fbpx

Konto Millennium 360°: 400 zł premii za założenie darmowego konta + nawet 7,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
31 lipca 2023
Dostępność wniosków
15.000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bez ani dnia przerwy Bank Millennium powraca ze świetną promocją Konta Millennium 360°! Tym razem premia pieniężna za założenie konta wynosi 400 zł, zaś warunki jej zdobycia są naprawdę proste (wystarczą tak naprawdę rutynowe działania na koncie). Konto w Banku Millennium otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Ponadto w ramach kolejnej edycji preferencyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, bank zaoferował nawet 7,5% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 91 dni. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji karty kredytowej z premią do 900 zł.

Uczestnicy promocji z premią na start

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium. Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste. Pula promocyjnych wniosków w ramach promocji wynosi 15.000 sztuk, jednak wątpię, aby wyczerpała się przed czasem.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wniosek należy złożyć w terminie do 31 lipca 2023 roku. Umowę możecie sfinalizować na różne sposoby:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2) – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o.

Konto Millennium 360°: premia o wartości 400 zł – jak zdobyć?

Łączna premia na poziomie 400 zł podzielona jest na dwie części. Pierwszą premię pieniężną o wartości 100 zł otrzymacie jeśli:

 • do 31 lipca 2023 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto wraz z karta debetową, a także wyrazicie niezbędne zgody (w tym na świadczenie usług przez platformę zakupową Goodie),
 • zasilicie rachunek na łączną kwotę co najmniej 1000 zł – w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otwarcia konta,
 • aktywujecie aplikację mobilną banku i zalogujecie się za jej pomocą do swojego konta – do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta,
 • wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową i/lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł – do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.Natomiast, aby zdobyć drugą premię pieniężną o wartości 300 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł,
 • zalogować się co najmniej raz w miesiącu do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej,
 • utrzymać wcześniej wyrażone zgody.

Konto Millennium 360° – jak zdobyć premie?

Przykładowo: zakładając konto w czerwcu 2023 roku – warunki pierwszej premii powinniście spełnić do końca lipca 2023 roku (ale zasilenie konta powinno odbyć się w ciągu 14 dni od jego otwarcia), z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w sierpniu, wrześniu oraz październiku 2023 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Osoby, które założą konto online na selfie lub za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2), powinny wybrać się do placówki banku, by złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Jest to dodatkowy wymóg, który należy spełnić w celu otrzymania bonusu. Należy to wykonać w następujących terminach:

a) do końca października 2023 roku, jeśli konto otworzycie w czerwcu 2023 roku,
b) do końca listopada 2023 roku, jeśli konto otworzycie w lipcu 2023 roku.

Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone, przelewy BLIK na telefon, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku.

Wydanie nagród w promocji

Pierwsza premia o wartości 100 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki (czyli przykładowo do końca sierpnia, jeśli konto założycie w czerwcu, a warunki spełnicie w lipcu 2023 roku).

Natomiast drugi bonus o wartości 300 zł trafi na wasze konta do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe warunki (dla powyższego przykładu: warunki drugiego bonusu będziecie spełniać w sierpniu, wrześniu i październiku, a bonus spłynie na konto do końca listopada 2023 roku).

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wypłata premii w promocji Banku Millennium

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 7,5% w skali roku

W najnowszej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 7,5% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 91 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 7,5% w skali roku możecie złapać do 28 lipca 2023 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 91 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. Jeśli wpłacicie tylko nowe środki bez wykonywania płatności, otrzymacie 4% w skali roku dla swoich oszczędności.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł. Szczegółowo na temat Konta oszczędnościowego Profit piszemy w dedykowanym artykule.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.6

Konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów