Fortuna: bonus aż 335 zł dla czytelników bloga JakDorobic.pl! Zakłady bez Ryzyka do 300 zł + Freebety 35 zł

Kolejny świetny zestaw bonusów od zakładów bukmacherskich trafia na bloga! Przygotowany przez platformę Fortuna bonus na start może dodać nieco pikanterii weekendowym wieczorom, a wiem, że nie brakuje wśród Was entuzjastów sportu! W grę wchodzą całkiem spore pieniądze – łączna wartość bonusów wynosi aż 335 zł. Składają się na to trzy tak zwane freebety (darmowe środki na zakłady o łącznej wartości 35 zł) oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę aż 300 zł. W tym ostatnim przypadku, zwrot środków w przypadku przegranej przyjął najlepszą możliwą formę – bez wymaganego obrotu – z możliwością wypłaty środków na konto. Dziś przedstawię Wam szczegóły wszystkich promocji, zasady przyznawania bonusu oraz powiem nieco o istniejącym już trzecią dekadę polskim bukmacherze Fortuna. W artykule znajdziecie również, a może i przede wszystkim, dedykowany czytelnikom bloga JakDorobic.pl i przygotowany przez firmę Fortuna kod promocyjny! Aha, jeśli macie mniej niż 18 lat – przestańcie czytać już w tym miejscu i zamknijcie artykuł.

Kilka słów na początek

Bloga JakDorobic.pl prowadzę od 2014 roku i niemal od samego początku, co bardzo mnie cieszy, mam stały kontakt z Wami – moimi czytelnikami. Rozmawiamy w komentarzach, mediach społecznościowych i e-mailach. Stąd właśnie wiem, że nie brakuje wśród Was osób, które oprócz promocji bankowych, wykorzystują także inne sposoby na zdobywanie bonusów i premii. Z entuzjazmem przyjąłem więc propozycję stworzenia dedykowanego kodu dla czytelników bloga, który wykorzystać można na platformie bukmacherskiej firmy Fortuna. To marka z długą tradycją sięgającą połowy lat 90-tych, tysiącami zadowolonych klientów i setkami tysięcy złotych wypłacanych wygranych i bonusów każdego roku. Wiem, że wiele z Was czekało na taką okazję, dlatego jestem naprawdę podekscytowany odbiorem tego artykułu.

Czuję się w obowiązku, by powiedzieć Wam jedno: promocje na start, które mam dla Was tym razem, pozwolą Wam przetestować platformę bez zbędnego ryzyka. Mimo wszystko pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie są wyłącznie dla pełnoletnich, odpowiedzialnych osób, które wiedzą, co robią. Nikogo nie nakłaniam do zakładania konta i wpłaty własnych środków, a jedynie przedstawiam warunki ciekawych promocji z bonusami o łącznej wartości 335 zł. Pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie to hazard, a to już samo w sobie niesie ryzyko uzależnienia.

Cztery różne promocje powitalne od platformy Fortuna dla nowych graczy!

Korzystając z kodu PEWNIACZKI zostaniecie zakwalifikowani do różnych promocji. Otrzymacie możliwość obstawienia:

  • Freebetu 20 zł – bukmacher podaruje Wam środki na jeden darmowy zakład o tej wartości. Nie będziecie musieli wpłacać własnych środków, a w razie prawidłowego typu zyskacie możliwość wypłacenia wygranej kwoty.
  • Freebetu 10 zł – drugi freebet otrzymacie za pierwsze zasilenie konta, jednak skorzystanie z zakładu nie będzie wymagało użycia własnych środków.
  • Freebetu 5 zł – ten bonus można otrzymać udostępniając swój kupon na profilu gracza, tak aby inni klienci Fortuny mogli z niego skorzystać i zagrać takie same typy.
  • Trzech zakładów bez ryzyka do łącznej wartości 300 zł – w ramach tej promocji otrzymujecie 3 zakłady bez ryzyka o wartości 100 zł każdy. Zasady wyglądają następująco: zakład typu cashback wymaga wpłacenia własnych środków. W razie błędnego wytypowania zdarzeń bukmacher zwróci Wam całą zainwestowaną kwotę. Pamiętajcie, że żeby Wasze trzy zakłady zostały uznane za zakłady bez ryzyka, powinniście zaakceptować regulamin promocji (po rejestracji i zalogowaniu się do konta na ekranie powinno pojawić się powiadomienie z opcją udziału w promocji, cashback znajdziecie też w zakładce Moje bonusy). Natomiast w przypadku wygranej – standardowo – wygraliście, więc to Wasze pieniądze. W dalszej części wpisu dokładnie i szczegółowo wyjaśnię jak zawrzeć takie zakłady i kto może to zrobić.

fortuna bonus
Bukmacher Fortuna – bonus 5 zł za udostępnienie kuponu

Fortuna – kod promocyjny dla nowych użytkowników!

Wszystkie promocje przeznaczone są dla nowych klientów Fortuny, czyli osób, które nie miały wcześniej konta na tej platformie. Żeby wziąć udział w akcji i zyskać bonusy na start, powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i dokonać pełnej rejestracji. Kod promocyjny PEWNIACZKI powinien uzupełnić się automatycznie, ale jeśli tak się nie stanie, wpiszcie go ręcznie w odpowiednim miejscu formularza.

bonus fortuna rejestracja
Fortuna – rejestracja nowego konta

Opcje są dwie: zakładacie konto za pośrednictwem banku, który w tym przypadku poświadcza Waszą tożsamość (poprzez przelew weryfikacyjny) lub zakładacie konto tymczasowe, które będziecie musieli zweryfikować tradycyjnie, czyli za pomocą zdjęcia dokumentu tożsamości.

Dwa sposoby rejestracji w Fortunie

Promocja na start Fortuna – bonus bez depozytu (darmowy zakład 20 zł)

Oferowany przez Fortunę freebet bez depozytu to bonus dla nowych klientów. Za pełną rejestrację z weryfikacją danych osobowych otrzymacie od platformy upominek w postaci 2800 punktów lojalnościowych FKP (Fortuna Klub Plus), które są równoznaczne z darmowym zakładem o wartości 20 zł. Będziecie mogli przeznaczyć je na dowolne zakłady, które nie będą wymagać od Was angażowania własnych środków! 

Jeśli więc założycie konto, jak opisałem to w poprzednim akapicie, będziecie mogli zacząć grać za „wirtualne” pieniądze. Ewentualna wygrana będzie jednak jak najbardziej realna, a zdobyte w ten sposób środki będziecie mogli wypłacić na swoje konto bankowe. Freebet należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego.

Bonusy powitalne Fortuna – freebet 10 zł po pierwszym depozycie

Drugi bonus w postaci freebetu o wartości 10 zł wpadnie na Wasze konto po pierwszym jego zasileniu (konieczna jest wcześniejsza rejestracja z kodem promocyjnym PEWNIACZKI). Następnie należy dokonać pierwszego depozytu na konto gracza, a chwilę później w budżecie pojawi się 1400 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na freebet 10 zł. 

Co ważne – nie ma potrzeby kilkukrotnego obracania bonusu. Konieczne jest postawienie zakładów za przyznane punkty, a ewentualna wygrana będzie możliwa do wypłaty. Dostępne będą dla Was wszystkie zdarzenia z oferty sportowej. Ponadto nie istnieje też minimalny, ani maksymalny kurs kuponu, który możecie stworzyć za promocyjne środki. Freebet należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego.

Pakiet powitalny Fortuna – freebet bonus 5 zł za udostępnienie kuponu

Ostatni z powitalnych freebetów wynosi 5 zł i trudno o łatwiejsze warunki bonusu. Wszystko co trzeba zrobić to założyć profil gracza, wpłacić depozyt i pochwalić się dowolnym kuponem (ważne, aby żadne zdarzenie na kuponie się nie rozpoczęło). Bukmacher daje w tym miejscu pełną dowolność swoim klientom, a zakład można udostępnić dzień po rejestracji lub 3 lata później. Zależy od Was.

Zakład można udostępnić w Strefie Kuponów z zakładce Moje Konto (prawy górny róg strony), a w ciągu 15 minut w budżecie powinno pojawić się 700 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus. Punkty można chwilę później zamienić na darmowy zakład o wartości 5 zł, freebet można wykorzystać na dowolnym kuponie do końca roku kalendarzowego, a ewentualna wygrana trafia od razu na główne saldo depozytowe i nie trzeba jej obracać.

Fortuna – kod promocyjny na zakład bez ryzyka – 300 zł bez wtopy? Jak to działa?

Pora na główne danie, czyli trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości do 300 zł. Promocja trwa bezterminowo – w tym czasie należy zarejestrować nowe konto na platformie bukmachera Fortuna. Już tłumaczę na czym polega zabawa.

Po rejestracji konta w ciągu maksymalnie dwóch dni w sekcji Moje bonusy należy zaakceptować regulamin i przystąpić do promocji (w międzyczasie w aplikacji powinno pojawić się też powiadomienie o dostępności tego bonusu). Na wykorzystanie wszystkich trzech zakładów bez ryzyka gracz na maksymalnie 48 godzin od momentu rejestracji, czyli trzeba obstawić trzy zakłady w ciągu 2 dni, a wszystkie zdarzenia na kuponach muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 7 dni. 

Bukmacher Fortuna zwraca zarówno stawkę, jak i odprowadzony od niej podatek (12%)! Jeśli więc wydacie na 3 zakłady łącznie 300 zł, odprowadzony od stawki podatek również wróci na Wasze konto i odzyskacie dokładnie taką samą kwotę, jaką poświęciliście na kupony. 

Do Waszej dyspozycji dostępne są wszystkie zdarzenia z oferty sportowej – zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo. Nie ogranicza Was maksymalny ani minimalny kurs. Jeśli nie chcecie wpłacać maksymalnych kwot – nic nie szkodzi. Możecie wpłacić równie dobrze niższą kwotę, na przykład 100 zł, 50 zł, czy 20 zł. Pamiętajcie jednak, iż z „zakładu bez ryzyka” możecie skorzystać tylko 3 razy. Najbardziej optymalną wpłatą będzie zatem kwota 300 zł – wówczas możecie wycisnąć z bonusów jak najwięcej.

Jedynym ograniczeniem jest tutaj czas rozliczenia zakładu – kupon powinien zostać rozliczony w ciągu 7 kolejnych dni. Jeśli uda Wam się trafić, możecie od razu wypłacić wygraną lub grać dalej. Jeśli jednak się nie uda bukmacher zwraca całą postawioną kwotę (wraz z podatkiem), czyli odzyskujecie 100% przegranej kwoty, a cashback możecie od razu przelać do banku lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Jak wpłacić depozyt w Fortunie?

Żeby postawić zakład bez ryzyka, trzeba najpierw wpłacić własne środki. Jak to zrobić? Wszystkie opcje związane z wpłatami i wypłatami znajdziecie w sekcji Moje konto. Zasilanie salda wygląda dokładnie tak, jak zakupy w sklepie. Możecie wykorzystać kartę płatniczą, kod BLIK wygenerowany w aplikacji lub szybki przelew z konta w praktycznie każdym polskim banku (na poniższym zrzucie znajduje się tylko część dostępnych opcji).


Jak wpłacić depozyt w Fortunie?

Wystarczy wpisać kwotę i gotowe – możecie skorzystać z zakładów bez ryzyka.

Fortuna – depozyt w dwóch krokach

Jak wypłacić środki z Fortuny?

Wypłata jest w zasadzie tak samo szybka, jak wpłata. Wystarczy, że po przejściu do sekcji Moje konto wybierzecie Wniosek o wypłatę. Nie stresujcie się jednak – „wniosek” brzmi poważnie, jednak to zwykłe zlecenie wypłaty na konto. Do Waszej dyspozycji jest szybki przelew przez Przelewy24. Wystarczy wpisać kwotę, zatwierdzić i pieniądze powinny trafić na konto praktycznie od razu (w weekendy mogą wystąpić lekkie opóźnienia).

Wypłata środków z Fortuny

Fortuna – co wiemy o firmie?

Fortuna to drugi obok STS-u największy bukmacher w Polsce oferujący wysokie kursy i najbardziej obszerną ofertę zarówno na platformie internetowej, jak i stacjonarnie. Znajdziecie tam wydarzenia sportowe, długoterminowe zakłady, ofertę wydarzeń e-sportowych oraz wydarzenia zupełnie niezwiązane z żadnymi rozgrywkami (na przykład zakłady o kurs Bitcoina czy wynik wyborów prezydenckich w USA w 2024 roku). Posiada ponad 500 naziemnych punktów bukmacherskich oraz wygodną aplikację, a początki marki sięgają roku 1996.

Fortuna jest także jednym głównych sponsorów klubów, lig i rozgrywek sportowych w Polsce (między innymi piłkarskiego Pucharu Polski i 1. Ligi, żużlowej PGE Ekstraligi, federacji KSW oraz piłkarzy Legii Warszawa oraz Radomiaka).

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Czy bukmacher Fortuna jest bezpieczny?

Fortuna to licencjonowany bukmacher działający zgodnie z prawem na terenie Polski. Posiada niezbędne zezwolenia Ministra Finansów i jest kontrolowany przez wyznaczone do tego celu organy i nie widzę powodów, by z jakiegokolwiek powodu obawiać się o przelane na konto środki. Warto też zaznaczyć, że korzystając z oferty Fortuny, działacie zgodnie z prawem i nie grożą Wam żadne konsekwencje, jak w przypadku zagranicznych bukmacherów bez licencji.

  

Czemu służy rozdawany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny? Po co firma rozdaje pieniądze?

Choć wielu osobom tak wysoki bonus (szczególnie cashbacki do 300 zł) wydaje się nierealny, to w rzeczywistości jest to czysty marketing. Działa to na podobnej zasadzie do promocji bankowych: firmy traktują tego rodzaju okazje jak reklamę. Wieści o promocji rozchodzą się tempem błyskawicy, a zamiast opłacać powierzchnię reklamową, budżet przeznaczony na reklamę trafia do rąk samych użytkowników. Zadowolona jest firma, która liczy na to, że część klientów zostanie z nią na dłużej oraz sami klienci, którzy zyskują realną wartość. Oprócz tego nowi użytkownicy mogą przetestować platformę „na żywym organizmie” bez potrzeby ryzykowania utraty własnych środków.

Informacje o ryzykach

Promocje zakładów bukmacherskich są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Bonusy bukmacherskie nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii, sportu, finansów oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z usług danego podmiotu, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł powstał przy współpracy z Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów