fbpx

Zawnioskuj o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz słuchawki Oppo o wartości około 350 zł

Trwa do:
24 listopada 2020

Tym razem Cit Handlowy kusi melomanów! W najnowszej promocji popularnej karty kredytowej Citi Simpliciy możecie zgarnąć słuchawki Oppo Enco W31 w kolorze białym za darmo! Wystarczy, że zalogujecie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, a następnie wykonacie płatności na kwotę co najmniej 1500 zł – w ciągu trzech pełnych miesięcy kalendarzowych. Zasady są proste i klarowne, a warunki, co tu dużo mówić, spełnią się prawdopodobnie „same”. Ponadto w łatwy sposób unikniecie opłat z tytułu użytkowania karty. Oprócz nagrody w postaci smartfona, bez większego wysiłku odbierzecie również vouchery o wartości nawet 80 zł lub 5 biletów do kina (wartych niemal 100 zł. Będą one dostępne w ramach punktów powitalnych gwarantowanych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Kolejne 150 zł premii możecie zdobyć dodatkowo w promocji konta osobistego.

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2019 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 24 listopada 2020 roku. Pamiętajcie jednak, że im szybciej spełnicie warunki promocji, tym szybciej otrzymacie swoją nagrodę!

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu maksymalnie kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Warunki uzyskania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, co najmniej raz zalogujcie się do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Macie na to czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po wydaniu karty.

Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą (sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym) na łączną kwotę co najmniej 1500 zł. Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta). Na wykonanie powyższych płatności macie czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie o kartę).

Przykładowo podpisując umowę o kartę we wrześniu, na pierwsze logowanie będziecie mieli czas do końca października, zaś na spełnienie warunków płatniczych będziecie mieli czas do grudnia 2020 roku. Przeciętna wartość płatności miesięcznej oscyluje w granicach 500 zł. Nie da się ukryć, że to bardzo łatwe warunki.

Przekazanie nagrody

Spełnianie tego typu wymogów przychodzi zazwyczaj dość intuicyjnie, dlatego bank poinformuje Was o spełnieniu wszystkich wytycznych za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej (do końca następnego miesiąca). Nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 60 dni.

Vouchery o wartości nawet 80 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty debetowej lub kredytowej (oprócz Motokarty BP) z logo banku Citi Handlowego mogą otrzymać aż 4000 punktów powitalnych za rejestrację w programie. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej nawet 80 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie portmonetki Skycash. Bon do Merlin.pl o wartości 25 zł wymienicie za 1500 punktów, więc ich wartość to około 70 zł. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Frisco, Wólczanka, czy Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł). Tanio można za to nabyć bilety do kina sieci Cinema City lub do Multikina. W tym przypadku jeden bilet nabędziecie już za 800 punktów. Zatem w ramach promocji możecie odebrać nawet 5 biletów do kina! Ich łączna wartość to niemal 100 zł.

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 30 września 2020 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 1200 osób. Z promocji wykluczone są osoby, których karty na dzień 30 sierpnia 2020 roku były już zarejestrowane w programie Priceless Specials. Regulamin niezbyt jasno precyzuje, czy chodzi wyłącznie o karty Citi, czy też udział w programie w ogóle. Niemniej, jako że rejestracja nic Was nie kosztuje, a może jedynie przynieść korzyści – warto spróbować w każdych warunkach. 

Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 10. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca po dokonaniu rejestracji. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 4 miesięcy od dnia przyznania. Spożytkujcie je mądrze.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

Szczegóły karty Simplicity

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata miesięczna za kartę – 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Więcej na temat opłat związanych z kartą Simplicity w Tabeli opłat i prowizji.

Awaryjna furtka zawsze otwarta!

Jeżeli pod odebraniu nagrody będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów