fbpx

GO+Bet: cztery bonusy na start i aż 920 złotych do zgarnięcia z kodem promocyjnym JAKDOROBIC! 

Zakłady bukmacherskie GO+Bet to serwis mogący pochwalić się jednym z najkrótszych staży na polskim rynku internetowych zakładów sportowych. Ten legalny operator zadebiutował w branży w 2022 roku i z miejsca zaskarbił sobie sympatię graczy, a jednym z powodów takiego obrotu spraw jest bez wątpienia atrakcyjny bonus powitalny dostępny z kodem promocyjnym JAKDOROBIC. Jakie premie na start czekają na nowych klientów bukmachera? Jak zarejestrować konto oraz jak krok po kroku wycisnąć “maksa” z każdej promocji GoPlusBet? Ekipa serwisu JakDorobic.pl postanowiła to sprawdzić. Pamiętajcie jednak, że zarówno ta promocja, jak i same zakłady bukmacherskie to zabawa dla pełnoletnich i odpowiedzialnych osób. Nie namawiamy nikogo do wpłacania własnych środków na konto któregokolwiek z bukmacherów. Jeśli macie mniej niż 18 lat, przestańcie czytać już na tym etapie i po prostu zamknijcie artykuł.

GoPlusBet kod promocyjny JAKDOROBIC – jakie niespodzianki czekają na nowych klientów bukmachera?

Polski ranking legalnych bukmacherów pęka w szwach, a fakt, że konkurencja wśród firm z polską licencją Ministerstwa Finansów jest tak spora, to doskonała informacja z perspektywy typerów. Dlaczego? Powód jest szalenie prosty, a mianowicie najlepsi operatorzy muszą bić się o nowych klientów, a nie ma ku temu lepszego sposobu, niż atrakcyjny bonus powitalny. 

Doskonale zdawali sobie z tego sprawę włodarze bukmachera GoPlusBet, który pojawił się w branży w 2022 roku i chcąc nie chcąc musiał od pierwszych tygodni bić się o swoje miejsce w branży. Efekt tego jest taki, że nowi klienci tej platformy mogą liczyć na kilka bardzo atrakcyjnych bonusów powitalnych, w tym premię za każdy z trzech pierwszych depozytów oraz w 100% darmowy freebet bonus bez depozytu. W związku z tym łączna pula darmowych środków do zgarnięcia z kodem promocyjnym JAKDOROBIC to aż 920 złotych!

Bukmacher GoPlusBet – pakiet powitalny!

Bukmacher GoPlusBet: bonusy powitalne dla nowych graczy

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 300 złotych,
 • Cashback bonus 100% aż do 500 złotych,
 • Freebet bonus 50% aż do 100 złotych,
 • Freebet bonus bez depozytu 20 złotych.

Rejestracja w GoPlusBet – jak założyć konto gracza z kodem promocyjnym JAKDOROBIC?

Dostęp do powitalnego pakietu bonusów GO+Bet będą mieli wyłącznie typerzy, którzy dokonają pełnej rejestracji w serwisie, czyli wypełnią formularz i założą konto gracza. Na szczęście na bazie naszych doświadczeń możemy Was zapewnić, że cały proces jest bajecznie prosty i nie trwa dłużej, niż kilka minut. 

W trakcie rejestracji w GoPlusBet zostaniecie poproszeni o kilka podstawowych danych osobowych (warunek konieczny), bukmacher w kontekście obstawiania zakładów nie wymaga przesłania skanów dowodu osobistego. Tyle tylko, że jeśli polujecie na bonusy powitalne, a także będziecie chcieli wypłacić wygrane w Goplusbet środki na konto bankowe, to weryfikacja danych osobowych jest już konieczna.

Kod promocyjny JAKDOROBIC – rejestracja konta w GoPlusBet

Jak założyć konto w GO+Bet? Rejestracja w tym serwisie sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków. 

 1. Odwiedzasz dedykowaną stronę promocji i klikasz żółty button ZAREJESTRUJ (jeśli pole do rejestracji samo się nie pojawiło). 
 2. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy, w którym wpisujesz między innymi imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło do konta w GoPlusBet. 
 3. W pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY wpisujesz hasło JAKDOROBIC (choć powinno podstawić się samo).
 4. Wypełniasz pozostałe pola formularza. 
 5. Potwierdzasz zgody marketingowe i zakładasz konto. 
 6. Dokonujesz weryfikacji danych osobowych (skan dowodu + numer rachunku bankowego), czyli zakładasz konto stałe. 
 7. Gotowe! Komplet bonusów powitalnych GoPlusBet jest do Twojej dyspozycji. Dobrej zabawy!

Bonus 300 złotych po pierwszym depozycie u bukmachera GoPlusBet

Pierwsza promocja na start od GO+Bet wpadnie w Wasze ręce chwilę po zarejestrowaniu konta gracza (jeszcze raz przypominamy o koniecznej weryfikacji danych) oraz wpłaceniu depozytu. Minimalna kwota wpłaty kwalifikująca się do skorzystania z tej premii wynosi 50 złotych, natomiast maksymalny bonus padnie łupem typerów, którzy wpłacą 300 złotych lub więcej. 

Darmowe środki zostaną zaksięgowane na saldzie bonusowym, co oznacza, że nie można ich przelać na rachunek w banku. Wypłata będzie możliwa dopiero po dokonaniu obrotu bonusem 4x (wielokrotne kupony AKO, co najmniej 3 typy, kurs minimalny każdej selekcji 1.30) oraz obrotu depozytem 1x (kurs minimalny 1.60). 

Do obrotu zaliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo, natomiast na kuponie nie mogą znaleźć się typy dotyczące sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Maksymalny czas na obrót tym bonusem wynosi 7 dni od momentu przyznania środków, a pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Bukmacher GoPlusBet- bonus od pierwszego depozytu

Zakład bez ryzyka GO+Bet: cashback bonus po drugim depozycie aż do 500 złotych

Również druga wpłata na konto gracza w GoPlusBet premiowana jest atrakcyjnym bonusem. Tym razem do zgarnięcia jest cashback 100% aż do 500 złotych oznaczający w praktyce możliwość zagrania dowolnego kuponu bez jakiegokolwiek ryzyka utraty środków. No… prawie dowolnego, gdyż bukmacher stawia kilka warunków, na szczęście z pewnością nie takich z gatunku nie do przeskoczenia. Ale po kolei. 

Z promocji od drugiego depozytu mogą skorzystać ci klienci GO+Bet, którzy posiadają konto stałe, zaznaczyli zgody marketingowe i mają za sobą pierwszą wpłatę. Wszystko co trzeba wówczas zrobić, to wpłacić drugi depozyt minimum 50 złotych, a następnie za co najmniej 20 złotych obstawić dowolny kupon, którego łączny kurs nie przekroczy wartości 10.00. 

Jeśli zakład będzie zwycięski, wówczas chwilę później wygrana pojawi się na głównym saldzie depozytowym, skąd gracz będzie mógł wypłacić ją na rachunek bankowy. Jeśli natomiast tym razem zabraknie Wam szczęścia i któraś z selekcji okaże się nietrafiona, wówczas bukmacher zwróci Wam przegraną stawkę, a zwrot pojawi się na saldzie bonusowym jako cashback aż do 500 złotych. 

Darmowych środków nie można rzecz jasna od razu wypłacić. Będzie to możliwe po dokonaniu obrotu bonusem 3x na kuponach AKO (co najmniej 3 selekcje, kurs minimalny każdego typu 1.30), na co macie nie więcej, niż 7 dni. To kluczowe informacje, które musicie poznać w kontekście tego bonusu, a jeśli interesuje Was więcej szczegółów, to do Waszej dyspozycji jest regulamin promocji.

GoPlusBet kod promocyjny JAKDOROBIC – bonus od drugiego depozytu

Freebet bonus 100 złotych za trzeci depozyt w GoPlusBet

Myślicie, że to koniec niespodzianek na start od GO+Bet? Jeszcze czego?! Również trzeci depozyt premiowany jest bonusem, a tym razem do zgarnięcia jest darmowy zakład o wartości 100 złotych. Co trzeba zrobić? To bardzo proste!

Wystarczy dokonać trzeciego depozytu na konto gracza w GoPlusBet na kwotę co najmniej 200 złotych i za minimum taką samą stawkę obstawić wielokrotny kupon AKO (minimum 3 selekcje, kurs minimalny każdego typu 1.40, kurs minimalny całego kuponu 3.00). Niezależnie od tego, czy Wasz kupon będzie trafiony, czy finalnie wyląduje w koszu, to i tak na koncie gracza pojawi się gwarantowany freebet o wartości 100 złotych. 

Gracz ma maksymalnie 7 dni na wykorzystanie darmowego zakładu i może zrobić to na kuponie AKO (co najmniej 3 selekcje, kurs minimalny każdego typu 1.30). Ewentualna wygrana zostanie zaksięgowana na głównym saldzie depozytowym, co oznacza, że można ją od razu przelać do banku, natomiast musicie pamiętać, że nie może ona przekroczyć kwoty 2279 złotych. Szukacie więcej informacji? Odnajdziecie je w regulaminie bonusu

Promocja powitalna GoPlusBet – bonus od trzeciego depozytu

Freebet bonus bez depozytu o wartości 20 złotych dla nowych graczy w GoPlusBet

Być może kwota ostatniego z bonusów powitalnych bukmachera GO+Bet nie powala na kolana, natomiast z pewnością nie nazwalibyśmy go mało atrakcyjnym. Wszystko za sprawą tego, że aby skorzystać z tej promocji nie trzeba wpłacać depozytu, ani obstawiać żadnych zakładów, a wszystko czego wymaga bukmacher, to… rejestracja konta. Tylko tyle!

W 100% darmowy zakład o wartości 20 złotych pojawi się na koncie każdego gracza, który dokona pełnej rejestracji w GoPlusBet (konto stałe) oraz zaznaczy komplet wymaganych zgód marketingowych. Freebet musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni, kwalifikują się do niego kupony AKO (co najmniej 3 selekcje, kurs minimalny każdego typu 1.30), a wygrana, która nie może przekroczyć kwoty 200 złotych księgowana jest od razu na saldzie depozytowym. Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

 

Kod promocyjny JAKDOROBIC: bonusy powitalne GoPlusBet krok po kroku

Mając wieloletnie doświadczenie na tym polu oceniamy bonus powitalny GO+Bet bardzo pozytywnie i według nas jest to propozycja warta rozważenia z perspektywy graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z internetowymi zakładami sportowymi. Dlaczego? Głównie ze względu na mało skomplikowany regulamin poszczególnych promocji, dzięki czemu zgarnięcie maksymalnej puli darmowych środków na grę sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków. 

 1. Załóż konto stałe z kodem JAKDOROBIC i potwierdź zgody marketingowe, a otrzymasz w 100% darmowy freebet 20 złotych. 
 2. Wpłać pierwszy depozyt minimum 50 złotych, a otrzymasz bonus 100% aż do 300 złotych. 
 3. Wpłać drugi depozyt minimum 50 złotych i obstaw kupon, a jeśli przegrasz otrzymasz cashback bonus 100% aż do 500 złotych. 
 4. Wpłać trzeci depozyt minimum 200 złotych i obstaw kupon, a niezależnie od wyników otrzymasz freebet 100 złotych. 

Więcej szczegółowych informacji o bonusach powitalnych GO+Bet odnajdziesz na dedykowanej stronie promocji

Wpłaty i wypłaty w GO+Bet

Najmniejszego problemu nie stanowi wpłacenie depozytu na konto, czyli zasilenie swojego budżetu na grę. Do dyspozycji klientów GoPlusBet jest kilka bezpiecznych metod płatniczych (Przelewy24, Google Pay, BLIK, Apple Pay), minimalna kwota depozytu wynosi 2 złote, a maksymalna kwota jednorazowego przelewu nie może przekroczyć 100 tysięcy złotych. Środki są księgowane w budżecie w ciągu 15 minut, bukmacher nie pobiera rzecz jasna żadnej prowizji, a lista obsługiwanych banków dostępna jest poniżej.

Depozyt w GO+Bet – lista obsługiwanych banków

Bardzo komfortowo z perspektywy typerów prezentuje się także proces wypłacenia wygranych środków, jeśli okaże się, że Wasze typy były poprawne. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce jedyną dostępną w GO+Bet opcją jest tradycyjny przelew na konto w banku, minimalna kwota wypłaty to 20 złotych, a maksymalny jednorazowy transfer nie może przekroczyć 50 tysięcy złotych. Graczy z pewnością ucieszy fakt, że GoPlusBet realizuje błyskawiczne przelewy, dzięki którym środki powinny opuścić konto bukmachera w ciągu kilkunastu minut, natomiast pamiętajcie, że możliwość wypłaty mają wyłącznie posiadacze konta stałego, czyli typerzy, którzy dokonali weryfikacji danych osobowych.

GO+Bet – co wiemy o tym bukmacherze? 

Co musicie wiedzieć o bukmacherze GoPlusBet przed dokonaniem rejestracji w tym serwisie? Kluczowa informacja z perspektywy typerów to legalność firmy. Serwis posiada aktualną licencję od Ministerstwa Finansów, a pozwolenie GO+Bet o numerze PA11.6831.11.2021 jest ważne do 2026 roku, co oznacza, że co najmniej do tego czasu typowanie zakładów u tego bukmachera, który jak sam się chwali posiada w 100% polski kapitał jest całkowicie legalne.

Bukmacher GoPlusBet: 920 złotych dla nowych graczy z kodem JAKDOROBIC

Jaki rodzaj typerów powinien zastanowić się nad dołączeniem do grona klientów bukmachera GO+Bet? W naszej opinii coś dla siebie w ofercie zakładów tej firmy odnajdzie każdy gracz, gdyż poza szerokim wachlarzem kursów stricte sportowych serwis proponuje również typy na E-sport, sporty wirtualne, a także gry karciane. 

Oferta zakładów bukmachera GoPlusBet

Wreszcie, w naszej opinii GO+Bet to doskonała propozycja dla łowców bonusów. Promocyjny pakiet na start dla nowych graczy dostępny z kodem JAKDOROBIC już znacie, natomiast również stali klienci tej firmy nie opuszczą strony bukmachera z pustymi rękami. GO+Bet regularnie organizuje ciekawe akcje promocyjne, dzięki którym Wasze konto nigdy nie powinno świecić pustkami.

Bukmacher GoPlusBet: bonusy i promocje

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

GO+Bet to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PA11.6831.11.2021 otrzymano 29.11.2021 r.

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z GO BET Sp. z o.o  – właścicielem marki GoPlusBet.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów