Bonus STS: Zakład bez ryzyka, czyli nawet 100 zł zwrotu na konto – cashback bez obrotu

Załóż konto, wpłać pierwszy depozyt, postaw swój pierwszy zakład: jeśli wygrasz – pieniądze są Twoje, jeśli przegrasz – STS zwróci Ci na konto postawioną kwotę, maksymalnie do 100 zł. Tak w skrócie można opisać najnowszą promocję, którą przygotowaliśmy wspólnie wraz Zakładami Bukmacherskimi STS – największą tego typu firmą na polskim rynku. To nowy typ promocji, które niedawno zapowiadaliśmy w artykule podsumowującym 2022 rok oraz zapowiadającym nowości w 2023 roku. Zakład bez ryzyka pozwala w bezpieczny sposób przetestować możliwości danego bukmachera, bez ponoszenia zbędnego ryzyka (ot taka forma rozrywki dla fanów sportu). Bonus STS polega na możliwości postawienia zakładu na wybrany rezultat w spotkaniu sportowym, a gdy kupon okaże się pudłem – bukmacher zwróci Wam postawioną kwotę pomniejszoną o podatek. W praktyce więc – w przypadku wygranej możecie tylko zyskać, zaś w sytuacji, gdy kupon okaże się nietrafiony jedyna strata to 12% podatku od gry. Ponadto w dodatkowej promocji możecie zyskać również podwojenie wpłaconego pierwszego depozytu do kwoty aż 300 zł! W tym krótkim artykule skupię się jednak głównie na promocji Zakład Bez Ryzyka do 100 zł – przedstawię warunki promocji i wyjaśnię, jak krok po kroku zyskać możliwość wygranej bez realnego ryzyka utraty środków. Pamiętajcie jednak, że zakłady bukmacherskie są wyłącznie dla dorosłych, a grać można tylko u legalnych bukmacherów, jak STS. W przeciwnym wypadku narazicie się na poważne konsekwencje prawne. Nasz dedykowany kod na Zakład bez Ryzyka od STS to: JAKDOROBIC.

​Kto może postawić zakład bez ryzyka i zdobyć bonus STS?

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby, które w czasie trwania promocji założą nowe konto na platformie bukmachera STS. Regulamin nie mówi nic o okresie karencji, jednak zakład bez ryzyka przysługuje tylko raz – na pierwszy kupon postawiony w STS.

​Jak założyć konto STS?

Jeśli spełniacie warunek pełnoletności, a STS jest dla Was całkowicie nowym bukmacherem, wystarczy, że przejdziecie na dedykowaną stronę promocji i założycie nowe konto gracza. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kod JAKDOROBIC powinienm uzupełnić się automatycznie. Jeśli jednak tak się nie stanie (przeszkadzać może wtyczka AdBlock lub inna używana do blokowania reklam), zróbcie to ręcznie. Pamiętajcie, by wyrazić niezbędne zgody marketingowe i potwierdzić swoją pełnoletność oraz zaakceptować bonus powitalny.

Bonus STS – zakładanie konta

Proces rejestracji trwa kilka minut. Po założeniu konta dobrze jest od razu zweryfikować swoją tożsamość (macie na to 30 dni od rejestracji), by później nie było już kłopotów z wpłatą i wypłatą gotówki. Proces przebiega standardowo – za pomocą zdjęcia dokumentu tożsamości i bez rozmów z konsultantem.

Środki możecie wpłacić od razu lub później, wykorzystując opcję wpłat: BLIK, Szybkie Przelewy, Paysafecard, PayPal, Skrill lub Neteller.

​Bonus STS: 100% od pierwszego depozytu!

Ten artykuł dotyczy co prawda zakładu bez ryzyka, jednak nie mogę nie wspomnieć, że wykonując pierwszy depozyt u bukmachera STS, otrzymacie 100% bonusowych środków do kwoty aż 300 zł. Jeśli więc wpłacicie 300 zł, dostaniecie drugie tyle, mając łącznie 600 zł na dalszą grę. Wystarczy, że zaakceptujecie ofertę, gdy pojawi się na Waszym ekranie po pierwszym zalogowaniu. Znajdziecie ją też w sekcji Moje bonusy. Na wykonanie depozytu macie 30 dni od chwili rejestracji.

​Zakład bez ryzyka STS – zasady promocji

Gdy założycie już konto, konieczne będzie jego doładowanie. Aby móc skorzystać z promocyjnego zakładu, konieczne jest wykonanie depozytu na kwotę minimum 50 zł. Jednak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał promocji, warto wpłacić nieco większą sumę, o czym będzie mowa poniżej.

Przejdźmy jednak do meritum: jak działa zakład bez ryzyka w STS? W ramach promocji możecie postawić zakład na jedno lub wiele zdarzeń (czyli kupon SOLO lub AKO) za środki własne lub bonusowe. W grę wchodzą zarówno zakłady przedmeczowe, jak i oferta LIVE, czyli zakłady w trwających już wydarzeniach sportowych. Możecie obstawiać realne mecze, Sporty Wirtualne i ofertę BetGames (czyli symulowane gry karciane).

Oferta zakładu bez ryzyka mówi o tym, że maksymalny zwrot może wynieść 100 zł. Będzie on jednak pomniejszony o kwotę podatku, czyli 12%. Podatek jest naliczany od stawki, a nie od wygranej (do pewnej wysokości), dlatego, by najlepiej wykorzystać promocję i zyskać pełny zwrot, warto postawić odpowiednio więcej, a konkretnie co najmniej 113,64 zł (ta kwota, po pomniejszeniu o 12%, wynosi właśnie równe 100 zł).

Co ważne, 100 zł to limit zwrotu. Wasza stawka może być większa i nie ma tu żadnych ograniczeń. Jednak niezależnie od tego, jak wiele pieniędzy postawicie, w przypadku przegranej wróci do Was nie więcej niż 100 zł.

Czy środki z bonusu należy obrócić?

W przypadku, gdy postawiliście własne środki, pieniądze wrócą na Wasze konto depozytowe i będziecie mogli wypłacić je na konto lub grać dalej na standardowych warunkach.

Jeśli jednak postawione pieniądze pochodzą z bonusu za depozyt (bo na przykład skorzystaliście z bonusu na start podwajającego pierwszy depozyt), to zwrot trafi na konto bonusowe. By go stamtąd wydostać i wypłacić, konieczne będzie dwukrotne obrócenie kwotą otrzymanego zwrotu (przełączając się na konto bonusowe!) w zakładach po kursie nie mniejszym niż 1,91. Co istotne, wymagany obrót liczony jest wyłącznie od wygranych kuponów. 

Bukmacher ma 24 godziny na przyznanie zwrotu, licząc od chwili rozliczenia zakładu.

​Jak wypłacić środki ze swojego konta STS?

Żeby wypłacić pieniądze, muszą się one znajdować na koncie depozytowym. Gdy pieniądze przejdą już na konto depozytowe, możecie udać się do zakładki Wypłata w sekcji Moje Konto, ustalić kwotę, metodę wypłaty (przelew na konto) i potwierdzić operację. I to tyle. Miłej zabawy i dużych wygranych 😉

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji powitalnej.

STS – co wiemy o polskim bukmacherze?

STS to polski, legalny bukmacher, będący największą firmą tego rodzaju w kraju (ponad 50% rynku). Marka znana jest polskim typerom i fanom sportu od 1997 roku. Swoje usługi świadczy jednak także poza jego granicami. Z zakładów możecie korzystać online (w aplikacji mobilnej lub przeglądarce), a także stacjonarnie w licznych punktach dostępnych w całej Polsce (ponad 440 lokalizacji!). STS jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej, a także sponsorem strategicznym między innymi ekstraklasowego Lecha Poznań czy Jagiellonii Białystok. W ofercie STS znajdziecie ponad 5000 wydarzeń sportowych, w tym liczne zakłady na mecze e-sportowe i wydarzenia luźno związane z samymi rozgrywkami.

STS to legalnie działający bukmacher z pozwoleniem na prowadzenie działalności wydanym przez Ministra Finansów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów