Fuksiarz: zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu oraz darmowy freebet 10 zł! Prosty bonus powitalny 60 zł dla nowych użytkowników!

Fuksiarz.pl to kolejny bukmacher, który trafia pod nasze analityczne oko. Z pewnością kojarzycie go dzięki współpracy ambasadorskiej ze znanym i lubianym Krzysztofem Stanowskim, który zasłynął dzięki portalowi Weszło oraz Kanałowi Sportowemu, a obecnie jest twarzą Kanału Zero. Oferowany przez bukmachera Fuksiarz zakład bez ryzyka to kolejna już tego typu propozycja na blogu. Dużym atutem oferty jest jej prostota – wystarczy, że założycie konto i postawicie pierwszy zakład. Jeśli przegracie, to bukmacher zwróci Wam 100% postawionej stawki, a odzyskane pieniądze będziecie mogli od razu wypłacić (i to bez konieczności obrotu!) lub grać dalej, korzystając z kolejnych promocji. Maksymalny zwrot, jaki możecie uzyskać od Fuksiarza to 50 zł. Fuksiarz posiada w swojej ofercie również totalnie darmowy zakład bez konieczności wpłaty, a freebet bez depozytu 10 zł otrzymacie za rejestrację w aplikacji mobilnej. Obie te premie doskonale sprawdzą się podczas Euro 2024, ale również w przypadku dowolnych innych rozgrywek z oferty zakładów Fuksiarza. Pamiętaj, że jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, to przestań czytać i zamknij artykuł już w tym miejscu.

Zakład bez ryzyka Fuksiarz – dla kogo jest ta promocja?

Promocja bukmachera Fuksiarz to oferta wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników, którzy nie posiadają konta na platformie i założą je w czasie trwania promocji, wykorzystując link polecający (znajdziecie go w następnym akapicie).

fuksiarz zakład bez ryzyka
Fuksiarz – zakład bez ryzyka 100% aż do 50 zł

Jak założyć konto w Fuksiarz.pl?

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Akcja nie ma daty końcowej i będzie trwała aż do chwili odwołania. W czasie trwania promocji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i założyć konto, a następnie uzupełnić niezbędne dane, aby móc wykonać depozyt i postawić swój pierwszy zakład. Konieczne będzie podanie adresu email, numeru PESEL i swojego numeru telefonu, a następnie przepisanie czterocyfrowego kodu otrzymanego SMS-owo.

bonus bez obrotu fuksiarz
Rejestracja u bukmachera Fuksiarz

Na końcu pozostaje już tylko zalogować się i dokonać pierwszego depozytu. Żeby wziąć udział w zakładzie bez ryzyka, powinniście wpłacić minimalnie 50 zł (to najniższa stawka, za którą otrzymacie zwrot).

fuksiarz bonus doładowanie konta
Depozyt środków w Fuksiarz.pl

Fuksiarz zakład bez ryzyka do 50 zł – zasady promocji

Gdy dodacie już do swojego konta pierwsze środki, możecie skorzystać z tak zwanego zakładu bez ryzyka. Na czym to polega? Już tłumaczę. Aby zakwalifikować się do zwrotu środków, powinniście postawić zakład AKO (minimum 2 zdarzenia na kuponie). Każdy z typów na kuponie powinien mieć kurs co najmniej 1,60. Minimalna stawka kuponu to 50 zł. Promocją objęte są zakłady bukmacherskie, w tym oferta eSportowa oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych. Wykluczono jednak zakłady, w przypadku których gracz skorzystał z opcji Cashout (wcześniejsza wypłata wygranej przed końcem meczu) i zakłady systemowe.

bonus powitalny fuksiarz
Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl
  • Co w przypadku wygranej? Pieniądze są Wasze – możecie grać dalej lub wypłacić środki na konto bankowe.
  • Co w przypadku przegranej? Bukmacher zwróci Wam 100% Waszej stawki aż do 50 zł, a zwrot nie podlega konieczności obrotu. Tak samo jak w przypadku wygranej, możecie od razu przejść do dalszej gry lub zwyczajnie wypłacić odzyskane pieniądze.

Maksymalny zwrot to 50 zł. Zakład możecie oczywiście zawrzeć za dowolną stawkę, jednak zwrot od bukmachera zamknie się maksymalnie w tej kwocie. Zakład bez ryzyka to propozycja wyłącznie pierwszego kuponu w historii konta, a nie pierwszego przegranego kuponu – przypominam dla jasności 😉

Chciałbym podkreślić, że zwrotowi podlega także podatek obrotowy 12%, dzięki czemu w przypadku niepowodzenia do Waszego budżetu wróci 100% stawki przegranej na pierwszym kuponie po rejestracji konta. Jeśli więc chcecie wykorzystać maksymalny potencjał zakładu bez ryzyka i w razie wpadki odzyskać pełne 50 zł, powinniście postawić kupon za kwotę 50 zł. Łatwiej się nie da!

zakład bez ryzyka fuksiarz
Cashback bonus 100% od bukmachera Fuksiarz

Z promocji może skorzystać jedna osoba w jednym gospodarstwie domowym, korzystająca z jednego komputera i adresu IP. Jeśli więc sami skorzystaliście z bonusu, to mieszkający z Wami pod tym samym adresem partner może zostać wykluczony z akcji.

Przykład. Obstawiacie kupon na kwotę 50 zł, na którym znajdują się dwa wydarzenia – każde o kursie 1,60. Pamiętajcie, że w momencie tworzenia kuponu bukmacher potrąci od stawki 12% podatek obrotowy, a zatem realna inwestycja wyniesie 44 zł. 

Scenariusz 1: wygrywacie kupon. Wasza wygrana wynosi 44 zł x 1,60 x 1,60 = 112,64 zł.

Zatem na czysto jesteście 112,64 zł – 44 zł = 68,64zł do przodu.

Scenariusz 2: przegrywacie kupon. Wasz zwrot wynosi wówczas 50 zł (w przypadku porażki bukmacher nie nalicza 12% podatku obrotowego od stawki, lecz zwraca pełną kwotę inwestycji, czyli w tym przypadku 50 zł). 

Obracanie bonusu – czy bonus Fuksiarz wymaga obrotu bonusem cashback?

To prawdopodobnie najmocniejsza część całej historii: zwrot w ramach przegranego zakładu nie wymaga od Was obrotu. W przypadku przegranej, 100% stawki trafia na konto depozytowe, skąd od razu możecie wypłacić środki na konto. Nie ma więc nad czym dłużej się rozwodzić.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Bonus powitalny Fuksiarz – darmowy freebet bez depozytu 10 zł

Premierowy zakład bez ryzyka, to nie jedyna promocja na jaką możecie liczyć rejestrując profil gracza u bukmachera Fuksiarz. Do Waszej dyspozycji będzie także w 100% darmowy freebet bonus o wartości 10 zł, a jedyny wymóg w kontekście dostępu do darmowego zakładu to rejestracja konta stałego w aplikacji mobilnej Fuksiarza. 

fuksiarz bonus powitalny
Bonus powitalny Fuksiarz – freebet bez depozytu

Trudno o łatwiejsze zasady promocji, niż w przypadku powitalnego freebetu bez depozytu od Fuksiarza. Wszystko co należy zrobić, to pobrać darmową aplikację mobilną bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny na ekranie smartfona. Pamiętajcie, że posiadacze iPhonów pobiorą apkę z App Store, natomiast jeśli macie smartfon z systemem Android, to aplikację znajdziecie na mobilnej strone bukmachera. Ponadto przed instalacją bukmacher poprosi Was o zezwolenie na oprogramowanie z nieznanych źródeł, natomiast zapewniamy, że aplikacja Fuksiarza jest w 100% bezpieczna. 

bonus fuksiarz
Aplikacja mobilna Fuksiarz – zakłady w zasięgu ręki przez 24h

Chwilę po założeniu konta w aplikacji mobilnej Fuksiarza powinniście odwiedzić swój profil gracza (prawy górny róg) i dokonać weryfikacji danych osobowych (wysłać skany dowodu osobistego i podać numer konta w banku). W ciągu kilkunastu minut pracownicy Fuksiarza powinni przesłać Wam informację o pozytywnej weryfikacji i założeniu stałego profilu gracza u tego bukmachera. 

To z kolei aktywuje powitalny freebet bonus bez depozytu o wartości 10 zł. Darmowy zakład pojawi się w Waszym budżecie w ciągu 48 godzin, a następnie będziecie mieli 72 godziny na wykorzystanie go na kuponie. Freebet można użyć na dowolnym kuponie AKO, na którym znajdą się co najmniej 2 selekcje po kursie 1,40 lub wyższym (typy przedmeczowe i zakłady na żywo). 

Trafisz? Wygrana (pomniejszona o wartość freebetu 10 zł) ląduje od razu na głównym saldzie depozytowym i możesz ją bezpiecznie przelać do banku (lub typować kolejne zakłady). Tym razem zabraknie Ci szczęścia? Twój budżet depozytowy pozostanie nietknięty, a jedyne co stracisz, to darmowy freebet!

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Fuksiarz – jak wypłacić pieniądze na konto?

Przy pierwszej wypłacie konieczne będzie przeprowadzenie weryfikacji. W tym celu bukmacher może poprosić Was o dostarczenie na przykład wyciągu bankowego lub innego dokumentu z widocznymi danymi. Stosowna informacja trafi na Waszą skrzynkę mailową (warto sprawdzić folder SPAM).

fuksiarz bukmacher
Wypłaty u bukmachera Fuksiarz

Jak wiele innych firm bukmacherskich Fuksiarz wprowadza pewne regulacje zapobiegające praniu pieniędzy i uniemożliwia wypłatę środków z konta bez wykonania nimi jakiejkolwiek akcji. Dlatego, żeby odblokować możliwość wypłaty, powinniście najpierw obrócić wpłaconymi środkami, czyli postawić zakłady na dowolny kurs i dowolne zdarzenia oraz rodzaje kuponów o równowartości wpłaconej kwoty. To normalna praktyka ze strony bukmachera, a jeśli skorzystacie z promocji i postawicie zakład bez ryzyka za całość wpłaconej kwoty, to ten warunek spełnicie automatycznie.

jak wypłacić pieniądze fuksiarz
Błyskawiczne płatności bukmachera Fuksiarz

Bukmacher nie pobiera prowizji od wypłat środków. Transakcja jest realizowana tą samą drogą, co wpłata depozytu (a więc na przykład na to samo konto, które podaliście przy rejestracji/weryfikacji). Dostępnych jest kilka opcji szybkiej wypłaty na konto bankowe:

Bukmacher Fuksiarz – wypłata środków na konto w banku

Zlecenia takiej wypłaty są realizowane 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a minimalna kwota transferu na konto w banku to 5 zł.

Czemu służy rozdawany przez bukmachera Fuksiarz kod promocyjny? Po co firma rozdaje pieniądze?

Choć wielu osobom tak wysoki bonus wydaje się nierealny, to w rzeczywistości jest to czysty marketing. Działa to na podobnej zasadzie do promocji bankowych: firmy traktują tego rodzaju okazje jak reklamę. Wieści o promocji rozchodzą się tempem błyskawicy, a zamiast opłacać powierzchnię reklamową, budżet przeznaczony na reklamę trafia do rąk samych użytkowników.

fuksiarz stanowski
Fuksiarz kod promocyjny – 60 zł dla nowych klientów bukmachera

Zadowolona jest firma, która liczy na to, że część klientów zostanie z nią na dłużej oraz sami klienci, którzy zyskują realną wartość. Oprócz tego nowi użytkownicy mogą przetestować platformę „na żywym organizmie” bez potrzeby ryzykowania utraty własnych środków.

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

bonusy fuksiarz promocje premia
Bonusy i promocje bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.1.2020 otrzymano 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat.

Fuksiarz – słów kilka o bukmacherze

Fuksiarz to stosunkowo nowa marka na polskim rynku zakładów bukmacherskich (istnieje od 2021 roku). Wyróżnia się nie tylko polsko brzmiącą nazwą (zaczerpniętą wręcz ze slangu), ale przede wszystkim zrywa ze sztywnym analitycznym wizerunkiem budowanym przez konkurencję. Fuksiarz to firma stworzona od podstaw przez Marcina Szpalerskiego (doświadczenie zdobywał między innymi w Betclic Everest Group i Betsson), który obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej, a działaniami marki bezpośrednio steruje Aneta Tylicka – pierwsza kobieta w Polsce, która objęła tak wysokie stanowisko w firmie oferującej zakłady bukmacherskie. 

Ambasadorem marki jest rozpoznawalny w piłkarskim świecie dziennikarz Krzysztof Stanowski, który wraz z grupą Weszło przynosi marce sporo pozytywnego rozgłosu (jak sam stwierdził w rozmowie z Marcinem Szpalerskim – Fuksiarz ma najfajniejszego ambasadora na rynku ;)).

fuksiarz legalny bukmacher
Bukmacher Fuksiarz – cashback bez limitu na La Liga

Fuksiarz ma w swojej ofercie wiele ciekawych promocji dla nowych i stałych graczy, które będziemy sukcesywnie opisywać na blogu (jak na przykład cashback bez limitu na La Liga i inne mecze piłkarskie w Hiszpanii). Firma chce pozyskać jak najwięcej klientów i zdecydowanie stawia na własny styl, odcinając się grubą kreską od „sztywnych” bukmacherów z polskiej i zagranicznej sceny. Jak na razie przynosi to pozytywne rezultaty, a spółka notuje wyraźny wzrost zainteresowania.

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z Bukmacherska Sp. z o.o – właścicielem marki Fuksiarz.pl.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów