Superbet: bonus powitalny o wartości aż 3754 zł na start! Największy na rynku!

Trwa do:
31 grudnia 2023

Oferowany przez bukmachera Superbet bonus powitalny to największa tego typu promocja na polskim rynku. Łączna wartość premii może wynieść nawet 3574 zł! Prawdopodobnie najciekawszą okazją będzie cashback o wartości nawet 3500 zł – bukmacher zwróci Wam ewentualną stratę, jeśli po tygodniu gry wyjdziecie „na minus”. Oprócz tego możecie też liczyć na bonus od pierwszego depozytu (100% do kwoty 200 zł) oraz dwa freebety, które otrzymacie niejako przy okazji spełniania pozostałych warunków (o wartości 34 zł oraz 20 zł). Brzmi ciekawie? Moim zdaniem Superbet zaprezentował całkowicie nowatorską formułę promocji, która nie może się nie podobać, szczególnie osobom, które miały już do czynienia z innymi „bukami” 😉 A jeśli macie mniej niż 18 lat, przestańcie czytać już na tym etapie i po prostu zamknijcie artykuł.

Uwaga: na końcu artykułu znajdziecie małą ściągawkę – najważniejsze czynności i punkty promocji, które pozwolą Wam wyciągnąć z akcji jak najwięcej korzyści – krok po kroku.

Jak założyć konto w Superbet? Bonus powitalny w kilku krokach!

Zacznijmy od początku: bonus powitalny Superbet przeznaczony jest dla nowo zarejestrowanych graczy, którzy zaakceptują regulamin akcji. Promocja trwa do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Żeby otrzymać bonus powitalny Superbet powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować nowe konto. Wypełnijcie wszystkie pola z danymi osobowymi i podajcie nowe dane dostępowe do swojego konta w serwisie bukmachera. W zaznaczonym miejscu na Waszym ekranie (zrzut ekranu poniżej) powinien pojawić się kod promocyjny JAKDOROBIC. Jeśli jednak nie wczyta się automatycznie, możecie wpisać go lub skopiować ręcznie.

Kod promocyjny Superbet: JAKDOROBIC

na Waszym ekranie wyświetli się bardzo ważne okno dialogowe. W tym momencie należy zaznaczyć akceptację bonusu powitalnego. Bez tego wszystkie bonusy przejdą Wam koło nosa 😉

Bonus powitalny – Superbet

Superbet – bonus powitalny od pierwszej wpłaty, czyli 200 zł za darmo + freebet 34 zł dla nowych

Podstawowym warunkiem udziału we wszystkich promocjach z bonusami jest oczywiście złożenie depozytu. Powinniście zrobić to w ciągu 14 dni od chwili zaakceptowania oferty bonusu powitalnego. Bukmacher podwoi Waszą wpłatę, wypłacając nawet 100% zł środków bonusowych, aż do 200 zł. Depozyt może być oczywiście większy – według Waszego uznania 😉 Na obrót środkami bonusowymi macie 10 dni, po tym czasie bonus przepadnie bezpowrotnie. Warunki obrotu znajdziecie w dalszej części artykułu.

Depozyt w Superbet

Minimalna wpłata, która zapewni podwojenie depozytu to 20 zł. Ja jednak sugeruję Wam wpłacić nieco więcej – minimum 50 zł. Dlaczego?

W ten sposób zyskacie dodatkowy bonus w postaci freebetu o wartości 34 zł. Freebet zostanie przyznany Wam w ciągu 48 godzin od chwili wykonania pierwszego depozytu. Następnie będziecie mieli 72 godziny na zaakceptowanie tych środków na koncie. Darmowy zakład o wartości 34 zł będziecie mogli postawić przez 3 dni od chwili zaakceptowania bonusu. Freebet możecie wykorzystać na postawienie zakładów z oferty przedmeczowej lub live. Pamiętajcie o zapisie regulaminu:

Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden freebet. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus/freebet, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować kolejny bonus/freebet.

Dostępne metody płatności widzicie na powyższym screenie. Każda z nich jest całkowicie darmowa i każda (z wyjątkiem tradycyjnego przelewu) skutkuje natychmiastowym zasileniem konta.

Szczegóły dotyczące płatności znajdziecie w tym dokumencie.

Freebet Superbet – darmowe 20 zł na grę

Dodatkowy freebet otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu (minimum 20 zł) pobierzecie aplikację mobilną Superbet i zalogujecie się w niej do swojego konta. Znajdziecie ją w tym miejscu. Środki zostaną przyznane w ciągu 72 godzin od chwili pierwszego zalogowania do aplikacji, po czym powinniście je zaakceptować w ciągu 7 dni. Po zaakceptowaniu bonusu powinniście postawić zakład z oferty przedmeczowej lub oferty live w ciągu 10 dni (w tym czasie zakład musi być też rozliczony, więc odpadają zakłady długoterminowe).

Dobrą wiadomością jest zapis regulaminu: Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za Freebet będzie pomniejszona o stawkę Freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.

Wystarczy więc, że postawicie zakładu w ramach środków freebet po dowolnym kursie i ewentualna wygrana będzie Wasza (pomniejszona o stawkę freebetu). Ta zasada dotyczy to obu freebetów, które opisałem (34 zł i 20 zł).

Cashback Superbet – nawet 3500 zł z powrotem w kieszeni!

Przejdźmy do najciekawszej części promocji (z największym możliwym do uzyskania bonusem). Superbet ma dla Was prostą propozycję: przez 7 dni od chwili złożenia pierwszego depozytu możecie stawiać zakłady z oferty bukmachera. Jeśli po 7 dniach Wasz bilans będzie ujemny, to bukmacher zwróci Wam różnicę. Zwrotowi podlegają kwoty do łącznej wartości 3500 zł! Bukmacher nie zwróci Wam przegranych środków bonusowych ani pobranych od stawek zakładów podatków (12%). Dla lepszego zobrazowania poniżej zamieszczam przykład z regulaminu oferty:

Przykładowy zwrot w ramach tygodniowego cashbacku Superbet

Dla większych kwot może to z kolei wyglądać następująco:

Załóżmy, że łączna wartość wszystkich stawek to aż 5000 zł (co daje 600 zł zapłaconego podatku). Łączna wartość wygranych zakładów to przykładowo 2500 zł. W takiej sytuacji gracz wychodzi „na minus”. Dzięki promocji odzyska jednak to, co stracił (minus podatek i wartość wygranych), czyli 1900 zł. (5000 zł – 2500 zł – 600 zł = 1900 zł). Jeśli gracz skorzystał z bonusowych środków do postawienia zakładów, zwrot zostanie o tę wartość uszczuplony. Jeśli więc w trakcie tygodnia bez ryzyka wykorzystaj freebet o wartości 34 zł, to zamiast 1900 zł, gracz otrzyma 1866 zł. Maksymalny możliwy zwrot to 3500 zł.

Ta promocja jest dostępna wyłącznie dla tych graczy, którzy skorzystali z bonusu od depozytu. Pod uwagę brane są tylko zakłady zakończone i rozliczone w trakcie trwania tygodniowego okresu bez ryzyka. Bonus zostanie wypłacony w ciągu 24 godzin od zakończenia tego okresu. Możecie stawiać na zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz zakłady live. Przyznane w ramach zwrotu środki trzeba obrócić w ciągu 10 dni. Szczegóły obrotu wszystkimi bonusami przedstawię w dalszej części artykułu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie bonusu powitalnego Superbet.

Superbet – obrót środkami i wypłata pieniędzy na konto

Środki bonusowe pochodzące ze zwrotu środków w ramach „Tygodnia bez ryzyka” czy też bonus od depozytu wymagają obrócenia, zanim staną się środkami depozytowymi, które możecie wypłacić na konto. Warunki depozytu są proste i identyczne dla obu tych promocji.

Powinniście 2-krotnie obrócić przyznanymi środkami bonusowymi w zakładach bukmacherskich (z jednym lub większą liczbą zdarzeń na kuponie) po kursie na kuponie minimum 1.8. Co ważne, nie muszą to być zakłady wygrane. Do obrotu wliczają się także przegrane kupony. Obrót należy zrobić w ciągu 10 dni od chwili przyznania bonusu. Żeby postawić zakład za środki bonusowe, nie możecie mieć wolnych środków na koncie depozytowym:

Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.

Przykład.: Bukmacher przyznał Wam 250 zł zwrotu w ramach tak zwanego tygodnia bez ryzyka. Korzystając z środków bonusowych, powinniście postawić zakłady za kwotę minimum 500 zł (dwukrotność bonusu) po kursie 1.8 lub większym. Możecie stawiać jedno zdarzenie lub kombinację kilku typów. Przegrany zakład również wliczy się do bonusu.

Identyczne zasady dotyczą bonusu od depozytu.

Freebety z kolei, jak już mówiłem, nie wymagają żadnego obrotu. Powinniście je jedynie wykorzystać w ciągu 10 dni, stawiając przyznaną kwotę na dowolne zakłady przedmeczowe lub live.

Pamiętajcie, że wszystkie terminy dotyczące obrotu czy wykorzystania środków, dotyczą nie tyle samego postawienia, co rozliczenia zakładu. Nie obstawiajcie więc długoterminowych zakładów, jeśli mecz nie zostanie zakończony przed terminem obrotu.

Promocja krok po kroku – najważniejsze informacje

Dla porządku umieszczam w tym miejscu najważniejsze czynności, potrzebne do zyskania maksymalnej wartości z promocji.

Gdy już założycie konto…:

  1. Złóżcie pierwszy depozyt. Jeśli zależy Wam tylko na bonusie 100% od depozytu (do 200 zł), wpłaćcie minimum 20 zł. Jeśli chcecie otrzymać do tego 34 zł na grę w formie freebetu – wpłaćcie zamiast tego minimum 50 zł. Na dokonanie depozytu macie 14 dni od chwili akceptacji regulaminu promocji po aktywacji konta.
  2. Otrzymany 100% bonus od depozytu powinniście obrócić w ciągu 10 dni (po prostu postawcie dwukrotność wartości bonusu po kursie minimum 1.80).
  3. Freebet o wartości 34 zł trafi na konto w ciągu 48 godzin od chwili wykonania pierwszego depozytu (o wartości co najmniej 50 zł). Będziecie mieli 72 godziny na zaakceptowanie tych środków na koncie. Możecie zagrać za te środki przez 3 dni od chwili zaakceptowania bonusu. Wygranej z zakładu za środki z freebeta nie musicie dodatkowo obracać.
  4. Jeśli w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu pobierzecie aplikację mobilną Superbet i zalogujecie się w niej do swojego konta, otrzymacie kolejny freebet (20 zł). Trafi na Wasze konto w ciągu 72 godzin od chwili pierwszego zalogowania do aplikacji, po czym powinniście zaakceptować te środki w ciągu 7 dni. Darmowy zakład powinniście postawić w ciągu 10 dni. Bonusu nie trzeba dodatkowo obracać.
  5. Przez 7 dni licząc od pierwszego depozytu bukmacher będzie zliczał wartość przegranych zakładów, a na koniec zwróci Wam przegrane pieniądze (minus podatek, wartość wygranych i środki bonusowe – szczegóły w dedykowanym akapicie).

Wypłata środków Superbet

Żeby wypłacić swoje pieniądze, powinniście zweryfikować tożsamość, przesyłając zdjęcie/skan dowodu osobistego lub innego dokumentu. Zgodnie z prawem powinniście zrobić to w ciągu 30 dni od założenia konta. Gdy przejdziecie przez formalności, będziecie mogli zlecić wypłatę środków na konto bankowe, PayPal, bezpośrednio na kartę płatniczą, Skrill, Neteller lub Paysafecard. Wszystkie metody wypłat są darmowe, a Superbet korzysta z usług pośrednika SafeCharge – największego i najbezpieczniejszego dostawcy tego typu usług.

Superbet – co wiemy o bukmacherze?

Superbet to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek bukmacherskich na naszym rynku. Firma została założona w Rumunii w 2009 roku i zatrudnia obecnie ponad 3500 osób. Marka pojawiła się w Polsce pod koniec 2019 roku, uzyskując stosowne zezwolenie Ministra Finansów i otwierając pierwotnie 48 punktów naziemnych. Firma słynie z prostej i czytelnej oferty, bardzo przemyślanej aplikacji mobilnej i szybkości działania. Na wszelkie pytania zadane supportowi otrzymywałem praktycznie natychmiastową odpowiedź, a zrozumienie zasad bonusu nie przysporzyło mi żadnych problemów. Przejrzyste reguły i brak haczyków – to spodobało mi się najbardziej. Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu 😉

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Superbet to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.5.2019 otrzymano 24.10.2025 r.

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. – właścicielem marki Superbet.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów