fbpx

CitiKonto: 150 zł łatwej premii na start

Trwa do:
20 listopada 2020
Dostępność wniosków
5000

Po długiej przerwie bank Citi Handlowy powraca do promowania kont osobistych. W Finansowej rewolucji, bo tak bank nazywa swoją najnowszą akcję możecie zdobyć 150 zł premii za założenie rachunku CitiKonto. Mało tego, okres karencji jest bardzo krótki, zaś rachunek otworzycie bez wychodzenia z domu. CitiKonto zapewnia między innymi darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, czy też 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu. Dodatkowo przypominam o dwóch świetnych promocjach karty kredytowej Citi. Pierwsza z nich zapewnia słuchawki OPPO o realnej wartości około 350 zł, druga zaś darmową pożyczkę do 5000 zł oraz nawet 720 zł moneyback. Oczywiście promocje konta i karty kredytowej możecie ze sobą połączyć 🙂

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Zatem okres karencji to mniej niż rok, co zdarza się naprawdę rzadko. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 20 listopada 2020 roku lub do wyczerpania puli 5000 wniosków. Cóż, nie ma co zwlekać, ponieważ akcje promocyjne Citi Handlowego zdarzają się dość rzadko. Póki co, akcja cały czas jest aktywna!

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej za pośrednictwem której wykonacie weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Podczas wypełniania wniosku – nie musicie wyrażać jakichkolwiek zgód marketingowych 🙂

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Jak zdobyć 150 zł premii?

Premia podzielona jest na trzy części. Pierwsze 50 zł premii otrzymacie, jeśli wpłacicie na konto co najmniej 100 zł oraz minimum 1 raz zalogujecie się do aplikacji mobilnej banku w terminie do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpływ na konto może przykładowo pochodzić z waszego konta w innym banku.

Kolejne 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta zapłacicie za swoje zakupy Google/Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.

Z kolei trzecią transzę, również w kwocie 50 zł zdobędziecie, jeśli do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej jeden raz zapewnicie wpływ wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł. Regulamin nie definiuje zbyt restrykcyjnie definicji wynagrodzenia. Jedyny warunek to fakt, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku indywidualnego prowadzonego przez Citi Handlowy. Jeśli mimo wszystko nie jesteście w stanie zapewnić warunku dla tej części premii, możecie po prostu zadowolić się 100 zł z tytułu dwóch pierwszych transz.


Nagrody będą wypłacane w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków dla danego rodzaju premii. Szczegóły promocji w regulaminie.

Vouchery o wartości nawet 80 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty debetowej lub kredytowej (oprócz Motokarty BP) z logo banku Citi Handlowego mogą otrzymać aż 4000 punktów powitalnych za rejestrację w programie. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej nawet 80 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie portmonetki Sky Cash. Bon do Merlin.pl o wartości 25 zł wymienicie za 1500 punktów, więc ich wartość to około 70 zł. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Frisco, Wólczanka, czy Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł). Tanio można za to nabyć bilety do kina sieci Cinema City lub do Multikina. W tym przypadku jeden bilet nabędziecie już za 800 punktów. Zatem w ramach promocji możecie odebrać nawet 5 biletów do kina! Ich łączna wartość to niemal 100 zł.

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 30 września 2020 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 1200 osób. Z promocji wykluczone są osoby, których karty na dzień 30 sierpnia 2020 roku były już zarejestrowane w programie Priceless Specials. Regulamin niezbyt jasno precyzuje, czy chodzi wyłącznie o karty Citi, czy też udział w programie w ogóle. Niemniej, jako że rejestracja nic Was nie kosztuje, a może jedynie przynieść korzyści – warto spróbować w każdych warunkach 🙂

Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 10-tego dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca po dokonaniu rejestracji. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 4 miesięcy od dnia przyznania. Spożytkujcie je mądrze 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

CitiKonto – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
  • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Priceless Specials,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów