Betcris: bonus powitalny o wartości nawet do 1400 zł! Kod promocyjny dla czytelników bloga JAKDOROBIC

Przejrzyste zasady i wysoka wartość – tak w skrócie możemy wypowiedzieć się na temat bonusu powitalnego oferowanego przez bukmachera Betcris. Bohatera dzisiejszego artykułu możecie najmocniej kojarzyć oglądając transmisje meczów Pogoni Szczecin. Logo Betcris pojawia się zarówno na koszulkach piłkarzy, jak i na całym stadionie. Jednak Betcris to nie tylko Pogoń Szczecin, ponieważ zakłady te działają globalnie już od 2006 roku. W niniejszej publikacji przyjrzyjmy się, jak wykorzystać oferowany przez Betcris bonus powitalny i ile realnie da się uszczknąć z pełnej puli 1400 zł. Firma zastosowała bardzo ciekawą formułę promocji, o czym przekonacie się już za chwilę.

Pamiętajcie jednak, że zakłady bukmacherskie to rozrywka dla odpowiedzialnych i – co najważniejsze – dorosłych osób. Jeśli więc macie mniej niż 18 lat – przestańcie czytać już w tym miejscu i zamknijcie artykuł.

Trzy freebety o łącznej wartości nawet do 1400 zł w ramach bonusu powitalnego!

Każdy bukmacher, z którym miałem do czynienia do tej pory, do tematu bonusu powitalnego podchodził w zupełnie inny sposób. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera Betcris, który nowym klientom oferuje w zasadzie hybrydę różnych form promocji.

Nowi użytkownicy mogą bowiem otrzymać łącznie nawet do 1400 zł w ramach trzech bonusów, będących połączeniem zakładu bez ryzyka, bonusu od depozytu i freebetu. Przejdźmy jednak do rzeczy. W kolejnym akapicie krok po kroku wyjaśnię Wam, na czym polega okazja. W skrócie przedstawia się to następująco:

 • Pierwszy bonus – wykonajcie pierwszy depozyt (na kwotę co najmniej 50 zł) i postawcie pierwszy zakład za co najmniej tę samą kwotę. Jeśli przegracie, otrzymacie do wykorzystania darmowy zakład o wartości odpowiadającej przegranej kwocie – do 400 zł!
 • Drugi bonus – wykonajcie drugi depozyt (na kwotę co najmniej 50 zł) i postawcie drugi zakład za minimum tę samą kwotę. Jeśli przegracie, otrzymacie do wykorzystania drugi darmowy zakład o wartości odpowiadającej 50% przegranej kwoty – do 500 zł!
 • Trzeci bonus – wykonajcie trzeci depozyt (na kwotę co najmniej 50 zł) i postawcie trzeci zakład za minimum tę samą kwotę. Jeśli przegracie, otrzymacie do wykorzystania trzeci darmowy zakład o wartości odpowiadającej 50% przegranej kwoty – do 500 zł!

Na początek powinniście jednak założyć konto na platformie. Zrobicie to, wykorzystując dedykowany link promocyjny i wpisując kod polecenia: JAKDOROBIC (powinien uzupełnić się automatycznie po kliknięciu w link).

Rejestrując się w Betcris wpisz kod: JAKDOROBIC

Proces wymaga wypełnienia danych w formularzu, z czym nie będziecie mieli problemu oraz wyrażenia niezbędnych zgód marketingowych (w tym na udział w promocji). Pamiętajcie, by po rejestracji przekształcić konto tymczasowe w stałe (macie na to 30 dni od rejestracji – to warunek otrzymania bonusu). Wymagana jest do tego weryfikacja tożsamości za pomocą zdjęcia/skanu dowodu osobistego.

Betcris – bonus powitalny krok po kroku

Założyliście konto? Super, możemy przejść do rzeczy. Poniżej rozpisałem dla Was całą promocję wraz ze wszystkimi najważniejszymi warunkami – krok po kroku. Akcja trwa do odwołania – nie ma daty końcowej. Bonusy powinniście jednak wykorzystać w ciągu 30 dni od potwierdzenia tożsamości.

 • Krok 1. Po założeniu konta powinniście wykonać pierwszy depozyt na kwotę minimum 50 zł (taka lub większa kwota pozwoli Wam skorzystać z akcji). Następnie postawcie swój pierwszy zakład za minimum 50 zł. Powinien być to kupon z co najmniej 3 zdarzeniami (z oferty sportowej bez sportów wirtualnych i gier karcianych), a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

  Jeśli wygracie – kasa jest Wasza. Jeśli nie wygracie – otrzymacie freebet, czyli darmowy zakład o wartości 100% postawionych środków (minus 12% podatku).

  Oznacza to, że jeśli przykładowo postawicie zakład za 100 zł i go przegracie, otrzymacie możliwość postawienia dodatkowego darmowego zakładu o wartości 88 zł (ponieważ 100 zł minus 12% podatku to właśnie 88 zł).

  Maksymalna wartość pierwszego freebetu to 400 zł. Żeby w pełni wykorzystać potencjał tej części promocji, powinniście postawić zakład o wartości 455 zł. W przypadku przegranej otrzymacie freebet o wartości 400 zł.
 • Krok 2. Drugi bonus wymaga wpłacenia drugiego depozytu – ponownie o wartości co najmniej 50 zł. Następnie ponownie powinniście postawić drugi zakład o takich samych parametrach. W tym przypadku również otrzymacie freebet, jeśli zdarzy się Wam przegrana. Jego wartość to jednak 50% postawionej stawki netto. Wrasta za to maksymalna kwota – aż do 500 zł. Oznacza to, że jeśli postawicie przykładowo 1000 zł i przegracie, otrzymacie dodatkowy zakład o wartości 440 zł za darmo (czyli odpowiadający 50% postawionej wcześniej stawki minus podatek). Jeśli chcecie wykorzystać promocję maksymalnie, powinniście postawić 1137 zł – wówczas po pomniejszeniu o podatek otrzymacie freebet o wartości 500 zł.

 • Krok 3. Wpłacacie trzeci depozyt i stawiacie trzeci zakład. Jego parametry są niezmienne – minimum 50 zł brutto, 3 zdarzenia, każde z nich z kursem co najmniej 1,30. Ponownie otrzymać możecie 50% zwrotu w postaci freebetu, ale nie więcej niż 500 zł.

Żeby maksymalnie wykorzystać premię, warto trzymać się tej kolejności – w razie przegranej zgarniecie solidną rekompensatę i szansę na wygraną 😉

Obrót bonusem – jak wykorzystać freebet Betcris

Każdy otrzymany freebet należy oczywiście wykorzystać w konkretny sposób – to swego rodzaju „obrót” bonusem. Regulamin promocji mówi jasno:

Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierającego minimum 3 zdarzenia, z kursem zdarzenia co najmniej 1.30. Kupon musi zostać zawarty na zdarzenia z oferty sportowej (z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych).

Freebet powinniście wykorzystać w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 zł.

Jeśli dobrze wytypujecie zdarzenia – wygrana jest Wasza bez żadnych dodatkowych wymogów. Pieniądze możecie po prostu wypłacić lub przeznaczyć je na dalszą grę.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Betcris bonus – jak wpłacać i wypłacać środki?

Konto w Betcris doładujecie natychmiast i bez żadnych prowizji ze strony Betcris, wykorzystując platformy Przelewy24, PayU, BlueMedia, BLIK czy karty płatnicze. Minimalny depozyt to 10 zł, zaś maksymalnie wpłacić możecie 40.000 zł. Minimalna wypłata to 20 zł.

Wypłaty realizowane są przelewem na konto. Jeśli zastanawiacie się, kiedy dotrą do Was środki, zerknijcie na tabelę:

Wypłaty realizowane w Betcris

Co wiemy o bukmacherze Betcris?

Globalna działalność Betcris rozpoczęła się w 2006 roku (w Polsce zaś w 2021 roku). Siedziba polskiego oddziału mieści się w Gdyni. Usługi oferowane przez Betcris dostępne są w wielu krajach na całym świecie. Jako ciekawostkę warto dodać, że firma prężnie rozwija się w Ameryce Łacińskiej – posiada tam ponad 100 punktów naziemnych!

W ofercie bukmachera znajdziecie ponad 50 dyscyplin sportowych. W ciągu całego miesiąca do Waszej dyspozycji jest także ponad 45.000 zdarzeń na żywo, co może ucieszyć fanów rozrywki live. Firma posiada oczywiście zezwolenie Ministra Finansów na urządzenie zakładów wzajemnych, a pełnoletni gracze mogą bez obaw korzystać z jej usług.

Betcris realizuje się także w sponsorowaniu sportu. Do tej pory firma wspierała reprezentację Meksyku oraz ligę ekwadorską i brazylijską oraz Super Bowl! Jest ponadto partnerem kluczowym Pogoni Szczecin, sponsorem strategicznym Asseco Resovii, sponsorem głównym Łódzkiego Związku Piłki Nożnej i Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, a także oficjalnym bukmacherem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Informacje o ryzykach

Promocje zakładów bukmacherskich są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Bonusy bukmacherskie nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii, sportu, finansów oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z usług danego podmiotu, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Betcris to legalny bukmacher posiadający zezwolenia (PS4.6831.1.2019) na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł powstał we współpracy z Betcris.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów