Fuksiarz: zakład bez ryzyka do 500 zł bez obrotu! Bonus powitalny dla nowych użytkowników!

Fuksiarz.pl to kolejny bukmacher, który trafia pod nasze analityczne oko. Z pewnością kojarzycie go dzięki współpracy ambasadorskiej ze znanym i lubianym Krzysztofem Stanowskim, który zasłynął dzięki portalowi Weszło oraz Kanałowi Sportowemu. Oferowany przez bukmachera Fuksiarz zakład bez ryzyka to kolejna już tego typu propozycja na blogu. Dużym atutem oferty jest jej prostota – wystarczy, że założycie konto i postawicie pierwszy zakład. Jeśli przegracie, bukmacher zwróci Wam 50% postawionej stawki, a odzyskane pieniądze będziecie mogli od razu wypłacić (i to bez konieczności obrotu!) lub grać dalej, korzystając z kolejnych promocji. Maksymalny zwrot, jaki możemy uzyskać od Fuksiarza to aż 500 zł. Fuksiarz posiada w swojej ofercie również inne bonusy, jednak w niniejszym artykule skupimy się wyłącznie na zakładzie bez ryzyka, stanowiącym największy profit dla nowych klientów. A jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat – przestań czytać i zamknij artykuł już w tym miejscu.

Zapraszam też na drugi artykuł o ofercie Fuksiarza, w którym omawiamy tak zwany cashback bez limitu i inne promocje.

Zakład bez ryzyka Fuksiarz – dla kogo promocja?

Promocja bukmachera Fuksiarz to oferta wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników, którzy nie posiadają konta na platformie i założą je w czasie trwania promocji, wykorzystując link polecający (znajdziecie go w następnym akapicie).

Jak założyć konto w Fuksiarz.pl?

Akcja nie ma daty końcowej i będzie trwała aż do chwili odwołania. W czasie trwania promocji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i założyć konto, a następnie uzupełnić niezbędne dane, by móc wykonać depozyt i postawić swój pierwszy zakład. Konieczne będzie podanie adresu e-mail, numeru PESEL i swojego numeru telefonu, a następnie przepisanie czterocyfrowego kodu otrzymanego SMS-owo.

Fuksiarz – zakład bez ryzyka z 50% zwrotu!

Na końcu pozostaje już tylko zalogować się i dokonać pierwszego depozytu. Żeby wziąć udział w zakładzie bez ryzyka, powinniście wpłacić minimalnie 50 zł (to najniższa stawka, za którą otrzymacie zwrot).

Jak wpłacić środki w Fuksiarz.pl

Fuksiarz – zakład bez ryzyka do 500 zł – zasady promocji

Gdy dodacie już do swojego konta pierwsze środki, możecie skorzystać z tak zwanego zakładu bez ryzyka. Na czym to polega? Już tłumaczę. Aby zakwalifikować się do zwrotu środków, powinniście postawić zakład AKO (minimum 2 zdarzenia na kuponie). Każdy z typów na kuponie powinien mieć kurs co najmniej 1,6. Minimalna stawka kuponu to 50 zł. Promocją objęte są zakłady bukmacherskie, w tym oferta eSportowa oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych. Wykluczono jednak zakłady cashout (wcześniejsza wypłata wygranej przed końcem meczu) i zakłady systemowe.

  • Co w przypadku wygranej? Pieniądze są Wasze – możecie grać dalej lub wypłacić środki na konto bankowe.
  • Co w przypadku przegranej? Bukmacher zwróci Wam 50% Waszej stawki, a zwrot nie podlega konieczności obrotu. Tak samo jak w przypadku wygranej, możecie od razu przejść do dalszej gry lub zwyczajnie wypłacić odzyskane pieniądze.

Maksymalny zwrot to 500 zł. Zakład możecie oczywiście zawrzeć na dowolną kwotę, jednak zwrot od bukmachera zamknie się maksymalnie w tej kwocie. Zakład bez ryzyka to propozycja wyłącznie pierwszego zakładu w historii konta, a nie pierwszego przegranego zakładu – wspominam dla jasności 😉

Chciałbym podkreślić, że zwrotowi nie podlega podatek (12%), który jest naliczany nie od wygranej, a od postawionych środków. Oznacza to tyle, że gdy stawiacie 100 zł na konkretny kupon, to 88 zł stanowi realną stawkę, a 12 zł to podatek. 50% zwrotu będzie w tym przykładzie obliczane od 88 zł, a nie od pełnych 100 zł, a na Wasze konto (jeśli przegracie) trafi 44 zł zwrotu.

Jeśli więc chcecie wykorzystać maksymalny potencjał zakładu bez ryzyka i w razie wpadki odzyskać pełne 500 zł, powinniście postawić kupon za kwotę 1137 zł.

Z promocji może skorzystać jedna osoba w jednym gospodarstwie domowym, korzystająca z jednego komputera i adresu IP. Jeśli więc sami skorzystaliście z bonusu, to mieszkający z Wami pod tym samym adresem partner może zostać wykluczony z akcji.

Przykład. Obstawiacie kupon na kwotę 1137 zł, na którym znajdują się dwa wydarzenia – każde o kursie 1,6. Z tej kwoty 137 zł odprowadzane jest jako podatek, zaś za 1000 zł obstawiane są zakłady.

Scenariusz 1: wygrywacie kupon. Wasza wygrana wynosi 1000 zł x 1,6 x 1,6 = 2560 zł.

Zatem na czysto jesteście 2560 zł – 1137 zł = 1423 zł do przodu.

Do tego dochodzi jeszcze 10% podatku dochodowego od wygranej, czyli 10% x 2560 zł = 256 zł.

Scenariusz 2: przegrywacie kupon. Wasz zwrot wynosi (1137 zł – 137 zł) x 50% = 500 zł

Zatem na czysto jesteście 500 zł – 1137 zł = – 637 zł w plecy.

Obracanie bonusu – czy bonus Fuksiarz wymaga obrotu?

To prawdopodobnie najmocniejsza część całej historii: zwrot w ramach przegranego zakładu nie wymaga od Was obrotu. W przypadku przegranej, 50% stawki obniżonej o podatek trafia na konto depozytowe, skąd od razu możecie wypłacić środki na konto. Nie ma więc nad czym dłużej się rozwodzić.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Fuksiarz – jak wypłacić pieniądze na konto?

Przy pierwszej wypłacie konieczne będzie przeprowadzenie weryfikacji. W tym celu bukmacher może poprosić Was o dostarczenie na przykład wyciągu bankowego lub innego dokumentu z widocznymi danymi. Stosowna informacja trafi na Waszą skrzynkę mailową (warto sprawdzić folder SPAM).

Jak wiele innych firm bukmacherskich Fuksiarz wprowadza pewne regulacje zapobiegające praniu pieniędzy i uniemożliwia wypłatę środków z konta bez wykonania nimi jakiejkolwiek akcji. Dlatego, żeby odblokować możliwość wypłaty, powinniście najpierw obrócić wpłaconymi środkami, czyli postawić zakłady na dowolny kurs i dowolne zdarzenia oraz rodzaje kuponów o równowartości wpłaconej kwoty. To normalna praktyka ze strony bukmachera, a jeśli skorzystacie z promocji i postawicie zakład bez ryzyka za całość wpłaconej kwoty, to ten warunek spełnicie automatycznie.

Bukmacher nie pobiera prowizji od wypłat środków. Transakcja jest realizowana tą samą drogą, co wpłata depozytu (a więc na przykład na to samo konto, które podaliście przy rejestracji/weryfikacji). Dostępnych jest kilka opcji szybkiej wypłaty na konto bankowe:

Zlecenia takiej wypłaty są realizowane w godzinach pracy biura Fuksiarz codziennie między 08:00 a 23:00. Przy pierwszej wypłacie proces może się jednak przedłużyć.

Czemu służy rozdawany przez bukmachera Fuksiarz kod promocyjny? Po co firma rozdaje pieniądze?

Choć wielu osobom tak wysoki bonus wydaje się nierealny, to w rzeczywistości jest to czysty marketing. Działa to na podobnej zasadzie do promocji bankowych: firmy traktują tego rodzaju okazje jak reklamę. Wieści o promocji rozchodzą się tempem błyskawicy, a zamiast opłacać powierzchnię reklamową, budżet przeznaczony na reklamę trafia do rąk samych użytkowników. Zadowolona jest firma, która liczy na to, że część klientów zostanie z nią na dłużej oraz sami klienci, którzy zyskują realną wartość. Oprócz tego nowi użytkownicy mogą przetestować platformę „na żywym organizmie” bez potrzeby ryzykowania utraty własnych środków.

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Fuksiarz to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.1.2020 otrzymano 9 grudnia 2020 r.

Fuksiarz – słów kilka o bukmacherze

Fuksiarz to stosunkowo nowa marka na polskim rynku zakładów bukmacherskich (istnieje od 2021 roku). Wyróżnia się nie tylko polsko brzmiącą nazwą (zaczerpniętą wręcz ze slangu), ale przede wszystkim zrywa ze sztywnym analitycznym wizerunkiem budowanym przez konkurencję. Fuksiarz to firma stworzona od podstaw przez Marcina Szpalerskiego (doświadczenie zdobywał między innymi w Betclic Everest Group i Betsson), który obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej, a działaniami marki bezpośrednio steruje Aneta Tylicka – pierwsza kobieta w Polsce, która objęła tak wysokie stanowisko w firmie oferującej zakłady bukmacherskie. Ambasadorem marki jest rozpoznawalny w piłkarskim świecie dziennikarz Krzysztof Stanowski, który wraz z grupą Weszło przynosi marce sporo pozytywnego rozgłosu (jak sam stwierdził w rozmowie z Marcinem Szpalerskim – Fuksiarz ma najfajniejszego ambasadora na rynku ;)).

https://twitter.com/K_Stanowski/status/1377545850646315008Fuksiarz ma w swojej ofercie wiele ciekawych promocji dla nowych i obecnych graczy, które będziemy sukcesywnie opisywać na blogu (jak na przykład cashback bez limitu). Firma chce pozyskać jak najwięcej klientów i zdecydowanie stawia na własny styl, odcinając się grubą kreską od „sztywnych” bukmacherów z polskiej i zagranicznej sceny. Jak na razie przynosi to pozytywne rezultaty, a spółka notuje wyraźny wzrost zainteresowania.

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z Bukmacherska Sp. z o.o – właścicielem marki Fuksiarz.pl.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów