Bank Millennium: karta kredytowa z 300 zł premii na start i do 600 zł moneyback oraz 500 zł w promocji konta osobistego

Trwa do:
30 września 2023
Dostępność wniosków
20.000

Karta kredytowa Banku Millennium dostępna jest ponownie w doskonałej promocji, będącej świetnym uzupełnieniem akcji promującej konto Millennium 360º z 500 zł premii gotówkowej. Bank po raz kolejny proponuje 300 zł premii w formie karty podarunkowej Allegro. Taki bonus możecie potraktować w zasadzie na równi z gotówką – na Allegro da się dziś w końcu kupić praktycznie wszystko, co może się przydać w domu. Dodatkowym atutem będzie fakt, że od zeszłego roku karty podarunkowe Allegro mają charakter wielorazowy – możecie korzystać z nich aż do wyczerpania salda, a ponadto możecie sumować ze sobą kilka kart podarunkowych. Podsumowując – zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową, zapewnicie sobie zestaw 500 zł + 300 zł premii. Do tego dochodzi nawet 600 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów wykonanych kartą kredytową Mastercard Impresja u wybranych partnerów. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu! Co ważne, w stosunku do poprzedniej edycji promocji, okres karencji, czyli wykluczenia byłych klientów banku, został skrócony prawie o rok!

Kto może zostać uczestnikiem promocji karty kredytowej?

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2021 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową?

Promocja potrwa od 1 lipca 2023 roku do 30 września 2023 roku lub do wyczerpania puli 20.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Możecie to zrobić po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa.

Żeby zakwalifikować się do promocji, powinniście zawnioskować o limit kredytowy na karcie w wysokości co najmniej 3000 zł i otrzymać pozytywną decyzję.

Akcja z premią skierowana jest do aktualnych lub nowych posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem, w którym opowiadam, jak zdobyć aż 500 zł łatwej premii na start.

Do wyboru macie następujące karty:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard Gold,
  • Millennium Visa Platinum.

Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Po złożeniu wniosku bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online (również do dnia 30 września 2023 roku), zaś karta zostanie dosłana pocztą. Jeśli nigdy wcześniej nie posiadaliście karty kredytowej, zachęcam Was do zapoznania się z moim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 49 zł.

Warunki promocji z 300 zł premii do Allegro

Po aktywacji karty wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 800 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych. W poczet warunku płatności wliczają się również transakcje wykonane w miesiącu wyrobienia karty. Przykładowo, składając wniosek w sierpniu 2023 roku, warunki spełnijcie we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2023 roku (w każdym miesiącu z osobna). Dodatkowe płatności, które wykonacie jeszcze w sierpniu, zostaną zaliczone do puli wrześniowej.

Dla powyższego przykładu nagrodę trzymacie do końca grudnia 2023 roku. Dla lepszego zobrazowania zasad promocji wklejam tabelę zawartą w regulaminie. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie jasne 😉

Karta kredytowa Millennium – zasady promocji

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 2400 zł (800 zł w każdym z trzech miesięcy). Nie powinno być to szczególnie trudne, biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny w sklepach 😉

Uwaga, jeśli nie spełnicie warunków promocji w jednym z miesięcy, nie otrzymacie nagrody.

Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród w ramach promocji

Premie w postaci SMS-owych e-kodów do aplikacji Goodie, w której wymienicie je na vouchery do Allegro o wartości 300 zł, będą wydawane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Zamiast pobierania aplikacji możecie też skorzystać ze strony Goodie.pl i po zarejestrowaniu swojego konta wprowadzić otrzymany od banku kod. W tym celu przejdźcie do zakładki „Profil” lub „Więcej”, a następnie „Użyj kodu”. Pamiętajcie jednak, że musicie zrobić to maksymalnie w ciągu 60 dni – po tym czasie nagroda przepadnie.

Kod od Banku Millennium wprowadź tutajW dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Musicie również utrzymać aktywne zgody handlowo-marketingowe, o których była mowa wcześniej. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Jak wykorzystać nagrodę?

Każda karta podarunkowa do Allegro będzie ważna przez 12 miesięcy od momentu aktywacji w aplikacji Goodie. Jak wspominałem we wstępie, mają one charakter wielorazowy. Za pomocą karty podarunkowej możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Od pewnego czasu można też łączyć kilka kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Karty kredytowe Mastercard Millennium – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania programu moneyback w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja znajdują się poniżej:

Partnerzy z 5% zwrotu za zakupy!

Karta Mastercard Gold prezentuje się bardzo okazale, a przy okazji zapewnia: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – obejmujący ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego i ubezpieczenie OC.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów