Bank Millennium: Konto 360° Junior w promocji z voucherem o wartości nawet 150 zł do Parku Wodnego Suntago + 500 zł premii dla dorosłych!

Trwa do:
31 października 2023
Dostępność wniosków
9000

Ruszyła nowa promocja na konta dla dzieci od Banku Millennium! Tym razem zakładając w Banku Millennium Konto 360° Junior, możecie zyskać voucher do wykorzystania w Parku Wodnym Suntago o wartości aż 150 zł! Organizator przygotował aż 9000 kart podarunkowych, więc dla każdego zainteresowanego powinno wystarczyć 🙂 Promocja stanowi dobre uzupełnienie akcji promującej konto Millennium 360°, w ramach której odbierzecie aż 500 zł premii gotówkowej za wykonanie prostych czynności. Dodatkową okazją jest też promocja karty kredytowej, oferująca obecnie 300 zł premii na start i do 600 zł moneyback.

Bank Millennium – Konto Junior

Konto 360° Junior dostępne jest dla dzieci i nastolatków w wieku do 18 lat (bez dolnej granicy). Oficjalnym przedstawicielem w promocji jest oczywiście prawny opiekun dziecka, który powinien posiadać w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową. Opiekun powinien ponadto podać w bankowości internetowej polski numer telefonu, na który trafiają hasła SMS. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Wykluczone są osoby, które już wcześniej brały udział w promocji Konta 360° Junior (chodzi tu oczywiście o dzieci).

Nie macie konta Millennium 360°? Załóżcie je, odbierając przy okazji 500 zł premii w promocji na start oraz opcjonalnie 300 zł premii na start i do 600 zł moneyback w promocji karty kredytowej.

Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, które kwalifikuje się do promocji, możecie otworzyć każdemu po jednym koncie i odebrać wielokrotność premii.

Zasady promocji

Konto 360° Junior wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Umowę musicie podpisać do 31 października 2023 roku, a następnie do 30 listopada 2023 roku zasilić je kwotą 150 zł.

Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, należy oprócz zasilenia konta, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 3 płatności kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKiem (także do 30 listopada 2023 roku). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.

Za powyższe czynności otrzymacie premię o wartości 100 zł w formie vouchera do parku wodnego. Premia zostanie podwyższona do 150 zł, jeśli dodatkowo w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2023 roku złożycie za pośrednictwem aplikacji banku lub bankowości online wniosek o świadczenie Dobry start 300+ (czyli dodatek na „wyprawkę szkolną” dla dzieci w wieku do 20. roku życia lub 24. roku życia w przypadku uczniów z niepełnosprawnością).

Wydanie nagrody – jak wykorzystać voucher do Parku Wodnego Suntago?

Nagroda zostanie przekazana do 31 grudnia 2023 roku pod warunkiem zachowania konta i zgód marketingowych do tego czasu. W przypadku tej promocji premia jest dosyć specyficzna, ponieważ organizator powiązał ją z jednym konkretnie miejscem w Polsce, czyli Parkiem Wodnym Suntago. Bank przekaże Wam drogą SMS-ową kod, który będziecie mogli wykorzystać w parku wodnym do 31 grudnia 2024 roku. Szczegółowo o voucherach Suntago przeczytacie w dedykowanym regulaminie firmy.

Park Wodny Suntago znajduje się we Wręczy – około 50 km od Warszawy. Trzeba przyznać, że obiekt robi wrażenie 😉

Park wodny Suntago – modanamazowsze.pl

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA i płatności telefonem.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z arkuszu dotyczącym opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów