Bonus STS – nawet 1660 zł: do 1500 zł bonusu za depozyt + zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł oraz 60 zł premii za zadanie specjalne

Doskonale wiem, że wśród czytelników bloga JakDorobic.pl nie brakuje fanów sportu. To właśnie do Was kieruję serwowany przez STS bonus na start, a w zasadzie zestaw bonusów, które pozwolą zwielokrotnić Wasze wpłaty oraz postawić zakład bez ryzyka, a także zyskać 60 zł za wypełnienie prostych zadań. W niniejszym artykule skrupulatnie omówię obowiązujące reguły gry, powiem jak z niej skorzystać, kto może to zrobić i ile realnie zyskacie. Akcja powstała we współpracy z zakładami bukmacherskimi STS, dzięki czemu wspólnie przygotowaliśmy kod promocyjny, dedykowany naszym czytelnikom. Standardowo też przestrzegam: korzystanie z oferty legalnych bukmacherów (takich jak STS) może być świetną zabawą (wyłącznie dla osób pełnoletnich – jeśli nie masz jeszcze 18 lat – nie czytaj dalej). Pamiętajcie jednak, by faktycznie nią pozostało. Ostrożnie zarządzajcie swoimi pieniędzmi 😉

Nie ma także powodu obawiać się zawiłości tej promocji. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu z Was zakłady bukmacherskie i związane z nimi promocje to nowość (no i nie jest to główna tematyka tego bloga). Wszystkie zagadnienia skrupulatnie tłumaczę w tekście 😉

Jak założyć konto, żeby skorzystać z bonusu?

Zacznijmy od konkretów, czyli od tego, jak założyć konto w STS, by na pewno zyskać prawo do bonusu. Pamiętajcie, że promocja przeznaczona jest zarówno dla całkowicie nowych klientów STS, jak i tych, którzy do tej pory korzystali wyłącznie z punktów stacjonarnych i nie mieli swojego konta online. W pierwszej kolejności powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji. Kod promocyjny JAKDOROBIC powinien wówczas uzupełnić się automatycznie, jak na poniższym zrzucie ekranu. Jeśli tak się nie stanie, proponuję przepisać/wkleić kod ręcznie lub wyłączyć na czas rejestracji wtyczkę AdBlock lub inne rozszerzenie blokujące skrypty reklamowe. Pamiętajcie, by wyrazić niezbędne zgody marketingowe i potwierdzić swoją pełnoletność oraz zaakceptować bonus powitalny.

Kod polecający JAKDOROBIC – bonus STS

Po założeniu konta powinniście uzupełnić swoje dane i zweryfikować tożsamość. Cały proces nie trwa długo. Nie trzeba też przeprowadzać rozmów z konsultantami. Wszystko załatwicie w pełni online. Powinniście zrobić to jak najszybciej, jednak nie później niż w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. W przeciwnym wypadku konto zostanie zawieszone.

Bonus STS, czyli 3 depozyty z korzyściami + 60 zł za wykonanie zadań!

W świecie zakładów bukmacherskich najpopularniejsza promocja polega na doładowaniu konta przez bukmachera nagrodą za wykonanie pierwszego depozytu. Dokładnie tak samo działa to w STS, jednak zamiast bonusu od pierwszej wpłaty do czynienia mamy z aż trzema bonusami od depozytu:

  • 100% do 300 zł – za pierwszy depozyt,
  • 50% do 500 zł – za drugi depozyt,
  • 50% do 700 zł – za trzeci depozyt.

Każdy z depozytów odblokuje w Waszym koncie dwa zadania do wykonania. Ich treść omówię w dalszej części artykułu, a na samym jego końcu znajdziecie czytelną tabelę z podsumowaniem.

To jednak nie koniec! Oprócz tego zyskacie też możliwość postawienia tak zwanego zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł. Jego zasady są proste: jeśli wytypowane zdarzenie okaże się chybione, STS zwróci Wam postawioną kwotę pomniejszoną o podatek. Możecie w ten sposób odzyskać kwotę do 100 zł.

Pierwszy bonus STS: podwojenie pierwszego depozytu do 300 zł

Tuż po założeniu konta i pierwszym logowaniu na ekranie pojawi się opcja wykonania pierwszego promocyjnego depozytu o wartości do 300 zł. Możecie wpłacić środki od razu lub później, wykorzystując opcję wpłat (BLIK, Szybkie Przelewy, Paysafecard, PayPal, Skrill lub Neteller). Pierwszy, drugi i trzeci depozyt należy wykonać w ciągu 30 dni od chwili rejestracji, podczas której wyrazicie zgodę na udział w promocji. Bonusy możecie aktywować później (w ciągu 90 dni od wpłynięcia środków na konto, z tym że jednocześnie nie mogą być aktywne dwa bonusy za depozyt). W zamian bukmacher podaruje Wam równowartość środków do gry, a środki te znajdą się w sekcji Moje bonusy.

Pierwszy depozyt – bonus STS do 300 zł

Po wykonaniu pierwszego depozytu odblokowane zostaną dwa zadania (nie ma znaczenia rezultat zakładu – wszystkie zadania są zaliczane, nawet jeśli kupon będzie przegrany):

  • zagraj kupon w aplikacji mobilnej za minimum 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1,91 (taki zapis oznacza, że za każdą postawioną złotówkę możecie otrzymać 91 groszy – należy jednak odjąć 12% podatku od stawki (a nie od wygranej – przy mniejszych kwotach)),
  • zagraj kupon z minimum 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (zakład przedmeczowy) za min. 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1,91.

Oba zadania wydają się czytelne, więc nie sądzę, by ktokolwiek miał problemy z ich wykonaniem. W razie wątpliwości sugeruję wykorzystać czat w aplikacji STS. Konsultanci, z którymi rozmawiałem, okazywali się bardzo pomocni.

​Zakład bez ryzyka do 100 zł

Zakład bez ryzyka to popularny rodzaj bonusu w świecie zakładów bukmacherskich. Jest też szczególnie atrakcyjny dla osób, które zwyczajnie szukają dobrej zabawy. To okazja, żeby obstawić zdarzenie, które może być wyjątkowo opłacalne, nawet jeśli wiąże się z większym ryzykiem. Jeśli nie traficie – świat się nie kończy, a STS zwróci Wasze środki. Proste, prawda? 🙂

Już tłumaczę, o co chodzi. Bukmacher proponuje bonus, w ramach którego możecie postawić swój pierwszy kupon po dokonaniu depozytu za minimum 50 zł. Postawić możecie zarówno środki własne, jak i bonusowe, pochodzące z premii od pierwszego depozytu. Promocja dotyczy zarówno zakładów SOLO, jak i AKO (czyli zakłady z jednym lub wieloma zdarzeniami zakumulowanymi na jednym kuponie).

Zwrócone środki za przegrany zakład, pomniejszone o podatek od stawki, trafią do zakładki Moje bonusy (jeśli kupon został postawiony za środki bonusowe) lub na konto depozytowe, czyli konto, na którym znajdują się wpłacone przez Was środki (gdy kupon został postawiony za wpłacone środki) w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu.

Pamiętajcie, że STS, jak każdy inny legalny bukmacher, pobiera podatek od stawki zakładu, a nie jego rezultatu. Podatek to 12% obliczane od stawki zakładu.

Oferta zakładu bez ryzyka mówi o tym, że maksymalny zwrot może wynieść 100 zł. Będzie on jednak pomniejszony o kwotę podatku, czyli 12%. Podatek jest naliczany od stawki, a nie od wygranej (do pewnej wysokości), dlatego, by najlepiej wykorzystać promocję i zyskać pełny zwrot, warto postawić odpowiednio więcej, a konkretnie co najmniej 113,64 zł (ta kwota, po pomniejszeniu o 12%, wynosi właśnie równe 100 zł).Jeśli postawiliście zakład bez ryzyka za własne środki i chybiliście – zwrócone pieniądze możecie od razu wypłacić. Jeśli jednak postawiliście środki bonusowe (na przykład z bonusu od depozytu), zwrot trafi na konto bonusowe.

Żeby przenieść środki bonusowe na konto depozytowe (i móc je wypłacić), konieczne jest postawienie zakładów na dwukrotność (łącznie) środków bonusowych po minimalnym kursie 1,91, wykorzystując do tego właśnie środki z Moich bonusów (należy przełączyć się z konta depozytowego na bonusowe przed postawieniem zakładów). Uwaga: do obrotu środków bonusowych zaliczają się wyłącznie wygrane zakłady!

Obrotu nie wykonacie za pomocą zakładów Maxikombi, Zakładu bezpiecznego, Betgames oraz kuponów wypłaconych za pomocą opcji Cash-out (czyli w sytuacji, gdy bukmacher zaoferuje Wam wypłatę pomniejszonej nagrody jeszcze przed końcowym gwizdkiem spotkania).

Zakład bez ryzyka omówiłem szczegółowo także w dedykowanym artykule. Szczerze polecam lekturę 🙂

Drugi depozyt: dodatkowe 50% wartości do 500 zł

Po dokonaniu pierwszego depozytu możecie praktycznie od razu wykonać drugi (bonus za drugi depozyt powinniście aktywować w sekcji Moje bonusy w ciągu 90 dni od daty wpłaty środków na konto). Tym razem STS nagrodzi Was premią o wartości 50% wpłaty, której wysokość nie może przekroczyć 500 zł. Oznacza to, że w ramach bonusu od drugiego depozytu możecie wpłacić maksymalnie 1000 zł, za co otrzymacie 500 zł ekstra. Po tej wpłacie odblokowane będą kolejne dwa zadania:

  • zagraj kupon LIVE za minimum 15 zł po kursie kuponu min. 1,91,
  • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91.

Zakłady LIVE to specjalna oferta STS, polegająca na obstawianiu zdarzeń w meczach/spotkaniach, które zostały już rozpoczęte. Możecie więc obstawiać wynik lub inne parametry (na przykład liczbę rzutów rożnych czy autów) w meczu piłkarskim, który właśnie oglądacie. Do dyspozycji jest mnóstwo różnych dyscyplin – od piłki nożnej i tenisa po najbardziej egzotyczne sporty.

Betgames to symulowane gry karciane – na ekranie zobaczcie prawdziwego krupiera rozdającego karty. Możecie tym samym obstawiać zdarzenia na stole (na przykład wystąpienie konkretnego układu pokerowego).

Trzeci depozyt: dodatkowe 50% wartości do 700 zł

Za trzecią wpłatę otrzymacie z kolei nawet 700 zł bonusu! Będzie to wymagało aktywowania bonusu (bonus za trzeci depozyt powinniście aktywować w sekcji Moje bonusy w ciągu 90 dni od daty wpłaty środków na konto) oraz dokonania depozytu na kwotę 1400 zł. Jeśli doładujecie konto mniejszą kwotą – otrzymacie analogicznie mniejszy bonus w wysokości 50% jej wartości. Po trzecim depozycie uruchomione zostaną kolejne 2 zadania:

  • zagraj kupon z minimum 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych za nie mniej niż 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1,91,
  • zagraj kupon z minimum 1 zdarzeniem e-sportowym za nie mniej niż 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1,91.

Sporty wirtualne to spora dawka emocji niezależnie od pory dnia. To animowane, symulowane zmagania, których wyniki możecie obstawiać tak samo, jak wszystkie inne zdarzenia. Do dyspozycji są: piłka nożna, wyścigi koni i psów oraz koszykówka.

E-sport to już jak najbardziej realne spotkania żywych przeciwników, rywalizujących w popularnych grach komputerowych (między innymi: Counter Strike, Dota 2, LoL i Starcraft 2). Duże turnieje przyciągają tłumy kibiców.

60 zł za wypełnienie zadań i obrót środkami bonusowymi

Jeśli uda się Wam wypełnić wszystkie 6 zadań, otrzymacie 60 zł środków bonusowych ekstra. Zanim uda się Wam je wypłacić, powinniście wykonać obrót po określonym kursie (wszystkie instrukcje znajdziecie w swoim koncie po wykonaniu zadań).

Obrócić powinniście też każdorazowo bonusem za pierwszy, drugi i trzeci depozyt. Żeby to zrobić, w trakcie stawiania kuponów przełączcie się na konto bonusowe, czyli konto, do którego trafiają wszystkie wypracowane przez Was bonusy i nagrody wymagające wykonania dodatkowych czynności (zazwyczaj chodzi o dodatkowy obrót saldem). W przypadku drugiego i trzeciego bonusu od depozytu, powinniście zagrać środkami bonusowymi, stawiając kupony o kursie nie mniejszym niż 1,91. Pasek postępu obrotu znajdziecie w górnej części strony. Gdy pasek dobiegnie końca, środki zostanę przeniesione do części depozytowej.

Bonusy STS – skrót warunków

Poniżej znajdziecie telegraficzny skrót warunków z uwzględnieniem dostępnych zadań i wymaganych depozytów.

DepozytBonus od depozytuZadanie
I depozyt100% do 300 zł
• zagraj kupon w aplikacji mobilnej za minimum 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1,91
• zagraj kupon z minimum 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (zakład przedmeczowy) za min. 15 zł
po kursie kuponu co najmniej 1,91
II depozyt50% do 500 zł• zagraj kupon LIVE za minimum 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
• zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
III depozyt50% do 700 zł• zagraj kupon z minimum 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych za nie mniej niż 15 zł
po kursie kuponu co najmniej 1,91
• zagraj kupon z minimum 1 zdarzeniem e-sportowym za nie mniej niż 15 zł
po kursie kuponu co najmniej 1,91

Jak wypłacić środki z STS?

Środki możecie wypłacić wyłącznie z konta depozytowego. Jeśli więc w Waszym profilu wciąż widnieją środki bonusowe, przed wypłatą musicie je obrócić w sposób określony w zasadach promocji. Potem, gdy pieniądze przejdą już na konto depozytowe, możecie udać się do zakładki Wypłata w sekcji Moje Konto, ustalić kwotę, metodę wypłaty i potwierdzić operację.

Zwróćcie też na jeden z ważnych zapisów regulaminu:

Wypłaty wpłaconego w ramach Akcji depozytu, w kwocie stanowiącej równowartość przyznanego Bonusu […] można dokonać dopiero po zawarciu i rozliczeniu zakładów na łączną stawkę odpowiadającą jednokrotności kwoty wpłaconego depozytu z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,85…

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji powitalnej.

STS – co wiemy o polskim bukmacherze?

STS to polski, legalny bukmacher, będący największą firmą tego rodzaju w kraju (ponad 50% rynku). Marka znana jest polskim typerom i fanom sportu od 1997 roku. Swoje usługi świadczy jednak także poza jego granicami. Z zakładów możecie korzystać online (w aplikacji mobilnej lub przeglądarce), a także stacjonarnie w licznych punktach dostępnych w całej Polsce (ponad 440 lokalizacji!). STS jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej, a także sponsorem strategicznym między innymi ekstraklasowego Lecha Poznań czy Jagiellonii Białystok. W ofercie STS znajdziecie ponad 5000 wydarzeń sportowych, w tym liczne zakłady na mecze e-sportowe i wydarzenia luźno związane z samymi rozgrywkami.

STS to legalnie działający bukmacher z pozwoleniem na prowadzenie działalności wydanym przez Ministra Finansów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów