fbpx

Ostatni dzień promocji – 30 września 2023 roku! Konto Millennium 360°: 500 zł premii za założenie darmowego konta + nawet 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
30 września 2023
Dostępność wniosków
15.000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

30 września 2023 roku to ostatni dzień, w którym możecie składać wnioski w ramach świetnej promocji Konta Millennium 360°! Tym razem premia pieniężna za założenie konta wynosi aż 500 zł, zaś warunki jej zdobycia są niezmiennie proste (wystarczą tak naprawdę rutynowe działania na koncie). Oznacza to, iż w stosunku do ostatnich edycji promocji, bonus startowy wzrósł o równiutkie 100 zł. Konto w Banku Millennium otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Ponadto w ramach kolejnej edycji preferencyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, bank zaoferował nawet 7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 90 dni. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji karty kredytowej z premią do 900 zł oraz promocji konta dla najmłodszych z nagrodą w postaci vouchera o wartości 150 zł do wykorzystania w Parku Wodnym Suntago!

Uczestnicy promocji z premią na start

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium.

Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste. Pula promocyjnych wniosków w ramach promocji wynosi 15.000 sztuk, jednak wątpię, aby wyczerpała się przed czasem.

Jeśli zaś wyklucza Was tak długi okres karencji, skorzystajcie z promocji programu poleceń Banku Millennium – otrzymacie tam łatwe 100 zł bonusu, zaś okres karencji to wyłącznie 12 miesięcy.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wniosek należy złożyć w terminie do 30 września 2023 roku, zaś umowę możecie sfinalizować na jeden z wymienionych sposobów:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2) – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium i firm współpracujących przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o.

Konto Millennium 360°: premia o wartości 500 zł – jak zdobyć?

Łączna premia na poziomie 500 zł podzielona jest na dwie części. Pierwsza nagroda to 100 zł premii, natomiast druga – 400 zł.

Pierwszą premię pieniężną o wartości 100 zł otrzymacie jeśli:

 • do 30 września 2023 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto wraz z karta debetową, a także wyrazicie niezbędne zgody (w tym na świadczenie usług przez platformę zakupową Goodie),
 • zasilicie rachunek na łączną kwotę co najmniej 1000 zł – w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otwarcia konta,
 • aktywujecie aplikację mobilną banku i zalogujecie się za jej pomocą do swojego konta – do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta,
 • wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową i/lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł – do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.Żeby zdobyć drugą premię pieniężną o wartości 400 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty lub emerytury w wysokości co najmniej 1000 zł (lub osiągnąć tę kwotę łącznie za pomocą innych sposobów zasilenia, jednak w takim przypadku ta część premii wyniesie 200 zł, a nie 400 zł – lepiej więc otrzymywać na to konto swoją wypłatę lub inne z wymienionych świadczeń 😉 ),
 • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł,
 • zalogować się co najmniej raz w miesiącu do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej,
 • utrzymać wcześniej wyrażone zgody.

Konto Millennium 360° – jak zdobyć premie?

Przykładowo: zakładając konto we wrześniu 2023 roku – warunki pierwszej premii powinniście spełnić do końca października 2023 roku (ale zasilenie konta powinno odbyć się w ciągu 14 dni od jego otwarcia), z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w listopadzie i grudniu 2023 roku oraz styczniu 2024 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Osoby, które założą konto online na selfie lub za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2), powinny wybrać się do placówki banku, by złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Jest to dodatkowy wymóg, który należy spełnić w celu otrzymania bonusu. Należy to wykonać w następujących terminach:

a) do końca grudnia 2023 roku, jeśli konto otworzycie w sierpniu 2023 roku,
b) do końca stycznia 2024 roku, jeśli konto otworzycie we wrześniu 2023 roku.

Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone, przelewy BLIK na telefon, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. Pamiętajcie jednak, że wówczas otrzymacie tylko 200 zł premii za spełnienie tych warunków (+ 100 zł w ramach pierwszej części premii). Jeśli chcecie załapać się na wyższą premię (czyli 100 zł + 400 zł) powinniście zapewnić wpływ wynagrodzenia od pracodawcy (ewentualnie wpływ z tytułu emerytury, renty lub stypendium).

Wydanie nagród w promocji

Pierwsza premia o wartości 100 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki (czyli przykładowo do końca listopada 2023 roku, jeśli konto założycie we wrześniu, a warunki spełnicie w październiku 2023 roku).

Natomiast drugi bonus o wartości 400 zł (lub 200 zł) trafi na wasze konta do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe warunki (dla powyższego przykładu: warunki drugiego bonusu będziecie spełniać w listopadzie i grudniu 2023 roku oraz styczniu 2024 roku, a bonus spłynie na konto do końca lutego 2024 roku).

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wypłata premii w promocji Banku Millennium

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 7% w skali roku

W najnowszej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 90 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku dostępne jest w okresie do 10 listopada 2023 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 90 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu obowiązywania podwyższonego oprocentowania. Jeśli wpłacicie tylko nowe środki bez wykonywania płatności, otrzymacie 3,5% w skali roku dla swoich oszczędności.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł. Szczegółowo na temat Konta oszczędnościowego Profit piszemy w dedykowanym artykule.


Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów