3% zwrotu za zakupy u partnerów (między innymi 5.10.15, Stradivarius, Swarovski, Sephora, PLL LOT, Rentalcars, Acer, Pyszne.pl, Samsung, Decathlon, Nike, Puma i kilkudziesięciu innych) otrzymacie natychmiast po opłaceniu zakupów (tego samego dnia roboczego). W porównaniu do innych programów cashback, Revolut wypłaca zwroty błyskawicznie i nie każe czekać na środki miesiącami. W tym artykule krótko omawiam ofertę i tłumaczę, jak robić zakupy, żeby faktycznie zyskać zwrot. Przy okazji przypominam, że na nowych klientów Revoluta czeka bonus w postaci 3 darmowych miesięcy Planu Premium o wartości 90 zł. W aplikacji znajdziecie też quizy na temat kryptowalut, które zapewniają nawet 120 zł premii. Oprócz bonusu na start, Revolut ma wiele innych zalet, które przeanalizowaliśmy w kilkunastu artykułach na temat Revoluta. Ich listę znajdziecie na końcu publikacji.

Revolut Shops – na czym polega korzyść?

Revolut Shops (w polskojęzycznej wersji aplikacji Revolut Sklepy) to efekt rozwoju usługi Revolut Rewards, którą opisywaliśmy już wcześniej. Od teraz, płacąc kartą u partnerów programu, otrzymacie natychmiastowy zwrot do 3% wartości zakupów (łączy się z wyprzedażami, promocjami i bonusami!). Aby zdobyć zwrot, pamiętajcie o najważniejszym – nie można przejść bezpośrednio na stronę sklepu, przykładowo wpisując jego nazwę w przeglądarce. Powinniście najpierw zlokalizować zakładkę Sklepy/Shops, a nastepnie wybrać interesującą Was markę i za pomocą Revoluta przejść do konkretnej platformy. Nie jest to szczególnie skomplikowane, a sam Revolut działa jak swego rodzaju katalog – to całkiem wygodne rozwiązanie.

Aktywacja cashbacku w Revolut

Zapłacić za transakcję trzeba oczywiście kartą wydaną przez Revolut. W grę wchodzą więc wyłącznie zakupy online, jednak i to nie powinno być przeszkodą. Dla każdego kraju został przypisany inny maksymalny zwrot gotówki. W skali miesiąca Polacy mogą otrzymać nawet 150 EUR zwrotu. Wymaga to wykonania zakupów na 5000 EUR 😉

Revolut Shops – limity zwrotów

Oprócz przejścia na stronę partnera przez aplikację Revolut pamiętajcie o zaakceptowaniu plików cookies. Bez ciasteczek zwrot prawdopodobnie nie zostanie naliczony. Zwrot możecie otrzymywać za wszystkie zakupy u partnerów – nie tylko pierwsze, jak ma to miejsce w niektórych platformach cashbackowych. Cashbacki są wypłacane natychmiast – tego samego dnia roboczego.

Głównym ekran usługi wygląda tak:

Revolut Shops – strona główna

W środku znajdziecie partnerów programu pogrupowanych według różnych kryteriów, na przykład: sklepy sportowe, popularne sklepy, moda, elektronika i tak dalej.

Czy można tu coś dodać? Raczej nie, sama usługa jest prosta i przejrzysta, czyli taka, jaka powinna być. Jestem za to ciekawy, w jakim kierunku będzie się rozwijać i czy z czasem zostaną dodane wyższe stawki zwrotu. Już teraz dostępnych jest kilkadziesiąt sklepów, a firma zapowiada stałą aktualizację bazy partnerów.

Przewagą Revolut Shops nad innymi programami tego typu jest szybka wypłata zwrotu. Do tej pory spotykaliśmy usługi, które potrzebowały na to nawet 90 czy 120 dni. Tutaj temat załatwiany jest nawet tego samego dnia lub, najpóźniej, po weekendzie.

Szczegółów szukajcie w regulaminie Revolut Shops.

26 milionów funtów zysku Revoluta i ponad 2 miliony klientów w Polsce!

Czasami pytacie mnie, czy Revolut jest bezpieczny i czy mozna powierzać firmie większe kwoty. Korzystając więc z okazji, podzielę się z Wami tym, czym ostatnio podzielił się sam Revolut. Jak się okazuje, firma w 2021 roku zarobiła ponad 26 milionów funtów czystego zysku, pozostawiając fintechową konkurencję daleko w tyle. W tym czasie rozwijała i nadal rozwija kompleksowe, funkcjonalne środowisko, w którym możecie robić zakupy, korzystać z kredytów, kupować bilety lotnicze i rezerwować noclegi w hotelach oraz wiele, wiele innych.

W 2022 roku firma powiększyła przychody aż o 30% i prawdopodobnie podobnych wyników możemy spodziewać się w roku 2023. Tylko w Polsce Revolut ma ponad 2 miliony klientów. Biorąc pod uwagę populację kraju oraz faktyczną liczbę osób mogących realnie zarejestrować się w aplikacji, wynik jest co najmniej imponujący. Trzeba też dodać, że firma nie jest zwykłym fintechem czy start-upem. To pełnoprawny i licencjonowany bank (co prawda na Litwie), w którym środki klientów są tak samo bezpieczne, jak w każdym innym – BNP Paribas, Santander Bank Polska czy ING. Nie widzę więc przeszkód, by Revolut mógł stać się Waszym codziennym rachunkiem, a nie tylko wyborem na wakacje, gdy trzeba zapłacić za obiad w restauracji lub kupić bilety do muzeum w obcej walucie.

Jeśli więc checie przetestować Revolut, możecie skorzystać z okazji i zgarnąć trzy miesiące płatnego planu Revolut Premium za darmo! Taki bonus ma wartość nawet 90 zł. Dodatkowe 120 zł zyskacie, rozwiązując dostępne na platformie quizy o kryptowalutach. Wystarczy kilkanaście odpowiedzi na pytania. Sprawdźcie sami.

Revolut – pozostałe wpisy

To nie pierwszy raz, gdy omawiam na blogu nowości od Revoluta. Jeśli więc interesują Was inne kwestie związane z tą platformą, informacje znajdziecie w tych artykułach:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów