Revolut: quiz kryptowalutowy z bonusami do 120 zł! Do tego 3 miesiące darmowego Planu Premium (o wartości 90 zł)

W aplikacji Revolut cały czas dostępne są quizy na temat kryptowalut, które w łatwy sposób pozwolą Wam odebrać bonusy o wartości nawet 120 zł wypłacane w formie krypto. W ostatnim czasie do oferty dołączyły jednak nowe aktywa, więc to dobra okazja do ponownego sprawdzenia możliwości aplikacji Revolut! Prezentowana promocja to popularny dla fintechów model akcji learn and earn (ucz się i zarabiaj) – tak bardzo lubiany przez użytkowników. W tym przypadku premia wypłacana jest bez depozytu i niemal bez wysiłku. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Revoluta. Wystarczy odpowiedzieć na zestaw prostych pytań, by zainkasować nagrody. Aktualnie dostępnych jest sześć quizów dotyczących czterech kryptowalut: Polkadot, 1inch, Avalanche i Algorand, a także quiz o podstawach wiedzy o kryptowalutach. W tym krótkim artykule powiem Wam, gdzie w aplikacji znajdziecie swój quiz, w jakiej formie zostanie wypłacona nagroda i jak można ją wykorzystać. Gwarantuję, że cały proces nie zajmie Wam więcej niż 30 minut. Jednocześnie przypominam, że nowi klienci Revoluta mogą odebrać 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości 90 zł.

Revolut quiz – uczestnicy

Przygotowany przez Revolut quiz przeznaczony jest dla wszystkich – zarówno nowych, jak i obecnych klientów. Tych, którzy do tej pory handlowali kryptowalutami przez aplikację oraz tych, którzy korzystali tylko z podstawowej wersji konta. Quizy dostępne są w aplikacji już od dłuższego czasu, a Revolut sukcesywnie dokłada nowe propozycje, jednak nie wiemy, czy będzie tak już zawsze. Ponadto wartość bonusów za rozwiązanie zadań jest różna dla poszczególnych użytkowników. Nie mogę więc zagwarantować Wam, ile otrzymacie za poprawne wytypowanie odpowiedzi (ale stawka quizu podana jest w aplikacji już przed rozwiązywaniem zadań – nie trzeba poświęcać czasu „w ciemno”).

Ponadto, zakładając obecnie konto, możecie zdobyć 3 miesiące Planu Premium o wartości 90 zł za darmo!

Zasady akcji quizów

Dostępne w Revolucie quizy dotyczą konkretnych kryptowalut oraz ogólnej wiedzy o świecie krypto. To właśnie tokeny o łącznej wartości nawet 120 zł będą Waszą nagrodą w zamian za udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania (promocja w stylu learn and earn). Co ważne, nie jest Wam potrzebna duża wiedza na temat kryptowalut – przed każdym zestawem pytań przeczytacie kilka zdań lub obejrzycie kilkudziesięciosekundowy filmik, po którym zadane zostaną trzy proste pytania.

Zacznijmy jednak od początku, czyli gdzie znaleźć quizy? Dostępne są po zalogowaniu do aplikacji, w sekcji Kryptowaluty – Edukacja. Jak zauważycie na ekranie smartfona, quizów jest obecnie sześć – jeden z zakresu podstaw kryptowalut oraz pięć dotyczących już konkretnych aktywów.

Łącznie do Waszej dyspozycji są następujące quizy:

  • Podstawy wiedzy o kryptowalutach,
  • Polkadot,
  • Premia Polkadot,
  • 1inch,
  • Avalanche,
  • Algorand.

Na poniższym zrzucie widzicie część oferty – trzy najbardziej opłacalne quizy z bonusami o łącznej wartości 94 zł (u Was mogą być warte więcej lub mniej)!

Trzy najlepiej wynagradzane quizy w aplikacji Revolut

Żeby zdobyć premię, wybierzcie quiz dotyczący ogólnej wiedzy o krypto (do momentu jego zaliczenia pozostałe będą zablokowane), kliknijcie lekcję pierwszą, obejrzyjcie/przeczytajcie materiał i odpowiedzcie na pytania. Pierwszy quiz zawiera 4 lekcje. Za zaliczenie każdej z nich dostaniecie bonus o wartości kilku PLN. Każdy kolejny quiz będzie wyglądał podobnie, choć liczba lekcji będzie się nieco różnić. Zasady zostaję jednak takie same.

Zasady quizu Revolut

Udział we wszystkich quizach zajął mi około 25 minut (a skrupulatnie oglądałem i czytałem wszystkie materiały). Jestem przekonany, że po zapoznaniu się z przedstawioną tam pigułką informacji, poprawnej odpowiedzi udzieli każdy, bez względu na doświadczenie z krypto lub jego brak (najwyżej zajmie to nieco więcej czasu). Co ważne – niepoprawna odpowiedź nie przekreśla Waszego udziału w zabawie, ani nawet możliwości uzyskania tej konkretnej części bonusu. Wystarczy, że powtórzycie zestaw pytań, w którym strzeliliście byka 🙂

Revolut zastrzega, że wartość bonusów może różnić się pomiędzy kontami użytkowników. Sami spotkaliśmy się z premiami o łącznej wartości od około 80 zł do nawet 120 zł.

Revolut quiz – proste wygrane 🙂

Odbiór nagród

Poszczególne części nagrody będą trafiać na Wasze konto kryptowalutowe niemal od razu. Gdy tylko skończyłem drugi quiz o Polkadot, na moim koncie widoczne było takie saldo:

Learn and earn w praktyce 🙂

Swoją nagrodę możecie od razu sprzedać, wymienić na inną kryptowalutę czy kupić za nią akcje ułamkowe lub inne aktywa. Jednym słowem – sposób wykorzystania dowolny.

Niezmiennie polecam także nasz ranking giełd (i premii!) kryptowalutowych.

Revolut – pozostałe wpisy

To nie pierwszy raz, gdy omawiam na blogu nowości od Revoluta. Jeśli więc interesują Was inne kwestie związane z tą platformą, informacje znajdziecie w tych artykułach:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów