fbpx

Bonus Fortuna: promocje i okazje, o których nie wiedzieliście – kursy BOOST, Hity Dnia, gotowce i wiele innych + 335 zł bonusu bez ryzyka na start!

Oferowane przez bukmachera Fortuna promocje to nie tylko bonus powitalny dla nowych użytkowników. Ten drugi pod względem wielkości „buk” w Polsce ma do zaoferowania także sporo ciekawych okazji swoim obecnym klientom, również w kontekście zbliżającego się wielkimi krokami Euro 2024, w którym przypomnijmy wystąpi reprezentacja Polski. W niniejszym artykule przyjrzymy się właśnie akcjom, które stoją nieco w cieniu potężnego bonusu na start o wartości 335 zł. Co tu kryć, bukmacher Fortuna to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obstawiać wydarzenia sportowe w dłuższej perspektywie, a nie tylko zdobyć bonus startowy i zniknąć. Do waszej dyspozycji będą między innymi: Kursy BOOST – większe nawet o połowę, nawet 70% więcej zysku z kuponów AKO, gotowce, Hity Dnia, a także wydarzenia szczególne. Jeśli jeszcze nie założyliście konta w Fortunie – zacznijcie od dania głównego, czyli bonusu powitalnego, który dokładnie omówiłem w dedykowanym artykule. Jeśli zaś macie mniej niż 18 lat – przestańcie czytać już w tym miejscu i zamknijcie artykuł.

Promocja powitalna Fortuna – 335 zł bonusu dla nowych użytkowników

Zanim przejdziemy do omawiania mniejszych promocji oraz tych okazji, które są cały czas dostępne w ofercie bukmachera (także dla aktualnych klientów), chcę poświęcić krótką chwilę promocji powitalnej z bonusem o łącznej wartości aż 335 zł! Składają się na niego:

5 zł za kupon fortuna
Freebet bonus za udostępnienie kuponu w Fortunie
  • Freebet 20 zł – bukmacher podaruje Wam środki na jeden zakład o tej wartości. Nie będziecie musieli wpłacać własnych środków, a w razie prawidłowego obstawienia zyskacie możliwość wypłacenia wygranej kwoty.
  • Freebet 10 zł – drugi freebet otrzymacie za pierwsze zasilenie konta, jednak skorzystanie z zakładu nie będzie wymagało użycia własnych środków.
  • Freebet 5 zł – wystarczy udostępnić dowolny zakład na profilu gracza, a bukmacher przypisze do konta darmowy zakład 5 zł. 
  • Zakłady bez ryzyka do łącznej wartości 300 zł – w ramach tej promocji otrzymujecie 3 zakłady bez ryzyka o wartości 100 zł każdy. Zasady wyglądają następująco: zakład typu cashback wymaga wpłacenia własnych środków i zagrania dowolnego kuponu. W razie błędnego wytypowania zdarzeń bukmacher zwróci Wam całą włożoną kwotę, a cashback nie wymaga obrotu i można go od razu przelać na konto w banku lub grać dalej.

zakład bez ryzyka fortuna
Fortuna – trzy zakłady bez ryzyka

Promocja dostępna jest dla nowych użytkowników, a jej dokładne warunki znajdziecie w tym artykule. To właśnie tam omówiłem całą promocję krok po kroku. Powiedziałem także nieco na temat samego bukmachera.

Nawet 70% więcej zysku z kuponów AKO

Kupony AKO to inaczej kupony akumulowane, czyli takie, na których znajduje się więcej niż jedno zdarzenie. Ta promocja polega na automatycznym podwyższeniu kursu kuponu, co finalnie zwiększa wygraną gracza. Akcja działa w następujący sposób: jeśli postawicie kupon z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej (nie zaliczają się Wirtualne Sporty), a każde z nich będzie miało kurs co najmniej 1,35, na kuponie zostanie automatycznie naliczony bonus o wartości od 1,03 do 1,70 stawki. Da Wam to wyższą wygraną od 3% do nawet 70%. Bonus jest dodawany do każdego kuponu spełniającego powyższe warunki ze stawką minimum 2 zł.

bonus ako fortuna
Fortuna – promocje – AKO BONUS

Powyższy przykład przedstawia kilka losowo wybranych typów, spełniających zasady promocji. Bonus został automatycznie doliczony do mojego kuponu. Nie ma konieczności aktywacji promocji, wystarczy wytypować zdarzenia do kuponu liczącego co najmniej 4 pozycje. Maksymalny bonus w postaci mnożnika 70% otrzymacie pod warunkiem dodania na kuponie co najmniej 18 zdarzeń.

ako bonus fortuna
Tabela bonusów – promocje Fortuna

Bonus AKO nie łączy się z innymi ofertami regularnymi (np. Hit Dnia), ale liczy się na przykład podczas stawiania zakładów bez ryzyka czy obracania bonusem z innych promocji. Nie ma limitu liczby zakładów z AKO Bonus, oferta zostanie dodana do każdego spełniającego warunki kuponu.

Co ważne, warunki powinny zostać spełnione także w momencie rozliczania kuponu. Oznacza to, że jeśli obstawiliście równo 5 zdarzeń, a jedno z nich zostanie odwołane i rozliczone po kursie 1,00, automatycznie nie spełnicie wymagań bonusu (ponieważ tylko 4 zdarzenia będą miały wymagany kurs). Bonus nie zostanie przyznany w przypadku skorzystania z opcji Early Cash Out, czyli wcześniejszej wypłaty nagrody.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Bonusy AKO online.

Gotowce Fortuna – na czym polega promocja?

Promocja polega na wytypowaniu przez bukmachera prawdopodobnych zdarzeń. Możecie je obstawić lub nie – to w zasadzie jedyny Wasz udział 😉 Codziennie pojawia się 5-10 gotowych pomysłów na kupon (na około 24 godziny przed początkiem spotkań). Każde zdarzenie możecie zagrać wyłącznie na kuponie SOLO – nie ma możliwości łączenia ich w zakłady akumulowane ani dodawania do własnych kuponów z innymi typami. Oferta kursowa jest szeroka – jak widzicie na poniższym zrzucie 😉

gotowce kupony bukmacherskie fortuna
Gotowce Fortuna

Gotowce Fortuny znajdziecie w tym miejscu.

Kursy BOOST – większe nawet o połowę!

Mistrzowski Boost to kursy większe nawet o 50% względem tradycyjnej oferty. Specjalne okazje dostępne są zawsze od 8:00 rano w dniu zdarzenia. Podobnie jak w przypadku poprzedniej oferty, możecie postawić je wyłącznie na kuponie SOLO. Nie ma możliwości obstawiania ich w kuponach akumulowanych.

mistrzowskie boosty

Mistrzowskie boosty sprawdzicie w tym miejscu.

Hit Dnia – najciekawsze zakłady na dziś

Coś dla zabieganych, czyli oferta na najbardziej oczekiwane zakłady każdego dnia. Do wyboru macie kilka dyscyplin i prosty zakład 1×2 – na wygraną, remis lub przegraną bez zbędnych kombinacji 😉

hity dnia fortuna
Hity Dnia w eFortuna – sprawdź najlepsze okazje każdego dnia

Przeglądanie zakładki z Hitami Dnia było dla mnie kiedyś codziennym rytuałem. Jeśli zastanawiacie się, czym żyje świat sportu polecam zajrzeć właśnie w to miejsce 😉

Nietypowe zakłady bukmacherskie w eFortuna

Na koniec mała ciekawostka, która nie jest promocją. Czy wiecie, że na platformie Fortuna możecie obstawiać nie tylko sport i e-sport, ale także wyniki wyborów prezydenckich w 2025 roku w Polsce oraz w USA w roku 2024? Dostępne są także zdarzenia dotyczące rozdania Oscarów (i to z podziałem na kategorie!) oraz innych „gorących” tematów. Zakłady znajdziecie w swojej aplikacji – na samym dole listy 😉

nietypowe zakłady fortuna
Nietypowe zakłady w e-fortuna – promocje dla graczy

Informacje o ryzykach

Promocje zakładów bukmacherskich są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Bonusy bukmacherskie nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii, sportu, finansów oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z usług danego podmiotu, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł powstał przy współpracy z Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów