Bonus Fortuna: promocje i okazje, o których nie wiedzieliście – Happy Hours bez podatku, kursy BOOST, hity dnia, gotowce i wiele innych + 630 zł bonusu bez ryzyka na start!

Oferowane przez bukmachera Fortuna promocje to nie tylko bonus powitalny dla nowych użytkowników. Ten drugi pod względem wielkości „buk” w Polsce ma do zaoferowania także sporo ciekawych okazji swoim obecnym klientom. W niniejszym artykule przyjrzymy się właśnie akcjom, które stoją nieco w cieniu potężnego bonusu na start o wartości 630 zł. Co tu kryć, bukmacher Fortuna to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obstawiać wydarzenia sportowe w dłuższej perspektywie, a nie tylko zdobyć bonus startowy i zniknąć. Do waszej dyspozycji będą między innymi: Kursy BOOST – większe nawet o połowę, Marzec bez podatku, czyli 14% więcej do wybranych zakładów, 50% więcej zysku z kuponów AKO, gotowce, Hity Dnia, a także wydarzenia szczególne. Jeśli jeszcze nie założyliście konta w Fortunie – zacznijcie od dania głównego, czyli bonusu powitalnego, który dokładnie omówiłem w dedykowanym artykule. Jeśli zaś macie mniej niż 18 lat – przestańcie czytać już w tym miejscu i zamknijcie artykuł.

Promocja powitalna Fortuna – 630 zł bonusu dla nowych użytkowników

Zanim przejdziemy do omawiania mniejszych promocji oraz tych okazji, które są cały czas dostępne w ofercie bukmachera (także dla aktualnych klientów), chcę poświęcić krótką chwilę promocji powitalnej z bonusem o łącznej wartości aż 630 zł! Składają się na niego:

  • Freebet za 20 zł – bukmacher podaruje Wam środki na jeden zakład o tej wartości. Nie będziecie musieli wpłacać własnych środków, a w razie prawidłowego obstawienia zyskacie możliwość wypłacenia wygranej kwoty.
  • Freebet za 10 zł – drugi Freebet otrzymacie za pierwsze zasilenie konta, jednak skorzystanie z zakładu nie będzie wymagało użycia własnych środków.
  • Zakłady bez ryzyka do łącznej wartości 600 zł – w ramach tej promocji otrzymujecie 3 zakłady bez ryzyka do wartości kolejno: 100 zł, 200 zł i 300 zł. Zasady wyglądają następująco: zakład typu cashback wymaga wpłacenia własnych środków. W razie błędnego wytypowania zdarzeń bukmacher zwróci Wam całą włożoną kwotę.

Promocja dostępna jest dla nowych użytkowników, a jej dokładne warunki znajdziecie w tym artykule. To właśnie tam omówiłem całą promocję krok po kroku. Powiedziałem także nieco na temat samego bukmachera.

Marzec bez podatku, czyli Happy Hours u bukmachera Fortuna

W marcu Fortuna kontynuuje promocję, polegającą na doliczaniu 14-procentowego bonusu do zakładów na zdarzenia z wybranych rozgrywek. Bonus nalicza się automatycznie i ma za zadanie zniwelować skutki podatku, który normalnie trzeba zapłacić od każdej postawionej kwoty (zmniejszając tym samym wygraną o 12%).

Bonus przyznawany jest dla zakładów zawieranych w konkretne dni, w konkretnych godzinach i na zdarzenia z konkretnych rozgrywek. Na grafice poniżej znajdziecie terminarz promocji, ale najpierw poznajcie warunki, które powinny zostać spełnione, by do kuponu został dodany automatyczny bonus w wysokości 14% stawki:

  • minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3,
  • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30,
  • minimalna stawka kuponu: 2 zł.

Bonus zostanie naliczony dla kuponów AKO (czyli posiadających więcej niż jedno wydarzenie). Możecie wybierać z oferty przedmeczowej oraz LIVE (bonus w zakładach live jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę). W promocji biorą udział zakłady stawiane zarówno online, jak i te przyjmowane w punktach naziemnych (z uwzględnieniem poniższego zestawienia). Bonusy Happy Hours nie dotyczą kuponów SOLO i MAXIKOMBI, ale bonus może zostać dodany na przykład do zakładu bez ryzyka.

Co ważne, warunki powinny zostać spełnione także w momencie rozliczania kuponu. Oznacza to, że jeśli obstawiliście zdarzenie, które zostanie odwołane i rozliczone po kursie 1:1, automatycznie nie spełnicie wymagań bonusu (ponieważ minimalny kurs to 1,3).

Fortuna – promocja – gra bez podatku – efortuna.pl

Jeśli zastanawiacie się, czym jest Betbuilder, szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Zwróćcie uwagę na informację ze strony promocji: dopisek „tylko” przy niektórych Happy Hours oznacza, że bonus kursowy zostanie dodany do kuponów zawierających wyłącznie konkretne, wymienione przy danej dacie rozgrywki.

Przykładowy zakład z naliczonym bonusem wygląda tak:

Kupon z bonusem 14%

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

50% więcej zysku z kuponów AKO

Kupony AKO to inaczej kupony akumulowane, czyli takie, na których znajduje się więcej niż jedno zdarzenie. Ta promocja polega na automatycznym podwyższeniu kursu kuponu, co finalnie zwiększa wygraną gracza. Akcja działa w następujący sposób: jeśli postawicie kupon z minimum 5 zdarzeniami z oferty przedmeczowej (nie zaliczają się Wirtualne Sporty ani oferta LIVE), a każde z nich będzie miało kurs co najmniej 1,30, na kuponie zostanie automatycznie naliczony bonus o wartości od 1,07 do 1,50 stawki. Da Wam to wyższą wygraną od 7% do nawet 50%. Bonus jest dodawany do każdego kuponu spełniającego powyższe warunki ze stawką minimum 2 zł.

Fortuna – promocje – AKO BONUS

Powyższy przykład przedstawia kilka losowo wybranych typów, spełniających zasady promocji. Bonus został automatycznie doliczony do mojego kuponu. Nie ma konieczności aktywacji promocji, wystarczy wytypować zdarzenia do kuponu liczącego co najmniej 5 pozycji. Maksymalny bonus w wysokości 1,5 otrzymacie pod warunkiem dodania na kuponie co najmniej 14 zdarzeń.

Tabela bonusów – promocje Fortuna

Bonus AKO nie łączy się z innymi ofertami regularnymi (np. Hit Dnia), ale liczy się na przykład podczas stawiania zakładów bez ryzyka czy obracania bonusem z innych promocji. Nie ma limitu liczby zakładów z AKO Bonus, oferta zostanie dodana do każdego spełniającego warunki kuponu.

Co ważne, warunki powinny zostać spełnione także w momencie rozliczania kuponu. Oznacza to, że jeśli obstawiliście równo 5 zdarzeń, a jedno z nich zostanie odwołane i rozliczone po kursie 1:1, automatycznie nie spełnicie wymagań bonusu (ponieważ tylko 4 zdarzenia będą miały wymagany kurs). Bonus nie zostanie przyznany w przypadku skorzystania z opcji Early Cash Out, czyli wcześniejszej wypłaty nagrody.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Bonusy AKO online. W przypadku zakładów stawianych w punktach stacjonarnych obowiązują inne reguły, które znajdziecie w tym dokumencie.

Gotowce Fortuna – na czym polega promocja?

Promocja polega na wytypowaniu przez bukmachera prawdopodobnych zdarzeń. Możecie je obstawić lub nie – to w zasadzie jedyny Wasz udział 😉 Codziennie pojawia się 5-10 gotowych pomysłów na kupon (na około 24 godziny przed początkiem spotkań). Każde zdarzenie możecie zagrać wyłącznie na kuponie SOLO – nie ma możliwości łączenia ich w zakłady akumulowane ani dodawania do własnych kuponów z innymi typami. Oferta kursowa jest szeroka – jak widzicie na poniższym zrzucie 😉

Gotowce Fortuna

Kursy boost – większe nawet o połowę!

Mistrzowski Boost to kursy większe nawet o 50% względem tradycyjnej oferty. Specjalne okazje dostępne są zawsze od 8:00 rano w dniu zdarzenia. Podobnie jak w przypadku poprzedniej oferty, możecie postawić je wyłącznie na kuponie SOLO. Nie ma możliwości obstawiania ich w kuponach akumulowanych.

Mistrzowskie boosty sprawdzicie w tym miejscu.

Hit Dnia – najciekawsze zakłady na dziś

Coś dla zabieganych, czyli oferta na najbardziej oczekiwane zakłady każdego dnia. Do wyboru macie kilka dyscyplin i prosty zakład 1-0-2 – na wygraną, remis lub przegraną bez zbędnych kombinacji 😉

Hity Dnia w eFortuna – sprawdź najlepsze okazje każdego dnia

Przeglądanie zakładki z hitami dnia było dla mnie kiedyś codziennym rytuałem. Jeśli zastanawiacie się, czym żyje świat sportu, poleca zajrzeć właśnie w to miejsce 😉

Nietypowe zakłady bukmacherskie w eFortuna

Na koniec mała ciekawostka, która nie jest promocją. Czy wiecie, że na platformie Fortuna możecie obstawiać nie tylko sport i e-sport, ale także wyniki wyborów prezydenckich w 2025 roku w Polsce oraz w USA w roku 2024? Dostępne są także zdarzenia dotyczące rozdania Oscarów (i to z podziałem na kategorie!) oraz innych „gorących” tematów. Zakłady znajdziecie w swojej aplikacji – na samym dole listy 😉

Nietypowe zakłady w e-fortuna – promocje dla graczy

Informacje o ryzykach

Promocje zakładów bukmacherskich są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Bonusy bukmacherskie nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii, sportu, finansów oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z usług danego podmioty, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo, iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł powstał przy współpracy z Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów