Revolut: quiz kryptowalutowy z 65 zł bonusu w 10 minut! Do tego 50 zł premii na start dla nowych użytkowników

Rozwiążcie przygotowany przez Revolut quiz, który czeka w Waszej aplikacji i odbierzcie szybkie 65 zł bonusu (wypłacanego w formie kryptowalut). To popularny dla fintechów model promocji learn and earn – tak bardzo lubiany przez użytkowników (premia wypłacana jest bez depozytu i niemal bez wysiłku). Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Wystarczy odpowiedzieć na zestaw prostych pytań, by zainkasować nagrodę. W tym krótkim artykule powiem Wam, gdzie w aplikacji znajdziecie swój quiz, w jakiej formie zostanie wypłacona nagroda i jak można ją wykorzystać. Gwarantuję, że cały proces nie zajmie Wam więcej niż 10-15 minut. Jednocześnie przypominam, że nowi klienci Revoluta mogą odebrać na start 50 zł bonusu + miesiąc Revolut Premium za darmo!

O tym, jak działa Revolut Premium, przeczytacie w dedykowanym artykule.

Revolut quiz – uczestnicy

Przygotowany przez Revolut quiz przeznaczony jest dla wszystkich – zarówno nowych, jak i obecnych klientów. Tych, którzy do tej pory handlowali kryptowalutami przez aplikację oraz tych, którzy korzystali tylko z podstawowej wersji konta. Trzeba się jednak spieszyć – choć dokładna wartość puli nagród nie jest znana, jestem przekonany, że dostępne tokeny rozejdą się w mgnieniu oka.

Warto jednak wspomnieć, iż tego typu akcje są cykliczne. Nawet jeśli nie zdążycie założyć konta i załapać się na tę edycję, możecie zdobyć 50 zł premii na start oraz spróbować swoich sił w kolejnych edycjach promek kryptowalutowych.

Zasady akcji

Serwowany obecnie w aplikacji Revolut quiz jest prawdopodobnie organizowany we współpracy z twórcami kryptowaluty Polkadot. To właśnie tokeny DOT o wartości około 65 zł będą Waszą nagrodą w zamian za udzielenie poprawnych odpowiedzi w kilku seriach pytań (promocja w stylu learn and earn). Co ważne, nie jest Wam potrzebna duża wiedza na temat kryptowalut – przed każdym zestawem pytań przeczytacie kilka zdań lub obejrzycie kilkudziesięciosekundowy filmik, po którym zadane zostaną trzy proste pytania.

Zacznijmy jednak od początku, czyli gdzie znaleźć quiz? Dostępny jest on po zalogowaniu do aplikacji, w sekcji Kryptowaluty – Edukacja. Jak widzicie, quizy są dwa – pierwszy z zakresu podstaw kryptowalut z nagrodą o wartości 16 zł i drugi, traktujący o kryptowalucie Polkadot. Ich wartość może zmieniać się w czasie.

Revolut quiz – aktualnie dostępne quizy

Zacznijcie od pierwszego (drugi będzie póki co zablokowany), kliknijcie lekcję pierwszą, obejrzyjcie/przeczytajcie materiał i odpowiedzcie na pytania. W pierwszym quzie dostępne są 4 lekcje po 4 zł za „przejście” każdej z nich. W drugim będzie 5 serii pytań (po trzy w każdej – podobnie jak w poprzednim).

Zasady quizu Revolut

Udział w obu quizach zajął mi około 10 minut (a skrupulatnie oglądałem i czytałem wszystkie materiały). Jestem przekonany, że po zapoznaniu się z przedstawioną tam pigułką informacji, poprawnej odpowiedzi udzieli każdy, bez względu na doświadczenie z krypto lub jego brak (najwyżej zajmie to nieco więcej czasu). Co ważne – niepoprawna odpowiedź nie przekreśla Waszego udziału w zabawie, ani nawet możliwości uzyskania tej konkretnej części bonusu. Wystarczy, że powtórzycie zestaw pytań, w którym strzeliliście byka 🙂

Revolut quiz – proste wygrane 🙂

Odbiór nagród

Poszczególne części nagrody będą trafiać na Wasze konto niemal od razu. Gdy tylko skończyłem ostatni z quizów, na moim koncie widoczne było takie saldo:

Learn and earn w praktyce 🙂

Swoją nagrodę możecie od razu sprzedać, wymienić na inną kryptowalutę czy kupić za nią akcje ułamkowe. Jednym słowem – sposób wykorzystania dowolny. Osobiście zostawię sobie token DOT na swoim koncie i będę obserwował, co stanie się dalej 🙂

Jeśli zainteresował Was temat tej konkretnej kryptowaluty – zajrzyjcie na oficjalną stronę projektu. Niezmiennie polecam także nasz ranking giełd (i premii!) kryptowalutowych.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów