fbpx

Getin Bank: 2% dla oszczędności, 50 zł premii oraz karta Getin Esport League of Legends z punktami na start!

Trwa do:
31 grudnia 2020

W Getin Banku trwa prawdziwy promocyjny festiwal. Szeroki wybór akcji i możliwość ich łączenia zadowolą nawet najwytrawniejszy łowców. Z tego artykułu dowiecie się, jak zdobyć od 50 zł do nawet 850 zł w formie bonów do sklepów Empik, Decathlon czy Allegro.pl za otwarcie i skuteczne polecanie Konta Proste Zasady. Przeanalizujemy także możliwość oszczędzania pieniędzy z jedno lub dwuprocentową stopą zwrotu (i długim okresem gwarancji). Ponadto, pokażę Wam ciekawą kartę debetową Getin Esport League of Legends, stworzoną specjalnie dla graczy popularnej gry multiplayer. Rejestracja karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych pozwoli Wam uzyskać aż 1000 punktów lojalnościowych, które wymienicie na cenne Riot Points lub inne nagrody (na przykład bilety do kina). 

50 zł premii na start

Pierwsza część promocji da Wam 50 zł w formie vouchera do sklepów Decathlon, Empik lub Allegro. Żeby wziąć udział w akcji, powinniście być nowym klientem Getin Banku. Nowy klient jest opisany w regulaminie jako osoba, która od 29 lutego 2020 roku (bardzo krótki okres karencji) nie posiadała w banku konta osobistego. Inne produkty i usługi tej instytucji nie skreślają Waszego udziału w promocji.

Jak zyskać premię

Gwarantowaną premię o wartości 50 zł otrzymacie, jeśli założycie Konto Proste Zasady, wykorzystując do tego dedykowaną stronę promocji i podając podczas rejestracji kod polecenia. Macie na to czas do 31 grudnia 2020 roku

Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: YDH2W8.

Istotnym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, w tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-mail i SMS oraz telefon.

Ponadto, w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, zadbajcie o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 1500 zł (możecie wykorzystać do tego własne konto w innym banku).

Powiadomienie o nagrodzie pojawi się na Waszych skrzynkach mailowych, w wiadomości SMS i aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Na wybór nagrody będziecie mieli czas aż do 31 maja 2021 roku. Pamiętajcie o tym, żeby nie przekształcać konta w rachunek wspólny ani nie zamykać rachunku do momentu wyboru i otrzymania nagrody.

Przykład: Piotr otworzył Konto Proste Zasady we wrześniu 2020. W październiku, listopadzie i grudniu dbał o to, by co miesiąc na jego koncie widniał przelew na 1500 zł. Niedługo później otrzymał SMS z wiadomością o przyznaniu nagrody. W lutym 2021 roku w aplikacji mobilnej banku zdecydował się na voucher o wartości 50 zł do sklepów Decathlon.

Darmowe Konto Proste Zasady

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

800 zł w programie poleceń

Druga okazja do zgarnięcia sowitej premii jest w zasadzie powiązana z pierwszą. Skoro otrzymaliście już 50 zł jako polecony, możecie teraz stanąć po drugiej stronie barykady i polecać konto swoim bliskim i znajomym. Premia ponownie będzie miała charakter bonów do wybranych sklepów.

Jak skutecznie polecać Konto Proste Zasady 

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji – to wiadomość dla weteranów. 🙂

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładek Oferty i wnioski, a następnie odszukując Program poleceń

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać identyczny bon jak wcześniej, jednak o wartości 80 zł

Limit to 10 skutecznych poleceń na uczestnika (stąd tytułowe 800 zł). Czas na całe przedsięwzięcie macie do końca 2020 roku. To ostateczny termin aktywacji rachunku przez poleconego, który może jednak spełnić warunki w kolejnych miesiącach – już po zakończeniu promocji. 

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (edycja IX).

Użyj mojego kodu polecenia: YDH2W8

Konto oszczędnościowe na 2% (na rok!) do 10.000 zł

W ramach akcji Bonus za aktywność, możecie zyskać 2% na koncie oszczędnościowym przez cały rok! Maksymalna kwota depozytu to 10.000 zł. Pieniądze możecie przelewać na konto oszczędnościowe w każdym momencie, a odsetki będą wypłacane co miesiąc (w dwóch częściach: najpierw odsetki wynikające ze standardowego oprocentowanie, a następnie wyrównanie do 2% po spełnieniu miesięcznych warunków). Promocja Bonus za aktywność przeznaczona jest dla klientów, którzy nie mieli w Getin Banku konta osobistego w okresie od 11 maja 2017 roku do 31 lipca 2020 roku. Jak już pewnie zauważyliście, okres karencji jest tu znacznie dłuższy, niż w promocjach opisywanych powyżej. W związku z tym nie każda osoba, która wzięła udział w programie poleceń, będzie mogła otrzymać wyższe oprocentowanie. Jeśli jednak spełniacie ten warunek, możecie śmiało połączyć obie promocje.

Warunki promocyjnego oprocentowania

Warunkiem przyznawania 2% zwrotu jest aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Banku. Bank rozumie to przez regularne, miesięczne wpłaty o łącznej wartości co najmniej 1500 zł. Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji rachunku. Wpłata powinna zostać jedynie odnotowana na koncie, nie ma potrzeby trzymać jej stale na rachunku. Pieniądze mogą pochodzić różnych źródeł (przelew wynagrodzenia, wpłaty obce czy przelewy z rachunków własnych w innych bankach).

Warunkiem dodatkowym jest również wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Umowa o otwarcie konta powinna być zawarta do 30 września 2020 roku (wniosek trzeba więc wypełnić odpowiednio wcześniej).

Szczegóły: regulamin promocji Bonus za aktywność oraz w Tabeli oprocentowania.

Promocja Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Kolejna promocja Getin Banku to również akcja dla oszczędzających. W tym przypadku oprocentowanie jest niższe (wynosi 1% w skali roku), jednak możliwa do zdeponowania kwota jest już o wiele bardziej konkretna – 100.000 zł z gwarancją oprocentowania przez 2 miesiące.

Oczywiście promocję z oprocentowaniem 2% w skali roku oraz 1% w skali roku możecie ze sobą połączyć. W ten sposób efektywnie będziecie oszczędzali dla kwoty wynoszącej nawet 110.000 zł.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Obie promocje dotyczą tego samego konta oszczędnościowego. Różnica tkwi jedynie w warunkach poszczególnych akcji. Elastyczne Konto Oszczędnościowe jest ciekawym rachunkiem, którego prowadzenie nie kosztuje Was ani złotówki. Przelewy pomiędzy Waszym kontem oszczędnościowym a kontem osobistym w Getin Banku będą darmowe (bez limitu) do końca 2020. Później prawdopodobnie powrócą standardowe warunki (pierwszy darmowy przelew wewnętrzny w miesiącu). Ewentualnie bank przedłuży promocję darmowych przelewów 🙂 

Szczegóły w regulaminie promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym oraz w Tabeli oprocentowania.Użyj mojego kodu polecenia: YDH2W8

Karta debetowa Getin Esport League of Legends! – dla prawdziwych graczy…i nie tylko

Dodatkowa korzyść, wynikająca z korzystania z Konta Proste Zasady, to możliwość wyrobienia karty z wizerunkiem Mistrzowskiej Riven z gry League of Legends. Poniższy zrzut ekranu pokazuje, w którym momencie należy wybrać odpowiednią kartę podczas wnioskowania o konto.

Oprócz niecodziennego designu (jak na kartę płatniczą), otrzymacie także możliwość zarejestrowania „plastiku” w programie Mastercard Bezcenne Chwile i zagarnięcia 1000 punktów powitalnych! Warunkiem będzie wykonanie 5 transakcji kartą na łączną kwotę 50 zł w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do promocji oraz wyrażenie zgód marketingowych.

W regulaminie znajdziecie listę kodów MCC wykluczonych z promocji (do wymaganej liczby transakcji nie wliczą się płatności w punktach bukmacherskich i kilku innych nietypowych miejscach).

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Punkty automatycznie zwiększą saldo Waszego konta w programie. Punkty pozostaną ważne przez 4 miesiące. 

Przy pierwszej wymianie punktów Bezcenne Chwile na Riot Points, ich ilość zostanie podwojona. Zamiast 650 RP otrzymacie ich aż 1300!

Dodatkowe punkty za zakupy w e-sklepie Riot Games League of Legends

Oprócz punktów powitalnych i standardowego schematu zbierania punktów w programie, korzystający z promocyjnej karty będą zgarniać dodatkowe 5 punktów w programie Mastercard za każde 5 zł wydane w sklepie internetowym Riot Games League of Legends. Kwoty transakcji nie sumują się. Dwie transakcje o łącznej wartości 5 zł nie zaowocują premią. Wydanie 12 zł w jednej transakcji będzie oznaczało przyznanie 10 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Jak dołączyć do programu Bezcenne Chwile

Jeśli w dłoni dzierżycie dumnie swoją aktywowaną, nową kartę, możecie od razu przystąpić do rejestracji w programie Mastercard. W tym celu należy przejść do bankowości elektronicznej i odszukać właściwą opcję w ustawieniach karty lub udać się bezpośrednio do oficjalnej strony programu lojalnościowego i zarejestrować tam swoją kartę debetową, podając wymagane dane, wyrażając zgody marketingowe i akceptując regulamin. 

Promocja potrwa do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli nagród, czyli 20.000 nagród po 1000 punktów powitalnych. W przypadku wyczerpania puli, organizator poinformuje o tym fakcie za pomocą tej strony.

Opłaty za kartę i dodatkowe korzyści

Kartę z Mistrzowską Riven możecie bez problemu podłączyć do aplikacji Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay. Do końca września 2020 roku wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą dla Was darmowe, z kolei bankomaty na terenie UE i Wielkiej Brytanii pozostaną bezpłatne do końca 2020 roku. 

Jeśli w ciągu 3 miesięcy po otrzymaniu karty zrobicie przy jej użyciu zakupy na kwotę minimum 3000 zl, będziecie mogli skorzystać z darmowego ubezpieczenia zakupów online  w polskich sklepach internetowych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu

Regulamin promocji Punkty powitalne dla kart debetowych Mastercard Esport League of Legends z mistrzowskim wizerunkiem Riven.

Regulamin promocji Dodatkowe punkty za transakcje kartami League of Legends w sklepie Riot Games League of Legends dla Klientów Getin Bank S.A.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów