Revolut: quiz kryptowalutowy z bonusami do 120 zł! Do tego 3 miesiące darmowego Planu Premium (o wartości 90 zł)

W aplikacji Revolut cały czas dostępne są quizy na temat kryptowalut, które w łatwy sposób pozwolą Wam odebrać bonusy o wartości do 120 zł, wypłacane w formie kryptowalut. Prezentowana promocja to popularny dla fintechów model akcji learn and earn (ucz się i zarabiaj) – tak bardzo lubiany przez użytkowników. W tym przypadku premia wypłacana jest bez depozytu i niemal bez wysiłku. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Revoluta. Wystarczy odpowiedzieć na zestaw prostych pytań, by zainkasować nagrody. Aktualnie dostępne są quziy dla dwóch kryptowalut: Polkadot – do zdobycia nawet 15 euro (około 75 zł) oraz 1INCH – do zdobycia nawet 10 euro (około 45 zł). W tym krótkim artykule powiem Wam, gdzie w aplikacji znajdziecie swój quiz, w jakiej formie zostanie wypłacona nagroda i jak można ją wykorzystać. Gwarantuję, że cały proces nie zajmie Wam więcej niż 15-30 minut. Jednocześnie przypominam, że nowi klienci Revoluta mogą odebrać 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości 90 zł.

Revolut quiz – uczestnicy

Przygotowany przez Revolut quiz przeznaczony jest dla wszystkich – zarówno nowych, jak i obecnych klientów. Tych, którzy do tej pory handlowali kryptowalutami przez aplikację oraz tych, którzy korzystali tylko z podstawowej wersji konta. Trzeba się jednak pospieszyć – choć dokładna wartość puli nagród nie jest znana, promocja może zakończyć się w dowolnym momencie.

Warto jednak wspomnieć, iż tego typu akcje są cykliczne. Nawet jeśli nie zdążycie założyć konta i załapać się na tę edycję, możecie zdobyć 3 miesiące darmowego Planu Premium o wartości 90 zł oraz spróbować swoich sił w kolejnych edycjach promek kryptowalutowych.

Zasady akcji – Polkadot

Serwowany obecnie w aplikacji Revolut quiz jest prawdopodobnie organizowany we współpracy z twórcami kryptowaluty Polkadot. To właśnie tokeny DOT o wartości nawet 70-75 zł będą Waszą nagrodą w zamian za udzielenie poprawnych odpowiedzi w kilku seriach pytań (promocja w stylu learn and earn). Co ważne, nie jest Wam potrzebna duża wiedza na temat kryptowalut – przed każdym zestawem pytań przeczytacie kilka zdań lub obejrzycie kilkudziesięciosekundowy filmik, po którym zadane zostaną trzy proste pytania.

Zacznijmy jednak od początku, czyli gdzie znaleźć quiz? Dostępny jest on po zalogowaniu do aplikacji, w sekcji Kryptowaluty – Edukacja. Jak widzicie, quizy są dwa – pierwszy z zakresu podstaw kryptowalut z nagrodą o wartości 20 zł i drugi, traktujący o kryptowalucie Polkadot. Ich wartość może zmieniać się w czasie.

Revolut quiz – aktualnie dostępne quizy

Zacznijcie od pierwszego (drugi będzie póki co zablokowany), kliknijcie lekcję pierwszą, obejrzyjcie/przeczytajcie materiał i odpowiedzcie na pytania. W pierwszym quzie dostępne są 4 lekcje po 5 zł za „przejście” każdej z nich. W drugim będzie 5 serii pytań (po trzy w każdej – podobnie jak w poprzednim).

Zasady quizu Revolut

Udział w obu quizach zajął mi około 10 minut (a skrupulatnie oglądałem i czytałem wszystkie materiały). Jestem przekonany, że po zapoznaniu się z przedstawioną tam pigułką informacji, poprawnej odpowiedzi udzieli każdy, bez względu na doświadczenie z krypto lub jego brak (najwyżej zajmie to nieco więcej czasu). Co ważne – niepoprawna odpowiedź nie przekreśla Waszego udziału w zabawie, ani nawet możliwości uzyskania tej konkretnej części bonusu. Wystarczy, że powtórzycie zestaw pytań, w którym strzeliliście byka 🙂

Jeśli zainteresował Was temat tej konkretnej kryptowaluty – zajrzyjcie na oficjalną stronę projektu Polkadot.

Revolut quiz – proste wygrane 🙂

Zasady akcji – 1INCH

W Waszych aplikacjach znajdziecie również quiz dotyczący kryptowaluty 1INCH. To ponownie porcja pytań, która nagrodzi Was bonusem o zróżnicowanej wartości. Część z Was, tak jak my, znajdzie w apce opcję na darmowe 45 zł (to maksymalna nagroda), innym przypadnie trochę mniejszy bonus.

Quiz Revolut – 1INCH

Żeby wziąć udział w quizie, powinniście przejść do sekcji Kryptowaluty, a następnie rozwinąć obszar Edukacja. Oprócz quizu Revolut o Polkadot, znajdziecie tam właśnie nową porcję pytań dotyczących 1INCH. Nie martwcie się jednak – to nowość dla większości użytkowników. Odpowiedzi na pytania znajdziecie w aplikacji, wystarczy przeczytać i obejrzeć krótkie materiały, które przygotował Revolut.

Odbiór nagród

Poszczególne części nagrody będą trafiać na Wasze konto niemal od razu. Gdy tylko skończyłem ostatni z quizów o Polkadot, na moim koncie widoczne było takie saldo:

Learn and earn w praktyce 🙂

Swoją nagrodę możecie od razu sprzedać, wymienić na inną kryptowalutę czy kupić za nią akcje ułamkowe. Jednym słowem – sposób wykorzystania dowolny. Osobiście zostawię sobie token DOT na swoim koncie i będę obserwował, co stanie się dalej 🙂

Niezmiennie polecam także nasz ranking giełd (i premii!) kryptowalutowych.

Revolut – poprzednie wpisy

To nie pierwszy raz, gdy omawiam na blogu nowości od Revoluta. Jeśli więc interesują Was inne kwestie związane z tą platformą, informacje znajdziecie w tych artykułach:

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów