Konto/Karta Samodzielniaka od BNP Paribas: 100 zł łatwej premii dla dzieci w wieku 7-18 lat + nawet 435 zł premii dla opiekuna!

Trwa do:
31 października 2023
Dostępność wniosków
5000

Karta Samodzielniaka wraz z kontem dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat z przytupem wraca na bloga! W ramach bardzo prostej promocji Wasze dzieciaki mogą zyskać 100 zł premii na start. Warunki akcji nie są trudne. Wymagają jednak od dziecka konsekwentnego korzystania z karty, czyli wykonywania co miesiąc kilku płatności na dowolną kwotę. Tym prostym sposobem młody człowiek dorobi sobie do kieszonkowego, a także, pod okiem rodziców, wykształci kilka zdrowych finansowych nawyków, w czym pomoże wspomniany rachunek z kartą. BNP Paribas ma też coś dla rodziców i opiekunów, którzy mogą przy okazji zdobyć nawet 435 zł premii za założenie darmowego konta dla dorosłych użytkowników.

Uczestnicy promocji

W akcji promującej Konto i Kartę Samodzielniaka mogą wziąć udział prawni opiekunowie dzieci w wieku 7-13 lat i nastolatkowie w wieku 13-18 lat (tj. nieskończone 18 lat). Główni zainteresowani, czyli dzieci i młodzież, nie mogą posiadać w banku konta dla swojej grupy wiekowej. Uczestnicy będą też wykluczeni, jeśli w przeszłości założyli konto z premią w poprzednich promocjach banku skierowanych do najmłodszych użytkowników. Rodzic/opiekun musi być posiadaczem konta osobistego w BNP Paribas. W lepszej sytuacji są jednak osoby, które z bankiem nie mają jeszcze nic wspólnego, bowiem w trwającej promocji flagowego konta osobistego banku mogą zgarnąć nawet 435 zł premii.

Karta Samodzielniaka – zasady promocji

Promocja będzie trwała do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. W akcji dostępne są tak naprawdę dwa produkty, a potrzebne do podjęcia kroki uzależniono od wieku dziecka.

  1. Pierwsza opcja to Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości – dla nastolatków w wieku 13-18 lat (nieukończone 18 lat) – konto w oddziale otwiera sam nastolatek po uzyskaniu zgody rodzica na udział w promocji. To dziecko jest wówczas właścicielem rachunku.
  2. Druga opcja to Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka – dla dzieci w wieku 7-13 lat (jak wyżej – nieukończone 13 lat) – konto w oddziale otwiera rodzic i to on jest rzeczywistym właścicielem rachunku.

Żeby wziąć udział w akcji, należy w okresie trwania promocji udać się do jednej z placówek banku i dopełnić formalności, zakładając z dzieckiem konto/kartę i pozostałe produkty, które wymieniłem powyżej.

Pamiętajcie, że do udziału w promocji pociecha musi mieć dostęp do bankowości elektronicznej – zawnioskujcie więc również o jej uruchomienie!

Dopasuj produkt do wieku dziecka – Karta Samodzielniaka

Zasil konto i dopilnuj wykonywania płatności

Po założeniu konta i karty powinniście zasilić konto swojego dziecka dowolną kwotą – ma ona wystarczyć do wykonywania cyklicznych płatności kartą. Dziecko/nastolatek powinno bowiem płacić swoją kartą co najmniej 5 razy w ciągu każdego miesiąca, przez 4 kolejne miesiące, licząc od tego, który nastąpił po założeniu konta. Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną te warunki, dziecko otrzyma od banku przelew na kwotę 25 zł (do 10. dnia kolejnego miesiąca).

Jeśli w którymś miesiącu nie uda się spełnić warunków promocji, pozostałe nagrody nadal będą możliwe do zdobycia. Karta Samodzielniaka pozwala na wykonywanie płatności wyłącznie w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Przykład: jeśli konto z kartą dla dziecka/nastolatka zostanie założone we wrześniu 2023 roku, to jako opiekunowie powinniście je zasilić na tyle wcześnie, żeby młody uczestnik promocji zdołał wykonać po 5 płatności bezgotówkowych kartą od października 2023 roku do stycznia 2024 roku. Nagrody będą wówczas wypłacane do 10. dnia listopada i grudnia 2023 roku oraz stycznia i lutego 2024 roku. Jeśli 10. dzień miesiąca wypadnie w weekend lub dzień wolny od pracy (a będzie tak na przykład w grudniu i w lutym), premia trafi na konto w najbliższy dzień roboczy.

Jako że promocja zakłada wypłacanie premii przez 4 kolejne miesiące, może zdarzyć się, że Wasz siedemnastolatek ukończy w tym czasie 18. rok życia. W takiej sytuacji konto zostanie przekształcone w rachunek dla dorosłych, a bank przestanie przekazywać kolejne transze nagrody.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Szczegóły i koszty – Karta Samodzielniaka

No dobrze, ile więc kosztować będzie Was święty spokój i nauka Waszych dzieci finansów osobistych? Prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka jest darmowe. Darmowa jest też Karta Samodzielniaka oraz Karta do Dorosłośli, jednak Mikrokarta Samodzielniaka z opaską na rękę jest już płatna – 1 zł miesięcznie.

Karty dla dzieci i nastolatków pozwalają na darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie kraju, jednak wypłaty BLIKiem z innych bankomatów niż te należące do BNP Paribas są już obarczone 5-procentową prowizją.

Zalety Konta Samodzielniaka – BNP Paribas

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów