fbpx

BETFAN: bonus powitalny 200% od pierwszej wpłaty aż do 300 zł! Kod JAKDOROBIC – wpłacasz 150 zł, grasz za 450 zł!

Najwyższa pora, aby omówić promocję kolejnego bukmachera. Oferowany przez BETFAN bonus ma postać darmowych środków o wartości 200% równowartości pierwszej wpłaty. A skoro nowy bukmacher, to i nowy sympatyczny ambasador. Twarzą marki BETFAN jest bowiem Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, wielokrotny mistrz Świata, Polski i Europy w dyscyplinie Strongman oraz zawodnik mieszanych sztuk walki ze sporymi osiągnięciami w organizacji KSW. Promocja powitalna bukmachera BETFAN oraz szeroka oferta zdarzeń powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających typerów. W tym artykule znajdziecie instrukcję, jak krok po kroku założyć konto na platformie, wpłacić depozyt i zyskać bonus na start. Opisałem także zasady obrotu środkami bonusowymi. A jeśli macie mniej niż 18 lat, skończcie czytać już w tym miejscu i zamknijcie artykuł.

Jak założyć konto BETFAN– bonus krok po kroku

Promocja powitalna obowiązuje do odwołania. Na dobry początek przejdźcie na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem załóżcie konto. W lewym dolnym rogu ekranu zauważycie kod JAKDOROBIC – to znak, że link wczytał się prawidłowo.

BETFAN – bonus – kod promocyjny JAKDOROBIC

Kod powinien pojawić się także automatycznie w formularzu rejestracyjnym. Jeśli go tam nie będzie, możecie wpisać go ręcznie. Pamiętajcie też o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych.

Kod promocyjny BETFAN i zgody marketingowe

Rejestracja wymaga podania wyłącznie podstawowych danych, przepisania kodu SMS, a następnie kliknięcia linka aktywacyjnego przesłanego na podany adres e-mail.

Pamiętajcie też o pełnej weryfikacji konta. Zrobicie to już po zalogowaniu. W tym procesie wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i potwierdzić swoją tożsamość, wysyłając zdjęcie dowodu osobistego, paszportu lub karty stałego pobytu. Gdy to zrobicie, konto przestanie być tymczasowe i będziecie mogli korzystać z niego bez żadnych ograniczeń.

BETFAN – bonus 200% od pierwszej wpłaty – nawet 300 zł!

Gdy założycie i zweryfikujecie konto, przyjdzie pora na pierwszy depozyt. Żeby odebrać bonus, powinniście wpłacić co najmniej 50 zł. Promocja nie narzuca maksymalnej wpłaty, ale najwyższy bonus, jaki możecie otrzymać w BETFAN, to obecnie 300 zł. W praktyce oznacza to, że za wpłacenie 150 zł, otrzymacie 300 zł środków bonusowych. Będziecie wówczas mieli do dyspozycji aż 450 zł na grę za wpłacone jedynie 150 zł.

Wpłatę możecie zrealizować na kilka sposobów: kodem BLIK, za pomocą szybkiego przelewu lub karty płatniczej. Regulamin nie precyzuje, z której metody trzeba skorzystać, by otrzymać bonus.

Pierwszy depozyt w BETFAN

Bonus w wysokości 200% wpłacanej kwoty (maksymalnie 300 zł) zostanie przyznany automatycznie po pierwszej wpłacie i trafi na Wasze saldo bonusowe. O tym, jak go odblokować, powiem w kolejnym akapicie 😉

Zgodnie z regulaminem: Każdy Gracz ma prawo wziąć udział w Promocji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Promocji do jednego BetKonta, gospodarstwa domowego, adresu IP, urządzenia, adresu zamieszkania, numeru telefonu, numeru konta bankowego, karty kredytowej lub debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.).

Obrót bonusem BETFAN

Gdy wykonacie pierwszy depozyt i otrzymacie środki bonusowe, w praktyce nie będą one jeszcze aktywne i nie będziecie mogli początkowo postawić zakładu za przyznany bonus. W pierwszej kolejności powinniście postawić zakład lub zakłady o równowartości wpłaconych środków, czyli depozytu. Kupony mogą mieć dowolną wartość, rodzaj i kurs. Wykluczone są jedynie gry karciane, zakłady Boost i zakłady systemowe. W praktyce chodzi tylko o to, by obrócić wpłaconą kwotą choćby 1 raz.

Niezależnie od tego, czy zakłady okażą się trafione, czy też nie, środki bonusowe zostaną uwolnione do gry. Wciąż jednak nie będziecie mogli ich wypłacić. Najpierw konieczny będzie obrót. Żeby to zrobić, powinniście obrócić również jednokrotnie środkami bonusowymi, czyli postawić zakłady za saldo bonusowe ze stawkami o łącznej wartości przyznanego bonusu. Do obrotu zaliczają się kupony:

  • z co najmniej 2 zdarzeniami,
  • z kursem łącznym za kupon minimum 3.00.

Wyłączone są zakłady systemowe, oferta Boost i gry karciane.

Uwaga! Od momentu dokonania pierwszej wpłaty będziecie mieli 14 dni na odblokowanie bonusu i obrót środkami bonusowymi! Jeśli nie uda Wam się wyrobić w tym terminie, saldo środków bonusowych przepadnie.

Wydaje się skomplikowane? Spójrzcie na poniższy przykład.

Piotr założył konto w BETFAN i wpłacił 150 zł własnych środków za pomocą kodu Blik. Na jego konto od razu powędrował (jeszcze nieaktywny) bonus w wysokości 300 zł. Razem ma więc do dyspozycji 450 zł, jednak najpierw musi wykonać obrót własnymi środkami. Stawia więc 3 kupony ze stawką 50 zł każdy (łącznie 150 zł – wartość swojego depozytu) na weekendowe mecze piłkarskie.

Środki bonusowe zostają więc odblokowane, a Piotr po przełączeniu się na saldo bonusowe stawia kilka zakładów o łącznej wartości bonusu (razem 300 zł) w ramach kuponów z dwoma zdarzeniami i łącznym kursem ponad 3.00 każdy.

Po rozliczeniu zakładów środki Piotra nie są już w żaden sposób ograniczone. Piotr wyrobił się w 14 dni, więc pieniądze zdobyte w promocji i podczas zakładów mogą zostać wypłacone lub po prostu przeznaczone na dalszą grę.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji powitalnej.

Jak wypłacić środki z BETFAN – bonus i depozyt

Wypłata środków w BETFAN dokonywana jest na konto bankowe przypisane do konta użytkownika. Wypłata może potrwać do 7 dni roboczych. Uwaga, jak przeczytamy w Regulaminie Internetowych Zakładów Wzajemnych, jeśli złożycie depozyt na konto, a następnie nie obrócicie wpłaconymi środkami, tylko od razu zlecicie wypłatę co najmniej 50% depozytu, bukmacher może obciążyć Was kosztami takiej płatności lub nawet uniemożliwić wypłatę bez dokonania obrotu powołując się na ryzyko procederu prania pieniędzy. Oczywiście, spełniając warunki promocji, bez problemu będziecie mogli wypłacić swoje środki.

Co wiemy o BETFAN?

BETFAN to w pełni polska marka bukmacherska działająca legalnie na naszym rynku od 2018 roku. W ofercie znajdziecie zarówno tradycyjne zakłady sportowe, jak i zakłady na popularne e-sporty czy gry zakłady oparte na grach karcianych live. Marka zawiera ponad 1,5 miliona zakładów miesięcznie, co jest wyjątkowo imponującym wynikiem.

Pamiętacie, jak mówiłem o ambasadorze BETFAN Mariuszu Pudzianowskim? Ambasadorem marki jest także koń Pudziana imieniem Betfan!

Mariusz Pudzianowski – ambasador marki i koń BETFAN

Co ciekawe, największą wygraną wypłaconą przez BETFAN jednorazowo dla jednego gracza była kwota aż 416.486 zł . Na uwagę zasługuje także bardzo wygodna aplikacja mobilna i przemyślana aplikacja webowa dostępna bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Informacje o ryzykach

Promocje zakładów bukmacherskich są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Bonusy bukmacherskie nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii, sportu, finansów oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar korzystać z usług danego podmioty, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Temat zakładów bukmacherskich jest dla nas również dość świeży (pomimo iż sami obstawiamy zakłady), dlatego mamy prawo nie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

BETFAN to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł powstał przy współpracy z BETFAN Sp. Z o.o. – właścicielem marki BETFAN.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów