Trading 212: darmowa akcja o wartości nawet 100 EUR dla nowych użytkowników + taki sam bonus dla polecającego (promocja przedłużona do 8 czerwca)

Trwa do:
8 czerwca 2023

Dobra wiadomość: aktualna edycja świetnej promocji platformy Trading212 została przedłużona do 8 czerwca 2023 roku. Dzięki temu wszyscy spóźnialscy mogą jeszcze załapać się na łatwy bonus oraz zarabiać poprzez polecanie usługi swoim bliskim. Marka Trading212 działa na rynku od ponad 20 lat i uznawana jest za jednego z najpopularniejszych brokerów na świecie. Darmowa akcja rozdawana przez firmę to szansa na zbudowanie solidnego fundamentu pod własny portfel inwestycyjny. Papier wartościowy przyznawany jest losowo, a jego wartość może wynieść od 8 EUR do nawet 100 EUR, czyli maksymalnie około 460 zł (i nie mniej niż około 37 zł). Zanim zabrałem się za analizowanie promocji, sam przeszedłem wszystkie kroki, założyłem konto i odebrałem swoją nagrodę w pierwszej edycji promocji, co opisałem w pierwotnym artykule na temat Trading212. Darmową akcję otrzymałem natychmiast po spełnieniu prostych warunków. Co ważne, regulamin nie wymaga od Was inwestowania własnych pieniędzy, wystarczy wpłacenie minimalnego depozytu na konto (czyli zgodnie z zasadami platformy – co najmniej 50 zł). Później zaś sami możecie polecać platformę i zdobywać premie za polecenia. Co ważne, Trading 212 posiada interfejs w języku polskim (znajdziecie tę opcję w ustawieniach), a support odpowiada na czacie po polsku 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy nie mają jeszcze konta na platformie i założą je w ramach promocji. Po drugiej stronie stoją polecający, czyli aktualni klienci Trading 212, którzy przekażą Wam kod polecający, dzięki któremu weźmiecie udział w zabawie i odbierzecie darmową akcję (jak się pewnie domyślacie, spełniamy rolę polecających).

Zasady promocji – darmowa akcja od Trading 212

Promocja będzie dostępna od 19 kwietnia 2023 roku do 8 czerwca 2023 roku (pierwotnie datą końcową był dzień 23 maja 2023 roku, jednak dzień przed zakończeniem promocji broker rozesłał wiadomość z informacją o przedłużeniu akcji). W tym okresie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji (chcesz do niej link? Napisz do mnie tutaj!) i założyć nowe konto w Trading 212. Posiadasz już konto Trading212 i chcesz je polecać? Również możesz odezwać się przez zakładkę Kontakt 🙂

Po poprawnym wczytaniu się promocji zobaczycie taki ekran:

Trading 212 – darmowa akcja

Kliknijcie Sign Up… i załóżcie nowe konto, odpowiadając na kilka pytań. Proces jest prosty i z pewnością nie sprawi Wam żadnych trudności. Po założeniu i zalogowaniu się do konta, potrzebnych będzie kilka czynności. Kliknięcie przycisku Set up your account poprowadzi Was przez kilka pytań, które są wymagane przez prawo (na przykład o pochodzenie środków) i pozwoli przejść do kolejnych kroków. Weryfikacja tożsamości przebiega w standardowy sposób – wystarczy wykonać zdjęcie twarzy oraz wybranego dokumentu (do wyboru między innymi paszport, prawo jazdy czy dowód osobisty).

Promocja Trading 212 krok po kroku

Na końcu wystarczy już tylko doładować swoje konto. Regulamin promocji nie wymaga wpłacenia konkretnej kwoty. Wynika ona jednak z innego dokumentu, który informuje nas o tym, że do Trading 212 można wpłacić minimalnie 50 zł. Taką też kwotę wpłaciłem ja sam i bez problemu otrzymałem premię. Na wpłatę macie maksymalnie 10 dni kalendarzowych, licząc od chwili rejestracji konta.

Żeby wpłacić pieniądze, skorzystajcie z przycisku Deposit funds lub Zasil konto w górnej części strony. Do Waszej dyspozycji jest kilka metod płatności:

  • tradycyjny przelew bankowy,
  • szybki przelew przez Przelewy24,
  • BLIK,
  • karta debetowa/kredytowa.
  • Google Pay.

Osobiście wykorzystałem podpiętą kartę w Google Pay i jednym kliknięciem wpłaciłem na konto 50 zł. Trading 212 nie pobiera prowizji od wpłat o wartości do 10.000 PLN lub 2000 EUR. Powyżej tej kwoty obowiązuje 0,7% opłaty. Cóż, uczciwy deal 🙂

Otworzyliście konto w czasie trwania promocji (od 19 kwietnia 2023 roku do 8 czerwca 2023 roku), ale bez linka polecającego? Cały czas możecie otrzymać nagrodę! Wystarczy napisać do mnie z pytaniem o identyfikator, a następnie wpisać go w już założonym koncie w sekcji Użyj kodu polecającego.

Wypłata nagrody – Trading212

Zgodnie z regulaminem darmowa akcja powinna trafić na Wasze konto w ciągu 3 dni roboczych od spełnienia warunku, czyli zasilenia konta. Trading 212 może jednak wydłużyć ten okres według własnego uznania, jeśli zajdą problemy techniczne. W takim samym przypadku uczestnik, zamiast darmowej akcji, może też otrzymać ekwiwalent pieniężny (choć domyślam się, że to rzadka sytuacja). Moja nagroda pojawiła się w zasadzie tego samego dnia wieczorem. Co ciekawe, nie otrzymałem powiadomienia mailowego, a jedynie krótką informację po zalogowaniu do konta, która zniknęła od razu po jej przeczytaniu. Na koncie widnieje jednak akcja ułamkowa BP, której wartość w momencie wypłaty wynosiła nieco ponad 37 PLN (załapałem się więc niestety na najniższy pułap – ale zawsze to coś). Screeny pochodzą oczywiście z poprzedniej edycji promocji, która niedawno dobiegła końca. Warunki są jednak niezmienne.

Darmowa akcja ułamkowa BP o wartości 37 PLN

Przyznana akcja (a raczej jej równowartość) podlega 30-dniowej blokadzie. W tym czasie nie możecie wypłacić środków pochodzących ze sprzedaży akcji. Platforma Trading 212 zastrzega sobie również prawo do cofnięcia nagrody, jeśli uczestnik „przyjdzie” tylko po nią, a od razu po otrzymaniu bonusu postanowi wypłacić wszystkie środki i/lub zamknąć konto. Niestety regulamin nie precyzuje, co oznacza „od razu po…”, dlatego sugeruję Wam po prostu nie sprzedawać otrzymanego bonusu zbyt szybko, a potraktować go jako rozszerzenie swojego portfela inwestycyjnego. Nagroda może zostać także cofnięta, jeśli nie będziecie logować się na konto w ciągu 3 miesięcy od otrzymania akcji.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Trading 212 – zaproś znajomych i odbierzcie premię

Jak w większości tego typu promocji, sami również możecie zaprosić znajomych do Trading 212 i otrzymać darmową akcję na takich samych zasadach, pod warunkiem że polecona osoba spełni warunki, czyli wpłaci choćby minimalny depozyt. Możecie zaprosić nielimitowaną liczbę osób, jednak premię otrzymacie za pierwsze 5 osób.

Żeby znaleźć swój własny kod polecający, wystarczy kliknąć strzałkę w prawym górnym rogu, a następnie przejść do zakładki Get free shares! A jeśli ustawiliście wersję polską, wówczas do zakładki „Dostań bezpłatne akcje”. Tam znajduje się Wasz link polecający.

Darmowa akcja od Trading 212 – jak ją otrzymać?

Trading 212 – darmowa akcja i nie tylko, czyli największe atuty platformy

Co prawda na wyczerpującą analizę platformy Trading 212 przyjdzie jeszcze pora, ale przy okazji promocji chciałbym w kilku zdaniach przybliżyć Wam jej działalność. Trading 212 to popularny broker online zarządzany przez Brytyjczyków. W ofercie firmy znajdziecie między innymi akcje, ETF, surowce i waluty. Platforma zyskała popularność dzięki świetnej aplikacji i przejrzystej witrynie, pozwalającej na sprawne inwestowanie środków. Trading 212 to także pionier w dziedzinie automatyzacji inwestowania i nowoczesnych funkcji poprawiających przystępność.

Środki klientów są lokowane na kontach bankowych i ubezpieczone w ramach Inwestorskiego Funduszu Odszkodowawczego do kwoty 20.000 EUR. Dodatkowo pieniądze należące do użytkowników są objęte prywatnym ubezpieczeniem do kwoty 1 miliona EUR przez Lloyd’s of London.

Jeśli chodzi o podstawowe koszty konta Trading 212 Invest (nie dotyczy to konta Trading 212 CFD, jeśli zdecydujecie się na jego otwarcie):

  • otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe,
  • minimalna wpłata na konto to 50 zł lub 10 EUR. Wpłaty nie są objęte prowizją do kwoty 2.000 EUR lub 10.000 PLN,
  • wypłaty nie są obarczone prowizją, a minimalna kwota, jaką można wypłacić to 5 PLN lub 1 EUR,
  • wymiana walut może być objęta opłatą na poziomie 0,15%.

Więcej na temat opłat i limitów znajdziecie w tym dokumencie.

Aha, i pamiętajcie, że:

W przypadku wszystkich inwestycji kapitał narażony jest na ryzyko. Wartość inwestycji może spadać i wzrastać i możesz odzyskać mniej, niż zostało zainwestowane.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów