Powitalny bonus od depozytu – zgarnij dodatkowe środki na grę na początku przygody z nowym bukmacherem internetowym

Oferta powitalna dla nowych klientów legalnych polskich bukmacherów to zazwyczaj nie pojedynczy bonus, lecz cały pakiet promocyjny obejmujący kilka premii na start. We wcześniejszych poradnikach typera rozebraliśmy na czynniki pierwsze powitalne zakłady bez ryzyka, a także bonusy freebet, natomiast tym razem pod naszą bukmacherską lupę bierzemy bonusy od depozytu. Co to takiego? Kto może skorzystać z tego typu premii i jaka pula darmowych środków jest do zgarnięcia? Warto w ogóle zawracać sobie głowę tą promocją, a może lepiej omijać ją szerokim łukiem? Odpowiedzi na każde z tych pytań znajdziecie poniżej, natomiast pamiętajcie, że oferta legalnych bukmacherów skierowana jest wyłącznie do osób, które ukończyły 18. rok życia.

Co to jest bonus od depozytu?

Nie tracimy czasu na niepotrzebne wstępy i bez zbędnego przedłużania przechodzimy od razu do rzeczy – czym jest bonus od depozytu? To jedna z najpopularniejszych promocji powitalnych dostępnych zazwyczaj tuż po rejestracji konta na stronie legalnego bukmachera (choć niekoniecznie tylko podczas rejestracji). 

Mechanizm jest prosty – gracz dokonuje rejestracji i wpłaca depozyt, a bukmacher premiuje go pulą darmowych środków zgodną z precyzyjnie określonym w regulaminie promocji przelicznikiem procentowym (na przykład dodatkowe 100% lub 200% wartości wpłaty). Darmowe środki nie lądują niestety na głównym saldzie depozytowym, a zatem nie można ich od razu przelać na konto w banku, lecz wędrują do budżetu bonusowego i należy je przeznaczyć na dalszą grę.

Bonus za wpłatę u bukmachera – co warto wiedzieć?

Podobnie jak każda inna promocja bukmacherska, tak również bonus od depozytu posiada szczegółowy i bardzo precyzyjny regulamin. Znając życie większość z Was nie przeczyta go od deski do deski, natomiast warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych zapisów. Które warunki są szczególnie ważne z perspektywy typerów? My czytając regulamin bonusu od depozytu skupiamy się na poniższych aspektach. 

 • Kto może skorzystać z promocji?

Bonus od depozytu skierowany jest zazwyczaj do nowych klientów bukmachera, którzy tyle co dokonali rejestracji i założyli konto w danej firmie (chyba, że jest to reload bonus, czyli promocja organizowana z myślą o stałych klientach). Radzimy jednak sprawdzić, czy bukmacher kwalifikuje do tej premii posiadaczy konta tymczasowego (błyskawiczna rejestracja bez dowodu osobistego), czy też wymaga weryfikacji danych osobowych i założenia konta stałego.

 • Jak długo obowiązuje promocja?

Większość bukmacherów wyznacza okres rozpoczynający się od dnia rejestracji, w trakcie którego należy dokonać pierwszej wpłaty. Typerzy, którzy zasilą swój budżet po upływie tego terminu stracą szansę na dodatkową premię. 

 • Jaka jest minimalna kwota depozytu?

Zazwyczaj firma bukmacherska precyzyjnie określa dolny próg depozytu, poniżej którego gracz nie zakwalifikuje się do skorzystania z bonusu od wpłaty. 

 • Jaki jest mnożnik bonusu?

Kluczowa kwestia w kontekście bonusu od depozytu to procentowy przelicznik, według którego naliczana będzie wartość darmowych środków. Na polskim rynku najczęściej jest to bonus 100% od wpłaconej kwoty oznaczający w praktyce podwojenie depozytu, rzadziej spotykane są bonusy 50% oraz 200%. 

 • Ile wynosi maksymalna kwota bonusu?

Znając życie, to akurat do sprawdzenia tego warunku regulaminu promocji nikogo z Was nie trzeba będzie zbyt długo namawiać. Nie ma zresztą takiej potrzeby, gdyż zazwyczaj informacja o kwocie darmowych środków bije po oczach i ma zachęcić graczy do skorzystania z promocji. 

 • Które metody płatności kwalifikują się do bonusu?

Nie zdarza się to zbyt często, jednak niektórzy bukmacherzy wykluczają z promocji depozyty wpłacone określonymi metodami (np. Netellerem lub Paysafecard). Taka sytuacja to rzadkość, natomiast warto sprawdzić to przed dokonaniem wpłaty, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki. 

 • Kiedy można przelać darmowe środki bonusowe na konto w banku?  

Premia uzyskana w ramach promocji od depozytu księgowana jest na saldzie bonusowym, co oznacza, że nie można jej od razu przelać do banku, lecz należy ją obrócić, czyli zainwestować darmowe środki na określonych kuponach. Kluczowe warunki obrotu bonusem to liczba wymaganych obrotów, rodzaj zakładów kwalifikujących się do obrotu oraz kurs minimalny zakładu.

Bonus od depozytu w ofercie legalnych bukmacherów – jak działa promocja? Instrukcja krok po kroku

Mechanizm działania bonusów od depozytu nie należy do grupy tych najbardziej skomplikowanych pod słońcem i bez trudu poradzą sobie z nim nawet totalni debiutanci na bukmacherskim rynku. Nie wierzycie? Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z internetowymi zakładami sportowymi, to wszystko co musicie wiedzieć w tym kontekście to poznanie kilku błyskawicznych kroków.

 1. Porównaj ofertę poszczególnych bukmacherów i wybierz serwis, który Twoim zdaniem proponuje najlepsze produkty i opcje zakładów. 
 2. Sprawdź kluczowe warunki regulaminu promocji i potwierdź chęć skorzystania z bonusu (opcjonalnie). 
 3. Odwiedź stronę wybranego operatora z naszego rankingu bukmacherów, kliknij button REJESTRACJA i załóż konto. Trwa to zazwyczaj ok. 3-4 minuty, a w trakcie rejestracji należy podać kilka podstawowych danych osobowych. 
 4. Wybierz jedną z respektowanych metod płatności i dokonaj depozytu. 
 5. Dokonaj wymaganego obrotu bonusem, co pozwoli przetransferować darmowe środki na główne saldo depozytowe. 
 6. Graj dalej lub przelej środki na rachunek bankowy. 

Czy na pewno warto wykorzystać bonus od depozytu? Plusy i minusy promocji

Powitalny bonus od depozytu posiada szereg atrybutów czyniącym go bez dwóch zdań atrakcyjnym z perspektywy typerów, natomiast nie dzieje się też tak, że nie sposób dostrzec mniejszych lub większych mankamentów. Poniżej przeczytacie zarówno o jednych, jak i o drugich. 

Zalety bonusu od depozytu

 • Dodatkowe środki na grę – podstawowym, dość oczywistym plusem bonusu od depozytu jest dodatkowa pula środków na grę, dostępna tuż po rejestracji konta. Solidny budżet jest na wagę złota, zwłaszcza w pierwszych dniach po założeniu konta, kiedy typer poznaje ofertę bukmachera i testuje skuteczność rozmaitych systemów. 
 • Atrakcyjna pula bonusów – nie oszukujmy się, pula darmowych środków dostępnych w ramach bonusu od depozytu robi wrażenie i bardzo często liczona jest w tysiącach złotych (rekordzista na polskim rynku premiuje nowych klientów kwotą… 5000 złotych!). 
 • Długi czas na spełnienie warunków promocji – zazwyczaj bukmacherzy nie narzucają terminów niemożliwych do dotrzymania, lecz dają graczom sporo czasu na wpłacenie depozytu, a następnie na dokonanie wymaganego obrotu. 

Wady bonusu od depozytu 

 • Konieczność wpłacenia depozytu (czasem nawet kilku) – w przypadku bonusu od depozytu bukmacher (o dziwo!) wymaga dokonania wpłaty. Trudno uznać to za mankament, gdyż według nas jest to oczywista oczywistość, natomiast ten warunek sprawia, że niektórzy typerzy bardziej cenią darmowy freebet bez konieczności zasilenia budżetu. 
 • Niekiedy dość skomplikowane warunki obrotu bonusem – niektóre firmy z polską licencją rzucają swoim klientom kłody pod nogi i stawiają dość skomplikowane warunki skorzystania z promocji (np. podwójny obrót depozytem oraz bonusem). Na szczęście są to przypadki marginalne.

W naszej opinii jesteście już na tyle przygotowani merytorycznie, aby móc poznać i samemu ocenić atrakcyjność poszczególnych bonusów od depozytu dostępnych na polskim rynku. Pamiętajcie, że nie zawsze najwyższy bonus będzie przy okazji najbardziej opłacalnym z perspektywy typera, lecz warto również zwrócić uwagę na takie elementy, jak niski próg wejścia (niewielka kwota depozytu kwalifikującego do premii) oraz łatwość obrotu. 

Dość teorii, czas na konkrety! Na jaki bonus od depozytu mogą liczyć klienci poszczególnych firm z polską licencją? Który bukmacher ma najwyższy bonus od depozytu, a u którego operatora spotkacie się z najbardziej korzystnymi warunkami promocji? Przekonajmy się! 

Bukmacher BETFAN – bonus od depozytu 200% aż do 300 złotych

Legalny bukmacher BETFAN przygotował dla swoich nowych klientów bonus od depozytu z najwyższym na rynku mnożnikiem 200%, oznaczającym w praktyce potrojenie kwoty pierwszej wpłaty. Nie oznacza to jednak, że równie atrakcyjnie prezentuje się pula darmowych środków do zgarnięcia. A zresztą, zobaczcie sami!

 1. Załóż konto w BETFAN i wpisz kod promocyjny JAKDOROBIC w odpowiednie pole formularza. 
 2. Wpłać depozyt minimalny 50 złotych i aktywuj bonus, a bukmacher potroi Twoją wpłatę. 
 3. Bonus zostanie przyznany po tym, jak gracz dokona obrotu 1x wpłaconym depozytem. 
 4. Maksymalny bonus BETFAN wynosi 300 złotych. 
 5. Bonus wymaga obrotu 1x na kuponach AKO po kursie minimalnym 3.00.
 6. Czas na aktywację i obrót bonusu to 14 dni od momentu pierwszego depozytu. 
 7. Szczegółowe informacje dotyczące tej promocji odnajdziesz w dedykowanym artykule na naszej stronie.

Bukmacher BETFAN – kod promocyjny JAKDOROBIC

Bukmacher Betcris – bonus od trzech depozytów aż do 1400 złotych

Nie jeden, nie dwa, ale aż trzy pierwsze depozyty premiuje legalny bukmacher Betcris, a do zgarnięcia jest 1400 złotych ekstra! Warunkiem jest rejestracja z kodem JAKDOROBIC oraz spełnienie warunków promocji. A te nie należą do przesadnie skomplikowanych. 

 1. Wypełnij wszystkie wymagane pola formularza rejestracyjnego i załóż konto w Betcris. 
 2. Wpłać pierwszy depozyt minimum 50 złotych i za co najmniej taką samą kwotę postaw kupon AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30). 
 3. Jeśli przegrasz, wówczas otrzymasz freebet bonus równy straconej stawce, maksymalna premia to 400 złotych, a środki można wykorzystać na kuponach AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 4. Wpłać drugi depozyt minimum 50 złotych i za co najmniej taką samą kwotę obstaw kupon AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 5. Jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas otrzymasz freebet o wartości 50% przegranej kwoty aż do 500 złotych. Bonus można wykorzystać na kupony AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 6. Wpłać trzeci depozyt minimum 50 złotych i za co najmniej taką samą kwotę zagraj kupon AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 7. Przegrałeś? 50% stawki wróci na konto jako freebet aż do 500 złotych, a bonus można wykorzystać na kuponach AKO (co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30).
 8. Więcej informacji o tej promocji i pozostałych bonusach bukmachera Betcris, a także ofercie zakładów i jakości produktów od tej firmy odnajdziesz tutaj

Betcris kod promocyjny JAKDOROBIC – bonus powitalny

Bukmacher Superbet – bonus 100% od depozytu aż do 200 złotych

Na nowych klientów bukmachera Superbet czeka super-atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, którego “gwiazdą” jest tydzień bez ryzyka aż do 3500 złotych. Nas jednak tym razem bardziej interesuje premia od pierwszej wpłaty, w ramach której otrzymać można dodatkowe 200 złotych na grę. 

 1. Dokonaj rejestracji w Superbet (nie potrwa to dłużej, niż 3 minuty). 
 2. Potwierdź chęć skorzystania z oferty powitalnej i w ciągu 14 dni wpłać pierwszy depozyt minimum 20 złotych. 
 3. Otrzymasz bonus 100% aż do 200 złotych. 
 4. Bonus wymaga obrotu 2x na kuponach z kursem minimalnym 1.80. 
 5. Czas na dokonanie obrotu bonusem Superbet wynosi 10 dni. 
 6. Szukasz więcej informacji o bonusach powitalnych Superbet? Odnajdziesz je w tym miejscu.

Superbet bonus od depozytu – kod promocyjny JAKDOROBIC

Bukmacher STS – bonusy od trzech depozytów aż do 1500 złotych

Aż trzy powitalne bonusy od depozytów czekają na Was po kolejnych wpłatach w firmie STS. Ten jeden z liderów polskiego rynku premiuje nowych klientów pulą 1500 złotych, a darmowe środki pojawią się na kontach graczy, którzy spełnią następujące warunki (pamiętajcie, że wszystkie trzy depozyty muszą zostać wpłacone w ciągu 30 dni od rejestracji, natomiast na aktywację i wykorzystanie bonusów macie 90 dni). 

 1. Zarejestruj nowe konto gracza w STS (możesz to także zrobić w aplikacji mobilnej bukmachera). 
 2. Wpłać pierwszy depozyt, a otrzymasz bonus 100% aż do 300 złotych. 
 3. Bonus wymaga obrotu 2x, a do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem minimalnym 1.91. 
 4. Wpłać drugi depozyt, a otrzymasz bonus 50% aż do 500 złotych. 
 5. Bonus wymaga obrotu 2x, a do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem minimalnym 1.91. 
 6. Wpłać trzeci depozyt, a otrzymasz bonus 50% aż do 700 złotych. 
 7. Bonus wymaga obrotu 2x, a do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem minimalnym 1.91. 
 8. Każdy kolejny bonus jest dostępny dopiero po wykorzystaniu poprzedniej premii. 
 9. Komplet bonusów powitalnych dla nowych klientów STS poznasz czytając artykuł dedykowany temu bukmacherowi w naszym serwisie. 

Bonus powitalny STS – kod promocyjny JAKDOROBIC

Bukmacher GO+Bet – bonus 100% aż do 300 złotych

Trzy powitalne premie czekają na nowych klientów bukmachera GO+Bet, jedną z nich jest bonus od pierwszego depozytu aż do 300 złotych, natomiast łączna pula darmowych środków od tej firmy wynosi 900 złotych. 

 1. Nie masz konta w GO+Bet? Założysz je w 3 minuty!
 2. Potwierdź wymagane zgody marketingowe. 
 3. Dokonaj weryfikacji danych osobowych i załóż konto stałe. 
 4. Wpłać pierwszy depozyt minimum 50 złotych. 
 5. Otrzymasz bonus 100% aż do 300 złotych. 
 6. Wypłata środków będzie możliwa po dokonaniu obrotu 4x bonusem (kupony AKO, co najmniej 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego typu 1.30) oraz obrotu 1x depozytem (kurs minimalny 1.60). 
 7. Czas na obrót bonusem GO+Bet to 7 dni, a maksymalna wygrana na kuponie za bonus nie może przekroczyć 5000 złotych. 
 8. Dowiedz się więcej o komplecie bonusów powitalnych GO+Bet.

GO+Bet kod promocyjny JAKDOROBIC – bonus 100% od depozytu

Warto, a może nie warto korzystać z bonusu od depozytu u legalnego bukmachera? Podsumowanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni na rynku internetowych zakładów sportowych mogą być nieco stresujące z perspektywy nowicjuszy, którzy do tej pory nie mieli zbyt wielkiej styczności z typowaniem wyników meczów. Atrakcyjna promocja powitalna to doskonały sposób, aby początki przygody z nowym operatorem przebiegły w sposób maksymalnie łagodny i bezpieczny. 

Doskonale sprawdzi się w tym momencie bonus od depozytu. Na tle innych promocji na start odznacza się on sporą dostępnością (jest obecny w ofercie większości legalnych firm), a także atrakcyjną pulą darmowych środków do zgarnięcia. Jeśli zatem pytacie nas, czy warto korzystać z tego rodzaju promocji, to nasza odpowiedź nie może być inna – nie tylko warto, ale wręcz grzechem byłoby tego nie zrobić!

Powitalny bonus od depozytu – FAQ

Co to jest bonus od depozytu?

To rodzaj promocji powitalnej, z której mogą skorzystać nowi klienci legalnych polskich bukmacherów tuż po rejestracji konta w danym serwisie. Więcej szczegółów powyżej. 

Dostałem bonus od depozytu. Dlaczego nie mogę wypłacić środków na konto w banku?

Darmowe środki otrzymane w ramach premii od depozytu księgowane są na saldzie bonusowym i wymagają obrotu, czyli kilkakrotnego zainwestowania na kuponach. 

Jaki jest najlepszy bonus od depozytu w Polsce?

Oceniając konkretny bonus nie należy skupiać się wyłącznie na puli darmowych środków, ale również na warunkach promocji i liczbie wymaganych obrotów. W trakcie naszych testów pozytywne wrażenie zrobiły na nas premie od trzech pierwszych depozytów dostępne w firmie STS, która jako jeden z liderów polskiego rynku nagradza nowych klientów bonusami o łącznej wartości aż 1500 złotych. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów